• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Lanto, zatím se snažím převážně látkovat. Papírovku dávám opravdu jen výjimečně - k dr., někdy ven nebo v noci. Včera jsem si vyrobila první kýbl mýdlového slizu na praní, tak jsem zvědavá jak to bude prát. BKM mám taky nastudovanou, ale náš malý jí naprosto bojkotuje. Kadí do každé plíny při kojení, když ho dám nad nočník, řve jako kdybych ho mučila a za pár minut se vykadí do plínky. Zatím jsme chytli jenom 2x čůrání - 1x částečně i na mě :grinning:
Jinak dneska jsme byli na kontrole u dr., malý přibral za 6 dní 200 g, takže už máme 3870 g. Na další kontrolu máme přijít za měsíc, příp. se stavit dřív kdybychom chtěli převážit.
Holky jak dlouho vám trvá jedno kojení? Náš malý to stíhá nějak moc rychle. Po 10 - 15 minutách už víc nechce a to v tom čase stíhá ještě kadit a nepije. Ale přibírá dobře, tak snad mu to jenom rychle teče :grinning: Jinak jsem dneska s hrůzou zjistila na váze, že už mám o 1 míň než před těhu, nějak mě malý asi vysává a fakt vypadám jak chodící koncentrák :grinning:
15. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, buď ráda, že mu to rychlej teče, naše kojení ze začátku vypadalo tak, že jsme třičtvrtě hodiny pily (bradavky na odpis) a po hodině chtěla znova...takže jsem opravdu nedělala nic jinýho než že jen kojila :unamused: .Ale i to se pak upravilo.Tak Simuš řve jak tur i když ji dám na nočník teď, natož v týdnu :slight_smile:, zásadně ho bojkotuje, tak myslím nemá smysl ji ještě trápit.
15. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

marci-tak u nás to s kojením vypadá asi jak ze začátku u Janči. Pije tak 20-30 minut a intervaly jsou někde mezi 1,5 - 2 hodinama, takže opravdu bradavky bolí a já padám na hubu, protože dneska v noci spala 3,5 hodiny v kuse a pak jsme zase kojili po 2 :frowning2: :frowning2: snad se to nějak spraví.

Jani sun-taky obdivuju, že jsi sama odhadla, že potřebuješ pomoct. Nám na kurzech říkali, že prostě tohle musí vysledovat manžel. No já zatím zůstávám jen u večerního brečení, protože mám pocit, že to všechno sama nezvládnu. Mám tady ještě mamku, ta mi leze ale dost na nervy (mrzí mě ty moje pocity), protože ještě choit 4x denně se psem, bych ještě zdravotně asi nedala.

No tak zase napíšu, malá pila před půl hodinou a znovu řve :frowning2:

tak se opatrujte holky papa
15. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a jseš si jistá, že řve hlady? Mě zrovna dneska říkala doktorka, že si nemám každý řev vykládat jako hlad, protože tím to jenom zhorším, protože to mlíko nestačí strávit a nadělá to v břiše pěknou paseku. Malej teda řve hlady co 3-4 hodiny, což je v pohodě a na prdy taky netrpí. Spíš trpím já, protože má posr... každou plínku. Nebolí Verunku třeba bříško?
15. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec nestíhám..je to náročný. Jak zvládáte šestinedělky? Já měla ten první týden doma trochu depky, ale už je to lepší..jen už nemám doma manžela, tak jsem na tu naši malou teroristku sama :slight_smile:

Marci, já kojím tak 20 min když chce jen z jednoho, když z obou tak dýl, ale přijde mi, že někdy pije pořádně jen 10 min, pak jen žužlá. Naštěstí bradavky jsou ok, kojím přes klobouček, mám plochý bradavky a bez něj by se nepřisála..Mlíka mám asi dost, za 12 dní přibrala 420 g, otesánek :grinning:, ale z porodnice jsme šly s 2 910g, takže žádnej cvalík ještě není.

Holky, říhají Vám mimča po každým kojení? Nám to vůbec nejde, někdy se to trochu podaří, ale většinou ne, někdy vytuhne u prsa a můžu ji zvedat a nic..Taky ji asi začíná trápit bříško (možná je to i tím, že si neodříhne..), dostali jsme Sab simplex, tak uvidíme, někdy řve tak, až to trhá uši, včera brečela až do půlnoci, nepomáhalo nic..Pak už chudák vytuhla a spala skoro 5 hodin, tak si vyčerpaná matka aspoň trochu pospala :slight_smile:
Jinak je hodná, když jí nic netrápí, vydrží chrupat 3 i 4 hodinky, hlavně v noci, přes den už spí míň než ze začátku, někdy se nestíhám ani najíst :slight_smile: Aspoň půjdou ty kila dolů, zatím jsem shodila 9 nebo 10 z 15 nabraných kg, tak to jde.

Zkusím vložit nějaký fotky, mějte se a držte se.
15. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, to je pravda, u nás to taky určitě nebylo pořád jen hladem když to vezmu zpětně, jenže malá měla 4 kg. startovací váhu a v podstatě ze začátku přibírala co týden to 250g, takže tahala i po té hodince jak o život a byla pořád nenažraná, takže jsem jí dávala. Taky ji pak z toho samozřejmě bolel určitě břuch, jenže sama jsem to ještě tak brzo nepoznala proč plače. Při přestěhování po porodu jsem byla skoro 3měs. bez netu, ty se aspoň můžeš poradit s holkama, já byla opravdu odřízlá, hrozný když si vzpomenu. Je to všechno u prvního děcka taková metoda pokus-omyl :sweat_smile: .No a i když se říká, že na prdíky hodně trpí chlapečci tak když se rozhlídnu kolem sebe, spíš na koliky a prdíky trpěly víc holky, my taky, chce to se obrnit a věřit, že to přejde.A uvidíš, že tak 3-4měs.jak se z Verunkou sladíte, poznáš už i podle pláče co jí tak může být...Jinak ti bude řvát když se nudí, jinak když má hlad apod.U nás to teda poznat jde :wink: Vařím dnes králíka s bramborama a mrkví, to si potvůrka dá :grinning: .Tak Beti, pevné nervy, máš krásnou holčičku, určitě ti bude dělat jen samou radost, začátky jsou těžké, neboj, bude líp. Papa holky.
15. říj 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peza, to odříhávání je celkem důležitý, jak si malá neodříhla, budilo jí to a pak ji bolelo bříško. Paní druhorodička v porodnici mi radila hodně ji hodit na ramínko, hladit po zádech odspodu nahoru (plyny jdou navrch) nebo jemně poplácávat po zadečku, jak byla větší, tak jsem ji nechala vybrkat na bříšku, to šlo nejrychlej.Taky jsme měli sab simplex, jen jsem nepochytila jestli pomáhaly, malá byla celkem uřvaná pořád, bříško nebříško :grinning:
15. říj 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

já se snažím rozeznávat druh pláče a na hlad má jeden specifický řev (hrozná sranda), dělá ne,ne,ne a pořád dokola :grinning: potom brečí, když má bolest bříška, pak si jen povídá atd....třeba se pletu, ale doufám, že to rozeznám. Taky jsem včera byla z té četnosti kojení už vyřízená, tak jsem lítala po netu a sháněla informace a všude psali, že kojit dle požadavku dítětě :grinning: zítra jdeme k dr,tak se jí na to taky zeptám, protože vypadám jak umrlec nevyspalá.
Mimochodem, asi je to tím, že maá byla v bříšku hlavičkou nahoře, ale malá zvedá hlavu. Mně se to nelíbí, je to moc brzo, tak se taky zítra budu ptát :grinning:
15. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, my už myslím v druhým měsíci v pohodě pásly a hlavičku taky zvedala dooost brzo..http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1341921&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F je to asi různý, každý dítě se vyvíjí jinak,uvidíš co ti řekne.
15. říj 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, možná to bude bříško, mě malá taky jeden den řvala třeba půl hodiny nebo hodinu po kojení. Kroutila se, cpala si ručičky do pusy, taky jsem myslela že má hlad, někdy jsem vyměkla a dala jí napít, jedině u prsa se uklidnila..Ale tím se tomu nepomůže, jak psala Marci..Někdy se chce jen chovat a pak zas usne, mám objednanej babyvak, tak jsem zvědavá, jetsli se jí v něm bude líbit.
Budu teď dávat ten Sab před kojením, snad to trochu pomůže.

Marci, malá byla do těch 2 týdnů taky v pohodě, taky skoro každá plína pokaděná, začalo to až teď pár dnů zpátky..Ale přeju ti, ať na to Davídek netrpí, je to hrůza, když tak brečí a nejde jí pomoct..
15. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme v začátcích kakaly pořád...a vlastně kaká furt ještě teď, asi má velkej příjem, tak musí mít i velkej výdej :grinning:
15. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já vím, že je to odříhnutí důležitý, teoreticky bych to zmáklý měla, i mi sestřička u doktorky ukazovala, jak na to, u ní si pěkně odříhla, ale asi jsme s manžou neschopný a nejde nám to ani jednomu, fakt jen občas.
Ale co s ní, když nekdy vytuhne, hodím ji na záda, ale spí jak špalek..asi budu muset být trpělivější a nosit ji dýl, někdy to asi vzdám moc brzo..

Jinak malá se už taky snaží zvedat hlavičku, občas jí to docela jde, je to sranda, jak s ní kývá :grinning:
15. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pezi mě taky malej po každém kojení neříhá. Fakt jenom občas, většinou u toho usne a nic s ním nenadělám. Nevím čím to je, ale spíš si říhne u manžela než u mě. Je teda fakt, že ten mu to předvádí i prakticky, to já nedělám, tak že by to bylo tím? :grinning: :grinning: Když mám pocit, že by mohl přicházet břichabol, tak ho při přebalování masírují kolem pupíku olejíčkem Větřík od Eonu, to mu dělá hodně dobře. Sab mám doma taky nachystaný, ale chci ho dát až fakt v krajní nouzi, i doktorka říkala, ať to zkusím pokud možno bez něj....
15. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Jani, Beti, právě že všude se píše, že se to nemá podceňovat. ze začátku jsem to fakt přikládala jen tomu šestinedělí a říkala si, že to přejde. Jenže se to zhoršovalo a přerostlo to v úzkosti, kdy jsem se vzbudila, klepala, bolel žaludek, nemohla jsem se ani sebrat z postele - a starej se při něčem takovým o malé mimčo - přišlo mi to nebezpečné. Takže mě mm odvezl na krizové centrum do bohunic a povolal naše mamky - sám měl nejhorší období v práci. Jinak by mohl jít na OČR. Já byla ráda, že se má o malého kdo postarat a taky, že nemusím zůstat v nemocnici hospitalizovaná. Tahle, když je mí lépe, tak se můžu o malého starat. V nemocnici bych se zbláznila doopravdy :angry:
Až kompletně zaberou antidepresiva - což pár týdnů trvá - tak to už bude v pořádku. Ted už třeba odpoledne a večer by na mě nikdo nic nepoznal. Zato ráno, někdy dopoledne a někdy noc - nic moc :rolling_eyes:

Marci, ty se máš - máš takovou pohodku, to ti fakt závidím a přeju, at to tak dál vydrží.

Pezi - my taky moc neříháme - což je dost blbý, držíme ho na rukách jak dlouho a nic. Pak ho položíme a třeba za hodinu si říhne a kolikrát i blinkne - je to taky dost nepříjemný. Ani Dr. mi na to nic moc neporadila. Snad se to časem zlepší - nemám z toho dobrý pocit, pokládat ho, když si neříhl, ale mít ho pořád na rukách, to taky nejde :unamused: Člověk je pak napjatej, kdy ho to bude v bříšku tlačit a aby neblinkal.
15. říj 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no já jsem to napsala asi blbě, samozřejmě mi malá taky ze začátku někdy usla i bez říhnutí a nebo si nebrkla, tak přece ji nebudu nosit hoďku po pokoji, taky jsem ji položila :wink: ale v zápětí - hlavně kolem těch 3-5měs-se stejně vzbudila, protože ji to v tom bříšku asi tlačilo a pak si brkla. U nás začátky taky byly krušné, tak snad povzbudím Beti, byla jsem přestěhovaná, docela bez známých, bez informací na netu, malá byla a je (i když teď už míň) uplakánek,pamatuju si jak jsem se jednou opravdu poskládala jak domeček z karet, když mi v kuse od 8-16h. brečela a nic nezabíralo. :cry: Naštěstí takový psycho jsem zažila jen jednou.A jestli mám být upřímná, žádná omračující láska mě po porodu k malé fakt přes nos nebouchla, spíš jsem v prvních týdnech byla z toho neustálýho plakání přes den mimo, ale čím je starší, tím ji miluju víc a víc. :wink: Opravdu hodně dělají ty první slůvka, úsměvy,atd. Teď i když zlobí a vzteká se, stačí když se na mě u toho zakření a já roztaju, má mě zmáklou potvůrka :sweat_smile:
15. říj 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani no s tou pohodkou jsi mě rozesmála :slight_smile: pohodka to byla dokud jsem tu měla mamku - to jsme měly obě jak dovolenou. teď už jsem na všechno sama, manžel má hnus období v práci a chodí domů až večer. takže už taky nemám čas se ani najísr. dneska jsem kojila a jedla jogurt a kydla ho davidovi na hlavu :grinning: - ten chudák valil oči. teď chytl hysterák, tak jsem ho narvala do šátku. sice ho mám uvázaný jak pytel, ale mám aspoň jednu ruku volnou :wink:
15. říj 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

taky používám kosmetiku Eone a jsem nadšená. větříšek mám taky, pak koupu v Delfínkovi apod...sama ji používám na nachlazení a opravdu klobouk dolů, je výborná.

jani, ty depky opravdu málokdo pochopí. Jak psala marci, že fajn bylo, když tam byla mamka, tak já to mám opačně. S mamkou si prostě nerozumíme, dneska na mě spadl spplín(opravdu jsem nevyspaná) a říkala jsem mamce o těch depkácha ona mi řekla, že ji nic takovýho netrápilo, protože byla štatsná, že mě má. Takže v tu chvilku už jsem jen brečela a začala ji nadávat, jestli si jako myslí, že já svoje dítě nemiluju, prostě tragédie. Jsem zvyklá, že jsem se vždycky postarala sama o sebe i o ostatní a najednou mě fakt štve, že prostě některý situace nezvládám a musí mi někdo pomáhat :angry: už se těším, jak tady budu doma sama.

jinak s odbrkáváním, myslím si, že se nám to povede tak jednou-max dvakrát za den, víckrát ne. Jindy taky hned odpadne od cisterny :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, tak ji vyhoď domů za takový kecy,to neznamená, že Verunku nemáš ráda, jen prostě spoustu věcí člověk čekal jinak a taky je mateřství něco novýho, musíte se spolu s malou ještě trošku sžít. Pamatuju si jak tu byla máti ze začátku dva dny a i když ji mám moc ráda, byla jsem taky happy, že jela domů, ona sama uznala a řekla, že se cítí nadbytečná, že mi do toho jen kváká a já si stejně dělám vše sama podle sebe. Oni si své děti vychovali,tak je na nás ať si teď svoje děti zkazíme my :wink: některé moc bohužel nechápou, že už se za těch 20-30 let dost změnilo.Zpětně, ale musím uznat, že v něčem s tchyní radily dobře...třeba mi radily, že malou zbytečně moc oblíkám a já jí svéhlavě i doma dávala body s dlouhým rukávem a na to mikču :grinning: .Po čase jsem pochopila, že je mnohem horkokrevnější jak já a že měly pravdu (možná proto byl občas doma i řev, byla přehřátá) a teď už má jen to bodýčko :wink: ani ven už ji zdaleka tolik neoblíkám a asi je to dobře, jsme pořád zdravé jak rybičky. Tak my jdem koupat a pak letím s holkama na orientální tance, taťka bude hlídat :sweat_smile: .Hezký a klidný večer holky. Drž se Beti, bude to časem dobrý neboj,byla jsem na tom úplně stejně.
15. říj 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě do toho máma naštěstí nekvákala. Jediný čím prudila bylo furt ať mu držíme hlavičku :grinning: Když sem přišla doktorka a ukázala nám, že ho máme nosit v klubíčku, tak od té chvíle ho už ani nechtěla moc brát, že tohle teda nedá, takhle ho nosit, že mu upadne hlavička :grinning: :grinning: Ale jinak mi tu fakt pomohla. Umyla mi okna, poryla zahrádku, přesadila kvítka - jsou to sice věci netýkající se mimča, ale mě by štvalo, že to není udělané a já bych na to neměla čas. Já říkám, že pro mě by byl ideál mít babičku tak 20 km vzdálenou - tzn. že by mohla častěji zaskočit pomoct, ale zase odjet. Takhle je mamka 180 km daleko a kdy přijede znovu nevím :unamused:
15. říj 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

tak já mám mamku 100 km a někdy je to i málo :grinning: ona mi pomhá, teda s domácností,malou si obstarám sama, ale ty kecy :frowning2: :frowning2:
jani, tak s tím oblíkáním jsi mě pobavila. Dneska, když jsme šly ven, tak malé jsem dala bodýčko s dlouhým rukávem, na to overálek, bundu a teplý kalhoty a k tomu samo čepičku, tak jsem se zarazila, jestli to teda nepřeháním :grinning: na doma samo nosíme body a na to overal :grinning: :grinning:

budu se muset s tím oblíkáním uklidnit
15. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky pocit, že ho navlíkám až moc, ale stejně mě to nedá. Doma má teda jenom body nebo triko s dlouhým, ale je většinou v zavinovačce.
Beti, já mám z Eonu zatím úplně nejradši Medvídka (mycí olej na zadeček). Úplně jsem přestala používat vlhčený ubrousky :slight_smile:
15. říj 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

medvídka mám taky a zatím, se přiznám, jsem používala jen vlhčený ubrousky. jenže se mi dnes malá osypala,má opruzeninky, takže asi taky začnu od zítra s medvídkem :grinning:
15. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám mamču právě těch 20 km a je to ideál, pohlídá, povozí a zas odjede :grinning: tchyně je 2 km a to má své výhody i nevýhody :slight_smile: .Beti na opruzeniny je super sudocream, ten je fajn, malá na to naštěstí netrpí, ale sem tam červenější zadek už taky měla. (Kupodivu nám jako plínky nesedí pampers :rolling_eyes: )A když byla malá a nelezla, tak jsem ji často hodila na fixies podložku a nechala prdelku větrat :grinning:
15. říj 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, určitě ho vyzkoušej. malej má furt zadek v hov...., ale opruzenuny žádný. navíc v něm není žádná chemie, která taky může dráždit
16. říj 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem doma z kontroly tak jsem pořád koncem pánevním na otočení to nevypadá srdíčko bije ale doktor mě pro jistotu poslal na natočení NST to jsou pohyby tak jsem tam volala a oni na mě že mam radeji přijít se ukázat hned aby jsem něco nepromeškaly a že tam je zrovna doktor ktery se zabýva porodama koncem panevním a že semnou o tom promluví že by šlo i otočení ale to nechci já se totiž hrozně bojím :frowning2:
16. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
barca - tak to držím palce...
S tím otočení... asi bych na to nešla toť můj názor. Ale Dr. ti třeba osvětlí všechny důvody, který já mám špatně. :sweat_smile:
Ahojky holky... malá taky nebrká a přežila to do teď... Sab simplex máme použili jsme cca 4x. Myslím si sice že zabírá ale jinak se mu vyhýbám.
Domek se dělá stále dál, ale nějak to není poznat, takže pořád jsme tak kde jsme byly...a tím pádem to oproti vám mám pořád jako dovolenou :grinning: (no jak se to vezme) tchýně a tchán v přízemí... jak píše Janula má to svoje výhody a nevýhody. Za hlavní nevýhodu vidím to že ví kolik toho a kdy sním a neustále poslouchám jak málo jím a pořád mi někdo něco nosí... :unamused: Občas nevím co na to říct.
Jinak doma oblíkám jen body. A protože malá miluje ležet a být bez plín, tak k tomu ponožky. takové froté - velikostně tak pro mě - otočím jí patu tak aby ji měla na koleně - takže nožky má schované celé a přitom se může dostatečně hýbat. Zkoušela jsem i nejmenší podkolenky, ale má to moc dlouhé ty konce a vypadá to dost divně s těma obrovskýma šlapkama jak lítají kolem ní vzduchem.
Dneska jedu na kontrolu k Dr. takže se konečně stavím pro hrazdu a hádám nebudu muset na chvíli malé něco pořád držet nad hlavou aby se zabavila. :slight_smile:
jinak obdivuju vaše děti - já ji namazat a hladit po bříšku tak se mi zbřídí řevem. Absolutně to nesnáší..Poslední dobou dokonce i nesnáší když jí po jídle hned nepoložím a nerozbalím aby si mohla kopat a mrskat se po svém. Samosebou mi u toho trochu zvrací, páč jak sebou háže mačká si žaludek. Ale chovat to je řev. Dokonce i babičky to po jídle vzdali a chodí se na ni dívat jak na exota co se nechce chovat a ony by tak rády... :grinning:
16. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky,
lani to jsi mě pobavila, to naše mládě zase celý blažený, když muckám a pusinkuju na krk, drží jak hluchý dveře a nedejbože když přestanu. Teď se naučila zpívat a čím víc to ječí tím je to lepčí, naštěstí naši nemají už sluch tak bystrý a zdi sou silné,jinka by si mohli myset že ju morduju nebo permanentně zvrací.

Ono s tím oblíkám, já kolikrát taky nevím, ale je fakt že mame v domě zimu tak radš přidám fusky a mikču než aby měla červený nos a zmrzlý packy.. a venku při tédle hitparádě hnusnýho počasí bych ju nejradš zakuklila celou.
16. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
musím se pochlubit, včera jsme byli na kontrole a za 14 dní jsme přibrali 500g a vyrostli o 5 cm. Malá v noci spí i 5 - 6 hodin, přes den už je to horší budí se na papu po 3 hodinách a už tolik nespí, chováme, koukáme a broukáme.
Marci, ty se máš,že jsi tak krásně zhubla, u mě to jde moc pomalu :frowning2:

Tak se mějte krásně a užívejte miminek
16. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, naše malá se taky odmala nerada chovala a i teď nemá ráda když ji pusinkuju a ňuhňám :grinning: každopádně má to i své výhody, takový uspávání na rukách s 10kg, těpic :grinning: :grinning:
16. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uspávání u vás teď vypadá tak, že od toho co si našla ruce si je úspěšně šmudlá po obličeji, takže sama sebe od usínání vyrušuje a pak se vzteká. Takže položit, strčit moji dlaň k její tváři a do ruky jí chytít její aby s nimi nemohla šermovat a pak se to usíná....
Horší už je pak ty moje ruce dostat bez toho abych ji vzbudila zpátky.... :sweat_smile:

Největší legrace byla včera - pozorovala jsem ji jak si rukama přejede kolem pusy - otevře pusu a chytá - a ruka né a né se strefit... děsně se rozčilovala. :grinning:
16. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek