• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahoj děvčata. Jani a Lanko moc gratuluji k malým mimískům. Počáteční problémy jistě brzy přebolí a zapomene se na ně a pak už bude jan hromada krásných zážitků s drobečkem.
Jadviga. Taky to tak vidím. Holky rodíte jak o závod :slight_smile: Aspoň si lumpíci budou mít s kým hrát když budou plné školky. Teda snad ty zavřené zase otevřou když je teď tolik dětí :unamused:
2. zář 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že manžel měl psavou :grinning:
No aspoň jste se pobavily. Už jsme zpátky doma. Jani - gratuluju. aurelia - neboj ono se to kvapem blížíi i tobě... taky jsem si furt myslela co je na všechno času...
:wink:
2. zář 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani, vítám tě nazpět, ted ne už 2v1 :slight_smile: at se vám doma líbí a hlavně daří!
2. zář 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje Beti to 2v1 mi připomělo. Šli jsme s MM kamošce na svícu a mailem jsem potvrdila účast slovy:" Dostaví se 1 ks a 1 sd." A normálně mě nopochopili. :slight_smile:
Lani, pomalu si začínám uvědomovat, že už se to blíží. Jenom musím někam zaklepat, aby se mimi udrželo opravdu do toho termínu. Z ryze prakických a sobeckých důvodů. My ještě pořád stavíme a stavíme. Nezbývá než doufat, že dostavíme včas a já se nerozsypu dřív než mám.
2. zář 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani a jak se daří, je malá hodná? Pak vlož nějakou fotku berušky, ať mrkneme. Jo a manžel to napsal fakt krásně :sweat_smile:
2. zář 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lani - gratulace, TM to napsal fakt krásně a na chlapa dooost podrobně :grinning: mi trval porod 17 hodin a když to MM popisuje, tak říká, že to bylo pár hodin nudy a pak během půl hoďky bylo po všem :sweat_smile:

jani - taky gratulace, to bude dobrý, naše Kačka měla taky velmi silnou žloutenku, pěkně jsem si to obrečela, ale už je dobře a skoro to ani nevím :slight_smile: tak ať máš broučka brzy u sebe, chápu jak je těžké být bez něj
2. zář 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte skoromamimy a maminy,
moc gratuluju k mimulánkům, Jani drž se a at je Matysek co nejdřív doma v pelíšku.

titi já rodila všhovšudy 5 hodin ale chalap asi příště nechám doma, je to posera větší než já..a rozhodn+ by to asi nedokázal tak krásně napsat jak od Lanky
2. zář 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Lanko jestli ten popis vymyslel tvůj manžel (já původně myslela, že je to tebou napsaný popis a manžel ho sem jen dal) tak teda klobouk dolů - to je skutečný spisovatel a porod popsal fakt nádherně. Taky si myslím, že MM bude náš porod popisovat ve smyslu manžela titidy pokud tam teda vůbec vydrží do konce :grinning:
2. zář 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

fakt vtipný :frowning2: asi mi začala po kouskách odcházet hlenová zátka, tak to jsme teda zvědavá. zítra jdu na kontrolu :frowning2: verunka ještě musí vydržet :frowning2:
2. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti drž se, to ještě nemusí znamenat porod, a i kdyby tak teď už to bude dobrý. držím pěsti a myslím na tebe!!
2. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanko a jani....gratuluju k miminkům :slight_smile:

beti....držím palečky, ať je zítra dobrá kontrola, já jdu taky.
Jo a až budeš mít čas a náladu, asi bys nás vážně měla přejmenovat :grinning: Už to spíš začíná být miminka roku 2008 :grinning: :grinning: než začínající těhulky :dizzy_face:

Jinak já stále takřka neležím a stále držím pohoromadě :grinning: dnes jsem byla NAPOSLEDY v práci!!! Rozloučila jsem se s dětma i kolegyněmi, odevzdala poslední resty a pak konečně koupila látku na koš pro mimíska /když stále ještě nemáme postýlku,tak aspoň něco :wink: / Po celém dni pochodování po Brně mě pak sice doooost píchal čípek a tvrdlo břicho, ale opět jsem to "rozležela". Holt ženský v naší rodině mají výdrž a jsou bojovnice. Už teď asi ví, že nebude mít lehký život :grinning: :grinning:
2. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte tip na dobrého a ne moc drahého fotgrafa v Brně. CHtěla bych ještě stihnout těhufotečky :sunglasses: Díky...
2. zář 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko manžel to hezky popsal. A budou nějaké fotečky??

Jadvigo tobě se to už taky blíží. :slight_smile:

Holky občas váš čtu, tak doufám, že nebude vadit, když se přidám??
2. zář 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - nezlobte se - nestíhám - včera jsem po obědě teprve přijeli z porodnice - manžel to tu sám upravoval abychom tu mohli být, tak postupně vše dávám do kupy... a na fotečky a vás mi moc času nezbylo :sweat_smile:
3. zář 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko malá je nádherné vlasaté miminko :slight_smile:
Já už chci taky holkýýý
3. zář 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci - nekřič - co není může do hodiny být :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem konečně splašila dětskou doktorku. Vzal si to na starosti manžel a udělal po vesnici konkurz a k vítězné jsem dneska volala :grinning: Taky stačí když se ozvu až budeme z porodky doma a domluvíme. Po telefonu byla moc příjemná, tak z toho mám ze začátku dobrý pocit :slight_smile:
Jinak děkujem mockrát za všechny gratulace. A my mažem k Dr. :wink:
no u mě to zatím asi nějak nevypadá. v pondělí hodnocení CS 0 (prý abych neodcházela zklamaná zapsala mi CS 1 :grinning:
3. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať návštěva dr. proběhne v pořádku a Elence se nová paní doktorka líbí :grinning:
3. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci ještě chvilku vydrž a neboj i ty se dočkáš :slight_smile:
jinak u mě to na porod taky nevypadalo a další ko už jsem se nedočkala

lanko malá je kouzelní :dizzy_face:
3. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

lani, Elenka je náááádherná - moc se Vám povedla :grinning:

beti - tak jaká ???? - snad to bude o.k.

No, já jdu na poslední kontrolu k Dr. v pátek a mám pocit, že se malá neotočila, tak nemám moc dobrej pocit z toho co tady psala jana.sun - s těma Bohunicema - ten císař. :frowning2: :frowning2:
Prostě a jednoduše jestli se neotočí tak i kdybych tam měla udělat scénu, tak chci císaře :frowning2: :frowning2: Bojim,bojim - přirozeně KP
3. zář 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Marci připojuji se" já chci taky". Lanky Ellenka je krásná a naše Andrejka bude taky. Už se na ni moc těším.
Btinko nepropadej chmurám pokud to aspoň trochu jde mysli pozitivně. Nabouraná psychika podráží nohy. Všechno dopadne dobře. I kdyby se Verunka neotočila nebo přišla na svět dřív dá se toho pro vás udělat tolik aby bylo vše v pořádku. Moc ti fandím.
3. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!!!

takže návštěva u Dr.velmi vtipná :slight_smile: v pátek už jdu na Oblilnák do ambulance. CS mám 6, takže Dr.řekla, že tohle už si na triko nevezme a že mě pošle do porodnice aby o mně věděli, kdyby něco. jdu tam v pátek...to, co včera odešlo asi byla hlenová zátka, ale podle dr.nemusí přijít porod ještě brzy, teda u ostatních rodiček :slight_smile:
jinak proč ten spěch? malá je pořád KP a podle doktorky si tam tak hezky sedí, že už se těžko obrátí. Takže na ten Oblinkák jdu hlavně proto, aby jsme se tam domluvili co a jak.
Jadviga-doktorka začala něco o přetáčení miminka, tak jsem řekla, že ani omylem a když jsem začala mlet něco o císaři, tak na ní bylo vidět, že s tím teda zrovna moc nesouhlasí :frowning2: takže...nechávám to na doktorech z oblináku a na pátek.

No holky, začínám být taková trochu už vylekaná, že se to asi blíží a když dr.řekla slovo porodnice, tak první, co jsem vyjekla....já ještě nechci :slight_smile:
3. zář 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti,
tak to je celkem dobrý, hlavně klid a vydrž :dizzy_face:

O tom přetáčení taky nechci ani slyšet, a když jsem začala o císaři, tak řekla, že nevidí důvod - ale já jo!!!! :angry:
Myslím, že budu rodit já, tak bych se k tomu snad taky mohla vyjádřit - no uvidím v pátek na kontrole co mi řekne.
:frowning2: :frowning2:
3. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu začínám panikařit :frowning2: :frowning2:
3. zář 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
javdvigo,

přetáčet malou opravdu nenechám a stím císařem..uvidím...já si furt říkám, že snad s těma doktorama bude rozumná řeč. Vždycky jsem chtěla přirozený porod a o císaři ani slyšet, ale ted se opravdu bojím. Kdyby mi někdo řekl jen, že ten porod třeba bude horší, ale že to neohrožuje dítě...ale takhle opravdu nevím. Na druhou stranu si poslechnu jejich názor a jak říkám, snad se s něma bude dát domluvit :angry:
3. zář 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti,
no uvidíme, taky doufám, ale mám strach se se ten porod nějak zkomplikuje- že se malá nějak zasekne, pak použití kleští nebo dušení - a nakonec ten císař budou muset dělat - bojim,bojim. :frowning2: :frowning2:
3. zář 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlavně se nenechte odbýt, myslím, že by Vám měli vyjít vstříc, vždyť rodíte vy a ne oni ne? :wink: . To mě zaráží, že ty Bohunice skoro vůbec o těch císařích nechtějí slyšet. No, mimochodem, rodila tam v červenci jedna paní tady z městečka, dvojčata a podotýkám, že jí je 54 let(po umělým)...a nechali ji taky rodit normálně a celej den :unamused: .Dukie teď byla u Milosrdných jak píše v jiné diskuzi a byla spokojená, tak třeba se tam promíchaly od února sestry. Každopádně ať byli jakýkoliv i v tom únoru, domluva ohledně porodu s nima byla úžasná a byli vstřícní.
3. zář 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je divný, že k tomu ty vaše doktorky nechtějí slyšet váš názor. Můj malej je sice hlavou dolů, ale já docela drobná a moje dr. má strach z jeho velikosti, ale furt říká, že záleží na mě, že mě nikdo nebude nutit ani do císaře (teda pokud to nebude vyloženě jasný, že neprojde) ani do spontánního porodu. že nejsme za totality, kdy to záleželo výhradně na doktorovi, teď už prý má k tomu ženská co říct. Proto mě fakt docela překvapuje, že se ty vaše doktorky k tomu tak staví. Uvidíte ale co na to v porodnici :wink:
3. zář 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek