• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Kdosi mě říkal, že v nedělu to už je hodně vybraný. Dá se tam i zamluvit?
26. bře 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marfuska: prosím tě a mají tam oblečky na mimi?

Děkuji
26. bře 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak na zamluvení jsem se neptala, ale kamoška si vyhlídla jakýsi X lander nebo co (teda fakt krásná kára) tak jsem se jí ptala a prodavačka řekla že se to bude prodávat jen v něděli..

Oblečení na miminka tam taky nějaký jsou, jsou tam myslím i dva nebo tři stánky s oblečním pro těhotné, včetně prádla a kojících podprsenek, ale teda mezi náma, dost ohavné :slight_smile:
Já mám jen rifle ze Zary, jinak pár triček z H&M, ale to co tam bylo vystavené, ble :slight_smile: to bych na sebe asi nedala..

Pak tam bylo hodně postýlek, snad všechny co jsem kdy viděla. Složené a dalo se k nim jít.. (Kolikrát v obchodě mají sice postýlku složenou, ale zaskládanou všema možnýma krámama, že se k ní ani nedostaneš..)

Pak jestli budete používat ty "recyklované" pliny nebo jak se to jmenuje, tak to tam jsou taky jestli dva stánky..

Nějaké knihy (ale ne pro mimina ani pro těhotné) tam prodávají se slevou 15%.

Co mě teda nejvíc zaujalo byly stánky s hračkama.. to jediné mi snad ještě chybí, tak jsem si tam nakoupila nějaké ty zvonící a hrastící blbosti, ale cenově to vycházelo stejně jako z obchodu kam dodávají.. Jen jsem nechtěla odejít z prázdnou :grinning:
26. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten x-lander plánujeme jako druhou varyantu. Hold mrknem a buď a nebo. Já jsem oblečení na sebe kupovala v CaA ... ale teď jsem byla v tescu a od cheerokee tam mají spousty halenek které jsou jako těhu, pěkných a za pusu.
Jinak z hračkama jsme to asi trošku přepískla. Holt první dítě je první dítě :grinning:
26. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
merfu: jinak máme vybranej uplně stejnej kočárek podle albíčka :grinning: :grinning: :grinning: i barvu ... teď jsem tak koukla. Bojím se akorát, že je malinkej. Ale vede na 95 procent to bude on.
26. bře 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to oblečení pro miminka... Nějaké stánky tam byly, ale co jsem se jen informativně ptala (už jsem nic kupovat nechtěla, už nevím kam bych to dala :slight_smile: ) tak + - stejně jako v obchodě..! Až na to že když tam byla nějaká pražská firma, co nemá zastoupení v Brně, tak je tam špatná reklamace..

Já mám pro malou většinu z Nextu, ze Zary nebo z Mexxu, to jsou moji favoriti!! :slight_smile: Ale cenově super dostupný je H&M, C&A a Cherokee (nebo jak se to píše - z Tesca).. Na holčičky se mi tam nic nelíbilo, nesnáším růžovou, ale ty věci pro chlapečky.. Mnam :grinning:
26. bře 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfuska: Já zase čekám chlapečka a jsem hotová z věcí na holčičky. :grinning:
26. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo já si tě Micánku pamatuju z ABC Desing debaty, že??
Já jsem původně chtěla Moon Ocean S4, šli jsme se na něj podívat, ale jak jsem viděla ten co mám, tak jsme si ho hned odváželi :grinning:
První a poslední návštěva. Kupovali jsme ho 4.1.2008, na to že to je kolekce 2008 tak dost brzo :grinning:

Jo X-lander.. Ten chce kamoška, tak jsem se na něj koukala a je super!! Připadá mi takový větší než ABC. Myslím celkově.. Korba i konstrukce. Nemyslím větší jako rozvalitější, ale větší jako VETŠÍ :grinning:

Taky jsem se koukala v Cherokee, mají tam fakt hezký tuniky a normální trička, co se dají použít jako těhotenský věci.. (Já mám fakt těhu jen ty jedny rifle.) A ty věci na léto!! :slight_smile: Krásný!! To se pak těhulky vyřádí.. Já jsem to schovala pod zimní bundu :grinning:

První dítě je první dítě, Doubravka má víc obleční jak já :grinning:
26. bře 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Micánku!! Na chlapečka mají ÚÚÚÚÚŽASNÝ VĚCI!! Na holčičky jen samé růžové, pastelové - brrr .. Proto nemám ani moc věcí na holčičky, ale spíš na kluka.. To se pak budou babičky vyptávat: "Proč není v růžovém??" No protože nic růžového nemáme :grinning:

Chjo, to tak bývá, co?? :slight_smile:
26. bře 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo. i když prej ten abc design je stejně velkej jak x-lander. Akorát x- lander vypadá robustněji. Máme ale terén k domu a ten x-lander x1 má velký pérování. ale ten 4tec od abc je nejhezčí. Asi to zvítězí. Pokud na veletrhu nezměním názoor, tak ho koupíme v babystaru v půlce dubna a šmitec. Bude rozhodnuto. I ta oranžovo černá varianta se mi nejvíc líbí.
26. bře 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase ry růžovoučký věci uplně žeru ... teď jsem byla v HM a kdyby mi to na něco bylo tak bych tam nakoupila šatiček. U holčičky s emůže člověk odvázat. Jo každej chce to co nemá. :grinning:
26. bře 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oranžovo černá..?? Jooo, já to mu říkám měděná :grinning:

Tak to máš stejný...!! :slight_smile:

ABC nemá pérování. To se mi taky na tom X-ku líbilo..
No a my bydlíme v Mariánském údolí, takže terén na druhou a já jsem tam denně na procházce v lese se psama a tam bych si s kočárem co není do terénu akorát dala dřepa :unamused:

Nevíš berou v Babystaru platební karty?? Mám ted šílený absták po zmrzlině z Meka a Donalda, cestou zpět bych to asi vzala přes ten BabyStar, nemám nánožník..
26. bře 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo v H&M mají taky hezký věci..
26. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že se tam dá kartou platit. Manža to aspoň říkal. V Balli se totiž nedá a to jsme říkaly že je blbé. Nevím, ale jestly není ten nánožník na objednávku.
26. bře 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, že na netu stál nějakejch 350,-kč
26. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem se ptala na tom veletrhu. Paní mi řekla že je na prodejně mají.. :slight_smile:

V Bali vím.. Tam jsme kupovali ten kočár. Já jsem čekala a "hlídala" si ho a přítel jel vybrat :grinning:
Ani v Růžovým Panterovi nejde platit kartou ..
To jde myslím jen v Chiccu u IKEA a v HM Studiu ve Futuru na Vídenské..

Tak já jedu na jednu zmrzku s lentilkama :grinning:
Že se mi to ale vyplatí, zmrzka za 35,- a nafta mě vyjde na 100,- :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
26. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfuska: určo vyplatí. U mě když jde o zmrzku ( ve vaňkovce) tak taky udělám klíďo kotrmelec. :grinning:
26. bře 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za názory na veletrh Prodítě. :wink:
Já tam chci v pátek. Jde mi především o kočárky....X-landera, takže jak vidím, jsem v klidu a budu nažhavená :wink:
Jinak by se taky hodila nějaká hračka......uvidéíme :grinning:
Mají tam třeba prodej kolotočů nad postýlku??? díky

Pa a dobrou :pensive:
26. bře 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že se tu v pozdních hodinách rozběhla docela živá diskuse :wink: No, já bývám už tak v 6 mrtvá, že se zakutám na pohovce do deky a manžel si dycky dělá srandu a říkává laškovně "áááá, jdeme se prospat a posilnit na hlavní noční spánek, že?"
Co se týče oblečků, taxem hodně pověrčivá a slíbila jsem si, že do 8. měsíce si nic nekoupím - pokud pak porodím předčasně, sice nic nebudu mít, ale to mi bude fuk, budu mít krásný nahulatý prtě :grinning:
27. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem si myslela, že se nesmí kupovat jen kočárek. Oblečky mám jednu krabici, objednaný z bazaru - prostě si nemůžu pomoci :slight_smile:
27. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, já už pár kousků mám a budu se snažit nakoupit všechno tak do 6, 7 měsíce, protože je mi jasný, že pak v létě nebudu mít moc náladu tahat ten pupek po obchodech :slight_smile: I když dneska se dá všechno pořídit i přes net.
Pověrčivá jsem sice taky, ale hlavně jsem byla v těch prvních 3 měsících, teď už je to lepší :slight_smile:

Se spánkem to mám stejně, nejhorší to bylo ze začátku, to jsem vždycky prospala odpoledne na gauči a jen se pak přesouvala do postele, ale i teď většinou kolem 8 vytuhnu, ale už se mi hůř večer usíná :sweat_smile:

Pavli, taky bych chtěla omrknou X-landera, snad mě naživo nezklame, jinej kočárek mě zatím tak nezaujal
27. bře 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, právě - po skončení prvního trimestru jsem si říkala - jéé, sláva, to nejkrizovější mám za sebou. Dokonce mi tak dva dny po sobě nebylo blivno 24 hodin denně, ale třeba jen 10 - a buch, pak krvácení, hematom jak tenisák a upoutání na lůžko... a od té doby se prostě bojím víc než v prvním trimestru :grinning: Ale to s tím "letním" břichem tak asi bude - asi budu funět a budu ráda, když se odkutálím někam do cukrárny na zmrzlinu a na nějaký nakupování nebude nálada. Jenže teď v 20. týdnu ještě žádný břicho nemám, tak mám asi roupy :astonished:
27. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek ja podědím po švagryňce... Sice je asi tak o 15cm vyšší, ale budu doufat, že to jde celé upravit "pro trpasličí maminky" :slight_smile:
27. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud jde o oblečení pro těhulky, tak hezké věci mívají v Promode - koupila jsem si tam dvě tuniky - přitom to člověk může nosit i "netěhotný" - příjemné materiály, pod prsama podstřižený nebo podebraný...
27. bře 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas mám asi roupy, že mě žádný nepříjemnosti jako hematom nepotkaly, takže jsem se po tom prvnim trimestu trochu uklidnila a uchlácholila. Ale je jasný, že dokud není mimčo v pořádku v postýlce, tak nic jistýho není..

Já byla včera v Tescu a tam fakt mají spoustu jakoby těhotenských věcí za dobrou cenu, to je dobrý, že je teď taková móda, že se nosí tuniky a dlouhý trika a halenky :slight_smile:

Promode je ve Vaňkovce nebo i někde jinde?
27. bře 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza, doufám, že tě nezklame X-lander :wink: . Já na něj koukala na Lidické a jsem z něj unešená!!! Teď spíš váhám v barvách :grinning:

jitaa, jj, v Promode mají krásný věci, celkem drahé, ale super!!!! :wink: :wink: :wink: Já byla ve Vaňkovce.
Jinak v Tescu - Cherokee mají spousty triček a super ceny!!!

Já začala nakupovat na mimi v 16tt,....pomaloučku..
Teď s odstupem času bych začala nejdříve nakupovat ve 20tt, kdy je po Tripple testech a velkém ultrazvuku.
27. bře 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro Peza: Jak už píše Pavli - jojo, Promode je ve Vaňkovce - je to pravda o něco dražší než třeba H&M, ale pořád tak o polovinu levnější než specializované prodejny pro těhotný :grinning: A jsou tam neskutečně milý prodavačky, takže si tam dycky připadám taková obletovaná, přiznávám, no :o)
Na Velký Ultrazvuk jdu prvního apríla - zakazuju si myslet na to, že by mi mohli říct něco špatnýho, takže se soustředím jen na to, že zas uvidím prďole po x týdnech, a to pořádně! (u mojí doktorky je dycky tak neskutečně narváno, že mi to moje koťátko ukáže pokaždé tak na 20 vteřin, a to ještě před monitorem zaclání stínítko vyšetřovací lampy apod., takže vidím jen okraje monitoru)
Jéé, a Pezo, chceš vědět pohlaví? Já si to chci nechat jako překvapení, ale všichni kolem mě si klepou na hlavu a přímo si to vynucujou, jako by to životně potřebovali vědět :grinning:
27. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a máte nějaké zkušenosti, jak je to s cyklistikou v těhotenství? Doktorka mi to naprosto rezolutně zakázala (i když je pravda, že prý mám přecitlivělé břicho a vadí mi i plavání :frowning2: ) A já se přitom dneska na iDnes dočetla, že ideálním sportem pro těhotný je plavání, kolo a spinning... Bez sportu jsem vysloveně nešťastná - před těhotenstvím jsem sportovala i 5x týdně, ale teď můžu jen chodit a taky navštěvuju cvičení na balonech pro těhotný, ale člověk se ani nezapotí, takže to nepovažuju za sport :grinning: Ale aspon se protáhnou záda...
27. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitaa.. jestli ti to zakázala ptej se na přesný důvod, třeba to tím spiningem (když si to dáš pomalejš) budeš moct obejít.
Jinak já na tvým místě budu štěstím bez sebe. Si můžu nechat zdát jak o jakýmkoli cvičení nebo jen protažení zad nechat zdát a na vycházky jen na krátký a hodně pomalu...
Nějak to přežiješ... však to není na do smrti - pak se vylítáš s mrnětem (aspoň já se tak uklidňuju, i když je fakt že mě bývalá fyzička opustila opravdu rychle. :frowning2: )
27. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminy,předem vám přeji klidné a krásné těhotenství,pěkně si to užívejte,ste obletovány jen vy sami,potom už se vše točí kolem toho mrněte.Ale stojí to zato!
Pročítala sem posledních pár příspěvků na téma nákupy.My máme 9měsíčního Lukáše a většinu oblečků sme měli po kamarádce,myslím si že pokud sou oblečky hezké a nezničené,tak není nic špatnýho natom,když je to použité.Ale určitě se nedá koupit všechno.Hodně nakupuji v sekáči vážně se dá vybrat za pár korun krásných věcí.Jestli ste někdo z Blanska nebo okolí tak doporučuji Karkulín je to nahoře na Severu a opravdu skvělé věcičky je tam hodně věcí od Nextu a i komisní prodej vypadá dobře.Tak mrkněte.
27. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek