• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
to je, Jani, jasný, stěžovat si na ně budem furt, ale jsou to stejně bobišci naši nejmilovanější, stačí, když se na tebe usměje a je to :wink:
20. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - je fakt zlatá, tak ji hele zapřáhněte, něco můýe vyrábět a bude unavená hned :grinning: (nemusí hned skříně, může začít třeba nočním stolkem :grinning: )
20. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi, no plánuju sehnat nějaký minismetáček, minikyblíček, hadřík a už v pondělí povalí na předvánoční úklid :grinning: už se těším příští rok jak bude plácat kokosové koule,to bude happy :grinning:
20. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda, jsem si myslela, že po pul roce už fakt dost vím, co chce, když brečí
ale teď zas několik nocí prostě po nakojení nechce spát - v postýlce brečí, na rukách je vklidu, ale třeba 2 hodiny nespí, jako jsem totálně nevyspalá a vůbec nevím co to je, že by zuby? :sweat_smile:
třeba dnešní noc - usla po osmé, já jela na nákupy, přijela jsem tak v jedenáct, to už řvala, tak jsem ji nakojila a pak hojdala až skoro do jedné, pak se vbudila před třetí a znovu uslaasi za hodinu, po páté už zase byla vzhůru, tak jsem si ji vzala k sobě, strčila ji prso do pusy a za nějakou chvíli jsem usla, když jsem se vzbudila, tak ona ležela přes celou mou půlku postele, já naboku úplně namáčklá na MM, tak jsem ji přelezla a vmáčkla se mezi ni a postýlku a ještě usla. no a pak mne tak v osm vzbudilo, jak si povídá, leýela na bříšku, jako pásla koníky kolmo na směr spaní, celá čilá :grinning: já ovčem míň
20. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, můžeš ji poslat i k nám, tu by to taky ještě potřebovalo :grinning: no to bude fajn, příští rok, to už bude rozumbrada, to je děsně hezkej věk :dizzy_face:
20. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: Davídek je šikula, že na křtinách tak pěkně spolupracoval :wink:

Jani: třeba ti všechnu péči jednou Simča vrátí, budeš se jen povalovat u telky s nohama nahoře a ona bude v bytě gruntovat a tak :slight_smile: U nás to myslím bude podobný jak u vás - už teď na ní vidím, že by táák někam lezla, něco podnikala, ale ono to ještě nejde.Tak musí mamka dělat nožičky a ručičky a nosit Adeli kam si zamane :slight_smile:

Titi: jj, to znám, my se sehráváme zatím jen 3 měsíce, ale když už myslím, že vím co a jak, tak si Adu udělá všechno úplně jinak, já jen koukám a hledám zas nový fígle jak na ni :slight_smile:
21. pro 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, pěkný fotečky :slight_smile:
21. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani-kluk v sukních? tak to je dobrý, se ti ještě bude hodit, až budeš potřebovat něco opravit :grinning:
21. pro 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, díky moc za typy na ty zimní krémy, asi se zkusím zeptat v lékárně. Zamlouvá se mi ten infadolan, nebude tak drahej - to kdyby náhodou ten nějaký dražší krém Matymu nesedl, tak pak co s ním, že?

Jani, Simonka je naprosto nepostradatelná u kutění - to je z té fotky vidět na první pohled :grinning:
A myslím, že jen tak nějaký stolek by ji nemohl unavit, ta by smontovala celou obývací stěnu a teprv pak by se možná trochu zapotila, že?! :wink: Myslím, že ten úklidový set se fakt hodí - určitě bude nadšeně uklízet :grinning: samozřejmě očekáváme foto! :wink:
21. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titi, to budou asi už ty zoubky, ne? Tak držím pěsti. Ale nás to taky za chvíli čeká :rolling_eyes:
21. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, gratuluju ke křtinám - Davídek je šikulka :slight_smile: Moc vám to sluší :slight_smile:
21. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani my jsme ten infadolan fasovaly v porodnici v bohunicích. :slight_smile: Takže ho ještě většinu doma mám....... Tys jej v porodnici nedostala?
21. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: Adélku asi fakt trápily ty "bobky". Je to po tom UM - zkus jí dávat víc čajíku :wink: My to taky zažili a Maty taky dost brečel. Snad to bude dobrý. Jinak, jak jste si zvykli na flaškování? Jde to?

Kal: co to hlídání - neselhala mamka? Zvládla to?

My jsme včera absolvovali veeeelikááánskej nákup v HM a Maty to s nama docela dobře přežil, i když si párkrát zabékal, jak byl obloženej ve vozíku zbožím a taky ho všichni okukovali, ale byl perfektní. Žádné scény. Zato já pak byla úplně vyřízená - už nejsem na takový rodea vůbec zvyklá. :frowning2:

a s tou aktivitou - myslím, že jsou aktivnější holky, ale kluci je pak po nějakém tom roce doženou a hooodně předčí!!! Ještě se máme na co těšit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme nefasovali nic :angry:
21. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, taky jsme nefasovali, ale mooje sousedka je lékárnice, tak mi vžycky pomůže, zaplat pánbůh, bych jinak byla v lékárně furt :grinning: Matýsek je šikula, bodet by nebyl hodnej, když dostane tolim dárečků!!!!! taky chci být vaše miminko, abyste mě oblíkli v HM

marci, rovněž gratuluji ke křtinám a těšíme se na fotečky!!!!

januli...ještě k Simonce..je dobře, že si bude umět poradit i v klučičích "záležitostech", jen dávej pozor, at ti taky jako kluk nevypadá, aby neskončila jako já :grinning: musela jsem nosit kvůli tatínkovi krátký vlasy a často si mě starší lidé říkali:ty seš hezkej chlapeček :grinning: :grinning: nejhorší to ale bylo, že to jednou řekla nějaká paní a vedle mě šel můj přítel, zkrátka trapas :grinning:
na druhou stranu tátova klučučí výchova se mi hodila, protože jsem si spoustu věcí uměla a umím opravit sama a žádnýho chlapa k tomu nepotřebuju a vlasy si nechávám narůst dlouhý :grinning: :grinning:
21. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jojo kluci pak začnou rošťačit a kolem dvou let nebudete stíhat za nima na pískovišti lítat :wink: :slight_smile: Beti, no náš taťka chtěl vždycky kluka, měl dvě holky (mě a ségru), takže mi odmala říkal Janku, hlavně když mě chtěl naštvat :rolling_eyes: :grinning: .A ten veeeelikánskej nákup v HM závidím, asi už se nikam nedostanem, Luky je zas v práci, večer má ještě večírek, takže zítra bude taky nepoužitelnej a na štědrý den už nikde lítat nebudu :rolling_eyes: z oblečení mám pro malou jen jedno moc hezký tričko Reserved pod stromeček, pak Vám ho vyfotím, moc se mi líbí :sweat_smile: .I když stejně nepřežije ani jeden den bez jogurtu nebo přesnídávky :angry: :slight_smile:
22. pro 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jani, to je přesný, žádný oblečení nepřežije první denní jídlo :grinning: a nákup v HM též závidím :dizzy_face:
22. pro 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Pozdě, ale přece. Omluovám se. Andrejka se narodila 9.12. v 20:08 v porodnici u Milosrdných bratří v Brně. Měříla 50 cm a vážila 3760g. Teď už je všechno jinak jelikož rosteme jak z vody, teda z mlíka. Kojení nám moc nejde tak musíme přikrmovat. Jinak je andrejka holky jako lusk zdravá, silná, krásná a žravá. Ahoj
22. pro 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme k Andrejce, hlavně ať je zdravá a nezlobí maminku :wink: Už jsme začínaly s holkama mít strach, jestli jste v pořádku, mějte se hezky.
22. pro 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé nové miminko, gratulujem a ať andrejka roste a je nejhodnější na světě :slight_smile:
22. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aureliko, přesně jak pasala janča, už jsme se bály..

takže přejeme Andrejce do vínku hodně zdraví, krásy a spokojenosti :grinning: a mamince přejeme, aby vše hezky zvládala a Andrejka byla hodné miminko
22. pro 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aureliaaa: veliká gratulace k Andrejce! Ať vám dělá jen samou radost.

Jani. Sun: ve flaštičkování jsem už profík :wink: Jsme teď momentálně víc na MM než na UM. UM dávám jen když Adeli spustí mega řev a nechce prso ani za nic :slight_smile: Ale jsem si jistá, že se to brzo přehoupne na víc UM :unamused: Čajík budu dávat. My jsme chtěli Adélce dnes taky nakoupit overálky na spaní a bodýčka ve velkým Tescu, ale bylo to tam hrozně přebraný a v naší velikosti skoro nic :frowning2: HM ko má krásný oblečky na mimi i na mami :wink: Těším se, že se po vánocích trochu obleču, už tahám fakt věci z prastarých zásob a mám všechno hrozně onošený.
22. pro 2008 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě taková perlička z dnešního dne - byli jsme v rozmezí asi hodiny u 2 doktorek (na kontrole v dětské nem. a pak v poradně u naší dětské dr.) a v dětské Adélce navážili 5100g a u naší 5400g. Tak to je "trošku" rozdíl :wink:
22. pro 2008 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aureli taky moc gratuluji k Andrejce :slight_smile:
Holky já si dneska večer zažila hodinu hrůzy. David se asi v postýlce lekl plyšového medvěda - doteď ho neregistroval, až dneska asi. A spustil tak hrozný hysterák, na který nezabíralo nic, byl úplně v tranzu, já nevěděla co s ním. Trochu k sobě se dostal, když jsem na něj šplíchla studenou vodu, pak už řval tak normálně. Nakonec jsem ho uplatila několika kapkama sabu.......... Ale byla to teda síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, to je dobrý s těma váhama,ale já to znám, váha naší doktorky taky váží mnohem víc než ta naše domácí. Což teda ale bohužel po návratu z porodnice způsobilo, že nás doktorka maximálně vystresovala, když podle údajů papírů z porodnice to vážilo jinak a ona naznala, že miminko nepřibírá a že to bude velkej problém, no super zpráva pro čerstvou dost vystresovanou matku.
23. pro 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

marci..tak přesně to stejný se nám stalo před dvěma dny, jen s tím rozdílem, že malá se lekla MM, protože jsem ji hezky vykoupala a v tom přišel domů tatka, vzal si ji a že ji jde uspát a jak ty říkáš, takovej řev jsem ještě neslyšela, nevěděla jsem, co dělat, tak jsem s ní začala tančit a tím ji trochu uklidnila :grinning:

jinak holky asi chcípnu, dneska noc standard buzení na kojo každý dvě hodiny, ale od 5 si chtěla povídat anebo ji vypadl dudel, tak jsem k ní vstávvala po 15 minutách a jsem naprosto už v pr.... :frowning2:
23. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jdu vás pozdravit v předvánočním čase

Já se dnes probudila s bolestí žaludku :frowning2: nic příjemného. Naštěstí, teda doufám, to přechází, kéž by :wink:

Jani mamka nemusela nic dělat, Kuba hezky spal, takže žádný zásah se nemusel konat :slight_smile:

Aurelio gratuluji k narození Andrejky, přeji hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:

Katzi tak to je dost velkej rozdíl v té váze :sweat_smile:

Holky přeji vám krásné vánoce :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti tak ať je líp :pensive: .My dnes o půl 2 taky vyspané,doinu jsem ji ukecávala,ať ještě zatuhne a v 5 se vstávalo definitivně :angry: .Naštěstí si ji pak vzal Luky a nechali mě do půl 9 vyspat :slight_smile: .Holky,přeji Vám všem krásné a klidné Vánoce, bohatého Ježíška a hlavně hodné miminka a manžele nabo přítele :wink: .
23. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být hodinu :grinning:
23. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak to je dobrý....nákup v HM - já tím myslela hypermarket :grinning: :grinning: :grinning: .....takže žádné hadříky, jen samé potraviny a drogerka :rolling_eyes: Ale převážně to bylo pro Matýska - 3 krabice UM, kojenecké vody, chtěli jsme mu koupit i větíší autosedačku, ale měli tam blbě cenu - stála 2xtolik...tak jsme ji nakonec nekoupili. Ale Maty byl bohužel obklopen jídlem a ne oblečením - to by bylo moc fajn takový nákup v H&M - to bych si taky nechala líbit a taky v jiných shopech :wink: Hypermarkety nemám ráda - ale jednou za čas to musí být :angry:

Marci, my taky skoro nic v porodnici nenafasovali a to jsem byla taky v Bohunicích! Jsou to šmejdi! :angry:

Holky, tak vám všem přejeme s Matýskem krásné Vánoce a do nového roku jen to nejlepší a hlavně zdravíčko vám, dětičkám a všem blízkým.
My se ted na pár dní "odpojíme" - budeme převážně na chalupě, tedy bez netu.
Takže to vypadá, že se ozvem až po novém roce.
Tak pa pa (budete nám chybět :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek