• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Marci tak tam to moc dobře znám, pocházím kousek od Křtin :slight_smile: Měli jsme tam i svatbu.
A bude vás křtít Prnka nebo už ten nový farář?
19. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme tam měli svatbu :slight_smile: Křtít bude Prnka.
19. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je super, že jste tam měli taky svatbu.

No my jsme chtěli tak křtít, ale ještě jsme se k tomu nedokopali. Chtěla bych aby to byl ještě Prnka, zná mě od malička, tak doufám, že to stihneme :rolling_eyes:
19. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás noci naštěstí vcelku OK (teď doufám, že jsem to nezakřikla), vstáváme po 3 hoďkách a to je na Adeli dobrej výkon. Už jsme měli ale i noci, kdy se řvalo o 106 od 2 do 4h :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je ale Aduš večer uspat, to je úkol třeba na hodinu, v horších dnech až na dvě hoďky. Učíme ji usínat samotnou v postýlce, ale ne nějak drasticky.

Marci: křtiny nás čekají taky někdy po novém roce. Mám už teď hrůzu z toho, že to Adeli celý prořve a v kostele se to ještě tak rozlíhá :slight_smile:

Beti: taky jsem teď byla ve městě a taky jsem si kočárem razila cestu, jinak to tam dnes nešlo :angry: Aduš se přes den taky sama moc dlouho nezabaví. Taky ji mám věčně v ruce. Teď je největší hit ji nosit na bříšku, ona je takový průzkumník a o všem musí mít přehled. Až začne lozit, tak to bude myslím mazec. U nás vůbec nehrozí jak píše Marci, že by si sama usnula při hraní pod hrazdičkou. To by udělala tak maximálně po odvaru z makovic :grinning:
19. pro 2008 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to koukám, že je David zlatý, dneska si střídavě hraje a spí pod hrazdou, já u toho balím dárky nebo jsem na PC, když se probere, tak si tu zpíváme koledy a písničky, Davča se u toho tlemí, pak ho to přestane bavit, tak to zase zalomí :grinning:
19. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, tak to si u nás fakt neumím představit :slight_smile:
19. pro 2008 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi ale to je tím, že on nijak bez příčiny neřve. Včera večer dostal šílený hysterický záchvat, že jsme nevěděli co mu je - normálně jsem měla strach jestli jsem ho třeba blbě nevzala a něco mu neudělala, ale pak jsme zjistili že začal řvát hladem a to měl od předchozího kojení hodinu a třičtvrtě. Pak jedl jak kdybych mu nedala od rána, tak mi to bylo líto, že jsem ho nechala řvát hlady - ale já fakt nevěděla co mu je. Tohle mi udělal poprvé!
19. pro 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Marci, Maty taky žmoulá ruce, nechce ani dudlíka, vždycky ho hned vyplivne a strčí si tam pěstičku a "sosá". Asi ho to velice baví, tak už jsem taky vzdala mu ty ručičky vyndávat a budu doufat, že ho to přejde :angry:
Jinak přeju hezké křtiny - těšíme se už na fotečky :wink: a držíme pěsti, at se povede to kojení v restauraci bez "nehody" :slight_smile:

Beti, ta tvoje Verunka asi bude hyperaktivka - stejně jak píše Janula o Simonce. Zvláštní, že mi to přijde, že hyperaktivní jsou hlavně holčičky. Nebo je to možná jen náhoda v mém okolí. Přeju ti, aby sis přes svátky odpočinula, at ti MM co nejvíc pomůže. Snad se i Verunka trochu sklidní, když bude s tatínkem - teda aspon na Matyho to působí - MM ho dokáže zklidnit líp než já :rolling_eyes:

Jani, Simonka je modelka už ted :slight_smile:

Holky, používáte nějaký speciální zimní krém na obličej na mimča, když jdete ven?
19. pro 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak - nechci to zakřinout - ale Maty taky spinká moc hezky. Tedy usíná později -tak kolem 23:30, pak ale spí do 6 do rána a většinou bývá tak do 7:30 vzhůru a pak ještě do 10 spí - takže spím s ním :wink: doufám, že mu to tak vydrží, navíc přes den spinká taky - zrovna ted je v ložnici "na procházce" na čerstvém vzduchu a tam vydrží taky pěkně dlouho spát -takže zatím není problém. Jak říkám, abych mu to nezakřikla. :zipper_mouth:
19. pro 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, já už taky vcelku myslím umím rozpoznat proč Aduš brečí a proto jsem teď o minulýn víkendu byla úplně rozhozená když právě 2 noci po sobě brečela s pauzama od těch 2 do 4h a já vůbec netušila proč. Hlad to nebyl, přebalená byla, zima ani teplo jí být taky nemohlo, dudlíka měla a pláč. Jo a jinak taky přeju ať se vám křtiny povedou! Kdyžtak pak hoď nějaké foto do alba :slight_smile:
19. pro 2008 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediný co mě napadlo, proč mohla brečet je to, že pak po těch 2 brečících nocích poprvé udělala takový tužší hovínko, ne takový ten průjmík jako obvykle. Tak jestli se jí to tam nějak tvořilo a ji to bolelo, nevím :confused:
19. pro 2008 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já použím nějaký spešl "winter wheater" od Batole co byl v kufříku co jsem dostala v porodnici :grinning:
19. pro 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já nepoužívám nic. Začala bych až by mrzlo, zatím to nějak neřeším :wink:
19. pro 2008 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si už v těhotenství koupila krém od Bubchenu, tak teď s ním mažu Kubouše :wink:
19. pro 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nějakej Sebamed, ale asi ještě pořídím od Weledy.
19. pro 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petapi, na zimu máme Infadolan-doporučili mi jej v lékárně. Holky, tak nás příkrm taky asi nemine. Dneska celý den strašněj řev a kojení po hodině, někdy i míň :frowning2:
19. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti možná má Verunka růstový spurt, to většinou děti chtějí jíst po hodině. Taky jsem si tím 2x prošla. :wink: Většino to trvá týden.
19. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako normální infadolan mastičku v bíločervené tubě?
19. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti u nás dneska večer to samý. Furt chce jíst, přežere se, poblije se - to co mi dneska večer předvádí je na mašli :angry:
19. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, Marci: to vapadá na toho spurta. Naštěstí by to prý nemělo fakt trvat dýl jak ten týden.Tak se držte a ať prckové už dospurtují :slight_smile: Já ani nevím jestli jsme spurta někdy měli - u naší Adélky kolikrát těžko říct :grinning:
20. pro 2008 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme po křtinách. Davídek byl naprosto vzorný, před odjezdem to doma zalomil a probudil se po 4 hodinách zase doma. Nějaký kostel a restaurace ho naprosto nerozházely :grinning: :grinning: I z polívání hlavičky vodou si nic nedělal a spal :grinning: Až přeberu fotky (které se asi moc nevydařili, protože nám neměl kdo fotit, švagr onemocněl a mačkal to taťka, který na to neviděl, protože si nechal brejle v autě nebo ségra, která je naprostý antitalent a my už neměli čas jí to vysvětlovat :unamused: ), tak snad něco i přihodím do alba.
20. pro 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi:já taky nikdy nepoznala, jestli měla Simča spůrt nebo ne :grinning: ona prostě chtěla jíst pořád a ze začátku byla přisoslá i po hoďkách a pila třeba 30min., na mašli. :sweat_smile: Jani, já mám ve svým okolí taky samé hyper holčičky, kluci jsou prostě kluci (snad se teď maminky prcků neurazí), ale příjdou mi malinko línější, mají svůj klídek, jídlo a spánek a jsou těžce v pohodě, aspoň většinou :grinning: . My máme spaní svých 30-40min.dopo nebo přes oběd a tím je veškeré denní spaní vyčerpáno,vstáváme kolem 5-6. Ale zas beru jako výhodu to, že kdyby se člověk někdy rozmýšlel nad druhým (a to my ne :slight_smile: ), tak má takovej zácvik, že ho snad nic s tím druhým ani rozhážet nemůže, horší je po hodným a spavým mimču mít takovýho ďáblíčka :grinning: Tak se držte spůrtařky, blahopřeju k povedeným křtinám.
20. pro 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, tak to je super, že byl Davídek vzorný. S těma fotkama je to teda pech, tak snad se nějaký povedly. Těším se na ně. :slight_smile:

Jani tak Kuba je právě akční. Furt musí něco dělat, objevovat atd. Ale máš pravdu, že kluci jsou pohodáři :slight_smile: znám jich pár taky

Dneska jdeme na akci tekutý kapřík a tak bude poprvé hlídat mamka, tak snad bude vše v pohodě.
20. pro 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

marci gratuluji ke křtinám!!!!!

jj, ten obyčejnej infadolan-bíločervenej, doporučují jej všude a je opravdu super, není po něm žádná vyrážka apod...

tak u nás je dneska zase normál-tedy akčno, ale ne tak strašnej řev jako včera. ted zrovna MM zpívá malé legračné koledy, tak je vyřechtaní jak lečo, prostě ta moje holčina upřednostnuje chlapa :grinning:
20. pro 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti když přijde manža z práce, tak kuba se z něj může zbláznit. Prostě na mě kouká celej den tak potřebuje vidět jinej obličej :grinning:
20. pro 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, u nás teď spolu montují skříň, to je dvojka :grinning: malá bude asi manuálně zručná a technickej typ po něm, já jsem na takový věci hrozný dřevo a ona mu podává šroubky, kouká jak vrtá vrtačka, celkově u nás hračky dost nezájem, ale kabely, šňůry, počítač, dvd, přepínání televize na ovladači, rozsvěcování lampiček, atd.= hrozná zábava :grinning: bude to náš kluk v sukni :grinning: .Stejně by člověk už ty své prcky nevyměnil za nic na světě :slight_smile: :dizzy_face:
20. pro 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taťka, no ten je taky u nás v kurzu, mamča už je za ty celé dny okoukaná :rolling_eyes:
20. pro 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela jsem to vyfotit, je u toho fakt důležitá :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2192631&vReferer=
20. pro 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani Simonka je moc hezká :dizzy_face:
20. pro 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Kal, no je to naše zlatíčko :dizzy_face: pořád si tu na ni stěžuju, ale hrozně moc ji miluju :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek