• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Já osobně si ale myslím, že ani v bohunicích nebudou nikoho nutit do normálního porodu, když by viděli, že je to fakt riziko. To si nelajznou.
3. zář 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono je to asi tak....ty k tomu vlastní nzor říct můžeš, ale konečný slovo má stejně doktor, aspon tak jsem to pochopila. Ale každopádně, jak píše jadviga, budu bojovat do poslední chvilky. O přirozeným porodu jsem ochotná diskutovat, ale kdyby mě někdo chtěl malou převracet, tak ho nakopu do prdele a to myslím vážně :slight_smile: snad bych tu nohu ještě tak vysoko kopla :slight_smile:
3. zář 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: :grinning: Myslím, že doktoři ví co dělaj, snad bude vše v poho, nebojte, nějak to odrodit - jak ostatně všechny před Váma a i ostatní po Vás - prostě musíte, 2v1 pořád nezůstanete :wink:
3. zář 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně tak Jani a na druhou stranu (jistě, že chci, aby to bylo v termínu), ale ty bolesi ted, tvdrnutí břicha, že už skoro nemůžu chodit a do toho ty vedra :angry: já se na porod těším :slight_smile: a hlavně až bude ten uzlíček u mě :slight_smile:
3. zář 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: naše středeční kontrola proběhla v pohodě, od minulého týdne žádné zhoršení, ačkoliv malá je nacpaná hlavou v pánvi a tlačí a tlačí :sweat_smile: Otevření se nezhoršilo a hrdlo drží......vypadá to, že se přetlačuje s miminem /aspoň podle těch křečí v tříslech a píchání čípku/.

Beti, Jadviga.....držím palečky, ať je komunikace s lékaři úspěšná!!!
Ale abych vás uklidnila - kamoška rodila první holčičku taky KP, nebyla žádný drobek, ale po přeměření pánve řekli, že to půjde.....a říkala, že to bylo v pohodě.
Ale naopak její ségra ta prý to odmítla, tak jí udělali císaře /ale nevím, jak to bylo s velikostí mimi, ani kde/
3. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak pro vás by bylo nejlepší kdyby se vám děti otočily, třeba to půjde. Každopádně domluva s některýma dr. je těžká, tak vám přeji ať máte štěstí

U mě byl malej sice otočenej, ale při porodu nesestupoval dolů, takže pro mě bylo jediný východisko císař a bylo to u Milosrdných - na personál si nemůžu vůbec stěžovat.
3. zář 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Děvčata. Dneska první po ránu. srdešně zdravím a jdu makat. Má toho dneska docela nad hlavu. Volali mi z práce, že by potřebovali píchnout tak musím na ten příští týden vyrobit trochu náskok v lítání okolodomu.
4. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmárja holky kde jste všechny. Ráno jsem se nahlídla a teď večer nás hledám na druhé straně. Nic se neděje?
4. zář 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli ty holky třeba nerodí :slight_smile:
a my co už máme drobky, tak někdy nestíháme, to za chvíli uvidíš taky :sweat_smile:

holky hlavně se nenechte doktorama odbýt! se mi to dobře říká, jsem v těhu byla u dr vždycky úplně marná, ale stejně, je to váš porod a ten by měl být hlavně v co možná psychické pohodě
5. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida - jo odbýt... měla jsem pocit že udělám cokoli aby už to bylo.. vůbec jsem nediskutovala :sweat_smile:
5. zář 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se hlasím, že teda zatím nerodím :slight_smile: Jedeme na víkend k rodičům na severní moravu, tak balím zavazadla. Jsem možná magor, ale tašku do porodnice táhnu s sebou, co kdyby.....
5. zář 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak jsem byla na kontrole v nemocnici, monitor a ultrazvuk. Dopadlo to dost špatně malá mi v bříšku neroste, prý má pořád 1740 gramů, ale jinak je zdravá, jen asi už nefunguje placenta. V neděli jdu znova na monitor, v pondělí nastupuju do nemocnice a budou mi dělat zátěžový test, píchnou mi oxitocin. Když zjistí, že už mi placenta nefunguje, tak mi těhotenství ukončí.
Dneska je hodně špatnej den a upřímně jen sedím a bulím, protože mám hroznej strach :frowning2:
5. zář 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti moc na tebe myslím a držím palce, aby všechno dobře dopadlo!!!
5. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju marci,

asi taky dneska pojedu k rodičům, jinak mi doma prostě hrábne :frowning2:
5. zář 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, drž se, musíme doufat, že vše dopadne dobře. :dizzy_face:

Já dnes byla na kontrole a nic novýho, malá není otočená, a císař mi jen tak(když nemám žádný problémy) nikde neudělají.
V pátek další kontrola a potom už v nemocnici.
Dneska je nějakej špatnej den, jdu si lehnout.

Pěkný víkend - pokud to půjde :wink:
5. zář 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci - vezmi tašku a nebudeš rodit, když ji nevezmeš, tak určo jo :slight_smile:

beti - neboj, to bude dobrý, kdyžtak jí trošičku pomohou po porodu a ona to pak rychle dožene :dizzy_face: halvně neplač, zkus být co nejvíc pouitivně naladěná, ať ví, jak se na ni těšíš

jadviga - nezoufej, pořád se může otočit, znám případy, že se otočilo až těsně před porodem, třeba kamoška už měla domluvený CŘ a asi týden před termínem se malá otočila
5. zář 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Beti, neboj všecko dopadne dobře, vždyť i kdybys rodila v září, tak to není vůbec žádná trága, tak hlavně nebul a jak píše titi, zkus být pozitivně naladěná :wink: .Jadviga: tak zkus v nejhorším ty Milosrdný, tam se mi zdají celkem rozumní k těm císařům a holky si to tam teď pochvalovaly - kupodivu i personál - na jiných diskuzích. Lani, tak co malá, ještě ti nedává zabrat? :grinning: Hezký večer, papá
5. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani,

mně nevadí, že bych rodila, ale to, že je malá tak strašně malinká 1700 g je ve 36.týdnu opravdu málo aproto se tak bojím. Nevím pořádně, co ten zátěžový test je a navíc je furt KP, takže je to víc věcí dohromady. Ale byla jsem se psem, tak jsem se trochu uklidnila. Jen mi vyvolává celá rodina a to mě teda s...
5. zář 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti....myslím na tebe. Jen nechápu, proč tě třeba před měsícem nepřijali na týden do porodkya a nedali ti kapačky s výživou pro malou......no, drž se a nebreč, stresuješ sebe i mimi. Pokud ti nefunguje placenta, tak venku bude prospívat mnohem líp!!!
5. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sharon, no právě, v tom 33 týdnu již byla o týden zpožděná. Můžu ti říct, že jsem ted opravdu ráda, že je malá hlavičkou nahoru, protože jen díky tomu mi znovu udělaly ultrazvuk a zjistili, že je pořád tak malinká :angry: takže, jak nás v kurzu učí, vše, co miminko dělá,má svlj důvod. Je to tak
5. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti hlavně buď v klidu, určitě všechno dobře dopadne. A žádné nervy. :wink: Myslím na tebe..
5. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betuli držím palečky a moc na vás mysím, Verunka je určitě silák ikdyž je takový prcek....
5. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - ani né. Je zlatučká..

beti. - tak jak říkáš to co dělá má svůj důvod, hlavně žádný strach... všechno dobře dopadne. :wink:
6. zář 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdepak jste? Užíváte si posledních letních dnů? :slight_smile:

Mě dnes odešla pračka......samozřejmě hned na začátku praní, takže mám domo kopy špinavého prádla....a na novou nejsou penízky :frowning2:
6. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my jsme byli dnes skoro celý den venku.
Sharon tak to je blbý...
6. zář 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.....holky, máte některá zkušenost s krvácením po sexu takhle na konci těhu? Krvácela jsem jen v noci a nijak moc, teď dopoledne už je to OK a ani mě nic nebolí, ale jsem z toho trošku nervózní.....snad je to jen prasklá cévka :frowning2:
7. zář 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon, ty máš teda pech s tou pračkou. No přiznám se, že se sexem na konci těhu fakt zkušenost nemám, ty poslední dva měsíce už to u nás bylo o ničem, hlavně jsem funěla a připadala si jak koule, tak jsem tuhle aktivitu bojkotovala :wink: .Za to teď můžu říct, že 100x lepší než před těhu :grinning: :grinning: . Myslím, že pokud to nebylo jak píšeš moc, tak snad dobrý, ale stejně bych si pro klid duše zítra zašla asi na gyndu.
7. zář 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Holky,poslední týden jsem neměla čas sem zaskočit.U nás nic novýho není.

Lancer a Janče moc gratuluju k mrňouskům a přeju hlavně hodně zdravíčka a klidných nocí.

Beti:drž se.Držím palce-.A na přeměření zase tolik nedej.Můžou se prý seknout až o kilo.
7. zář 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak se jdu zatím rozloučit, zítra nastupujeme na ten Obilňák. Manžel mi udělala kráný, zřejmě poslední pupíkatý víkend :slight_smile: , tak už nejsem tak vyplašená a snažímse to brát tak, že třeba apson už uvidím malou a budu moci snad být s ní.
Takže moc na vás budu myslet na těhulky, ať rodíte až v termínu :slight_smile: a na maminky, at miminka rostou, jak mají.
Jakmile zase budu (eme) zpátky, písnu.

Mějte se moc hezky a opatrujte se
7. zář 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti hlavně se teď opatruj ty (i s malinkou). Poslala bych ti číslo na mobil, abys mohla dát když tak vědět :wink:
7. zář 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek