• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
tak to moc k tomu uzlíčku štěstí gratulujem. Hodně zdravíčka oběma
30. zář 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon taky moc gratuluji a přeji vám oběma hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody a ať jste co nejdříve doma :wink:
Beti, úplně si dovedu představit jak bych byla vyklepaná já, být na tvém místě. Držím moc pěsti, ať je všechno v pořádku.
Holky, teď bych ale podle termínu snad už měla rodit já, ne? Teda ještě Jadviga má nárok mě předběhnout :slight_smile:
30. zář 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

no jo no, jenže on se ten tvůj klučík chce taky pořádně nachystat a vyfešákovat, aby mohl zapůsobit na holky už v porodnici :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee a zrovna jsem si dnes ráno říkala, že Sharon už to má určitě za sebou a má malou u sebe, nakouknu...a fakt!! :grinning: Tak se moc přidávám ke gratulacím, hlavně ať je maminka i miminko zdravé, šťastné a spokojené.Těšíme se na fotečky :wink: Já byla včera celý den vyřizovat věci v Brně a taťka hlídal, tak si dnes malou musím užívat, za chvíli vyrážíme ven. Držte se těhulky, papá.
30. zář 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé mimušátko Juliňátko jako naše :grinning: , moc gratulujem, hlavně zdraví oběma a těšíme se na fotečky
30. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak i já se jdu pochlubit! Už jsem doma z porodnice a malý uzlíček Danielek se mi narodil 26.září v 3:03 a měl 3200g a 50cm :slight_smile: A nakonec jsem skončila u Milosrdných, na Obilnˇáku i v Bohunicích měli plno a já už tam dojela otevřená na 3cm a s kontrakcema po 3 minutách! Nejhorší bolesti jsem si asi odbyla doma a na cestách v autě :unamused:

Velikáánská gratulace Sharon k Julince, atˇjste obě zdravoučké a můžete brzy domů. Je to zázrat to miminečko, jsem úplně na měkko :slight_smile:
30. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

gratuluji k mimiskům sharon a afi, hodně zdraví :dizzy_face: :dizzy_face:

marci, tak tě ASI předběhnu, zítra příjem a císař - Ellinka je podle UZ velká 3600 kg,mám hodně málo plodové vody, večer mi odešla hlenová zátka a Dr. nedoporučuje normální porod - takže nakonec to dopadlo jak jsem chtěla :wink:

Dnes jsem tam čekala 3 hodiny, obrovskej nával, chtěli mě vzít dnes,ale nemohli byl nával :confounded:
30. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji i Afi k Danielkovi!To teď poběží jak na běžícím pásu, miminko za miminkem :grinning: Asi by tu diskuzi opravdu chtělo přejmenovat :wink: Jadviga, ať ti to dobře dopadne, vlastně Vám,císař je brnkačka,jen to hojení potom je horší, ale zvládnout se to dá a mimísek za to stojí :sweat_smile: My tu řádíme, malá už vstává sama,takže neustále hlídám a jsem jí za prdelkou, teď zrovna držím pod paží a píšu ;) hezký den, papá
30. zář 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Afi taky moc gratuluji a Jadvigo držím palce!!! Tak koukám, že mě tady každý předbíhá. Já jsem bezpříznaková - co bych taky chtěla, když se celý den flákám, v poledne chrápu a vy jste tady pilné jak včelky! Dobře mi tak :unamused: Včera jsem měla takový elán, že mimčo vyženu - vybíhala jsem tu schody, dala si horkou vanu a v ní vypila svařák - byla jsem z toho pěkně omámená a nic..... Náš fintivka si prostě dává na čas.
Jadvi a kterej doktor tě dneska vyšetřoval a poslal na císaře?
30. zář 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,

marci prohlídku dělala Dr. Kalvodová (dělala Hamiltona a vyšetření se zrcadly - to jsem si pošmákla, rýpala se ve mě asi tak čtvrt hodiny),ale zavolala si Dr. Doubka,protože se jí nezdálo to množství plodové vody(prý hodně málo) .
Myslím, že toho císaře mi bude dělat on :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi a proč ti dělala hamiltona, když jdeš na císaře? :astonished:
Já tam u nich zatím ani jednou na tu kozu lézt nemusela, tak snad mě to nečeká v pátek :unamused:
30. zář 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Doubek je tam z nich určitě nejlepší - to je fajn, že tě bude operovat on. Nevím mě ty ostatní doktorky nepřijdou, že by byly schopné vést operaci, ale možná jim křivdím. Mě teď vyšetřovala dr. Tóthová oproti Sedlákové byla aspoň příjemnější a sdílnější, ale řezat bych od ní stejně nechtěla.
30. zář 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda to je srmšť
Afi gratulujem. Hlavně hodně toho zravíčka...
Jadviga - držím na zítra všechny palce co doma máme.

Marci - čas - taky se dočkáš. Já rodila 2 dny před stanoveným termínem... :wink: A to jsem lítala po stavbě. Myslím že vůbec nezávisí jestli něco vyvádíš nebo ne. Až se mrněti chce tak se mu chce a hotovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci ona ho dělala, protože ještě nebyli rozhodnutí - až po konzultaci a dalším vyšetření Dr. Doubka, který uznal,že je mimi velký :wink:

beti, taky zítra držím pěsti i dalším na které "to přijde" ať je vše rychlý a bezproblémový

holky díky a ozvu se jak budeme doma :sunglasses:
a příští týden už snad všechny s miminkama :sunglasses: :sunglasses:

papa
30. zář 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci čekám tě v Bohunicích a držím postel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi, jo drž :grinning: - třeba si mě tam v pátek nechaj :grinning:
30. zář 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budou tě operavat hned zítra? A budeš mít manžela u toho?
30. zář 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
gratuluji k novým mimískům Danielkovi a Julince!!! Hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:

Jadvi, Doubek nás rodil KP - je dobrej! Takže "pohoda". Jsem zvědavá, jak budete s Marci spokojené v Bohunicích, dejte pak vědět.

Holky, rodičky, držte se!!!!! Mooooc na vás myslíme, at je vše v pořádku. :slight_smile: A těšíme se na nové mimísky!!!
30. zář 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee holky, to je novinek

afi, strašně moc gratuluju k Danielkovi, at se mu jen a jen daří a roste do krásy a do zdraví. Ještě jednou gratuluji!

jadviga, takže zítra je náš velký den! taky na tebe budu moc myslet, aby vše šlo jako po másle. je to tak dobře, že jdeš císařem, přece jen máš prcka značně většího než já miminko. my už máme sbaleno, doufám, že se v noci vyspíme.

Holky, než se vrátíme, kdyby se vám chtělo rodit, což asi bude chtít :grinning: budu vám přát rychlý a pohodový porod a hlavně zdravá miminka!!!!!!!!!

moc na váš všechny budu myslet

papa
30. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimochodem, poslední info od sharon bylo to, že rodila, že Julinka byla na světě 2 hodiny po podání vyvolávačky, prý manžel málem ani nestihl dojet :grinning: na druhou stranu prý měla kontrakce hned po 1-2 minutách.
30. zář 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti drž se a přeji dobrou noc:slight_smile:
30. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To měla Sharon fajn takový rychlý porod, i když ty kontrakce asi žádnej med, ale jsou to holky šikovný :sweat_smile: .Beti, ať to dobře dopadne i Tobě a pěkně pak napište zážitky. :wink: Papá
30. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace k novým drobečkům

držím pěstičky k dalším porodům

Doubek je fakt dobrej, taky jsem ho měla u porodu

vše určo bude ok, holky držte se, už budete mít ty uzlíčky u sebe :dizzy_face:
30. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já dneska od rána trpím. Odešla mi hlenová zátka a mám bolesti v zádech, že už tady z toho lezu po stěně. Ale nejsou to zatím žádný stahy, jen hnusná tupá bolest v zádech. Tak jsem zvědavá jestli se z toho něco vyvrbí
1. říj 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tady MM :wink: o 14:30 máme Verunku, má 2,9kg a 48 cm a je krásná po mamince:slight_smile: Nakonec to byl po úmorných 5 hodinách císařský řez, ale holky jsou v pořádku a už se těší, jak vám zase budou psát :sunglasses: :grinning: :slight_smile:
papa
1. říj 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Betinka už taky má...a nakonec Verunku :slight_smile:. Moc moc se Simonkou gratulujeme a těšíme se na kamarádku :wink: Teda ty tatínkové jsou úžasní, můj Luky by tu stránku asi ani nenašel :wink: :grinning: . Holky, opatrujte se, buďte zdravé a přeju co nejrychlejší rekonvalescenci po císaři a ať máš Beti Verunku brzo u sebe a je na maminku hodná a pěkně spinká. :grinning: Ještě jednou gratulace. Tak kdo bude další? :slight_smile:
1. říj 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betinko, moc a moc gratulujeme! Ať Vás Verísek moc nezlobí a roste do krásy :wink: :slight_smile: papááá
1. říj 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moooc gratulací, štěstí a zdraví do života miminkům Danielkovi a Verunce, :grinning: :wink: a ty které to ještě čeká at to máte taky tak fofr jak sharon :wink:
2. říj 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc a moc všem gratuluji k miminkům :slight_smile: at jste zdraví :slight_smile:
afi jaký je to u miloušů chci tam jít taky rodit :slight_smile:
2. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se Beti konečně dočkala - velká gratulace. :slight_smile:
2. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek