• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
beti....tak tvoji maminku obdivuji. Ta si toho musela teda prožít :frowning2:
Já si pořídila těhu kalhoty až v 16 tt,..až teď jsou mi perfektně.
Každopádně jsou bezva, v pase je prožná látk a guma s knoflíčkem, který se dá pusunovat dle rostoucího bříška. Takže se tam vleze vše :grinning:
Koupila jsem je - rifle v CaA. mají i v Centrumu. Ale dost ti poradí i v těhu módě: Tveret ve Špalíčku, v pasáži Rozkvět.
Toho bych se nebála, určitě se do nich vejdeš :wink:
A všechny vypadají moc pěkně :wink:

Ráda poradím...hlavně nemysli na nic špatného :wink: ...bude dobře!!!! :grinning:
17. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, holky já mám radost, volali mi výsledky z NT a prý to dopadlo výborně, huráá :slight_smile: Tak půjdu miminku něco koupit, když nám dělá takovou radost :grinning:
17. bře 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den kočky,,
Pezo moc gratuluju, Tak hezky nakupuj.
Hlásím se z kontroly . Všechno je v pořádku :grinning: Voda správné množství , srdíčko tluče,obaly tam kde mají být, hematom skoro pryč :wink: Jen jedna maličkost. Dnes se definitivně rozhodlo. Máke kluka :grinning: Takže nebude Lucinka ale Filípek. Pan doktor tím byl sám překvapenej , ale nebylo pochyb. Jen řekl koukněte sama. To nešlo nevidět , máme tam pindíka jako hrom :grinning: . Říkal že je to jednoznačný. No ještě že ty dupajdu co jsem zatím nekoupily byly žlutý. Dneska jdem s manžem Filípkovi koupit něco opravdu klučičího.
Jinak ve středu jdu na Trypple , ale říkám si že na ně budu kašlat když NT vyšlo hezky tak je míním ignorovat ať dopadnou jakkoli.
17. bře 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky!!!! no to jsou dneska od vás samý krásný zprávy!!!! tak to jste holky těhulky šikulky a mimíska jsou taky šikovná!

Utíkejte někam na nákup, mimíska si to zaslouží a vy taky!
17. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti jak jsi se tu ptala na ty kalhoty, tak já taky přibrala jako hrom. Z 68 na na 75, těhu kalhoty jsem si koupila ve 12 takže tak jak jsi ty teďkom. Koupila jsem v HaM, béžový látkový kapsáče , jsou pod bříško a přes celý bříško mají uplet, ten je až pod prsa. Zdá se že je hodně roztahovací takže snad se do nich vejdu. No a když né tak počítám že v létě budou stejně horka a budem nosit šaty a kraťásky, takže to neřeším. taky jsem koupila jedny těhu ryfle na mimibazaru, za 400 Kč, mají posunovací pas , ale jsou mi moc veliký.
17. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super odkaz - nakukovala jsem (ale na mě ještě spousta času... :slight_smile: )
Pezi, Renam - super zprávy. Je to príma když to tak dobře vychází... :wink:
No pomalu vám začínám ty bříška závidět. Manža si stěžuje že furt nic.... mě to líto není - je mi jasný že do konce času dost a ještě to bude dostatečně unavující.... Ale aspoň toho nebudu muset na sebe tolik shánět.
Na mimíše ani pro mimíše jsme taky nekoupili nic. Takže zatím se strikně držím manžova nařízení - až to bude jistý...Asi si po porodu se sháněním užije sám :grinning:
17. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no manžel taky brblal, když nám přišla zavinovačka, medvídek usínáček a ted jsem objednala nádherný kousky v second handu (kombinézky atd...) 11 kousků za 850,- tak jsem měla radost na www.mimibazar.cz.
On má taky strach, jestli není brzo, ale mě to pomáhá psychicky a tak to prostě dělám. Pořád si říkám, když bude nejhůř, což doufám, že nebude, tak bych stejně miminko chtěla, tak uvidíme.

No ty těhotenský gaťata budu muset stejně koupit, dřív jsem mla uplý džíny (hrozná frajerka :slight_smile: ale ted by se mi tam miminko přidusilo. Hrozně se mi líbil ten odkaz, co poslala pavlínka s tím 9mesiců anebo tak, tak tam zavítají, když mají ty pobočky brně :slight_smile:
17. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko ten tvůj mužskej je teda tvrďák. Bude mít co dělat až se ti prcek narodí. To mně už nezastaví ani párem volů. Chtěla bych si to těhu začít užívat :slight_smile: Jinak je to zvlášní já za posledních 14 dní zhubla 1,5 Kg ale narostlo mi bříško zato splaslky boky a ruce, asi se konečně vyplavily ty hormony po simulaci a já trošku splaskla. Při synovy jsem přibrala za celý těhu jen 9 kg a to mněl malej 4,20kg, tak jsem moc zvědavá jak to bude tentokrát.
17. bře 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám obavu že jen tak něco sehnat bude kumšt - chtěla jsem těhu podprsenku - páč moje přestaly stačit. A oni ti výrobci - potvory vyrábí od obvodu 75. No to je mi dost k ničemu - do teď jsem používala obvod 70 zapnutý na co nejmenší a narostli mi jen prsa a nic pod nima - co bych dělala s obvodem 75 fakt nevim.
Asi to budu muset vyřešit nějakou 70tkou s většími košíčky než mám doma.. :unamused:
No co hádám to bude lepší jak chodit bez... :wink:
17. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renam,to je paráda, že je vše v pořádku, gratuluju k Filípkovi :grinning:
17. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezi díky moc. Tak kam dneska vyrážíš ? Už máš tip kde budeš nakupovat ?
17. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi zaběhnu do Tesca nebo CA, tam se můžu podívat i po těch riflích pro sebe :slight_smile:
Já teda doma nemám zatím ani jednu věc pro mimčo, ale jak jsme byli teď o víkendu u našich, tak mamka vytáhla plnou igelitku oblečků, jsem myslela, že padnu :grinning: Babča je pěkně natěšená :slight_smile:
17. bře 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: JO moje tchýně taky vybalila oblečky po manžovi, no nebudu jí brát iluze. V Ca A určitě vybereš. Já si tam v neděli koupila krásný bodinka za 65 kč
17. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Gratuluju k výborným výsledkům!
My jdeme na NT v pátek, začínám se těšit, že uvidím mimíska. A jěště před tím to chci říct dcerce a pak ji vzít i s přítelem sebou. Bude v sedmém nebi :sweat_smile:
No a pak možná i něco koupíme.....mám sice na půdě hromadu věcí po malé, ale ta má 7 a je tam i spousta věcí ještě po ségřiných dětech....takže to bude chtít hoooodně obnovit :sunglasses: :grinning:
17. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,

tak co jste si včera po radostných zprávách koupily? nemám žádnou odezvu :slight_smile:
18. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem se vrátila ze cvičení a tady samé dobré zprávy!!!
Gratuluji :grinning:
renam chlapeček!! Vítej v modrym klubu :slight_smile:
18. bře 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!

Jak se máte? včera tady nikdo nebyl, byly jste na nákupech, co? :slight_smile:

No já se včera vydala na poštu a musela jsem jít nakonec v šusťákách, protože po týdnu už nedopnu žádný kalhoty. Volala jsem manželovi a brečela, že jsem tučňák :slight_smile:
Tak dneska musím jít nějaký gatata koupit. Budu si ale spíš kupovat letní a teď si pod ně dám asi punčocháče nebo co.

Nějak mi dost vyrostlo bříško, no jestli to půjde tímhle tím tempem, tak mě do porodnice povezou kamionem :slight_smile:

hezký den těhulky!
19. bře 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já na těch nákupech ještě nebyla :sweat_smile: Poslední dna dny jsem byla jak praštěná palicí, nevím jestli to bylo tím počasím, ale byla jsem hrozně unavená, bolela mě hlava, tak jsem neměla na nic náladu..
Jenom jsem skočila na chvilku do HaM, tam mají krásný hadříky na mimča, ale ty ceny :astonished: Komplet tričko + kraťásky tak za 300-500 Kč, to mi teda přišlo mooc.

Jinak jsem to včera oznámila v práci, tak se mi ulevilo, že už nemusím maskovat ten svůj břichošpek :grinning:
Beti, šusťáky mě pobavily :grinning: Taky už nutně potřebuju těhu rifle, musím se dokopat a nějaký si vybrat.
19. bře 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj pezi,

snad to bude lepší. Ono to taky může být tou změnou poačsí, že se šunavená a bolí tě hlavina :angry:

Už abysme měly fakt jaro!

No já se dnes chystám do CA, tak uvidím, jestli něco pořídím. Včera na mě manžel s lítostí koukal, jak se soukám do kalhot a pak řekl: Jéé, tobě vyrostl hodně i zadek! Jsem myslela, že ho střelím :slight_smile:
19. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Tak šťastnou ruku při nákupech :wink: Snad pořídíte levně a dobře!!! :sunglasses:
19. bře 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak jak bylo dneska? gatata nemám, musela jsem místo vycházek do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak napiště alespon vy nějaké hezké novinky

Mimochodem s vycházkama je to jak u blbejch. Chtěla jsem jet od soboty do pondělí k rodičům. tak volám doktorce, ta mi řekla, že na dva dny to hlásit nemusím??????, ale na tři ano a to správě sociálního zabezpečení. Tak tam volám a tam mi zase řekli, že na tři dny to povulje jen doktorka. Tak jsem z toho magor, no možná to nebude mnou :slight_smile:
19. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

kdepak se mi všechny touláte? se mi tady stýská, ale jestli lítáte po nákupech, tak to chválím :slight_smile:
20. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak po nákupech děvče :slight_smile:
Potřebovala jsem dát do kupy divocha - aby jsme prošli STK. úspěšně máme za sebou takže pro změnu zase odpočíváme. :grinning:
20. bře 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak po nákupech se ani já Beti netoulám :slight_smile: Mám toho v práci hodně a domů chodím tak unavená, že někdy ani nezvládám zapnout net :unamused: Už se těším až budu mít i na ty nákupy čas.
Jinak se musím pochlubit - mám za sebou kontrolu u dr. - dělala mi i NT projasnění a vše dopadlo OK. V úterý jdu ještě do prenatalu - ale věřím, že to bude dobrý i tam :dizzy_face:
20. bře 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mám marci moc radost,

určitě i prenatal dopadne dobře. Taky jsem zjistila, že dřívější pracovní tempo jaksi nedávám, Sice mě doktorka nechala na nemocenské, ale zaměstnavatel to bere tak, že jsem si kancelář přenesla domů. Takže když jsem včera končila v 11 večer, tak jsem fakt zuřila, že jsem blbka a že takhle nemůžu.
pak mě ještě šéf pobavil, když mi volal od kolika do kolika mám vycházky, že potřebuje abych teda jela na jednání :slight_smile:

ale dneska jsem si radost udělala, skočila jsem do města a koupila si těhu gatě. Jsou z toho 9fashion - drahý jako mraky, ale ted v nich snad budu chodit i doma, protože jsou úúúúúžasně příjemný - rifle s pasem.

Mnažel furt na mě kouká a má radost, že břicho roste. O víkendu mám jet k rodičům, tak asi budou překvapeni, jak jsem se za 3 tádny hezky "spravila"

Těhulkování zdar!
20. bře 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a chceš se ještě do práce vrátit nebo na PN zůstaneš až do mateřský, protože jestli jo, tak bych už šéfa pomalu poslala někam :unamused:
To je fajn, že jsi sehnala pohodlné rifle, já se ještě vlezu do všeho starýho, ale už si při sezení v práci rozepínám knoflík :grinning:
20. bře 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Marci,

do práce bych se chtěla vrátit. Jdu 8.4 na kontrolu, tak uvidím. Sice doma o penízky nepřicházím, na druhou stranu mně z toho trochu šibe. Jsem zvyklá být mezi lidmi, tak doufám, že třeba až do 7 měsíce bych mohla pracovat. Ale uvidím, tohle nechám na doktorce.

Holky, je pátek, máme před sebou tři dny volna - jupííííí!
21. bře 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, hurá pátek, už jsem se nemohla dočkat víkendu, nějak mě to vstávání zmáhá..

Beti, kde jsi ty rifle koupila, v Leny v OC Omega?
Já tenhle týden obešla pár těhu obchodů, v tom Leny byla moc příjemná paní, akorát měla těhurifle v mojí velikosti dost přebraný, tak říkala, že ještě příjdou a ať zajdu později. Tam měli asi nejlepší výběr riflí, co jsem zatím byla, tak uvidím. Ty ceny jsou dost šílený, odmítám dát víc než 1500,- a i to mi přijde dost..V Rozkvětu a ve Špalíčku byly ceny riflí kolem 2 000,- a nepřišly mi nic moc..
V CaA se mi žádný moc nelíbily, ani nebyl moc výběr, je asi hodně těhulí :grinning: Ale aspoň jsem tam koupila mimču pěkný bodýčka :slight_smile:

Pavli, tebe jsem se chtěla zeptat, kde v tom Centrumu prodávají těhu kalhoty? prošla jsem tam 2 patra s dámskou módou, ale viděla jsem jen těhotenský pyžama, asi jsem slepá :sweat_smile: Díky
21. bře 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pazi,

no právě že jsem je koupila v Leny v Omega - včera tam zrovna došlo zboží, takže tam těch riflí měly fakt hodně. je pravda, že ty ceny jsem jako zírala. Ale rozhodla jsem se následovně :slight_smile: na kalhotech neuštěřím a ty moje stály 1795 :frowning2: , ale jsou naprosto úžasný, nikde neškrtí, strašně pohodlný. Ale dívala jsem se na trička (mají tam kolem 700) - blázni no a trička si koupim kdekoliv - Takko, CA apod.

Ale těch kalhot nelituju, tak utíkej, určitě tam budou ještě mít

http://www.9fashion.biz/9f_katalog_07-08_web.pdf

tyhle rifle mám
21. bře 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky, to tam asi ještě dneska skočím.
Pěkný riflíky sis vybrala, no asi budu muset taky zainvestovat,ach jo. Ale ty trika jsou teda úlet, běžně 800-900 Kč a to mi ani některý nepřišly těhotenský, prostě jen takový volnější, tak to určite budu kupovat levněji..
21. bře 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek