• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
chodíš tam již na monitory, že?
22. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Beti, nechodím, zatím chodím na monitor a prohlídky ke svýmu MuDr. a poprvé tam jdu 29.9.! Snad do té doby vydržím 2v1, jinak hned jedu tam :grinning:
A ty jo?
22. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám za první kontrolu v porodnici (bohunice), výsledek: ukázkový monitor, otevřené porodní cesty, váha 3,60 ........můžeme rodit...............a teď ať mi ale někdo poradí jak :angry:
22. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: Fakt? A na kolik otevřené porodní cesty? A kdy jdeš zase na monitor?
22. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, tak to moc gratuluju, takže schéma dnešního dne:

vytřít hezky na čtyřech všechny podlahy, udělat ten předvánoční úlid, nejméně 4x se vydat na vysokohorskou tůru, večer do sebe nalít litr červenýho a pak hupsnout na manžela...a to by bylo, aby nebylo :slight_smile:

afi, chodím tam kvůli problémům od 36.týdne tt a jsem tam moc spokojenná, užasně příjemné PA a doktoři
22. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: Aha, tak to je fajn, že jsi spokojená a že jsou tam příjemní...já se právě dlouho rozhodovala :wink: Tak snad natrefíme i při porodu na hodnou PA :wink:

A s tím úklidem, sexíkem atd. Holky, vám se chce? Já jsem tedˇuž nějaká línější :frowning2:
22. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti scénař hezký až na to že je manžel nemocnej.......takže já bych chtěla rodit, ale co s tím usopleným manželem, který vypadá že každou chvíli umře /protože má rýmečku/ nevím :angry:
22. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Holky,absolutně nestíhám.Chci se jen zeptat,nemáte některá kontakt na ty kurzy,kde vás provedou po nemocnicích.Nemůžu nic takového najít a ani na stránkách porodnice jsem nic nenašla.Díky moc.
22. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Exkurze do porodnic pořádají téměř všude - určitě Cenap, Větrník, Jarmila ......
22. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnešní monitor byl v pořádku, tak mám radost :slight_smile: Další kontrolu mám ve čtvrtek, ale radši bych už na ni nemusela :wink:

Jdu se natáhnout, tohle počasí mě ničí, jsem úplně bez energie a chce se mi spát..
22. zář 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezi taky jsem k.o. a to si říkám, že bych se měla víc hýbat, ať se ten porod rychlejc rozjede :unamused:
22. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
afi....já mám taky v plánu rodit na Obilňáku :slight_smile:

llluci tel. na Obilňák - 532 238285, můžeš se dohodnout na dvouhodinovém informačním kurzu, kde ti řeknou co do porodky, co je k dispozici, kdy odjet a jak probíhá porod, součástí toho kurzu je i prohlídka porodních sálů. Ale myslím, že na tomhle čísle se dá domluvit i jen ta prohlídka

tel. do Bohunic - 532 233961
22. zář 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti...nad tvým scénářem dne jsem se hezky zasmála :grinning:

S uklízením mám čím dál větší problém :frowning2:
Po včerejším sexu jsem byla celou noc vzhůru a od 11 hod do 5hod do rána jsem rozdýchávala kontrakce....pěkně silné, ale nepravidelné /5, 3, 10, 2 min..../. A pak už jsem toho taky moc nenaspala, takže jsem dnes pěkně utahaná a všechno mě bolí :angry:
22. zář 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sharon,

no aspon si po sexu měla kontrakce, já teda nic, i když nazvývat včerejší souboj zlobrů sexem, by bylo přehnané :grinning:
marci, taky se bojím, aby manža nelehl, nevím, jestli by ho tam se mnou pustili a na druhou stranu si musíme dávat bacha samy na sebe, protože třeba rodit v horečkách a s chřipkou, to by musel být opravdu vrcholný zážitek.

jo a mluvila jsem s kamoškou, co má týdenního chlapečka-prý se vůbec nemáme bát, porod bolí moc, ale rychle to prý uběhne, zato říkala, že je týen doma a že je úplně mimo, že to kojení je taková zabíračka, že to prostě nedává :frowning2: se máme asi na co těšit
22. zář 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, neboj všechno zvládnete :wink: já teda, ale čučím, máte termíny až v říjnu a chcete rodit už teď??? :confused: Holky neblázněte, užívejte poslední volný dny a můžu říct i bezstarostný, pak už to jede jak po másle a zastavit se denně na jídlo, záchod a koníka je umění... :grinning: teda pokud máte dítě jak naše Simča :grinning: :grinning:
22. zář 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já už ale rodit musím - čekat ještě 2 týdny tak má malej skoro 5 kg. Proboha jak je možné že mám tak velký dítě - já sama mám 152 cm, před těhu 49 kg, teď 59, skoro nejím, cukrovku nemám, tak jakto že jim vychází takové váhy???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
O sexu si můžu nechat jenom zdát, protože s usopleným, kýchajícím manžou by to jaksi nešlo, to bych si musela najít nějakého náhradníka :grinning:
22. zář 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci.....tak přesně tohle jsem řekla ráno manželovi.....o sexu si teď můžeš nechat jenom zdát :grinning:
Dnešní noc byla fakt záhul.....kontrakce trvaly tak dlouho, jako jsem rodila Míšu!!
22. zář 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sharon a myslíš, že to bylo jeom tím sexem? třeba to může pomoci, ale myslíš, že je možný sexem ten porod jakoby vyvolat?
22. zář 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

marci ten váš hošík je ale obr :grinning: :grinning: ,

MM se vrátil z cest tak se dnes pokusíme trošku sexovat :grinning: , mám celej víkend i dnes hrozný křeče v podbřišku, ale spíš jsou to střeva, skoro nemůžu chodit :frowning2:
už to chci mít za sebou, protože po takových bolestech jaký mám teď už myslím následuje pouze smrt :confounded: :confounded:
22. zář 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jadviga,

promin, ale mě to rozesmálo :grinning: ale mrzí mě, že máš takový bolesti. A más aspon průjem?
22. zář 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, :grinning: právě, že nemám.
Včera jsme říkala mamce, že si malou ve sprše vytáhnu sama, protože už nemůžu. Z porodu strach nemám, protože nic horšího už být nemůže-teda pokud to není ono :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, já teda měla v těhu průjmy a to jsem někdy dolezla na záchod po čtyřech :frowning2: a neboj se, některý maminy srovnávají porodní bolesti s průjmovýma, takže už nacvičuješ...anebo RODÍŠ!!!!! :grinning:
22. zář 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla v těhu i před problém se vyprázdnit, chodila jsem hooodně nepravidelně,takže ty bolesti znám, teď co piju ten maliník tak chodím denně - což jsem nikdy nechodila - takže nevím - asi mi Ellinka šlape po střevech

no ještě,že je MM doma, jdu si lehnout, hrozně se potím a jsem z toho na prášky. Jsem zvědavá na ten dnešní sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo jak to nazvat :grinning:
22. zář 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jadviga,

to u tebe teda nevypadá na moc dlouho to miminko :slight_smile:
22. zář 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadviga....to fakt vypadá, že se to blíží :slight_smile: zkuste rychlý opatrný sex :wink: nebo to vytířání na čtyřech...podle toho, na co se víc cítíš :grinning: nebo oboje :grinning: :grinning: /to já bych teda nezvládla/

beti.....já měla po sexu vždycky tuhnutí bříška, později tvrdé břicho celou noc, takže si myslím, že kontrakce určitě vyvolalo milování, ale jak je vidno.....u mě to k porodu nestačí :grinning: :grinning: prostě nachystaná a otevřená můžu být jak chci, ale malá ještě ven nechce..... tak holt se ještě dalších pár dní až týdnů nevyspím kvůli pupku a bolavým zádům a pak dalších X měsíců kvůli mimiču :wink:

jo, holky, máte monitor dechu?
22. zář 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sharon,

mám jej vypůjčený od kamošky, 3.000 jsou moc :frowning2: ale kdybych tu možnost neměla, raději bych oželela něco jinýho a tohle koupila. Ale taky pro ten monitor hraje to, že ta naše malá měla nějaký ty problémy..
22. zář 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho kupovat nechtěla, ale jak se blíží porod, začíná se mi vybavovat, jak jsem furt lítala k Míše a poslouchala, jestli dýchá. A když spala dýl jak 4 hodiny bez probuzení nebo bez pohnutí, tak jsem ji i měla tendence budit...tak nad tím pořád uvažuju....Nanny se dá koupit za 2.300,- kamarádka říkala, že mi půjčí chůvičky, tak si říkám, že místo nich bysme koupili ten monitor.....no, ještě uvidím, kdyžtak se dá koupit přímo na Obilňáku.
22. zář 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já monitor dechu mám. Koupila jsem si ho v lékarně a proplatili mi ho v práci ze sociálního fondu. Stál 2800,- (ale určo se dá sehnat levněji - já potřebovala fakturu z lékarny proto jsem po levnějším nepátrala). Zato nemám chůvičky a začínám o nich uvažovat (dříve jsem říkala, že jsou zbytečné, ale nějak obracím). Jaké máte holky?
Jinak už od 18.00 hodin mám nechutné stahy - už jsem si napustila vanu, ta nějak neúčinkovala, zkoukla film na DVD a furt mám takový hnusný tlaky, tak jsem zvědavá na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

tak to teda na tebe budu myslet!!! a ráno se ozvi a jestli nic.... :grinning:
22. zář 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek