• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Beti taky sem si hodně vzpomínala když sem byla těhu, taky sem mohla mít už desetileté dítko, jenže tehdá sem byla opravdu děcko, všecko na háku, puberta v plném květu a navíc s plánem na školu, s chlapem kerýho sem si pak vzala, tak aspon máme společnou minulost a víme o tom že mimuško ted je naše štěstí největší. S nynějším rozumem by to ted bylo taky jinak.
Osud je zapeklitý..
15. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

verapa, no comment :frowning2: nedá se to vrátit zpátky.

holky, já už nevím, co s tou žáhou, je to fakt k zbláznění, ale ten Gaviscon je asi silněljší, pomáhá líp, ale stejně....v noci je mi teda pěně blbě, kdyby to šlo aspon vyzvracet :frowning2:
16. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti zkus mandle, ty pomáhají nebo mi zabírali kysaný nápoje nebo mlíko
16. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verapi, já už zkusila asi všechno :frowning2: ono asi je to tím, že malá mi tou hlavičkou tlačí na žaludek a jak roste, tak je to čím dál tím horší :frowning2: no snad se to umoudří. musíme to přece vydržet všechny se vším všudy
16. zář 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dnes kamoška KONEČNĚ porodila chlapečka 4,3 kg a 53 cm, měla termín 4. řijna - psala mi,že bonus za to dlouhý čekání byl rychlý a bezproblémový porod. :sunglasses:

V pátek jdu poprvé na kontrolu do porodnice, tak jsem zvědavá jak jsme vyrostli - teda jestli nám to řeknou :angry: :angry:

beti, s tou žáhou Ti bohužel neporadím - naštěstí ani nevím "co to je" :slight_smile:

marci, máš těda pěknýho cvaldu :dizzy_face:
16. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jadviga,

takže porodila dřív a takováho cvalíka? nebo měla termín 4.září? :slight_smile:
16. zář 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra 4. září :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vidět,že už se nemůžu dočkat - to je můj termín :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvigo no cvalík to asi bude, jestli mám vydržet do termínu, tak bude vážit jak chlapeček té tvé kamarádky (no a to teda asi normálně nedám). Mimochodem to je kámoška dobrá, že měla rychlý a bezproblémový porod při takovém cvalíkovi :astonished:
Já jdu do porodnice poprvé na kontrolu v pondělí. Snad tam nebudu dlouho trčet.
Jadvi jdeš do bohunic?
16. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

tak dnes v noci dvě kamošky porodily taky :slight_smile: všechny 38 týden, se někdo má :frowning2:

jinak jedné mojí kamarádce, která je 39 týden a na prod to nevypadá, říkala paní doktorka, at si na konci září udělá předvánoční úklid, tak mě to pobavilo :slight_smile:
16. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona měla už druhej porod, rodila před rokem holčičku( a to prý byl masakr) a pak se nějak rychle"zadařilo" podruhé :grinning:

jj do Bohunic, právě mám taky obavy,abych tam dlouho netvrdla, pak dám určo vědět :dizzy_face:, jsem mooooc zvědavá co mi Dr. řeknou na ten porod KP, protože mám ještě takovej problém - mám ucpanou Bartoliho žlázu, která je " u vchodu", tak mi ji právě před měsícem řezali a čistili v Bohunicích a Dr. říkala, že zase naroste a u porodu může vadit - psala jsem to tu v jiné diskuzi, samozřejmě narostla,tak uvidíme, po šestinedělí mě čeká operace. :confounded:
16. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže přeci jenom budu za ten císař bojovat :wink:
16. zář 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi pokud bys císař vybojovala, tak na plánovanýho půjdeš asi dřív než v termínu, ne?
16. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, myslím, že ano - ale moc s tím císařem nepočítám
16. zář 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Pavla tu přece taky měla plánovaného císaře a šla cca týden před termínem.. kamarádka to samé cca týden přede... :wink:
Přeju ať to vyjde.
16. zář 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám dneska tak nechutný tvrdnutí břicha, že se mi z toho dělají mžitky před očima - tvrdne mi furt jedno a totéž místo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

tak si to tvrdnutí bříška raději zapisuj. V neděli takhle tvrdlo právě ty kámošce a už z toho byla zoufalá, no a včera se ji anrodil ten klučina, tak raději zapisuj :wink:
16. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, může to přijít každým dnem :astonished:

myslíte, že to musí tvrdnout před porodem každé mamince, mě totiž celý těhu netvrdlo a ani teď, když už chybí kousek :grinning: se nic neděje.
jen se mě v noci špatně spí, protože se nemůžu moc otáčet - bolí to,jak mám těžký břicho, ale během dne vše "rozchodím",tak abych nerozchodila i ten porod :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jadvi... porod rozchodit musíš... ale určitě ho nepropásneš. :grinning:
16. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tím tvrdnutím - nedomnívám se že by to být muselo...
16. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co Vaše "mrně" je hodný???
16. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé máš přidaný fotky - kráááááááása
16. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mně taky nikde nic do porodu netvrdlo a měla jsem plánovaný císař 5dní před termínem :wink: .Přeju hezký i když hnusně upršený den.
16. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdeže hnusně upršený vody je potřeba a aspoň to nejde přívalem.. i když taky mě pěkně bolí hlava z toho že jsme zavřený doma... :sweat_smile:

Mrně je zlatíčko... v noci se budí 2x max. 3x doufám že to nezakřiknu. (obvykle bere půlnoc 3 ráno a šestou, ale dost často jede rovnou půlnoc, v pět a pak až v devět..) zato dopoledne obvykle vydrží vzhůru - klidně tahem i 4 hodiny - kouká po všech čertech, občas si popláče, po obědě spí a pak má tak 2-3 hodinovku večer kdy kouká..

Kdosi mi tvrdil že první měsíc mrňata jen spí a jí... no buď jsme hodně netabulkový a nebo nevim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dokonce už cvičí i zdvih hlavy.. sice jen tak trošku. ale přece a docela často už se mi to povedlo i nafotit. :slight_smile:
16. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko máš nádherný fotky - to ani není možný jaká je malá vlasáček :grinning:
Odpoledne jsem spala, to si dalo tvrdnutí pohov :angry:
16. zář 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, já tě uklidním, my jsme byly netabulkový brutálně (a jsme doteď), malá spávala přes den jen hodně zřídka, noci ze začátku jak kdy, ale taky žádná sláva, pak se ty noci super zlepšily, že je prospala třeba celý a vstala poprvé na jídlo až ráno, no a teď si vstanu tak od 6měs. 3-4x běžně, v 6h bývá definitivně vyspaná... Takže nějaký celodenní spinkání neprobíhalo nikdy.Teď když mi usne hoďku přes poledne, tak můžu oslavovat. Dnes vytuhla až teď, úplně jí padala hlava a ne a ne zabrat, pořád v postýlce blbla.Nechci se nikoho dotknout, je to jen můj názor, ale když se tak rozhlídnu po kámoškách, řekla bych, že ty holky jsou mnohem víc živější a aktivnější, kluci mi příjdou přece jen větší pohodáři, víc toho naspí a jsou takový lenivější, takže v tom mají maminky výhodu a my se musíme obrnit :wink: .
16. zář 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je nádherná Lani, super vlasáček :grinning: . Taky budete myslím brzo stříhat, my už jsme ofinu museli, pořád jí to lezlo do očí. Tchyně se na mě vytasila s jakousi pověrou, že do roka se stříhat děti nemají, ale to fakt nevím, s čím by ještě za 5měs. chodila na hlavě, to by měla mikádo :wink: .
16. zář 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz, třeba mi některá poradíte :wink: Nenosíte některá kontaktní čočky? Budete s nima rodit?
16. zář 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

marci..já je teda nemám :slight_smile: , ale kamarádka říkala, že z kontaktních měla strach, tak raději rodila s brýlema, ale raději bych se zeptala doktora.

Tak ta kamarádka, co přenášela....včera v 17:28 se jí narodil Mareček, 4,20kg a 53 cm. Chlap jako hora. K porodu napsala jen, byl to pro všechny záhul :grinning:
16. zář 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ptala jsem se oční doktorky a ta na to odpověděla, že je to na mě :grinning:
16. zář 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek