• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Jo - mimochodem - doporučím - začala jsem se pomalu starat co a jak s oblečením a narazila na www. yourbody. cz (samo je potřeba to napsat vcelku) vypadá to že obchod ruší a rozprodávají - nemají tam toho moc. Takže já si vybrala jen jednu košili, už ji mám doma - je perfektně zpracovaná do všech detailů a z dobrého materiálu. Na kalhoty po netu si netroufnu. Za tu cenu zlatý voči a ještě se dá celkem snadno upravit na netěhu až bude poté. Třeba se Vám taky něco bude šiknout. :wink:
27. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babulky..
Tak s tím nakupováním ..... jsem ráda, že da se říct už vše mám, protože jak strašně ráda utrácím, tak už na to nemám sílu. Když nebolí záda, tak bolí nohy, když nebolí nohy, tak malej kope do močáku. Fakt jsem ráda, že už to mám dá se říct za sebou. Najednou to stračně rychle utíká. Mám rodit z a8 tejdnů a 3 kamarádky, které měly rodit stejně jako já už mají miminko u sebe. teď už spíš chystám věci do porodky.

jitaa: taky jsem provozovala birky bruslení a nedokázala jsem si představit, že nebudu moci na brusle vlízt ..... ale rozhodně bych to neudělala, protože mám po konizaci čípku a neryskla bych toi kuli mímu miminku. na kolo bych tedy taky ňelezla. To je teda můj názor. Kor taky po tvejch problémech. Holt co je přednější. To stejný ze solárkem ... už se sice ne něho zase strašně těším, ale Michálka tomu nevystavím. Pozor nejsem žádnej puritán a dodržovatel všeho co se má, to vůbec ne, ale miminko jsem si moc přála, tak proto nechci nic rysknout. :dizzy_face:
27. bře 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, Lanko, jsem na tom ještě dobře, uvědomuju si to, neboj. Tak aspoň dneska člověk není odřízlej od světa - internet je spása, když už člověk musí být zavřenej doma!
27. bře 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitaa: pohlaví si říct necháme, jsme moc velcí zvědavci a už se nemůžem dočkat až to budeme vědět. :slight_smile: To překvápko má taky něco do sebe, já to obdivuju, ale asi bych to nevydržela :grinning:
S tím okolím to je stejný, všichni se vyptávají, jestli už víme, co to bude..Mám sto chutí si to pak nechat pro sebe, ale asi by mě byli schopní i mučit, abych jim to řekla :grinning:
27. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nemohla vydržet, až to budu vědět a rozhlásím do světa, že čekáme ........ syna Michálka :grinning:
27. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito a kam chodíš na ty balóny? Já už bych taky chtěla začít někam chodit, chodívala jsem na aerobik a pohyb bych potřebovala.. naštěstí nemám žádný omezení, snažila jsem se doteď aspoň hodně chodit na procházky, ale nějaky speciální cvičení pro těhotné bych brala.
V Blansku je prý cvičení od 20.týdne v nemocnici, je to myslím jednou týdně ale od 14:30, což je pro mě na prd, když musím být v práci..Nevím, jestli by byl šéf ochotnej mě pouštět..
Micanku, nechodila jsi v BK cvicit? Je ještě něco jinýho kromě té nemocnice?
Holky, nemáte nějaký tip na cvičení v Brně, nejlíp někde v centru nebo poblíž?
27. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanek: jméno Michal se mi taky moc líbí, ale u nás by klidně hrozilo, že se narodí na svůj svátek, tak nevím :slight_smile:
27. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza.1: Chodila jsem cvičit na ten špitál a bylo too super. Proplatila mi to i pojišťovna. Můžeš tam chodit klíďo od začátku těhu. Půl hoďky s ecvičí na balonech a pak půl hoďky se cvičí v bazénu .... ale fakt paráda. Je to na půl 3 a na 3 hodinu.

prvně jsme chtěly Honzíka ... ale pak každej je Honza tak to Bude Michal. Kdyby to byl Honzík tak měl svátek taky asi měsíc po porodu, ale na to jsem se vůbec nekoukala. Teď to teda bude mít o něco lepší.
27. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak se zeptej na gyndě, tam ti řeknou, zda je ještě něco jiného .... teda myslím.
27. bře 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, já bych radši jen cvičení na suchu, bazény odjakživa nesnáším, asi nějaký trauma z dětství :sweat_smile:
Na gyndu chodím do Brna, to by mi asi ohledně Blanska neporadili, ale dík.
Asi by stejně pro mě bylo lepší cvičení v Brně, pracuju tady, tak bych mohla hned po práci..Uvidím, jestli holky budou mít nějaký tipy :wink:
27. bře 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě je super těhotenskej kurz.Je to v BK v Ratolesti,6 dvouhodin a fakt to stojí zato.Porodní asistentka to podávala takovým způsobem,že sme se i na porod začali těšit.Doporučuji!!!
27. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
peza.1: tam všude dosáhneš :grinning: ... tak se zeptej v Brnisku gyndařky .... třeba ti poradí kurz v Brně. Vždyť to musí vědět. tam toho určitě bude hodně.
27. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat?? jsem ale tady ,,služebně" nejmladší těhule, jsem v začátku, no ale jsem z Brna, tak sem vlastně taky patřím. Můžu se přidat??
27. bře 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj gabrus a vítej!

moc ti přejeme, aby si ty začátky měla v pohodě a klidu. jak ti je?
27. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beti, je mně docela dobře, sem tam přijde jakoby nevolnost, ale dá se to, rozhodně nemám ranní nevolnosti a ani nezvracím..naštěstí. Tak jsem zvědavá, jestli to třeba ještě nepřijde no..čekám a uvidím
27. bře 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuji za milé přivítání!! :slight_smile:
27. bře 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
není zač, není zač :slight_smile:

to jsem ráda, že to zvládáš dobře a i kdyby pak byl nějaký ten špatný den, tak ti holky dají spoooustu receptů, jak na to. jenže jenom jedinej zabírá - spát :slight_smile:
27. bře 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, po delší době vás zdravím. Už známe výsledky NT+ - riziko je 1:49000 - takže super :dizzy_face: :dizzy_face: Dneska se chystáme na ples - už se strašně těším letos jsme ještě na žádném nebyli. Takže se jdu chystat - musím něco spáchat s vlasama, abych vypadala k světu :slight_smile:
27. bře 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gratuluju marci!!!

To je super zprávička!! tak si můžeš užít aspoň hezkej večer a oslovovat-čajem :slight_smile:
27. bře 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabrus: ahojda a vítej. Taky jsem neměla ranní nevolnosti ... vždy to přišlo večer :grinning: Jinak mě na blbě vždy zabere jen coca cola. Každej to má holt jinak.
27. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: Ples? v této době??? to je nějakej opožděnej, né???.......... :grinning:
27. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to ples univerzity - a ten bývá až po skončení zkouškového :grinning: - právě suším vlasy :grinning:
27. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si ho pořádně užij. Já byla na plese v 20tt a jak jsem tancovala, i když opatrně, tak jsem se pak 3 dny nemohla pohnout bolestí. Byla jsem zbombardovaná zevnitř. Taže bacha a žádné velké řádění ..... i když teď koukám ty jsi ve 13tt, tak to tam ještě nemá pořádně co bombardovat :grinning:
27. bře 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj!!!
Já byla plavat a pak na kafču :wink:
jitaa ...na kolo bych nelezla!! Ale co plavčo, to je pro těhulky děsně skvělé!!!!
27. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavání je fakt super ... pomohlo mě to taky od bolesti zad. :dizzy_face:
27. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
micanek :wink: jj, je to příjemné a zábavné, ,můžu jen doporučit!!!
27. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem se jednou ptala myslím, ale moc bych na plavání taky chtěla, ale opřed těhu jsem trpěla mykózami. Tak nevím, jestli to zkusit, ale určitě je to nejzdravější.

JInak s tím kolem, já mám zase knížku pro těhu a tam píší, že kolo a solárko OK, tak je ta autorka asi velmi benevolentní :slight_smile:
27. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, jinak chodím do www.cenap.cz :wink:
27. bře 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to cvičení v CENAPU mě zaujalo, to je cvičení na balonech? A jak dlouho trvá?
Asi bych tam začala chodit, mám to celkem kousek od práce a i ty časy by mi vyhovovaly.
28. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!!
pezo, jj, je to hodinu. V pondělí, úterý. já chodím v úterý od 15-16 hod, cvičí nás bezva porodní asistentka. Ze začátku se cvičí vstoje, pak na balonech, někdy s bumama a malýma míčema. Na konci je vždy dechové cvičení k porodu. obvykle je nás tam 8-10 holek různého tt. a je to bezva, opravdu :wink:
28. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek