• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
katzi jj snad to skončí. :slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a balkon jsme dnes taky zkusili, v kočárku - a nic za chvíli řev, jak říkám kočárek musí jet :grinning:
30. pro 2008 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi náš David spí přes den docela dost, většinou to po jídle na nějakou dobu zalomí, ale v postýlce ani náhodou, spí mi tak různě po bytě - buď na hrací dece (tam nejčastěji) nebo na matraci co mám na zemi. Tak zkus takovou "pozemní výchov" :grinning: :grinning: Ta u nás zabírá dokonale:slight_smile: A navíc nemusím řešit, že by mi časem odněkud spadl
30. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi,

jsme na tom úplně stejně. malá mi jinak než v kočárku anebo v autě nespí, na balkoně to taky nejde, musí mít prostě pohyb :wink: přes den mi spí-dopoledne 20 minut, po vychajdě venku tak 2X10 minut a pak mi usne na noc v 8 a teřba dnešné noc byla od půl 3 do 5 ráno vzhůru, takže ti neporadím, páč si sama rady nevím taky :frowning2: ale řekla bych, že jsme stejný případy.

jani, je mi líto vztahu s tvojí tchýní, ale každopádně ti chci vyšvihnout pochvalu, že jsi se ozvala!!! je to správně, já už jsem taky schopná říct, když se mi něco nelíbí. ty hájíš zájmy svýho dítete a je to tak dobře, at si každý říká,co chce.

jinak holky posílám pfko :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2213595&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
30. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi já ti taky neporadím, malá mi v kočárku moc nikdy nespala, nějak extra nespala ani doma a když, tak jen po hodinovým uspávání v postýlce třeba tu hoďku,aby usla na koberci nebo tak, to nikdy :pensive: . Ale snad se blýská na lepší časy,dnes spala po obědě celé 2hoďky a včera taky! Pomalu jsem nevěděla co s časem a hrála tetris :sweat_smile: :grinning: Tak to chce vydržet, třeba ještě něco poradí Betka nebo ostatní.
30. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Jani s tou tchýní to taaak znám, barunka dneska opět málem dostala vanilkový rohlíček!!!!! :angry:
30. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak Betka me predbehla a neporadi :wink: :grinning: Krasne PFko Beti, my nejak zadne ani neudelali,snad pristi rok. Beti, no s tim jidlem mi to prijde jak hazet hrach na stenu, jedli jsme knedlo-zelo-vepro a tchyne pronese:oni ti ani chudinko to pecene masicko nedaji,ze? A muzes vykladat o prujmech jak chces,kdybych jim ji tam nechala jen hodinu tak ji naladuji zaludek patym pres devaty,maji pocit,ze se mnou strada a 11,3 kg je toho asi dukazem :pensive: .A tak no,skoda vypisovat.Pritom je to jinak perfektni a chytra zenska, jen zije nekde s vychovou pred 25ti lety a muj nazor, jako nazor matky, vubec nebere v potaz :confounded: . Krasny vecer vsem.
30. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: a co dáváš Barunce tak na svačinky a snídaně?Koukám,že jsme o měsíc a půl,to není až tak rozdíl a já už fakt nevím a jsem bezradná. Teď mi kámoška psala, že děti do jednoho roku by zásadně neměly pečivo,mléčné výrobky,tvarohy atd.Tím vlastně vyjmenovala náš jídelníček - ráno mlíko, dopo s něčím chlebík (žervé,dětská šunka,máslo atd.), v poledne zelenina nebo zelenina s masem, odpo ovocná přesnídávka, jogurt,apod.,večer kaše a mlíko. Totálně mi dochází inspirace...
30. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já to mám strašně jednoduchý, Barucha nechce jíst, takže v noci nutroš, dopoledne načnem přesnídávku ovocnou, sní trošku, oběd nějaká zelenina, maso, příp. žloutek, odpo svačina pokračujem v ranní přesnídáceku, sní trošku (celá přesnídávka snědená za celej den je u nás utopie), pak má pidikousek banánu a pak už je večer a to je zase nutroš. Kaše odmítá. Takže já díky okolnostem ty jídelní zásady bych asi i dodržela, ale jenom díky nejedlíkovi. Ale asi to ažtak dodržovat nebudu, zkusím dát jogurt v 10 měsících, uvidím, takže buď v klidu, už bych to být tebou neřešila...
30. pro 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přesně tak "ti rodiče jsou ale zlí, oni by ti nedopřáli..."
30. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a té zeleniny sní max. 60g a hlavně, ona není taková, že by se po nás mlsně dívala, když jíme nebo somrovala, ale podle nich je chudinka, které nic nedáme...
30. pro 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, děkuji Pet za info :wink: .No my máme spíš právě opačný problém,malá je otesánek,když ji nachystám ráno chleba s nastrouhaným eidamem, ve finále sní ještě můj krajíc,takže dva :grinning: .Jogurt pak zkuste, nám jede bílej s ovocnou přesnídávkou,190g do ní padne jak nic :zipper_mouth: :dizzy_face: .To malá právě mlsně kouká pokaždý když se objeví něco na stole,ale přece ji to jen kvůli těm očím nedám,hlavně když je to mastný nebo úplně nezdravý,nechápu,že toto někdo nemůže pochopit :confounded: . Místo toho dostane sunarku a je spokojená,jak kdyby jedla jednohubku :sweat_smile: . Co noc holky,nechala tě malá vyspat Beti? My zalehli kolem deváté a dobře udělaly,od tří malá pobrekávala (trošku kašle,tak dáváme kapky) a od 5 jsme vzhůru :rolling_eyes: ,snad si zas přes poledne aspoň hoďku zchrupne,zalehnem taky :sweat_smile: .Pěkný Silvestr všem,papá.
31. pro 2008 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně jani, kdyby byla barunka mlsně koukavá, tak už dávno má taky pečivo, rohlík a tak, ale když to nevyžaduje, tak jí ho nedávám, prtž by mě jeblo z toho bordelu :grinning: Ona normálně i ty kukuřičný křupky sní dvě a další háže po zemi...
31. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky.

no tak dneska se stal zázrak. malá spala od 20 do 3:15 v kuse :grinning: se ještě nestalo. ale byla od 17 vzhůru a pořád jsem si s ní hrála, tak jsem ji taky trochu utahala :grinning: ale byla to paráda a po dlouhé době mohu říct, že mi nepadá hlava únavou :grinning:

petapi, jani, kamarádka má o něco starší holčičku a já ji viděla jíst: špenát s bramborama, jogurty activia, rohlíky, a ty kukuřiční křupky má v pusině pořád :grinning:

a co holky plánujete na dnešek? my jdeme s chůvičkou k sousedům, ale jen do 23:00, máme tady Verunku a ještě pejska :grinning: , ten zase bude dneska bláznit a malou petardy porbudí, to bude zase noc :grinning:
31. pro 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: to kdyby mi Adu dala tolik hodin v kuse, tak buchnu flašku šampusu :grinning: Mě by to ani nevadilo, že přes den nespí a musím se jí hodně věnovat, kdybych byla z noci jakž takž vyspaná. Ale ty noci jsou u nás teď čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkusím ji večer taky hodně utahat, ať alespoň chrní dýl v noci :wink:

Jinak já jsem ještě v tom, co jedí starší děti trochu mimo mísu :grinning: Zatím se držím toho našeho mlíka a budu muset postudovat co a jak. Ale jak tady čtu jak s tím někdy zápasíte, tak se myslím mám taky na co těšit :slight_smile: Adeli mi to zadarmo určitě nedá :grinning:

A na dnešek večer jsem zvědavá. Budeme u Petapi (ještě jsme se tu nepochlubily, že jsme kamošky a známe se od gymplu :slight_smile: Bude tam víc dětiček, tak uvidíme jak naši zábavu budou tolerovat :grinning:
31. pro 2008 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem nepoděkovala všem za snahu mi poradit co a jak s tím spaním. Takže děkuju všem za reakce:slight_smile:
31. pro 2008 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo třeba pak aduška překvapí a bude jedlík :wink: já jsem dnes našla u barunčiné misky s jídlem solničku, hlídala a krmila babička :confounded:
31. pro 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: no jo ty babičky :unamused: Katzi, no moc jsme ti neporadily,ale třeba to chce čas,Adelinka je malinká,snad se to upraví. My máme ten problém,že malá usíná brzo, v šest už je protivná,ospalá a chce se koupat,ale o to dřív taky vstává,nedaří se nám to nějak posunout alespoň na osmou,aby třeba do sedmi spala...ale to už se opakuju pořád dokola že :sweat_smile: .Jinak přeji Pet a Katzi,ať si společně Silvestr užijete, holky ať vás nechají slavit :wink: my budem jak důchodci, malá trochu chrmle, tak budem do ní lít kapičky a mezitím si dáme drink, pár jednohubek a zapadnem do duchen :grinning: příští rok už to musíme napravit :wink: :slight_smile: do roku 2009 přeji všem, ať mimča rostou jak z vody,ať se jim (a celé rodině) vyhnou nemoci obloukem, ať máte spoustu radostí a žádné starosti, manželé ať si vás hýčkají a prostě ať jste spokojené.Papá.
31. pro 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my letos slavíme silvestra u mých rodičů, takže máme docela veselo. Akorát se děsím návratu domů - snad to Davídek v poho zvládne - to že kolem sebe už nebude mít tolik nosičů, kteří ho tady pěkně rozmazlili.
Jinak vám všem přeji pohodového Silvestra a do nového roku vkročte tou správnou nohou :wink:
31. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný nový rok!

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2216314&vReferer=

my už jdeme spát, Kačce se mooc líbily ohňostroje
1. led 2009 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vše nej v novém roce :sunglasses: :sunglasses:

Ellinka ohňostroje prospala :grinning: :grinning:

Tak jsme byli na ko a píchanečku. Elli váží 6150g a měří 61,5 cm, :grinning: :grinning: :grinning: Jak mi nebrečí,tak po injekci to hezky rozjela - chudáček, ale naštěstí za chvíli byl klídeček.

Holky uvažovali jste o Prevenaru????????
1. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte nádherný PFka! :wink:
1. led 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli: jj, Adeli je ještě prcek a každý týden, někdy i den je všechno jinak. Třeba včera na Silvestra například udělala napřed velikou a dlouhou řvací scénu a nebyla jsem schopná ji uspat. Ale jak usnula, tak chrněla 5,5h v kuse a pak ještě 4h, což je zatím náš rekord. A korunovala to tím, že si usnula ještě znovu ráno po jídle SAMA! v Barunčiné postýlce a spala tam snad ještě další skoro 2 hoďky. Tak to jsem fakt hleděla jak puk :grinning:

No a Silvestr se nám povedl (že Peťo?:slight_smile: Jak jsme uspali děti, tak chrněli v kuse až do někdy do po půlnoci a my jsme to rozjeli jako za mlada :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

krásný nový rok 2009 :dizzy_face:

Tak malej ohňostroje prospal :slight_smile: a že to teda byly perdy.

Jadvigo my jsme Prevenar dostali pro Kubíka k vánocům. :wink: A dávat ho budeme hlavně proto, že manžel hodně trpěl na záněty uši.
1. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám se Silvestr bohužel nevyvedl, malá má škaredý dávivý kašel, tak celou noc prokašlala a lijem do ní kapky, pochybuju, že do zítra se to zlepší,asi budem muset k Dr. :unamused: No snad příští rok už to bude lepší,hlavně aby co nejdřív kašel ustal. Jinak my prevenar máme taky danej, kolem 6měs. jsme s ním začly, hlavně jsme chtěli kvůli plavání. Není od letoška nějak zdarma?? :confused:
1. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já si myslím, že bude pro děti, kteří se narodí tento rok.

Je mi líto, že má Simonka takový trápení, kašel je nepříjemný :frowning2:
1. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době Vás všechny zdravím a přeji vše nej do toho Nového roku 2009 :wink:

betinko, tak jaký byl Silvestr? My se všichni se sousedama sešli tady za barákem u hřiště a koukali na mého MM, jak si hraje s pyrotechnikou :grinning: chvílama to byli rány jako z děla (hihi).
Co malá, ta už musí být velká..
1. led 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jani, to je mi líto, snad se to brzo zlepší se simonkou.
Silvestr byl super :grinning:
1. led 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prevenar máme.
1. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, přeji hodně zdraví a pohody do Nového roku. :wink:
1. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek