• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahoj holky,

tak včera to byla asi jenom nějaká zatěžkávací zkouška před bitvou :grinning: ....... v noci jsem spala jak mrtvá a teď mám akorát břicho tvrdý jak kámen...
23. zář 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj marci, jsem si tak říkala :slight_smile: no noc byla u nás v pohodě, za to jsem byla ráno se psem a málem jsem nedošla, bolí mě břicho a tvrdne a já už ani nepoznám, jestli to není spíš potřeba na WC :grinning: jsem už asi magor :slight_smile:
23. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ty jo u Marci stahy, takže poslíčci? Ale ti by spíš měli po vaně ustat, no ale evidentně to ještě porod nebyl :grinning:
To já poslíčky vůbec neznám, když mě začne bolet břicho, tak se z toho vždycky vyklubou střeva :grinning:

Dneska jsem se celkem dobře vyspala, musím pochválit malou, že v noci taky hezky chrní a vůbec mě nebudí, kéž by jí to vydrželo i po porodu :slight_smile:
Jinak dneska je poslední den znamení Panny, tak bych radši rodila až od zítřka, to už by byla Váha a nějak je mi to znamení víc sympatičtější :wink:
23. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mě to včera byla tak 2 hodinová hnusná bolest především na levé straně podbříšku a v tříslech, fakt jsem myslela že umřu - vana to ani nezhoršila ani nezlepšila. Pak jsem do sebe nalila hrnek svařáku a byla jak zfetlá a šla spát. Kdybych si nedala ten svařák, tak strachy asi ani neusnu, takhle jsem spala jak mimino :grinning:
23. zář 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci :grinning: jj, přijedeme na porodní sál slitý jak čolek a myslím, že porod nám rychleji uběhne :slight_smile:
23. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten svařák to byl dobrej nápad, taky jsem si dala decko červenýho. To asi začnu praktikovat, když se mi taky spalo dobře, snad se mi nenarodí opilý dítě :grinning:
23. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, přesně tak, bude nám to všechno jedno :wink:
23. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pezi,no mně to přímo nakázala doktorka-dvojku červenýho večer. Jenže jak mě pálí žáha, tak to prostě nejde, bych celou noc problila :frowning2:
23. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí s tou žáhou, ty si to fakt užíváš se vším všudy..Ale už bude brzo konec a všechny ty neduhy skončí :wink:
23. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se přidat? :grinning:
23. zář 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že už máte všichni téměř před porodem :slight_smile: může se zeptat kde budete rodit?já bych chtěla na polní nebyli jste tam někdona předporodním kurzu? :slight_smile:
23. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám že to tady začínáte pomalu a jistě rozjíždět... no akorát mi nevychází čas na to abych vás sledovala :sweat_smile: Manžel konečně dostala dovolenou.. takže jsme zase rozjeli akce domek na plno. Je sice fakt že s malou toho nijak moc nepodělám a ani nás tam moc nechce brát - páč je chladno. Ale aspoň je "s náma" a né v práci :wink: teda jestli se tomu dá říkát s náma :sweat_smile:
Budu držet palce ať se dočkáte. :wink:
23. zář 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo Lani, ty máš ted záhul-miminko a ještě do toho rekonstrukce, ty jo...

ahoj barci, já na polní nebyla a mylím, že spousta těhulí a mamin tady odsud tam byla nebo už odrodila :slight_smile:
23. zář 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...tak ten spánek vám fakt závidím....já už snad 3 týdny pořádně nespala :frowning2: dřív jsem aspoň po 5 nevyspalých nocích na jednu odpadla, ale teď už ani to ne :unamused: Místo toho jsem tu šestou noc tentokrát celou proposlíkovala a včera mě z únavy tak bolela hlava a záda, že jsem zase byla pořád po půl hodinách vzhůru a od 4 už jsem jen koukala do stropu. Fakt kdybych teď začala rodit, tak na to nemám sílu.....

Jo, dnes jsem byla na kurzu na Obilňáku, opět se rodilo o106 :wink: a minulý týden prý byl dokonce stop stav u Milosrdných a z Bohunic propouštěli 3.den po porodu....... Takže rození Silvestrovských dětí probíhá v plném proudu :grinning: :grinning:

A ještě k tomu kurzu....měla jsem tam paní Kameníkovou - to je vrchní PA nebo jak to tam mají označeno a musím říct, že kurz byl úžasný, ona působila skvělým dojmem!! A je i laktační poradkyně, kdybyste pak některá potřebovala na ni telefon,dodám :wink:

Tak jdu se podívat do našich alkoholových zásob /já teda víno nerada/, snad najdu něco co mě uspí :wink:
23. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte bříška,
sharon, to s tím spaním znám, já kolikrát vstávala ve čtyry a poslední měsíc pravidelně v pět a spat sem chodila o půlnoci, je to děs,a le to počasí by tě mohlo aspon trochu přemluvit na odpolendí schrupku ne??
nám ještě týden před rozpadem měnili matračku s roštem tak to bylo taky něco na záda, pomáhal hodně balon an uvolnění i na rozjíždějící pánev.
Jé já vám včera byla na kontrole s Juli an kyčle v dětské a ty malinkatý ňuchňánci tam, sem už docela zapoměla, jak sou miminka malinkatý. Docela zavidím :wink:
24. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jdu jen pozdravit, sem tam vždycky nakouknu jestli už některá rodíte :wink: držte se, máte to už všechny za pár.. :grinning:
24. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak koukám, že tady se ještě nerodí.
24. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak nic, nějak jsem to rozchodila, sice mám křeče pořád,ale už je to snesitelný-můžu i chodit :grinning: :grinning:

co marci - už rodí??? myslím,že bude první :slight_smile:

doufám, že v pátek na kontorle mi řeknou,že v pondělí nastupuju na tu vyvolávačku :sunglasses:
24. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, no já to s tím prvenstvím nějak nevidím. Pondělek byl buď planý poplach nebo skříplý nerv. Včera nic. 20x jsem vyšla schody, málem u toho vypustila duši, dělala dřepy, dala si svařák a nic...... V pondělí jedu do bohunic s taškou a jestli na mě vyhrknou váhu přes 4 kg, tak se jim od tama nehnu. Tak se třeba potkáme
24. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé jsi tu :wink: ,takže pondělí to jistí :sunglasses: :sunglasses:
24. zář 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

tak to jsi mě pobavila :slight_smile: já nevím,možná jsem úplně naivní, ale myslím si, že když uvidí, že by tě opravdu trápili, když jsi drobounká a budeš mít velké miminko, tak tě trápit nenechají. Tomuhle věřím, aspon něčím se uklidňuju :slight_smile:
24. zář 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky

to mi říkal ten Dr. moje mimi není nijak veliký - spíš normál, já mám 170 cm, pánev taky normal - ale stejně mi to chtějí vyvolávat - samozřejmě tam hraje roli ten KP, ale myslím, že jak říká Betina nás nenechají trápit :wink:
24. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti mě tam v pondělí vyšetřovala nějaká doktorka-začátečnice. Neměla jsem z ní moc dobrý pocit. Vyšetřila mě sice citlivě, ale houby mi řekla. I na tu váhu jsem se musela zeptat sama. Pak tam začali řešit nějakou ženskou co se odmítala nechat hospitalizovat a mě řekli, že to je všechno a kontrola za týden. Když jsem vyšla ven byla jsem jak přiblblá. Teď si samozřejmě nadávám, že jsem se nechala tak odbýt.... :confounded:
24. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci neměla ta Dr, delší světlý vlasy???
24. zář 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi já tam šla právě s tím, že tu váhu budou řešit. Byla jsem tím krmená mojí Dr. už asi 2 měsíce předtím. Prostě tvrdila, že to budou hned řešit .... no a oni řešili kulový. Jen řekli, že jsem bez problemů, vše v normě, kontrola za týden...
24. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi měla hnědý rovný vlasy, tak po ramena - myslím jestli jsem dobře přečetla vizitku MUDr. Sedláková (???).
24. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, první bych snad měla být já ne, aby to bylo spravedlivý :grinning:
Ale klidně mě přeběhněte, já vám to budu přát :wink:
Dneska mám termín podle poslední MS (je dobrý, že se jím budou řídit v porodnici, kdybych přenášela, nechávají tak týden až 10 dní..), ale cítím se normálně, žádný poslíčci nic. Mamka mi říkala, že jí taky začaly kontrakce z ničeho nic, tak na tom asi budu podobně.
24. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a byla taková "vyjukaná" ne??? Jestli to je ona,tak je hrozná, tu jsem měla na kontrole když jsem byla na tom čištění (Bartholinyho žlázy) před měsícem. a samozřejmě mě to udělala špatně, když jsem se o tom bavila na další kontrole s Dr. která mě to řezala.Řekla jí ať mě to vyčistí a ona to jen polila desinfekcí :angry: připadala mi taková opatrná

Já měla hodně mladýho Dr. a ten byl super, vše mi vysvětlil a byl mooooc fajn.
Teď si zase říkám, aby tam v pátek nebyl někdo jinej a neměl jinej názor - že mě nechají nosit dál - už jsem "připravená" na vyvolávačku :grinning:
24. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza, kde budeš rodit?????
24. zář 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakonec v Boskovicích, zatím mám z toho dobrý pocit, jsou tam všichni příjemní.
S tím mladým doktorem, předminule mi tam hodnotil monitor doktor, ketrýmu bych tipla klidně 20 :grinning: Byl hrozně milej, ale přece jen jsem si říkala, že ta mladá vizáž zrovna u doktora není úplně ono.
24. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek