• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
a já teda kojím kdekoliv, koza nekoza, když je hlad, jde vše stranou :grinning: v tom Kačenku chápu, mám to taky tak :grinning:
26. lis 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, no já kojila myslím šest a půl měsíce a představ si, že venku ani jednou :grinning: .My se to prostě nenaučily jinak než vleže a nebo první měsíce s kojícím polštářem vsedě.Teda, jednou jsem se o to pokoušela v parku, ale Simuš vůbec nepila, jen koukala kolem a dělala blbinky. Takže jsme měly vždycky po třech hodinách přestupní stanici při nakupování u našich nebo nějaké kámošky :sweat_smile: .Do teď nechápu jak jsme to dávaly, jak já se těšila až ji vrazím rohlík jako teď... :grinning: .
26. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím kouřením, taky jsem v těhotenství přestala :wink: paradoxně jsem nejvíc vybafala první měsíc těhotenství, kdy jsem to ještě nevěděla,byla tam spousta oslav, dovolená.. :frowning2:Teď si dám jen příležitostně tak 2 cigaretky za týden, třeba když mě ten den malá už fakt hodně přerůstá přes hlavu, tak ji hodím do kočárku a jdem na kouřící prochajdu :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak nakukuji.

Beti to ti věřím, že potom co jsi o oparu přečetla, tak jsi měla strach.

Lanko to máš pravdu, všechny tady máte drobky, takže čas na psaní moc není. Tak přeji ať nemáte po hexa žádnou reakci. Kuba po hexe druhý den skoro celý prospal. Jinak prevanar jsme taky ještě nedávali.

Dneska jsem tady měla kamošky z konika, super odpoledne :slight_smile:
26. lis 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně beti, já jsem taky srab a david navíc dělá u kojení strašný opičárny a vyluzuje neskutečný zvuky, že bych na sebe akorát tak strhávala pozornost :angry:
26. lis 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zatím prubla poprvé kojení na veřejnosti v Dětské nemocnici na kyčlách. Ale tam měla v čekárně prso ven každá druhá mamina, tak to se nepočítá :grinning:
26. lis 2008 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě k tomu kouření - já před těhotenstvím taky příležitostně kouřila a taky jsem bez problémů přestala. Ale co mi teda strašně chybí je vínko. To bych si teda občas s chutí dala a ne jen ty relativně tolerovaný 2 deci mezi kojením :wink:
26. lis 2008 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já jsem asi divná /nebo otrkaná ze školy???/ Já do města a do obchoďáku moc nechodím jen proto, že neřídím a manžel to nesnáší, tudíž se nikam moc nedostanu /pokud nemám náladu na dobrodružnou cestu vlakem :grinning: / ALE.....mě nevadí kojit kdekoliv a kdykoliv - ať se Juli mrská jak chce :grinning: - a to jsem normálně dost velká stydlivka!
Nějak ani neřeším její řvaní v kočáře v obchodňáku - když je nejhůř, tak ji prostě vytáhnu a nakupuju s ní na rukách :grinning: obchody jsou přece vytopené :grinning: :grinning: Ale jinak teď v zimě doporučuju okamžitě při příjezdu do jakéhokoliv centra mimčo co nejvíc rozbalit, pokud nemá rádo horko :wink:

Jo a myslím, že opar od rodičů vůbec dítko chytit nemusí /pokud k tomu nemá nějaké dispozice/, asi tím,že jsou v neustálém kontaktu a tak.
Manžel na opary občas trpí taky. Když ho měl poprvé, tak jsme spolu byly krátce, já do té doby žádný neměla a chytla jsem ho, ale od té doby ani jednou. A Míšin otec je shodou okolností mívá taky a Míša ho nechytla nikdy - a žádné omezení kontaktu nepraktikovali.
Jinak já trpím na afty - když se třeba v restauraci napiju ze špatně umyté sklenice, tak mám okamžitě plnou pusu /takže pití od kamarádů z lahve apod. nepřichází v úvahu/, ale po manželovi, Míše a ještě sestře se napít můžu v pohodě. Myslím, že když ti lidé žijí spolu, tak mají nějakou rodinnou imunitu či co :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharon rodinná imunita, super :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sharon, tak to závidím s tím kojením, protože já jsem omezená jen na Olympii :grinning: vždycky si říkám, tak tentokrát to zkusím a ono prdlajs. No na rodinnou imunitu věřím :grinning: , jenže tentokrát opar přinesl kamarádka, tak malou pozoruju, no sand to bude dobrý.
Holky, chci se zeptat, trpí některé vaš emiminko na studené ručičky a nožičky? at dělám cokoliv má je studené :frowning2:
27. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, David má ledový ruce, ať dělám co dělám, ale je to normální. Ono se jim ty ručičky asi odkrvují jak je mají furt zvedlý, aspoň nevím jak u vás, ale David spí zasádně v poloze "vzdávám se". Ale už v porodnice nám říkali, že jestli je jim teplo posuzovat podle zátylku, příp. nosu, že ruce mají studené pořád
27. lis 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti přesně tak jak píše Marci,mně taky dr. říkala, že mám teplo posuzovat dle zátylku. Teď to zkouším na nose. A ruce má ledový taky skoro pořád.
27. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simca uz leze takze je studena jak zaba porad :grinning: :grinning: ale nejlip se to pozna asi fakt na nose a kdyz je mu nebo ji vedro, tak zpocenej zatylek. :slight_smile:
27. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani takže říkáš, že nás období studených rukou a nohou neopustí :grinning:
27. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, na ten zátylek si taky vzpomínám, ale verunka má taky často studenej nosík, jenže to má po mě :grinning: já ho mám studenej celej život :grinning:
27. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dámy já to začínám pomalu tady balit... jestli výjde v sobotu počasí přestěhujem velký kusy a pak už je to jen otázka kdy odstěhujem i malý kusy a sebe.. takže se loučím, kdybych to už časově nestíhala.
A protože minimálně pár měsíců budu určo bez netu (dokud ho tam nezřídíme), tak kdybyjste měnili název tématu tak mi napište IP.
27. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Lani, tak hoooodně štěstí při stěhování!!! At vše jede jak po drátku :wink:

Marci, díky za radu, jen to mateřské mléko u nás bude bohužel problém :pensive: Takže já budu muset případně zajít na radu do lékárny. Zatiím to ale vypadá, že Maty to ode mě nechytl, tak to snad bude v pořádku, uf !
:dizzy_face:

Katzi, myslím, že se holky prát nebudou - Maty bude jejich věku, tak je vůbec nebude zajímat :grinning: holky půjdou určo po starších :wink: Navíc mi to teda přijde, že se rodí samí kluci. Aspon u nás v práci - v jednom kanclu nás během roku a půl otěhotnělo 5 a všechny máme kluka :slight_smile:
27. lis 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, každopádně jsem přidala do alba nejnovější fotky, aby holky viděly, jak se ten náš chlap směje a taky při koupačce - ale to jen tak decentně, jo !!! At ho holky moc neokoukají :sunglasses:
27. lis 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že se s vámi roztrhnul pytel :grinning:

Beti, co malá?
27. lis 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, tak přeji ať se brzy přestěhujete a budeme se tady na tebe moc těšit. Hodně síly :slight_smile:

Jani Matyášek je roztomilej :dizzy_face:
27. lis 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, pevné nervy při stěhování a rychle si zařiď net, ať tu můžeš plkat s námi dál :wink:
27. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, ať jde vše jak má. Rychlé zabydleníčko :wink: :wink:

Jani, Maty je fešáček :dizzy_face:
27. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Matyášek je krásnej chlapeček. A vůbec, všechny máte krásná miminka :wink:
27. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani, tak se opatrujte celá rodinka a přesně tak, net jako první, at pokračuješ s náma :grinning:

ahoj luci, dlouho jsem tě tady neviděla. Malá je zlatičko, teda zlobivý zlatíčko, ale je :grinning: už jsem tě dvakrát viděla venku, jenže jsi šla s manželem, tak jsem na tebe něchtěla hulákat :grinning: jak se ti vede a co nakonec to vyšetření poradna)?

tak dneska včera jsme dali malou spát ve 22, pak se vzbudila ve 2:30 a pak v 5:30 a nakonec jsme v 7 vstávaly. Asi musely být nějaký spací erupce na slunci :grinning:
28. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak malej právě usnul, tak doufám, že bude aspoň chvíli spát. Vstávali jsme totiž po 9 hodině a on pak dopoledne nespí.

Tak jak se holky vede?
28. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kal,

mě taky malá zrovna usnula,tak jsem ráda, nějak mi přes den už nechce spát. :confounded: Ale hlavně,že spí v noci :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to malej taky zabalil - pobil smečku plyšových psů a spí a ani mu nevadí, že je jeho čas na jídlo :grinning:
28. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beti,

dopadlo to tak, že nám řekl přesně to, co jsme už věděli z internetu.. bohužel to nejde jinak než přes to umělé, takže nasadil manželovi plno vitamínů na 70dní a teď v Prosinci, by měl jít znovu na spermiogram, jestli se mu to zase nezhoršilo a domluvit se rovnou na termíny, kdy to všechno spácháme :unamused:
Jsem s toho celkem vykulená, ale hodně mi teď pomáhá to, že jsem v práci a tam se přece jenom zabavím a nemusím na to myslet.

Jinak jsem kolikrát viděla tvého manžela s kočárkem, moc mu to sluší :grinning: no a až mě někdy zase uvidíš, tak na mě hukni, vůbec se toho neboj :wink:
28. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jadvi, Kuba taky tak kolem těch 2 měsíců najednou přestal přes den spávat, ale pak se to zase zlepšilo. Teď spí tak 2-3x denně. Záleží v kolik ráno vstává. A máš pravdu, hlavně, že spí v noci.

Marci tak to taky znám, zrovna včera malej poblil plyšovou žirafu :grinning:

Luci je mi líto, že máte takový trápeníčko, ale doufám, že to bude mít úspěsný konec :slight_smile:
28. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kalerat, ne poBlil ale pobil - vždycky před něho naskládám plyšáky a on se těma svýma nekoordinovanýma pohybama do nich trefuje, až je všechny poshazuje ze svého dosahu a pak vyčerpáním usne :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek