• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Lanko přesně takhle uspávám už třetí den, David taky šermuje rukama, vždycky si jednu vrazí a pak brečí :grinning: Takže taky mu držím tvářičku, aby se nemohl liskat :grinning:
16. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
barci,

my jsme byli zaky KP až do porodu. Malou jsem si otočit nenechala, oni se totiž miminka většinou pak otočí nazpět :grinning: barci, ale určitě si názory doktora vyslechni a posud sama. Já rodila KP a nakonec jsme museli jít císařem. je tam u těch porodů jeden takovej větší problém a to, že miminka, když mají hlavičku dolů, tak ta dokáže prorazit porodní cesty, se zadečkem je to horší. Ale porodu jako takvého se neboj!!!! Oni doktoři jou u těchto porodů velmi opatrní a já u porodu měla 2 doktory, 2 doktorky a jednu asistentku :grinning: oni, když bude jakýkoliv problém, tak zasáhnou. Má kamoška rodila syna taky KP a úplně v pohodě porod.

marci, my jsme dneska u dr.dostali sprdáka, že malou přěžírám, za 6 dní přibrala 410 g, takže už není nedžinka, ale normální baba :grinning:
16. říj 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, tak to je teda pěkný otesánek :grinning:
16. říj 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlásím po kontrole v porodnice takže od začátku když jsem tam přišla tak mě hned dali na monitor samo že se malá začala hýbyt o sto šest tak jsem si tam připadala jako cvok že tam příjdu že moc necítím pohyby a ona sebou začala mlýt tak se sestry smáli ale byli moc hodný a říkali že to je dobře pak si mě vzala taková mladá a moc hodná doktorka byla fakt hodně příjemná udělala mi utz a řekla mi že mála má přibližně 2650g a že má dost plodové vody a že poloha je tedy koncem pánevním a že mi dává na výběr ze 4 možností za 1.přirozený porod koncem pánevním za 2.otočení plodu za 3.počkání jestli se porod neotočí sám a za 4.císařský řez ona mi doporučila vzhledem k váze a množství vody otočení plodu a to ihned dneska moc se mi nechtělo několikrát jsem se ptala jestli to bude bolet řekla že je to asi jako když vám někdo udělá na ruce ohníček pokud víte o co jde tak jsem teda do toho nakonec šla poslali mě vyčůrat samozřejmě strachy mi to nešlo pak už tam na mě čekali řekli položte se jako na utz a vyhrnte si triko tak jsem na ne koukala protože jsem mela za to že to budou dělat spodem a k memu udivu se to děla jen přes břicho a to tak že mě chytla za spodní část břicha nahmatala zadeček a zmáčkla dolu a druhou rukou nad pupkem nahmatala hlavičku a taky přimáčkla a začala proti směru hodinových ručiček otáčet terinku holky normálně jsem se začala smát a ona nesmějte se mi a smála se taky tak jsem ji řekla že se směju protože jsem měla hruzu jak to bude bolet a ono nic bylo to paráda trvalo to asi 2min.pak mrkla na utz a začala poskakovat a prej jupí ja sama zvládla otočení konce pánevního a vzala telefon a volala primářovi a chlubila se jak se jí to povedlo normálně měla větší radsot jak já asi chtěla být pochválená pak mě posadili opět na monitor a nejednou šup a pohyby jsem cítila na hoře jupííííííííííííííííííííííí holky já jsem tak štastná ted jen čekat jestli to vydrží do kontroly 23.10, pokud ne a otočí se zpět tak jdu na císař jinak mi řekli že mám volat do poradny že tam už nemusím že už si mě přebírají k nim takže další kontrola bude zas v porodnici jo a rodilo se tam o 106 všechny boxy obsazené a když jsem viděla jednu maminku jak valí na wc a nemuže stahama ani chodit tak jsem si říkala panebože co nás to čeká byla chudák uplně vyčerpaná
16. říj 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, kde jsi byla v porodnici? Nevíš jak se jmenovala ta doktorka?
16. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barco, gratuluju - to je fajn, že se malá otočila. Tak hlavně, at jí to vydrží!!! :wink: Já rodila přirozeně KP v Bohunicích - a za sebe řeknu, že i když mě hooodně sledovali, bylo tam plno doktorů a sestřiček a tým byl naprosto sehraný a profesionální, tak už bych do toho nešla. Myslím, že já i malý bychom měli menší trauma, když by to šlo CŘ.

Tak náš Maty je teda chovací - v náručí vydrží klidně pořád. Po jídle obvykle v náručí hned usne a to fakt na říhání ani nepomyslí. :frowning2: Teda pokud nemá bolení, nebo prdíky - ale to na říhání taky nedojde :unamused:

Jinak s mamkou se naštěstí snesu dobře - hodně jsem se toho bála, ale v mých stavech mi ani nic jiného nezbylo, než tu mít mamku nebo tchýni. Naštěstí to probíhá zatím v pořádku, žádné konflikty tu nejsou. Horší je, že obě mamky taky bydlí přes 100 km daleko (oba s mm pocházíme od Šumperka), takže dojíždění nehrozí, mamky tu musí vždy pár dní zůstat a pak jet na pár dní domů - tak se tu střídají. Naštěstí jsou obě v důchodu, co já bych jinak bez nich dělala - fakt nevím.
Každopádně se už cítím lépe - snad to nezakřiknu!!! Snad už ty prášky začínají zabírat. Taky už se s MM těšíme, až budeme fungovat jako normální rodina - tedy jen my tři. Holt nám zatím nebylo přáno. :angry:
16. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jani to je fajn, že už je ti líp. Já taky pocházím ze severní Moravy :grinning:
16. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :slight_smile: zatím drží už krásně cítím pohyby :slight_smile:
marci byla to dok.Krouželová byla moc fajn a moc hodná :slight_smile:
17. říj 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti - úplně tě chápu, já už teda mamku nemám, ale když jsem si taťkovi stěžovala, jaký je to boj s kojením a nepřibíráním Kačky, a jak jsem hotová a mám splíny, že to nezvládám, tak mi řekl, ře ve všem furt něco hledám, ať jsem šťastná, že mám nejhezčí období života a co by za to jiní dali, jakoby ty stavy člověk mohl ovlivnit. taky bych raději byla v poho. no tak už mu nic neříkám, i když bych nškdy potřebovala, když mi není nejlíp :unamused:
17. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
barca gratuluji a ať to vydrží :dizzy_face:

jo a Kačka taky ze začátku moc neodbrkávala a teď nevím, jestli se to nějak nevrací, často si neodbrkne a pak se kroutí, tak nevím, co to je :confused:
17. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi, ale Kačka už je velká, když ti nepřibírá, neradila ti Dr. zkusit nějaký příkrm???
17. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ona už přibírá, jsme tak na půl na UM, ale vašich 10 kilo budeme mít tak ve 2 letech, počítám :grinning:
17. říj 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To buď ráda, kdo ji má tahat celý den, už aby chodila, mám záda k.o. :grinning:
17. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to věřím, mi se zdá, že se pronese i jejích pět a půl :grinning:
17. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

my dneska byly poprvé ve městě s malou, šla jsem nakoupit šátek do toho obchodu Brána k dětem a byla to hrůza!!!!! byl teda se mnou i MM. Malá brečela už po cestě a v obchodě spustila strašněj ječák, tak jsem se odplížila na lavičku, tam kojila, pak ji přebalovala, protože se celá dokadila :grinning: jen se mi chtělo brečet, připadala jsem si, že to opravdu nezvládám a že si prostě nevím rady, když malá brečí. Pak přišla kamoška, co má 9 měsíční holčičku, vzala tu moji do náruče a ta byla jak andílek, takže to moje pocity naprosté neschopnosti ještě povýšilo :frowning2: vím, že to chce trpělivost, ale vím, že z dalšího výletu budu mít zase hrůzu, abysme nevzbudili celý náměstí svobody :grinning:

titida,jj, připadám si jak blbec, dneska mamka odjela a já zase naopak bulela, že jede pryč. Naštěstí jsem ještě ve stavu, kdy jsem schopná rozlišit, že se chovám "neadekvátně", jen nejsem schopná s tím nic moc dělat. radši přestanu mluvit :frowning2: , abych nikoho neurazila apod...
17. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti :frowning2: :frowning2: to bude dobrý, uvidíš, ty začátky jsou většinou těžký, u nás to bylo taky tak, připadla jsem si jak ty, ještě donedávna všichni vozily hodná miminka - aspoň tak mi to přišlo - a my řvoucí kočárek, pravidelně a permanentně :angry: :cry: .No a včera mi na prochajdě dokonce usla. :wink: Stává se z ní postupem hodné a docela i spavé mimčo,i když dost živé :slight_smile:. No a kámoška z Brna, která má stejně starého kluka,od mala úplnýho pohodáře, tak k němu teď vstává v noci po chvilinkách a je vyřízená, takže ono se opravdu vše může obrátit.Neschopná nejsi, chce to čas, bude líp...a mě to můžeš věřit, u nás to bylo stejný. :grinning:
18. říj 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak jak se vám daří a co miminkům? malá chytla rýmu :frowning2: tak pomažeme do lékárny a musíme na to něco vymyslet, ach jo chuděrka malá. Jinak MM odjíždí příští týden pryč, tak jsem si říkala, že bych jela ke tchýni a že bysme tam s malou byly, jen se bojím, jestli to na ni není brzo :frowning2:
jin ak je nádhernej slunečný víkend, tak všecny určitě kočárkujete o stošest :grinning:
19. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Betinko, držím pěsti, ať je ti lépe a ta blbá depka a splíny zmizí!!! Určitě jsi dobrá matka, neboj. žádná matka by nebyla v pohodě, kdyby jí dítě v obchodě řvalo a ještě k tomu se dokadilo!!! To sebere každého. Doma v klídku je to úplně něco jiného - i to přebalování pokaděných plín - co si budem vykládat. Mě samotnou to "rozhodilo" na chalupě - a to jsem byla skoro "v domácím". Určitě jsi pro Verunku skvělá máma, ta nejlepší na světě :slight_smile: a nikdo nic nezvádá hned perfektně - to bych chtěla vidět takovou superženu, která první dítě sama zvládne úplně bez problémů. ty to zvládneš :wink:

Marci - a odkud pocházíš? A taky se chci zeptat na ten mýdlový sliz - jak to pralo? Taky se na to chystám. TEdy látkovat začnu až ted - do ted by mi z toho malej vypadl. Ted už má ale přes 3,5 kg, tak už mu snad ty látkovky budou :wink: Už jsem je konečně vyprala a usušila - jen musím ještě vymyslet, kam je uskladním - přeci jen je to "objemnější". :angry:

Jani, tak Simuška se uklidnila? To je dobře. Nakonec budeš mít nejhodnější dítě v okoli :grinning:

Titi, chlapi to nepochopí asi nikdy. Poporodní splíny a derese, obavy, že to člověk nezvládne - to asi chápou jen ženy a ještě k tomu ty, co už jsou mámy.

Já mám "štěstí" v tom, že MM si v životě zažil deprese i úzkosti - takže moc dobře ví, jak mi je a chápe to a podporuje mě. Ale taky už není nadšen z toho, že tu nejsme jen my tři, ale pořád s námi jedna z mamin. Holt se to musí ještě chvíli vydržet - ale fakt cítím, že je to lepší.
19. říj 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je fajn, že už je ti líp, určitě to bude lepší a lepší a za chvíli ani babičky nebudete potřebovat :slight_smile: .Holky, u nás malá andílek (teda když opomenu to všude šmejdění a pády, což asi k tomuhle období patří :unamused: ), otočila o sto stupňů, procházky většinou bez pláče, v noci spí v kuse od půl sedmé min. do 4 a pak ještě po mlíčku zatuhne, prostě paráda, o které se mi 14 dní zpět ani nesnilo. Mohlo to být zubama, má jich už plnou pusu a nebo hladem, teď jsem jí začla na noc dávat kaši i mlíčko, aby byla opravdu nacpaná :sweat_smile: .Beti, já jsme nervozní ještě teď když s ní jedeme do obchodňáku, nikdy nevím kdy kde spustí a její hlásek je sada, sousedi v celým baráku nám říkají, že máme zpěvačku, že takový hlas se jen tak nevidí :grinning: .Beti, určitě je fajn někam s malou vyrazit, asi ti za chvíli tchýně poleze na nervy, ale lepší než sedět celou dobu doma sama s uřvaným mimčem, to je na depky nejhorší.
19. říj 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu rýmu nezávidím, to musí být otrava, já osobně mám z těch nemocí největší hrůzu...naštěstí jsme zatím zdravé jak rybky, ale taky nás to určitě čeká :unamused:
19. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.sun pocházím od Krnova. Jinak v mýdlovém slizu jsem zatím prala 3x a výsledek je stejný jako když jsem prala v Ecoveru, akorát je to mnohokrát levnější, takže jsem spokojená. 10 litrový kýbl mě vyšel na 40 Kč. Takže to určitě zkus. Já látkuju od porodnice, zatím teda hlavně ve čtvercových plenkách, ale už najíždím i na nějaký kalhotkový, ze kterých už malý nevypadává :slight_smile:
Beti s tou rýmou je to na pytel - to ti věřím. Používáš odsávačku. My už asi 3x odsávali s odsávačkou na vysavač - jsem měla strach jak u toho bude malý řvát a jemu se to normálně líbí a drží jak přibitej :grinning: :grinning: Nemá teda vyloženě rýmu, ale furt tak divně potahuje. Navíc mu furt tahám z nosu nějaké holuby :grinning: - naštěstí je to fakt pohoda, protože to taky drží a nijak se nebrání.
Jinak teda na mě dneska holky padla šílená únava, že jsem myslela, že umřu, prospala jsem celé dopoledne, migrénu zahnala ortézou na krk a teď už je mi naštěstí líp - trochu to spravila procházka na čerstvém vzduchu - naštěstí tlačil kočár manžel, protože ani na to jsem jaksi neměla sílu.
19. říj 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani sun - máš pravdu v tom, že bydlet ještě s maminkama, i když dočasně, může být problém. Na druhou stranu se můžeme těšit zase na další změnu, kterou si teprve užijeme a to až budeme sami rodina!!!!! zase nás tedy bude čekat něco nového. Měla jsem ted na výběr, jestli má moje mamka přijet a ještě jsem řekla, že ano, protože se po tom císaři necítím ještě úplně fit a nechci se přecenovat.

holky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli nemáte nějakej tip na dobrou knížku o psychologii miminka. Nerada bych něco zaspala nebo něco dělala špatně :frowning2: moc děkuju
19. říj 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

halava mě bolela včera jak blázen, tak jsem taky odpo spala, myslím, že je to tou únavou, ono spát přerušovaně každý dvě hodiny, tak to taky dlouho nepůjde :grinning:
19. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjde Beti, věř tomu, znám holky, co vstávají každý dvě hoďky ještě v roce a půl :grinning: :grinning: .Ale ne, to si dělám srandu (i když opravdu znám a to by mě asi odvezly směr Černovice), určitě ti malá začne spát brzo líp. Pořád se necítíš po tom císaři fit? :confused: K té psychologii mimča fakt nic neznám a nic nečtu, jak jsem psala už dřív, mám doma jen První rok Vašeho dítěte a pak Velkou knihu o mateřství, kde je teda popsaný, co by mělo dítě v kterým měsíci dělat apod. Ale každý dítě je individuál, někdo leze v šesti, další v devíti :sweat_smile:
19. říj 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak máme dneska zase slunečný den - hurá, bude pěkné procházkování :slight_smile: - musím myslet pozitivně, každý mi to říká, tak se snažím, i když mi zas není nejlépe - no zkrátka rána jsou u mě krušná :frowning2:
Dnes jsem poprvé od doby, co mi začly ty problémy, zůstala s malým celou noc sama - tedy ne úplně sama, MM a mamka spali, ale já je nešla zbudit a vydržela jsem to až do rána, aniž bych měla nějaký problém (tedy samozřejmě sama se sebou) - tak jsem byla moc ráda. jenže ráno o půl sedmé se vzbudila mamka, poslala mě spát, at se dospím a já místo abych spala, tak mi začaly zas ty moje stavy - klepání a úkost - je to na pytel, člověk, i když by mohl v pohodě spát, tak nemůže :rolling_eyes: tak se z toho dostávám, že tady píšu, snad to brzy přejde. Ted mamka malého nakrmila a zkusíme jít ven - jestli mě to vzpruží.

Jinak Marci - Krnov znám. Studovala jsem v Opavě hotelovku, z Krnova jsem měla dost spolužaček :slight_smile:

To přerušované spaní je fakt na h.... to je na tom mateřství asi to nejhorší!!! :unamused: Holky, musíme to vydržet a hlavně se tady na koníkovi navzájem "podržet" - je to lepší, když si člověk může sednout k PC a vypovídat se, i to pomáhá - taková terapie :slight_smile: Jak nám mimča porostou, tak to bude lepší, já v to doufám, i když vím, že jsou mamky, které k mimi furt vstávají během noci vícekrát - jak píše Janula. to se nás přece týkat nebude, že ne ???!!! :sweat_smile:

Beti, to je hezký, jak píšeš, že se aspon máme na co těšit, až budem bydlet "sami" - to je pravda. A je fajn, že si pozveš svou mamku - kdyžtak jí klidně řekni, že jsou i případy jako já, že své dítě miluju nade vše,ale jsou chvíle, kdy se o něj nemůžu sama postarat a je mi z toho nanic, ale nedá se s tím nic dělat, musím počkat, až mi zaberou prášky a bude to v pořádku. Mé zlé stavy nic nemění na tom, že mám malého ráda a že jsem ráda, že ho mám. Jsou na tom některé maminy mnohem hůř - musí být s mimčem hospitalizované třeba i několik měsíců a pořád pod dohledem, aby mu třeba neublížily. Takže jsme na tom všechny ještě vlastně dobře, že :sunglasses:
20. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani.sun - moc ti přeji ať vše brzy překoníš a začneš si s malým užívat :wink: Já taky studovala v Opavě - obchodní akademii :slight_smile:
Holky já bych tu nějakou pomoc taky brala, ale mamka tu už týden byla a kdoví kdy zase bude moct přijet - spíš se teď furt ptá kdy přijedem my :unamused: Takže s mimouškem válčíme sami + po večerech s taťkou. Noci zvládám úplně sama, aby se MM do práce vyspal. Akorát nad ránem, když David nechce zabrat, tak mu ho šoupnu k němu do postele a on spí jak zabitý :slight_smile:
20. říj 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci

a nepřemýšlela jsi, že bys jela za mamčou ty s malým? já ted pojed od středy do neděle k tchýni, jak jsem psala MM je pryč a já tady sama ještě být nechci. Hlavně je to na pytel, já bych asi všechno už sama nějak zvládla, ale nezvládám to s pejskem, který chce jít 4 denně ven. Ještě musíme koupit chůvičku s nějakým solidním dosahem a já budu muset vždycky se psem rychle vyběhnout a pak rychle domů. Dneska jsem si chtěa po obědě chvilku lehnput a nemohla jsem, po 5 minutách začala malá knourat a pes škrabat na dveře-jako v blázinci.

jani sun-máš pravdu, jsou na tom maminky ještě hůř, my máme zdravý miminka a jakžtakž se držíme, takže jsme machři a musíme se pochválit-nikdo to za nás neudělá :grinning: jani, prd na osttaní a na pochopení z jejich strany. Když je ti zel, je ti prostě zle a tohle se časem spraví!!! taky mám pocity hrůzy, když malá začne brečet, já jsem s ní sama soma, někdy se začnu potit jak dveře od chlíva a chce se mi jen brečet, že je malá nemocná nebo že to nezvládám. A dvě moje kamošky měly podobné stavy, prostě brečí, pijou na to čaje a já nevím, co všechno možný, ale stejně brečí.

jinak dneska jsem měla super zásek s tchyní. Jsme se bavily o tom, že bych chtěla už řídit auto, abych mohla malou obstarat sama-doktory apod...a ona, že bych už měla, aby MM nemusel si brát volno v práci. Už ji nezajímá, že po císaři by se auto řídit nemělo a v šestinedělí taky ne...a taky jsem si vzpomněla, že když ona měla dítě (manžela), tak bydlela u své maminky a táty a ještě tam bydlela se ségrou, která pomáhala jak o život. Já tady zůstanu sama a se psem :angry: prostě pochopení nečekat
20. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, to by zas asi mrzelo manžela, že není s malým aspoň když přijde z práce. A u našich bych byla doma sama s babičkou, protože mamka chodí pořád do práce. Navíc si nějak nedokážu představit, jak bych se tam s ním a se všema krámama stěhovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám v plánu tam jet tak nejdřív za měsíc na víkend, víc asi nedám :slight_smile: Dneska mám docela dobrý den a energie na rozdávání (to po té útlumové neděli docela vítám). Už jsem zvládla vyprát a usušit plíny, venku jsem vysázela tulipány, narcisy, hyacinty a krokusy na příští jaro - malý u toho spinkal v kočárku, což jsem byla ráda, protože utěšovat ho s rukama od hlíny by asi nešlo :slight_smile:
U nás na brečení spolehlivě zabírá chování. Davídek je prostě chovací miminko - sice už mám ruce jak opice a záda na odpis, ale on je prostě nejspokojenější jak ho chovám. Už jsem zkoušela i šátek, ale pořád ho tam neumím zakurtovat tak, abych měla fakt obě ruce volný :angry:
Jinak vám holky co řídíte auto závidím. Já ač mám asi 8 let řidičák bych za volant nesedla - těch 8 let jsem za ním neseděla. Takže já jsem tak nějak odříznutá od světa a vozit mě musí manžel, časem si budu muset troufnout do autobusu, abych se dostala třeba do města. Pořád si říkám, že bych s tím měla něco dělat, ale jsem srab a nějak to nevidím. Řídit jsem v podstatě nikdy pořádně nezačala. Pár dní poté co jsem si udělala řidičák se mi zabil v autě bratranec a já od té doby za volant nesedla :frowning2:
20. říj 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

právě že u nás dvou-ty a já, když nejsme z brna, tak je jediná jiná možnost autobus. ted jsem si vzpomněla, jak jsi psala, že jsi neřídila, tak ted tady je jedna maminka-má 9 měsíčního chlapečka, tak jsem šla kolem a ona tady postávala na rohu a vytlemená jako lečo :grinning: a hned na mě vysypala, že je malej už větší a tak že si konečně dělá autoškolu :grinning: byla štatsná. Tak jsem si říkala, že u tebe by stačilo zaplatit jen jízdy, až bude malej větší. já mám malý autíčko, ale jsem z něj nadšená, říkám mu Prcinek :grinning: a vždycky mě všude doveze, řízení mám ráda, ale je pravda, že jezdit sama anebo s malou, budu mít z provozu strach :angry:
20. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - odkud pak máte že se v šestinedělí nesmí řídit? Po císaři to celkem chápu ale jinak? Já si sama s malou fičela když jí ještě nebylo celých 14 dnů na návštěvu k babičce a prababičce... (prababi ji tehdá viděla prvně... furt reptala že už je jí skoro 14 dní a ještě ji neviděla - tak jsem "musela") Dneska jsme měla chuť na motorku - bohužel nebyl zrovna nikdo kdo by pohlídal malou.. takže smůla musela jsem si chuť nechat zase zajít.
Jinak včera byl dobrej zápich. Byly jsme u našich (malá měla křtiny) no a neteř poslouchala jak se mnou mamka mluví že je malá osypaná a co to je.... pak se ke mně (neteřinka) přichomýtla a potichu se mě ptá (asi aby nebyla za blbce před babičkou) a čím to malou Elenku doma sypete? :grinning: Sem málem padla pod stůl. (a to je jí 10)
Dorazil to její bratr (tj.synovec 8let) když se farář po křtu ptal to má vážně tolik vlasů? A synovec mu hlásí... né ona má dětskou paruku... :sweat_smile: Z toho byla na mrtvicu zas ségra - že takhle farářa bludí.. :dizzy_face:
20. říj 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek