• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
marci, taky bych to tak udělala, prostě cvičit budete dva, jak často musíš na rehebilitace chodit? a kam vůbec chodíš na ortopedii?
12. led 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, zatím nám napsala 6 rehabek, první jsme absolvovali hned dneska, další chtěla ve čtvrtek, ale protože jdeme ve středu na hexu, po které se nesmí týden cvičit, tak jdeme příští týden ve čtvrtek. Na kyčle chodím taky do dětské nemocnice (jestli tím myslíš tu ortopedii), ale tam ti myslím s ničím jiným než s kyčlemi neporadí - já už se jich tam minule ptala, že se mi Davča úplně nezdá a doktor prý že jemu se zdá :grinning: a že je brzo a že když tak rehabilitace ...... takže v podstatě mi neodpověděl na nic
12. led 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, drž se, bude líp :wink:

Marci, taky se drž. My cvičíme Vojtovku od porodky a máme cviků a cviků!!!! Ten, co děláte vy, je ten nejjednodužší. Ale taky jsem to na začátku nesnášela. Ted už mi to nepřije. Maty u toho ze začátku taky řval, ted už ani ne. Spíš si u toho vykládá a naprosto mi to bojkotuje. Můžu mačkat bod jak o život a on vůbec necvičí, potvora malá!!! Kolikrát bylo lepší, když u toho brečel, protože to vždycky cvičil! Si člověk nevybere. A cvičíme teda už dost dlouho a poslední dobou zjištuju, že se mi při koníkování naklání doleva - nevím, co ho to popadlo, takže to musím na kontrole taky nahlásit - tak jsem zvědavá, jak nám ty cviky upraví. Měli jsme původně jít na kontrolu dnes, ale MM nemohl z práce a zaslechla jsem, že má být dnes stávka na vlacích, autobusech i MHD, tak jsem raději nechtěla riskovat, že bychom někde uvízli s kočárkem a nemohli se dostat domů a přeobjednala nás na příští čtvrtek. jak říkám, Marci, neboj, on si na to Davídek zvykne a že by tě za to nenáviděl, tak se fakt neboj - hodně se s ním před tím a potom mazli. Ale i tak - Maty u toho kolikrát řval jak tur, až zuřil - tak jsem si taky říkala, že mě bude nenávidět a vždycky pak se na mě smál, jako by nic. Takže tohle je v pohodě, neboj se. Hlavně, že bude v pořádku a nebude mít jednou problémy se zády, nebo skoliozu nebo tak něco. škoda, že bydlíš tak daleko, klidně bych cvičila za tebe :wink:
12. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Beti, na ortopedii - tedy na kyčlích - ti s tím fakt nepomůžou. Je divné, že se o to nestará vaše Mudr., každopádně si myslím, že pokud se ti Verunka nezdá a Mudra s tím nic nedělá, tak ti můžu dát čislo na tu naši dr.na neurologii (je to na Obilňáku) nebo určo by ti dala Marci kontakt na tu svou do dětské - jestli je to pro tebe lepší tam :wink: Myslím si, že čím dřív se s tím začne něco dělat, tím dřív se to taky napraví.
12. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi tak jak píše janča, mě ta baba na rehabce řekla, prý proč jsem nepřišla už dřív. Tak to jsem na ní hleděla, protože David pase koně teprve chvíli, přes vánoce by mě někde těžko vzali, takže jsem to řešila nejrychleji jak se dalo (navíc moje dětská dr. chtěla taky spíše vyčkávat, ale když jsem trvala na svém a chtěla žádanku + jsem jí řekla, že já mám problémy, že jsem nosívala korzet, tak mi jí napsala). Ale na druhou stranu si myslím, že by tam něco našli skoro každému.
Jani jj je to škoda, že už na Vinohradech nebydlíme :unamused:
12. led 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Se strašně omlouvám, ale fakt už víc stíhat nedokážu. Před týdnem jsme se přestěhovali do svého a tak mám práce až nad hlavu. Vybaluji hromady krabic a furt mám pocit, že to není kam dávat. Máme málo úložného prostoru. Taky neustále uklízím a uklízím a roznáším binec dokola. Sisifovská práce. Prostě tak jak když není barák dokončený. Miminko je naštěstí hodné. Andrejka pláče jen když má hlad, nebo potřebuje přebalit. Jinak máme problím s potničkama na obličeji máme lotion, pomáhá, ale jen na chvilku za čas se to zase vrátí zpátky. Taky nás trápí zánět spojivek na jednom očičku. Vzdy po spaní nemůže ani otevřít oko jak ho má zalepené. Dostali jsme kapky, ale mám pocit, že se to nijak moc nezlepšuje. Takže zatím to jde. Myslela jsem si jak z toho budu celá vedle sebe, ale naštěstí se to nepotvrdilo. Tak mi držte palce ať se to nepokazí. Měla jsem celou dobu strach, že přijdou ty poporodní deprese a zatím nic. Nevíte jestli to nemůže ještě přijít? Abych se neradovala předčasně. Ahoj
12. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aureliko,

neboj,žádný deprese nepřijdou!!!!! nemysli ani na to, že by přijít mohly a zavrtek se do krabic :grinning: je dobře, že je Andrejka hodná a určitě se i očičko brzy zahojí!
marci, zavolám ještě dr.at mi napíše někam doporučení na tu rehabku, otočila jsem přebalovák, aby se dívala na druhou stranu a přelepila i obrázky, stejně se dívá na levou, tak raději zavolám. jak píšete, at nic nezameškám
12. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten david mě teda točí, manžel s ním šel večer cvičit a žádný řev, navíc se u toho řehtal a vykládal..........já myslela že mě klepne, normálně to balím a jdu do práce, ať si s ním je na mateřské on........pak jsem s ním teda cvičila ještě jednou já, ale manžel se díval a zase byl klid. No rozumíte tomu??
12. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,
musíme se smířit s tím, že my jsme jenom ty, které dávají jíst, starají se o děti celý den, perou, žehlí atd...ale ve skutečnosti jsme nudné :grinning: za to tatínnci, když přijdou z práce, tak jsou zajímaví, neokoukaní a zábavní, my jim konkurovat nemůžeme :grinning:
12. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti,přesně :grinning: já doma vykládám jak Simča spí půl hoďky z celého dne a ona si o víkendu schrupne v sobotu i neděli pěkně po dvou!!! :angry: :grinning: Říkám Lukymu jak dokáže být protivná a ona se směje na tatínka jak sluníčko celý víkend,bych ji někdy fakt dala za uši, přetvařovatelce :wink: :grinning: ale už jsem pochopila,že je těžká extrovertka, nejhorší je pro ni být se mnou jedinou být zavřená doma,to jsem nudná,jak se tu střídají babičky,tetky nebo dojde aspoň ten taťka (ty se tu teda nestřídaj :grinning: :grinning: )tak je ve svým živlu,ukazuje hračky,předvádí se.Za to u doktorky se předvádět nechce, teda vlastně jo,jen co jsme vlezly do čekárny,nehorázný hysterák, chudinka zpocená,uřvaná, zalykala se, do doby než jsme vylezly z ordinace i z čekárny a pak jak když utne.Asi to pro nás bude noční můra :frowning2: Aureliaaa a máte antibiotický kapky? My měly nejdřív na očičko normální,ale jak už se to začlo zhoršovat a slepovat,že neviděla,hned je prý lepší pelášit pro antibiotický,ať se to brzo zhojí a nemusí se na proplachování kanálků či co. Marci,tak se držte, určitě si na to cvičení malej taky brzo zvykne.Já mám dojem,že mě malá po tomhle týdnu taky nesnáší,měli jsme troje léky dávat 3x denně tak jsem do ní pořád něco rvala a už jen když mě viděla se lžičkou tak zdrhala pryč.Dobrou.
12. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme proplachovali kanálky, u obou očí :confounded:
12. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak s tím tatínkem to u nás platí přesně jak u vás. Prckové jedni proradní!!! :frowning2: :grinning:
Stačí, aby jen MM kolem prošel a Maty ho lejzruje, i jíst zapomíná!!! A když je protivnej a nechce u mě jíst a kroutí se, tak si ho vezme tatínek a hned mrně papá ukázkově :rolling_eyes: Potvůrka jedna!
Marci, vidíš, on si nakonec na to cvičení Davídek taky zvykne. Maty u toho taky někdy ještě brečí - holt taky záleží, jakou má zrovna náladu, jestli je hladovej, atd....musí se to přežít, děláme to pro jejich dobro. :wink:
Škoda, že nebydlíš na těch Vinohradech, bylo by nám veseleji :dizzy_face:
Aureli, gratuluju k přestěhování a neboj, depka už nepřijde :wink:
JAni, Simonka bude spíš možná herečka než ta modelka, ne? Nebo obojí??? :grinning:
12. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

jj tak s tatínkem je to i u nás stejné. Je jako bůh :slight_smile:

Tak v neděli jsme byli na plavání :slight_smile: plavali samí tatínci, bylo to super, se na ně dívat, i slzičky nám maminkách tekly.

Marci hlavně, že se na to přišlo, tak brzo, uvidíš, že všechno Davídek dožene :wink: Drž se...

Aureli, gratuluji k přestěhování a neboj žádná depka už nepřijde, většinou se objevuje na začátku :wink: Doufám, že vás ty očíčka nebudou dlouho trápit :frowning2:

Jani to mě mrzí, že Simča takto blbě reaguje na dr. :frowning2:
13. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

přeji hezký den, u mě teda nebude, mám dneska pytle pod očima, že bych do nich pytel s bramborama dala :grinning: dneska u nás byla vášnivá noc...verunka se rozhodla, že spát se nebude, tak jsme vstávaly po hodině a půl a aby do toho nebylo málo, tak od 4 hodin, když malá spala, začal blít náš pes :grinning: člověk je tak rád, že má tak velkou rodinu a o zábavu postaraný :angry:

holky,prosím vás, na čem máte přes den prcky? já měla malou s hrazdičkou na sedačce,jenže se začíná přetáčet, tak jsem ji dala na zem a pod ní deky, jenže je tam pořád zima. Jak to řešíte vy? děkuju
13. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, když chodí plavat chlapi, tak maminy tak chodí koukat přímo k bazénu nebo jak?
13. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, David leží na zemi na hrací dece, pod tou dekou mám ještě hrubou ovčí deku přeloženou napůl, takže zima tam není. A v jiném pokoji mám na zemi takové to puzzle, na to dám plínu a tam třeba pase koně (teda spíš nepase :grinning: )
13. led 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Beti: fakt neboj, ty kila určitě shodíš - jednak kočárkováním, pak až malá začne capkat tak běháním kolem ní a tak. A i kdybys je neshodila, tak na to kašli. Chlapům se to tak stejně líbí víc :wink: Já to mám tak, že jsem dost zhubla, všechno na mě visí - i prsa jak jsem přestala kojit :grinning: Takže si připadám hodně asexuálně :slight_smile: A Adeli mám přes den na koberci v obýváku. Na tom koberci je ještě hrací dečka a plínka.

Marci: s tím cvičením držím palec ať se do toho nějak dostanete. Ono to půjde.

No jinak u nás je Adeli víc asi mamánek :slight_smile: Třeba když nemá den a brečí, tak se uklidní spíš u mě než u MM. A úsměvy na nás háže tak na stejno, ať si nezávidíme :slight_smile:

Dnes jsem nás přihlásila na plavčo. Budeme chodit taky na Lesnou od 28.2., vždycky v soboty od 12.30. Vyplavčíme vždycky oběd :slight_smile: Už se hrozně těším.
13. led 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, s těma kilama neboj, to půjde dolů, počkej jak malá začne lozit a pak běhat, v létě budete kočárkovat,chodit na prochajdy,....My to vyřešily v obyváku na plovoučce tak, že máme velký obdelník z molitanu-tloušťku 2cm, na něm deky a tam si většinou malá hrála, teď už teda leze všude, ale hlavně cca 3-4 měs.zpět.
13. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Katzi, tak to se tam potkáme. Začínáme s plavčem stejně jako vy :wink:
13. led 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapky na očička máme antibiotický už to teklo docel hodně, ale zlepšení je vidět jen pomaličku. Dostala jsem radu prokápnout mat. mlíkem tak to zkusím. Tím si myslím nic nepokazím. Myslíte že by jí mohla vadit ta borová voda na umytí. Má zarudlou tvářičku.
Beti taky si myslím, že to půjde dolů samo až přestaneš kojit. Já teda dala dolů dost hned po porodu a ten zbytek půjde s přechodem na jiný jídlo. Držím palce.
S cvičením jsem na tom docela dobře. Kterej blb vymyslel barák na patro. Léčí se mi tím skleróza, rozmyslím si něco zapomenout než jít ty schody víckrát. A protože stále ještě docela zapomínám slušně sportuji.
Ahoj
13. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aureli mlíko do očička určitě doporučuji. Je skvělé i jako nosní kapky :slight_smile:
13. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem měla vždycky barunku na zemi pod hrazdičkou nebo s hračkama, nejdřív jsem měla na sebe navrstvených pár dek a pak jsme koupili takovou tu pěnovoupodložku (teď fakt nevím, jak to nazvat), co se dává do koupelen a tak, v bauhausech apod v metráži. Jednak to vypadá celkem dobře, je to omyvatelný, neklouže to a dost to tepelně izoluje, okoukla jsem to u jedné kamošky a je to fatk super. Ale holky, co máte koberec, tak to je samo o sobě dostačující, ještě bych na to dala deku a konec.
13. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petapi,

to je dobrej nápad ta pěnová podložka, to mě nenapadlo! marci tu ovčí dečku ti závidím, to musí být hezký teploučko!!!

aureli, jak píšou holky, mateřský mlíčko taky doporučuju, my jím léčíme rýmu a myslím, že pomáhá!

marci, ty bydlíš ve Slavkově, že jo?
13. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, ve Velešovicích
13. led 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, se musím mrknout na mapu:slight_smile: :slight_smile:
13. led 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je ani ne 5 km od rousínova. napadlo mě (ale nechci se vtírat :grinning: , že bych se někdy mohla stavit na kočárkování, autem jsem tam coby dup :grinning:
13. led 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:
Sharon:kam jedete na hory.Dáš mi kdyžtak kontakt.Letos jsem nám už objednala Krkonoše,ale příští rok by se to mohlo hodit.My jedeme na konci února,to budou malému necelé 3 měsíce,tak jsem zvědavá.

Holky,na co tu cvičíte Vojtovu metodu?Já jen,abych věděla,co mám sledovat a nic nezanedbala:wink:
Mě Adámek posledních pár dní chce sedět.Jak ho dám do tzv. pololehu,tak přestane bulet a je spokojenej.Zítra jdeme do poradny,tak se musím zeptat MUDr.,jestli ho tak můžu na chvilku dávat,aby to nemělo špatný vliv na záda.
13. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti to můžeš.....budu ráda. Teda nejlíp až sleze ten blbej sníh, protože tady ho nikdo neráčil odklidit, takže já chodím ven fakt na chvíli a to tu jenom tak vláčím kočár tím marasem :angry:
13. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme takový přívěsek rousínova - i poštu máme tam u vás :grinning:
13. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

super...taky jezdím ven, ale mám vždycky pocit, že z té chuděry vytřesu duši, jenže čím víc kočár mlátí, tím víc se jí to líbí :grinning:
13. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek