• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
to se i říká, že má člověk těm dětem dát nějakou hračku, dečku, plínku, svůj šátek, že je to uklidňuje když u nich nejseš
Kačka spala jinde už třikrát a byla úplně vzorná, sice se častěji budila, ale jen se nabaštila a spala dál :dizzy_face: tak vám držím palce, ať to jde dobře
16. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.....ze stejného důvodu jako ty pořizuju barevné, výrazné povlečení s postavičkama :grinning: Na první dceru taky zabíralo :grinning:
a tvoje malá šikulka ti s tou plínkou ukázala trik, který používaly už naše maminky :sweat_smile: Plínku ke straně obličeje, když chceš, aby miminko uslo - ono se to pak naučí jako rituál, a je docela prča, když roční nebo rok a půl dítko, když je unavené, začne si lehat na zem a pod hlavu si cpát plínu :grinning:

Fusak do sedačky.....já se rozhoduju mezi ním a špaňelskou dekou s dírkama do autesačky.....nám auto topí, takže si říkám, by ta deka mohla stačit, než se roztopí a pak cípy deky odkryju.......stejně v zimě dítko i do té autosedačky víc obleču, kvůli přenášení......ale nějak se nemůžu rozhodnout :wink:
16. srp 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon, ja jsem si rikala, ze vas o to mysickove uchylne povleceni, nemuzu ochudit tak mrknete do albicka at se pobavite :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1737985&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
17. srp 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jsem teda zvědavá...máte všechny takový dražší povlečení, mám to z ikey, tak snad to nebude mimískovi vadit. jinak o tom ferreti jsem nevěděla a je moc krásný!
17. srp 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, věř tomu, že tomu miminku je to úplně šumák jaký má povlečení a čím je zakrytý, je to jen pro lepší pocit maminek, miminko momentálně ocení jen mlíčko a taky to,že jej někdo přebalí ;)
17. srp 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani....Míša měla z podoně zářivé žluté s myškama a muchomůrkama kapsář na hračky :grinning:

Beti....já žádné drahé povlečení nekupuju.....jedno mám za 200,- ze Sparu a jedno chci koupit ve styltextu, ale z těch levnějších....hihi a právě barevných....říkám si, že miminu by se mohli líbit ti sloni s balónkama, ale ještě se chci podívat naživo. Ono to drahé moc nemá cenu......asi bych byla docela naštvaná, kdyby mi do povlečení do drahého povlečení proteklo skrz plínu nějaké hnědé nadělení.... a že Míša to uměla skvěle, někdy byla špinavá až za krkem :dizzy_face:
Ale jen tak pro zajímavost jsem se chtěla kouknout na to Ferreti...a nemůžu ho nikde najít. Pošlete prosím odkaz.
17. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já našla třeba tohle sharon: http://www.krystufek.cz/detail.php?pid=200&id=42 , je opravdu krásný, jen když si vzpomenu kolikrát tam taky do našeho něco proteklo nebo se malá poblinkala, tak by mi to bylo líto . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi máte pravdu,já to kupovala v takové té počáteční hnízdící euforii,teď už to taky vidím trošku jinak, zejména praktičnost nade vše
17. srp 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte poránu,
to ferreti je fakt krásný, ale souhlasím s Betuli že stačí i to z ikee, já si malou rozmazlila a chrní semnou v posteli takže její povlečení mám stejně na prd :o).
sharon to s těma průtokama skr plínku to souhlasím, já si takle stihla zapráskat nový matrace,když malé se tak dobře spinkalo po úlevě a mě se jí nechcelo budit.
18. srp 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my stále odoláváme a chrní ve své postýlce, ale zvlášť z toho důvodu, že bych měla strach, že ji zalehnu. Holky normálně se mi nedávno stalo, jak už jsem zblblá, asi tak ve 3h v noci, že jsem začla malou rozespalá hledat v posteli a dokonce vzbudila i Lukyna, že mi musela někam spadnout. Oprabdu už magořím, samozřejmě chrněla ve svým. :grinning:
18. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli to me se zdá když spí na svojím že mě ju někdo ukradl, propocený pyžamo a malá dusí jak andílek v postýlce. takže jani nejsi sama. Večer tam taky usíná ale v noci po krmení se mi už nechce zvedat a dávat ji zpátky.
Včera zkoukla poprvé popelku, nechcelo se jí spinkat a manža se koukal s ní. jen doufám že z ní nebude maniak.
18. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, no u nas je telka taky v kurzu :grinning: . Dopo jsem byla dneska s malou ve meste, na kaficko s kamoskou a za holkama v praci, byla hodna, asi ji to mesto svedci...docela mi Brno chybi, i kdyz ty hromady lidi a MHD zas ani na druhou stranu ne. :wink: Odpo jak se probudi po jidle tak sedneme tady k nasim na zahradku, je fajn pocasi, ale uz zacina byt zas nejak horko. A me dnes boli pekne hlava :unamused: .
18. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám akorát zítra že vyrazím, půl roku doma a krapet mi tu šibe. ještě že můžu akorát žehlit

Holčiny doufám že nebudu moc otravná ale sestřenka mi poslala stránky novýho netovýho obchodu, kde se dá nakupovat za docela solidní ceny všecko. Já už tam mám taky registračku a mrkám po hračkách pro malou. Kdybyste měli náladu tak zkuste juknout www.mujmultimarket.cz
Registr zadara a nikdo neotravuje doma. Snad se nebudete zlobit, ale třeba to bude ku prospěchu. A kdyby jo písněte mi a já poradím jak s registr.
18. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Máma mi nabídla, že všechno ce se týká spaní mi obstará tak jsem s díky přijala. Postýlku koupila Casper nebo tak nejak se to píše. Dá se rozdělat a může být i pro dítě až do 6 let. Pak koupíme už velkou. Matraci budeme mít levnější z fabriky kde máma dělá a povlečení našije kolik budu chtít. Už jsem viděla látky a jsou fakt super. Za toto jsem mámě fakt vděčná nikdy nekoupí nějakou kravinu a navíc konzultuje. Odpadá tím ten trapný problém když ti někdo něco v dobré víře dá, tobě se to nehodí a buď to pošleš dál nebo to nepoužíváš nebo to použiješ i když se ti to nelíbí jen aby se neřeklo. Poraďte prosím po jakých se mám dívat autosedačkách. Chtěla bych takovou tu rostoucí od 0 do 36 kg abych koupila jen jednu a používala ji hned po vajíčku pořád. Díky
18. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verapa,

děkuji za odkaz. Já se teda tipům nebránm. Včera jsem surfovala si 4 hodiny na netu a objevila jsem kočárek,který chceme kupovat o 3.000 levnější, takže mám obrovskou radost, MM taky a večer jej objednáme :slight_smile:
18. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Já ani nevěděla,že v Ikee prodávají povlečení.Půjdu se tam mrknout.S těma obrázkama pro děti jsem to ž slyšela,tak uvidím,co nakonec vybereme.Ono je to jedno.Jen pořád váhám,jestli kupovat pytel na spaní.Asi uvidím až podle situace.
18. srp 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,

mně se povlečení z ikey moc líbí, nějaký výběr tam maj. Já si koupila dvoje a i výpln-polštářek, peřinku a taky mantinely. Ale uvidíme, jak se bude líbit prťouskovi :slight_smile:
18. srp 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem dnes byla chvíli v Aničce, koupila jen pár obrázkových plen, prostěradlo, chránič matrace, a dvoje kalhoty s ťapkama a hned jsem tam nechala přes tisícovku....toto letí :zipper_mouth: a to tam byla maminka, která asi čeká první mimčo měla seznam co by asi tak pro mimi potřebovala a jen říkala prodavačce, ta jí ukazovala a ona vybírala a dávala na hromadu......najednou to teda musí být pálka!

Holky, co jste kupovaly nové postýlky.....pokud nemáte nějaké extr drahé.....doporučte :slight_smile:
18. srp 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a která nosíte mimi v šátku.....nemáte zkušenosti s nějakou levnější značkou než za 1500,- a výše? Děkuji!!
18. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon já si koupila postýlku v Kikka - stála mě cca 1500 Kč. Přišla mi taková opracovanější než postýlka v Ikei. Mám koupený elastický šátek Moby (1220). Normální šátek mi přijde složité uvázat (na kurzu, kde jsme to zkoušely jsem se málem uškrtila) - u těch elastických se nějaké nepřesnosti ztratí. Pokud chceš klasický, tak k nejlevnějším patří Šanami.
Mě dneska manžel dovezl z Aničky přebalovací podložku, rychlozavinovačku, zavinovačku do autosedačky, tetra osušky, prostěradla a mantinel do postýlky a taky tam nechal přes 2 tisíce :wink:
18. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci - já jsem ještě naživo žádné šátky neporovnávala, furt jsem se chystala na nějaký kurz, ale tím že jsem musela zůstat ležet, tak jsem se nikam nedostala. Ten elastický je stejný jako klasický, jen je rozdíl v tom, že je elastický - jako nějak hodně natahovací? :grinning: to je blbě položená otázka :grinning: ale nevím jak ji jinak formulovat.

Na tu zavinovačku do postýlky jsem se taky dívala, původně jsem ji nechtěla brát, ale pak když jsem se bavila s prod.u kočárku, že si neumím předsavit, jak se mi do korby nacpe mimino ve fusaku - který mi teda příjde strááášně mohutný/emitex/, tak mi bylo řečeno, že prý se v těch fusacích do autosedačky dávají mimča i do kočárku....no já si to teda neumím představit.....
18. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
už blbnu...ne zavinovačku do postýlky, ale fusak do autosedačky......hihi, už jsem z toho všecho pako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon elastický šátek je takový pružnější, lépe obepne mimčo, jedinou jeho nevýhodou je to, že u většího dítětě (tipuji tak více než 6-8 měsíců), pokud je těžké by se mohl začít prověšovat. Ale tohle mě nevadí, protože já stejně větší dítě nebudu moct nosit kvůli zádům a pro manžela pak stejně plánuji pořídit spíše nějaké nosítko Manducu nebo Ergo.
Já šátek kupovala v Brně www.branakdetem.cz Dělají i prezentace, na té jsem ale nebyla, protože jsem jí minule nestihla. My se šátek učily vázat na předporodním kurzu.
Zavinovačku do autosedačky jsem si koupila, protože jinak nevím v čem bych mimčo vezla z porodnice. Navíc se mi ty Emitexy 3v1 taky moc nelíbí. Tahle fleesová je moc příjemná a bude se dát používat už i na podzim.
18. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
docela dobrý postýlky jsou od drewexu, máme tu obyč za tisicku ale je super, lehce se skládá, tři výšky, nevrže a na mou výšku 165 ideál a má oddělávací šprušličky.

Aurelia sedačky až do 36 nejsou tak kvalitní, probíralal sem to s kamošem co má dva syny a taky nadává, že by příště radš koupil meziváhový. osobně sem se upíchla na maxicosi, nemám žádný supr auto tak at je aspon prdelka v bezpeč, docela za slušný ceny nandeš tady www.autosedacky-kocarky.cz. Ale pokud bys přeci jen neodolala, tak se zkus jít zeptat na lidickou do babycaru, moc dobře mi tam paní poradila, jaky sou dobrý.
19. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon my máme fakt krásnou postýlku s vyřezávanýma obrázkama na čelech, koupili jsme ji v obchůdku na Úvoze /ale nevím jak se jmenuje/ a stála nás do 2500, jak budu mít chvilku, zkusím o víkendu vložit obrázek. Má taky oddělávací šprušličky, tři výšky,... Llluci, dnes mi došel k našim ten pressovač, ale jsem technickej antitalent tak na to radši nehrabu a počkám až večer dojde Luky z práce, zítra napíšu jaký dělá kafčo. :wink:
19. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No výborný přece - jaký jiný janulo... za ty prachy :grinning:
19. srp 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zas budu mít pár dní čas - tak tu s Vámi můžu vysedávat :wink:

Dneska proběhla návštěva Dr. rozplívali se se sestrou jak krásnej monitor vyšel... kdybych tomu tak ještě rozuměla.. no nic.
Prej super vše nachystáno. Mrně je stále dole tak jak bylo a tlačí se hlavičkou ven. CS vyšel 5 což je v našem případě na 1.5 cm otevřeno... no tak jsem zvědavá jak dlouho to ještě vydrží. Teď už jsme v podstatě "v termínu" takže pohoda. :slight_smile:
A dočkala jsem se dalšího překvapení... když jsem se ptala jak to že je otevřeno, když jsem si žádné odcházející zátky nevšimla.. prý to není nutné, prý může být otevřeno a zátka neodejitá... tak jsem zas moudřejší... :slight_smile:
19. srp 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi lani...já už jsem otevřená od 29.tt a furt jsme 2v1 :dizzy_face:

holky, zítra si jdu k dr. pro papíry na mateřskou...... :sunglasses: a koncem týdne jedeme do Mostu k ségře /asi poslední výlet před porodem :grinning: /, vyzvedneme si tam po 3 týdnech Míšu!!! Už mi to její brebentění faakt chybí :slight_smile:
19. srp 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharon - taky nás udržovali 2v1 už od 8tt konečně přestaly. O to jsem zvědavější.. :wink:
19. srp 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, no už to máš za chvíli, jsi psychicky připravená?? :grinning: :grinning: Já jsem dneska myslela, že už po malé fakt něco hodím, byla celé odpo šílenáááá protiva, naučila se vše vyhazovat z postýlky i kočárku, do toho mrčela a pofňukávala, dokážete si představit, co jsem asi celý den dělala, prostě záhul. V zoufalství jsem i já - antitalent - před zprávama zprovoznila ten esspressovač a dala si pořádnýho zabijáka :grinning: . Kafčo mi chutná, pěna dobrá, jsem spokojená . :wink:
19. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek