• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
HOLKY PROSÍM VÁS NEMÁTE NĚKTERÁ DOMA ČASOPIS GLANC 12/2008 ?? Je tam kupon na slevu koupi ionizátoru..nedarovaly byste mi to?? Nebo koupím od vás ten časopis. Díky
13. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, schválně jestli se poznáme podle fotek z koňa :wink: Bude se mnou chodit i MM, budem se nějak ve vodě střídat.
13. led 2009 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi my taky, začne asi manžel :grinning:
13. led 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti u nás funguje podobně lehátko. Když houpu div, že se to celé neotočí dokola o 360 stupňů tak je klid. Když houpu umírněně tak je řev.
13. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci buď se můžeš koukat za sklem a nebo být přímo u bazénu. Já jsem u bazénu :slight_smile:
Tak super, že taky budeme plavat, bude se vám tam líbit.

Beti Kuba je na zemi skoro pořád, máme ty pěnový puzzle a myslím, že na nich zima není. Když si s ním hraju, tak tam sedím, ležím a je mi tam fajn :grinning: ¨¨

Katzi tak super :slight_smile: plavání se vám bude určitě líbit. :wink:
13. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak vy budete všichni plavčit, jo? NO, tak to se musím po něčem taky podívat. Ale to se může až po očkování hexin, že?
Beti, ty teda máš dobrou rodinku :slight_smile: tak pesa chudák blil :frowning2: no opravdu máš veselo, potřebovali by ti tvoji miláčkové nějakou zklidňovací injekci,že? :sunglasses:

Luci, Vojtovka se cvičí kvůli správné motorice, kvůli pozdějšímu správnému držení těla a aby dělaly svaly to co mají, aby se to správně "naučily". Správný odborník prý pozná u dospělého člověka, když má nějaký problém, tak ve které vývojové fázi "se stala chyba". Nám Matyho prohlédl neurolog už v porodce, protože byl předčasně a koncem pánevním, takže cvičíme už od porodky. Jinak se hlídá koníčkování, poloha na bříšku - měla by to na prevenčkách hlídat vaše pediatrička.

Dzej, Glanz kupuje přítelkyně mýho tchána, dává to pak na chatu, tak se tam mrknu, jestli to tam nebude :wink: Jedeme tam ted o víkendu, tak vydrž :wink:

Dívala jsem se na fotečky ze srazu Brnaček - Januli, Petapi, moc vám to tam všem sluší - kde se scházíte, že je tam tolik místa? Koukala jsem - spousta kočárků a no problem. Paráda.
14. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Jani.Byly jsme v Železné Růži na Hlinkách na obědě,tam byl zarezervovaný salónek a pak v jogurtárně kousinek odtam,našly to holky a je to tam moc prima,výborné jogurtové shaky,poháry, koutek pro děti,kromě nás nikde nikdo.No je nás čím dál víc, příště už to bude asi někde na zabrání celé restauračky a nebo dětské kavárny :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na plavání může bez ohledu na hexy. Nám dneska naočkovali první hexu, ale paní na plavání říkala, že od 3. měsíců je to v pohodě. My budeme začínat, když bude Davidovi skoro 5 měsíců, bude už v nějaké druhé výkonnostní skupině :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky z brněnského srazu jsou fakt super - hlavně ta kumulace malinkých dětiček. Taky budem muset někdy na jaře - létě uspořádat nějakej sraz :wink:
14. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, srazík byl fajn :wink:
jani.sun, myslím, že dzej právě dneska říkala, že už to nějak má :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

já chci taky vidět fotky ze srazíku - kde je najdu? :slight_smile: Hlavně mě taky zajímá ta jogurtárna. My jsme včera s kamarádku byly v baby kavárně na Purkyňové, Adeli se tam houpala ve vychytaným lehátku Fisher Price, byla z toho úplně paf a hlavně mi dnes v noci krááásně spala :grinning: Ale to asi bude náhoda a nesouvisí to s tím, že byla vyhoupaná. Jinak bych tam snad jezdila častěj :grinning:

Jani. Sun: jj, to plavčo se může až po očkování. Jdem na něj teď na konci ledna. Jsem zvědavá jak na to bude Adu reagovat :confounded:
15. led 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi, no sraz těch našich knedlíčků ( :grinning: ) máme tady: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=269224 . Mně Simča taky krásně chrněla, první vzbuzení od sedmi bylo až po půl páté,tak se tam asi opravdu utahala,jen víc takových srazíků :wink: :grinning:
15. led 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli: děkuju. Už jsem to sjela, super fotečky :slight_smile:
15. led 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já musím zaklepat, ale David na hexu zatím žádnou negativní odezvu nemá - očkovali jsme včera. Tak snad to už nepřijde. Dneska ráno je zvláště ukecanej:slight_smile:
15. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

na fotky ze srazu jsem koukala, super :slight_smile: Hezky jste vybrali místo :dizzy_face:

Marci mě třeba dr. říkala, že je lepší na plavání chodit po první hexe, ale bylo by lepší aby mimčo mělo za sebou dvě.

Katzi o té baby kavárně mi říkala známá, taky bych tam šla kuknout. :wink:
15. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana sun díky za ochotu, už jsem to sehnala i bez kuponu. Ale díky mooc. :wink:
15. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalerat: ta baby kavárna je fakt super - zvlášť pro větší prcky, kteří si už víc hrají. Je to velký prostor, mají tam fakt hodně hraček i takový různý vychytávky, který doma nemají, tak se tam vyřádí. A fakt jak jsem psala, Aduš se nepoštěstí každý den houpat v lehátku Fisher Price a ještě jí k tomu nad hlavou jely dokola rybičky. Sem se jen bála ať z toho nemá mořskou nemoc. Mě se z toho točila hlava jen jsem se na ni chvíli dívala. Nebo to bylo z té dvojky vína? :wink:
15. led 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: tak to David dobře zvládl to očkování. To už vypadá, že to bude dobrý.

Ještě musím napsat, že Adu si ponovu hrozně oblíbila to spaní oblečená u otevřenýho okna v lehátku. Zkoušela jsem ji dát i neoblečenou k zavřenýmu oknu a to nefungovalo. Nechtělo se mi ji pokaždé oblíkat, vzteká se u toho. Ale jen co ji obleču a otevřu okno, nasadí většinou spokojený výraz, začne vážně cumlat dudel, pomrkávat očima až je zavře úplně a kdyby u toho mohla příst blahem, tak přede :grinning: Jen teda musím pak vymyslet nějakou náhradní variantu na léto :grinning:
15. led 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To na ni Katzi můžeš otevřít mražák :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: dobrej nápad :grinning: Za ten klid mi budou stát i ty rozteklý pytlíky s jídlem :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Katy, Marci - myslím, že lednička bude stačit :wink: :grinning:
To pak chceme fakt vidět fotečky - Aduš chrnící před otevřenou lednicí :grinning:

No my jdeme na hexu nejdřív v půl roce - tedy v únoru máme půlroční kontrolu a pak už si myslím,
že nás pozvou. Jsem zvědavá, jak na to Maty bude reagovat.

Januli, za ten salonek jste museli platit nebo se to dá zamluvit zadara?

Bylo by super taky nějaký srazík udělat - myslím, že nás tam taky bude habakuk :sweat_smile:
Ale samosebou, až bude lepší počasí :wink: At to holky mimobrnacky mají jednodužši :wink:

Ta jogurtárna se mi taky líbí - to musí být paráda - sbíhají se mi sliny, jen na to pomyslím.
Neuspořádáme srazík už ted někdy? :grinning:
15. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.Sun: jasně, foto pak dodám :wink: Do jogortárny kliďo někdy vyrazit můžem, taky mám chutě :slight_smile:
15. led 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,chtěla jsem se zeptat,jestli jste některá nenechala naočkovat dítě (nebo o tom neuvažujete) proti rotavirům?
15. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj illuci,

nenechala, ale kamarádka na to lehla asi před měsícem a následně její dva synové-4 roky a 3 měsíce a pak i manžel :frowning2: hrabali se z toho 3 týdny, ale vyhrabali. nevěděla jsem, že se dá proti tomu očkovat

marci, davídek je šikula, že to hezky zvládl, verunka taky neměla reakci. teda dneska je protivná jak...jenže to už na očkování, který bylo před týdnem, hodit nemůžu :grinning:

holky, klidně bych nějak srazík udělala, nač čekat na jaro, to bude až za dlouho :grinning:
15. led 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davida to očkování spíše nakoplo - začal se otáčet na břicho, sice ještě neví co se spodní rukou, ale už mu moc nechybí :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:dá.jsou 2 druhy přípravku.Jeden se může očkovat jen do 3 měsíců a druhý do půl roku.Práveže,mě na to upozornila kamarádka,protože to zažila a ví,co to je se z toho dostávat.Hodně dětí nakonec skončí v nemocnici na dehydrataci.Já to taky jako malá měla a musela jsem s tím být měsíc v nemocnici.Je to sice drahé,ale asi do toho půjdeme.
15. led 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co je u vás nového?

Betinko, ajooooj :grinning: jak se máš? Co malá, povídej...přeháněj. Dneska jsem tě viděla, akorát jak jsem s MM přijížděla z Brna domů.. byli jsme si koupit brusle a prckovi jsme koupili i in-line :sunglasses:
Viděla jsi ten plácek u nás před barákem, super...že. Pro děcka je to ideální, však už jsme dneska prckovi dali brusle a šel poprvé na led :grinning: hihi, to jsi ho měla vidět. Zítra jdeme zase, odhlásila jsem ho ze školky a budu zítra s ním.

Mějte se pěkně, L
15. led 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dnes jen narychlo - jedeme na chajdu, tak musim balit!

ten sraz můžem fakt domluvit co nejdřív - dojede prostě ten, kdo bude moct - jeeee, to bude super!!!
Ozvu se, až dojedem z chajdy - snad tam nechytnu nějakýho vira. Dnes se mi udělal opar :frowning2: musím dávat pozor, abych neoňuchávala Matyho :confounded:
16. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
Ok, tak zbývá jen doladit kdy a kde ten sraz :slight_smile: Já jdu dnes poprvé od porodu večer "pařit" :slight_smile: Ale nenechám v tom MM až tak úplně samotnýho - napřed uložíme spolu Adeli a pak vyrážím na tah :grinning: Ona jak večer usne, tak pak už je to s ní v pohodě - stačí dát flašku a chrní dál, tak to MM zvládne :wink:
16. led 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, chystáš se? :slight_smile:
já jsem na to zvědavá, dokonce jsem si už umyla vlasy :grinning:
16. led 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek