• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Jé holky já bych tak šla někam pařit :grinning: :grinning: Ale Dejvík je zatím závislý na kojení, takže mám smůlu :wink: Tak si to holky hezky užijte :slight_smile:
16. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na vlasy peču - jako správná hippie (je to party v duchu hippies) musím být free a nenačančaná :grinning: Jedem předtím ještě teď na velkej nákup, takže výprava bude pak v poklusu :slight_smile:
Marci: děkujem :slight_smile:
16. led 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám, že ses ani nikde neholila a nepoužiješ deodorant :grinning:
16. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve vlastním zájmu doufej, že deodorant použiju :grinning:
16. led 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

katzi, tak tam budu muset někdy vyrazit. :slight_smile:

lllucko očkování proti rotavirům Kubík dostal k narození, takže to máme :wink: a dostal to právě z toho důvodu, že synovci s tím skončili v nemocnici. My jsme měli tu druhou vakcínu.
16. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

petapi, katzi, to se teda máte holky! to jedině, že by šla verunka pařit se mnou a to asi moc nepůjde. hezky si to užijte

luci - ahooooj, chtěla jsem se dneska za váma na led podívat, ale nakonec jsem musela vyslat MM, dneska mě nějak skolila nemoc, tak jsem se snažila vyležet abych mohla o víkendu normálně fungovat :grinning: holt my ženský..verunka je už velká holka, dneska jsem ji prděla na břísko, tak se řechtala na celý kolo. Doufám, že se tady potkáme, abysme mohly pokecat :grinning:

hezký večer
16. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Beti: taky dodatečně děkujem za přání :slight_smile: A už je nemoc pryč?

Včera fajn, ale to dnešní ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adeli moc nezajímá, že mamka včera pařila a mamka by tááák spala :slight_smile:
17. led 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

katzi, no mně je dneska pěkně pod psa, v noci mě začaly bolet ledviny, tak jsem se začala bát a dneska...MS, po roce se dostavila :frowning2: myslela jsem, že když tak často kojím, že si ještě počká a ona prdlajs :grinning:

kiamarádka se těší, až přestanu kojit, říkala, že hned první den si půjdeme spařit čumáky :grinning:
17. led 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: ta MS je teda mrcha, že ti nedá ještě pokoj :slight_smile: Mě už taky přišla :angry:
JJ, to super se tak čas od času vyřádit a odreagovat na nějaké akci. Akorát bych dnes potřebovala fakt nějakou au-pairku, která by mi vrátila dítě až večer :grinning:
17. led 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapřáhni Peťu :wink:
17. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:díky za osvětlení.Doktorka ho kontrolovala a snad dobrý.Koníčkuje moc hezky a dřív dával víc hlavu do prava,ale ted už ji dává na obě a nepříjde mi,že by ne najakou extrémně víc:slight_smile:

Kalerat:tak to je rotavix (nebo.jak se to jmenuje):a koupila sis ji sama v lékárně nebo ti ji objednal doktor.Nevíš,kolik to teď stojí?Díky moc:slight_smile:

Taky jsem jukla na fotky ze srazu,jde vidět,že jste se nenudily:slight_smile:
17. led 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucko nám to dala Kubíkova teta, myslím, že dvě dávky stály 4000 kč,ale jistá si nejsem.
17. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

betinko, ajooooj..škoda, že jsi za námi nemohla, ale vzhledem k tomu, že to nemáme k sobě až tak daleko, nám to nemusí tolik vadit, že :grinning: právě naopak, sejdeme se příště-aspoň doufám. Jinak jsem si popovídala s MM od tebe, sice jsme mluvili o té ledové ploše, ale i tak jsme aspoň prohodili pár slov. :wink:
Tak se brzo uzdrav a potom se domluvíme na nějakém tom shledání :sunglasses: pozdravuj Verunku!!!
17. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

luci, MM říkal, že jste se chvilinku bavili :grinning: už se na naše setkání těším!

illuci, bojím se verunce dávat více očkování, než je povinné, nevím, nemám nějak k tomu důvěru. Uvažovali jsme o Prevenaru a nakonec nám jej dr.v této chvíli rozmluvila, snad je to tak správně :frowning2:
18. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Katy a Petapi tak jste si teda dobře zařádily, to je fajn, to se občas musí!!! :wink: jen ti malí kulíšci by měli pochopit, že rodiče se potřebují dospat :grinning: Chtělo by to hlídání i na druhý den, že? :sunglasses:

Beti, s očkováním jsem na tom jako ty - taky nechci dávat nic navíc, než je povinné - i tak mi přijde, že je toho dost - na ten první rok života určitě!

Tak co, domluvíme nějaký ten srazík? My teda máme tento a příští týden docela nabytý, no, ale třeba by se místo našlo :dizzy_face:
19. led 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, jojo...musíme to nějak okaučovat :grinning:

tak teda....něco nahodíme...místo Brno (zkusila bych zavolat tam, kde měly sraz holky do Januli)

datum:
zkusíme nějaký dobře pamatovatelný:slight_smile:
5.února
10.února apod....

a taky koik by nás bylo :grinning:
19. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, skolila mě chřipka :confounded: a stonat s mimčem je teda na nic...... V noci jsem ho nebyla schopná skoro vytáhnout z postýlky :confounded: Tak snad to nebude mít dlouhého trvání.
K očkování mám stejný postoj jako janča a beti - taky do něj nechci rvát všechno možný.
19. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jani.Sun: jj, vyřádily jsme se festovně. Byla to sranda. Ale fakt ten druhý den to bylo blbý - nevyspaná (šla jsem spát ve 3h), hlava bolela,...Ale hlavně že to stálo za to :slight_smile:

Marci: drž se a ať je už dobře!

Na srazík se hlásím, datum je mi fuk - kromě víkendů můžu kdykoli :slight_smile:
19. led 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:
Beti:díky za názor.My taky pořád nevíme,jestli jo nebo ne.Manžel je celkem proti,ale kamarádka,co ti zažila mě "přemlouvá",abych do toho šla.

Ohledně očkování proti pneumokokům,tak to bude teprve oříšek.Na jednu stranu si myslím,že je to dobrá věc,protože to opravdu dokáže nadělat pěknou paseku,ale když si člověk uvědomí,jak malej záběr tohle očkování má:frowning2:

Marci:já teď zažila něco jako chřipku s ucpaným mlékovodem (má to stejné projevy + hoodně vysoká horečka).Trvalo to jeden den a stačilo.Takže tě obdivuju,že to zvládáš a přeju brzké uzdravení.
19. led 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a byli jsme na kontrole v šestinedělí a máme už 5,6kg a 58,5cm:slight_smile:

Holky,my asi budeme chodit na plavčo s váma.Začneme sice asi o 2-3 týdny později,protože malej má 3 měsíce až 3.3.,ale na další kurz se nám čekat nechce.A neměli jste doma někoho na to plavání ve vaně.Já bych hrozně chtěla,ale nevím o nikom,kdo by to "zažil".
19. led 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla pána z Filie doma a popisovala jsem to tady, zkusím to najít...
19. led 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
stránka 169, můj příspěvek ve 21,01
19. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lllucko to má Adámek stejnou váhu jako měl David ve 3 měsících :grinning: Měřil teda víc - 64 cm.
Jinak chřipka dostává grády :angry:
My se koupeme s malým ve velké vaně zhruba od 6 týdnů, nikoho jsme doma neměli a David je tam jak ryba. Poslední dobou už nechce skoro ani držet :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě ke srazu, pokud budu do té doby fit (to snad už jooo) a bude to nějakém dostupném místě, tak se s Dejvíkem hlásíme taky :grinning:
19. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:my už se s ním taky koupeme ve velké vaně a je to sranda.On se nám totiž chudáček už skoro do kyblíku nevejde:slight_smile:

Mluvila jsem se sestřenkou,která dělá ve Filii instruktorku (ale pro starší děti) a ta slíbila,že nám to ukáže.Prý to ve Filii dělá jen šéf jinak to tam nikdo neumí,ale zjistí to.Tak jsem zvědavá:slight_smile:

Petapi:díky,věděla jsem,že jsem to někde zahlídla,jen jsem si nemohla vzpomenout kde:slight_smile:
19. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

dneska je teda den blbec..malá knourala a vztekala se už od rána a přestala až jsme ji dali spát, vzhledem k tomu, že jsem spala 4 hodiny, mi to teda náladu nezvedlo :grinning:

marci,hlavně at se brzo uzdravíš!!! protože v takovým stavu se starat o davídka, nemůže být nic moc. a nemůže si třeba na ty nejhorší dny vzít manžel dovolenou? at seš brzo fit!
19. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, drž se, musí to být hrozný při nemoci se starat o malého - měl by ti fakt někdo pomoct - ale ono se to asi lehce řekne a hůř dělá, že? Tak ti držíme pěsti, at se brzo uzdravíš. :wink:

Marci, Llluci - náš malej měl tuto váhu ve 4.měsících :sweat_smile:

Jo, 5.2. určo nemůžem - to je čtvrtek - budem mít rehabku - ale toho 10.2. je úterý a to by šlo :slight_smile:
Tak co to dát napevno na toho 10.2. ?
A půjdem do té jogurtárny? Nebo do toho salonku? Januli, nevíš jak dlouho dopředu je ho nutné objednat a platí se za to?
Holky, zkuste se už hlásit, kdo byste tak předběžně mohly jít - samo nezávazně, jen tak orientačně, at zjistíme, kolik by nás asi bylo :wink:
19. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
10.2 můžeme, takže hlasuju pro

jinak januli můžeš prosím nám napsat ázev, abych tam zavolala? díky a půjdeš taky ne? :wink:
19. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky, at je nás tam co nejvíc :wink: trhnem rekord! :sunglasses:
19. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek