• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
19. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

10.2. můžem. Takže jsem pro :slight_smile:

No jinak já teda naštěstí chřipajznu nemám, ale už asi 3 dny mě dost bolí v krku a celkově jsem jakási rozlámaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě ke všemu mi začal lízt vzadu nějakej zub, jestli jsou to ty zuby moudrosti nebo co :slight_smile: A bolí to fest. Musím si to zapamatovat, abych pak měla pochopení až polezou zuby Aduš :grinning:
20. led 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedˇse ještě zatepla musím pochlubit s naší čerstvou novinkou -Adu se dnes poprvé sama otočila se zad na bříško. Ráno jsem ji položila na hrací dečku, šla jsem na PC, za chvíli ji jdu zkontrolovat a ona si tam pase koníčky! Koukala jsem jako blázen :grinning: A teď před chvílí to udělala podruhé, ale zas jsem to prošvihla. Zas jsem přišla až koníčkovala :slight_smile:
20. led 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já nejsem žádný troškař - mám chřipku (hnusnou, jakou jsem neměla tak 10 let) a osmička mi začala taky lézt, takže mám teď ještě hubu jak po obrně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katzi tak to Adelince gratulujem, Davídek furt neví co s tou spodní rukou, ale už mu taky zbývá kousíček :slight_smile:
20. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: jak psaly holky, ideální by bylo, kdyby ti teď někdo mohl pomoct. Musíš to opravdu teď zvládat jen silou vůle, držím palec ať už je ti líp! Adeli gratulace vyřídím :wink: Davča to už taky brzo dotočí komplet :slight_smile: Adu jak to teď ráno objevila, tak nemá dost - točí se mi tu jak holub na střeše tam a zpět :grinning:
20. led 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsem tu :grinning:

Lllucko já bych tady toto očkování normálně nedávala, ale kuba ho dostal, tak jsme mu ho dali. A dala nám ho švagrová, její děti s tím skončili v nemocnici.

Marci tak se drž, chřipka je hnusná nemoc :frowning2:

Na sraz se taky hlásím.

katzi gratulace, to je Ada šikulka, Kuba to zvládl ve 4 měsícíh :slight_smile:
20. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to je adidaska šikulka, gratulujem :wink: Barunka se otočila přesně na 4měsíčniny.
a zuba teda nezávidím :confounded:
20. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak toho 10.2. taky můžem ...
20. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

tak mi toho 10.2. bohužel nemůžeme, ten týden jsme zrovna na horách :frowning2: tak přííííště :slight_smile:

beti.....hory a změna režimu....já to nějak neřeším a doufám, že si ho nerozhodí :grinning: :grinning: kdybych se toho měla bát, tak se se svou rodinou neuvidím pěkných pár let. Ale beru to takhle - s Míšou jsem jezdila od jejích 4 týdnů přes celou republiku vlakem - každé 3 týdny tam a pak zase zpět, vždycky kolem ní byla spousta lidí a nikdy nebyl problém s hlídáním ani s cestováním. Jen občas první den byla nervózní, ale vždycky usla jak byla zvyklá. S Julinkou jsme ještě nikde na noc nebyli a i doma jsem s ní víceméně sama, takže je zvyklá na svůj klid a hlavně spaní v celkem velkém tichu - no a když jsme v prosinci byli přes den na návštěvě, tak z toho byla hotová, stejně když přišel někdo k nám, tak kníkala a pak na Vánoce přijela nejdřív babička a pak ségra s rodinou a první dva dny byla taky rozhozená. Ale jak jezdí návštěvy častěji, je to čím dál lepší. Tenhle víkend tady byl brácha s rodinou, /mají hodně hlučné děti/ a zvlála to úplně v pohodě. Navíc kvůli jejich malému jsme rozdělali cestovní postýlku, tak ji nechám v kuchyni a občas ji do ní položím, aby si na ni zvykla a nebylo to pro ni pak něco neznáméno. Takže si myslím, že to zvládnem. Jednou to stejně přijít muselo /brácha bydlí u Plzně a ségra v Mostě/, a myslím, že čím později, tím je to pro dítko větší problém si zvyknout.

Juli se taky snaží otoči na břicho, ale pořád překáží ta spodní ručka :slight_smile: Ale i na zádech nám po dece cestuje a točí se.Teď objevila nožičky, tak si je pořád chytá a snaží se je dostat k puse :grinning:
20. led 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak změnu režimu já teda nikdy neřešila, je fakt, že taky teda žádný režim nemáme :grinning: poprvé jsem byla s Kači na dovolené když měla 6 týdnů a byla zlatější než doma. Od té doby jsme už byli 3x na víc dní a párkrát jen přes noc, naposled minulý týden týden v Itálii na horách (to jsem z toho měla teda obavy), ale fakt žádný problém, asi má ráda změnu. a když někdo přijde nebo někam jdeme, tak je nejlepší, se mnou sama je dost mrzká mnohem častěji /třeba teď, ale to budou ty zatrachtěný zuby, už několik nocí je na ho...)
20. led 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharon - jo a už jsem se chtěla kolikrát zeptat, ten ůdaj v pase 56tt je tam schválně ? :confused:
20. led 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo a jak to letí, mi přijde, že je to včera, jakste tu všechny doufaly, če vydržíte do termínu nebo naopak že ne kvůli velkým dětem a už taky mají přes čtvrt roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravíme, ale nějak teď nemáme tolik času na vypisování, jinak se máme dobře,ale taky nás asi zas zlobí zuby a do toho se vrací trošku kašel, tak uvidíme, snad to nebudou opět průdušky :frowning2:Holky, jak jste se bavily o těch pneumokokách,tak jsem teď našla na seznamu zas další článek,přidávám. Blbé je to, že očkování fakt kryje jen 70% nejvážnějších onemocnění :unamused: ale i tak jsem ráda, že ho po takových článkách máme...http://www.novinky.cz/clanek/159167-lekari-v-plzni-zachranili-dite-napadene-smrticim-pneumokokem.html tak se mějte hezky a ať jsou mimča zdravéééé!
20. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
titida....haha, to není schválně, nějak jsem zapomněla změnit nastavení :grinning: Už jsem to napravila, ale nějak to není vidět, jen ta fotka holek se přidala.
20. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím, asi tam ty týdny zůstanou, hlásí mi to, že jsem nezměnila rok...ačkoliv jsem ho zadala :angry: zkusím to jindy.
20. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharon - nechtěla jsem rýpat, jen vždycky jak něco píšete, tak kouknu kolik těm dětem je a jestli to u nás bylo taky tak (úsměv, otáčení,...)takový vzpomínání, jak to rychle letí

no a zas asi zuby, do teď spala tak půl hodiny, jinak děsný řev, jsem totálně hotová a mm je ještě v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

teda kde jsou ty časy, že kde jsem Aduš položila,tam jsem ji našla. Jak se naučila to přetáčení, tak válí sudy po celým obýváku :slight_smile: Hrací dečka už jí absolutně nestačí. Akorát jí jde ještě jde hůř se vrátit z bříška zase na záda. Jinak mě je pořád nějak blbě a ještě ta osmička do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už chápu, že jsou ty děti ukňouraný, když jim lezou zuby, já jsem protivná a otrávená taky :grinning:
21. led 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

marci a nemůže si teda manža vzít aspon do pátka dovolenou? musí to být drsný...a že máš všechno najednou...víš jak, na posranýho i hajzl spadne :angry: tak hlavně at je ti aspon snesitelne.

tak holky, verunka se teda otáčet nechce :frowning2: , prdí na to, vždycky se skulí na bok a tím to končí :grinning:
21. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: skulením to u Adušky začínalo taky. U Verunky to už taky brzo přijde. U nás to bylo fakt ze dne na den :slight_smile:
21. led 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aduš to umí rovnou i z bříška na záda? No tak to je ale extra šikovná, to děcka dělají až později. :dizzy_face:
21. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti klídek, děti se obvykle překulují až pátý měsíc, někdy i šestý, u nás se kulila až myslím konec pátýho, na to do měsíce seděla a v sedmým stála, šlo to pak jak po másle :wink:
21. led 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé, právě dobře to umí jen ze zad na bříško. A z toho bříška párkrát teď spíš náhodou přepadla zpátky než že by to fakt uměla :wink:
21. led 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je Aduš opravdu hodně dopředu, dr. na rehabkách mi tenkrát říkala, že teprve kolem čtvrtýho se válí mimča po bokách, malé ještě v pátým všude zůstávala jedna ruka a dost dlouho trvalo než pochopila, že tu pod sebou má vyndat :grinning:
21. led 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem na ni teda hrdá jak máme šikovný dítě :grinning: Akorát se obávám, že to je známka její budoucí hyperaktivity - už od mala ji všechno strašně zajímá (kromě hraček teda samozřejmě :grinning: , všechno musí vidět, všude se musí nosit, u všech mých činností musí být a tak :grinning:
21. led 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň se nebudete nudit.
Já se nenudím teď, sousedi už třetí den vyklízejí byt po umřelé obyvatelce a samozřejmě právě v ty vzácné chvilky barunčiného spánku, takže ji opět vzbudily skříně třískající o zdi na chodbě :angry:
21. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi,

tak to je prd, to je Aduš hodná, řeknu ti jka vypadá hyperaktivní dítě....nesmíš ho položit ani posadit, takže mamka jen chodí, nosí a ukazuje všechny světýlka, dělá letadlo, hází mimino do vzduchu-to je ted aktuální nejlepší zábava, mamka má ruce jak opice a je úplně vyřízená :grinning:

ne fakt holky to je hrůza, prostě musím pořád vymýšlet nějakou zábavu a mám pocit, že kdybych ji posadila na centrifugu,tak bude nejštatsnější. jenže je to na palici, jsem fakt utahaná a nic doma neudělám. prostě jak ji položím nebo posadím řev,řef,řev :frowning2:
21. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co nosit ji v šátku když děláš nějaký domácí práce? Já jsem tak Aduš taky nosívala. Teď jsem s tím trochu přestala, protože jí naštěstí stačí když se na mě může koukat z lehátka, nemusí být přímo na mě. Ale taky teda to dívání na jednu činnost nesmí trvat dlouho.Takže to plynule střídáme - sprchuju se, umývám nádobí, vysávám, pak ji chvíli nosím, pak jde chvíli na dečku a tak různě pořád dokola :slight_smile:

Peťo: Snad už to budou mít brzo vyklizený. Přeju pevný nervy :wink:
21. led 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, jak já s tebou soucítím, malá se mi teď věší na nohu a řve a řve, dokud nepřestanu psát,...klasika :pensive:
21. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

beti...Juli se taky ještě nepřetočí, ale snaží se o106, ale ta ruka, ta jí překáží :grinning: ale z bříška na záda se přetočí raz dva, jak je zvědavá a kouká nahoru a do stran, a zvedá ruce, tak se vždycky převáží :grinning:
Jinak je teda zlatá, na dece vydrží i 2 hodiny, jen obměňujeme hračky, polohy, povídáme si atd. na rukách blbneme většinou až když je unavená a ještě chci aby chvíli vydržela do dalšího kojení. Ale je fakt, že jak je tady návštěva a víc se nosí, tak to pak taky pár dní vyžaduje. No ...už na mi nadává z deky, tak valím :grinning: pa
21. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přesně tak buďte v klidu, mimča se mají přetáčet až kolem 6. měsíce. :wink:

Beti to je mi líto, ale snad bude lip :wink:

Kuba začal předevčírem lézt :slight_smile:
22. led 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek