• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Katy....už se k tomu chystám :grinning: :grinning: ... dáváme Hami 1 - tož že by to bylo nějaké spací??? Ani to tam nepíšou :grinning: :grinning:

Já su teda ráda, že tak spinká - samozřejmě. Dnes jsme vstávali v 9 - o hodinu dřív!!! že by se nám to začalo upravovat? :grinning: no, opravdu nerada bych došla k té páté hodině - to by mě asi zabilo...já teda naprosto vůbec nejsem ranní ptáče..naprosto ne :rolling_eyes: ale co nadělám, že...když to tak Maty bude chtít, tak to tak bude a určo ho taky nepřesvědčím, že se bude spát dýl, když on nebude chtít :slight_smile:

jo a srazík ve 14h nemám problém a o týden později taky nemáme problém...tak to přesunem na toho 17.2., aby mohla i Sahron...holky, co už jste se nahlásily, můžete? A co ostatní????
23. led 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je zabilo s měkkým dobře napsaný nebo to má být s Y? Já su pako, taková jednoduchá věc a já ji najednou nevím :confused:
23. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mám na vás všechny dotaz....
byli jste už s mimčama na vítání občánků? Co tam měli mimča na sobě? My měli jít začátkem listopadu, ale tenkrát nám to nevyšlo, už jsme něco měli a navíc mi Maty přišel ještě dost malej, asi by to tam prořval.
Ted čekám pozvánku každým dnem (mezitím vítání nedělali) a nevím, co mu mám pořídit...nic moc slušnýho nemáme...teda aspon mi to tak připadá..jako že bych vyrazila na ty nákupy :grinning:
23. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy.... to by bylo super...jen nevím, jak je to na Vinohradech s obecníma bytama, tady jsou spíš asi družstevní a OV :confounded:
23. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Jani, tak to Hami 1 skutečně spinkací není pro všechny - my ho máme taky :grinning: A jako my s MM jsme taky spavý typy, ale Adu to evidentně nepodědila :grinning: Zabila se píše s měkkým "i" myslím :slight_smile: A na vítání občánků nás nikdo nepozval, ale 15.2. máme křtiny. To bude.. :slight_smile:
23. led 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy...tebe se neptali, když jsi byla pro rodný list Adu, jestli chceš, aby vám váš úřad poslal pozvánku na vítání občánků? Nás se ptali a vyplnili jsme takový papír a oni ho předali u nás na úřadě a pak nám přišla pozvánka.

Jo a spaní asi má Maty fakt po nás, jsem zvědavá na druhé mimi .... to nám to určo pěkně vynahradí...bude to určo pěkný divoch!!! :grinning:
23. led 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, pro rodný list byl MM a nic neříkal. Jo tak já to mám naopak - Adu je docela divoch, tak si říkám, že druhý mimi bude andílek nejhodnější :grinning:
23. led 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu zas budit mrně...spí v ložnici "na procházce" už asi 3 hodiny....a musíme cvičit!!! :confounded: to zas bude boj, bych chtěla vědět, jestli jsem z toho víc zpocená já nebo Matyáš :grinning:
23. led 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si užijte rozcvičku :slight_smile: Mě se tu už Aduš taky začíná vztekat, že matka srfuje a nevšímá si jí :grinning:
23. led 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nene v Líšňi, půjdeme do Slatiny.

Jsem si vzpomněla na Lanku, jak se asi mají?
23. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
17.2. taky můžem :wink:
na vítání občánků jsme byli oblečení úplně normálně, a ostatní mimča taky, tak...
A tak to Peťa asi rovnou řekl, že nechcete, páč nás se taky ptali. A Aduška už nejí Nutroš?
Zabila je určo s měkkým :wink:
23. led 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď jsme změnili značku - jednak u toho mlíka teď nějak začala vyvádět, klasicky blinkat a taky leze Nutroš dost do peněz. Tak jsme se rozhodili pro změnu a vybrali Hami. Dělá to stejná firma jak ten Nutroš, tak jsme si říkali, že to nebude třeba až tak nějak dramatickej rozdíl.
23. led 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no já s těma zádama malé mám fakt strach,ale zas jsem to hned na začátku ukazovala naší mudře a ta říkala, že doporučuje podepírat hlavičku, neměla by se držet pod zadkem (jako u klokanek) a jinak že to neva, že chce malá prostě vidět...a od té doby už se tím nikdy nezabívala, ani ji na záda nekukla.Snad bude naše dlouhá žížalka v poho,je fakt megadlouhá, nosíme vel.86 a na léto už kupuju 92:slight_smile: teda když jsem viděla jak ji tahá moje máti (a jak tahala tím pádem asi i mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak se divím, že nemám skoliozu ani křivý záda,snad to i Simča tak vychytá. A s tím posazováním mě máti prý taky posazovala s bábi snad už od 4měs. :confused: ,prý to tak dřív bylo normální, samozřejmě jsem jí to u Simči hned zatrhla :slight_smile: .Jinak bojujeme stále s kašlem, celá noc byla kritická, nespala jsem ani minutku, neustálé dávání a brekot,chudinka :frowning2: . Ale dnes dělala paní doktorka Simči odběry krve a naštěstí to zas zánět průdušek není, tak jsem ráda, teď už je přes hodinku klidná, snad to bude brzo dobrý. Já myslím, že nám se 17.2. taky bude hodit, moc se na Vaše prďolky těšíme,jejee kde jsou ty časy, kdy jsme taky byly miminko :sweat_smile: .Ale musím říct,že zpátky už bych to nevrátila, teď je to teprv čím dál krásnější a po pravdě si to teprve teď začínám pořádně s ní užívat, když dá Simča sama od sebe mamce pusinku a nebo mě pohladí, tak jsem nejšťastnější človíček široko daleko :slight_smile: .A hlavně se pořád něco děje že. :wink:
23. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme na vítání, byli taky normálně oblečený :wink:
23. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme poprvé (a naposled :grinning: )povinně oblékly pletenou soupravičku od babičiny kamarádky :grinning:
23. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, chudák Simča, blbá nemoc!!! A tím pádem i chudák ty, když se nevyspíš. CO na ten kašel říká doktorka?
jj, to musí být nádhera, že ti dá malá sama pusinku...paráda!!! No, sand to občas Maty taky udělá -i když je ten chlap! :wink:

Kal - Slatina!!! Ty se mááááš!!! Přeju, at se vám tam líbí :slight_smile:

Katy, my taky nejdřív dávali Nutroš, ale je fakt, že leze do peněz a bývá na něj málokdy akce. Hami je v akci častěji a už ho berem 2 měsíce a Maty si zatím vůbec nestěžoval :slight_smile:
23. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani doufám, že bude, je to malý dům, tak snad tam nebudou takový hňupy, jaký jsou tady :angry:
23. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že si tě Jani bude Maty hýčkat, Simča moc mazlící typ není, ale teď když je nemocná, tak se tulí hodně a užívám si to. Včera jsem u ní chudinky seděla celou noc, bylo mi jí líto, dávila se a byla hrozně vyčerpaná :pensive: Doktorka právě dělala ty odběry krve, aby zjistila jestli v těle nemá zánět (zas těch průdušek), poslouchala ji a vyšlo vše relativně dobře, jen je prý dost zahleněná, tak dáváme mucosolvan, předtím sinecod a prokládám to průduškovým čajem, ale vypadá to, že bude líp, teď spinká poměrně klidně. Holky, s tím bydlením jste mi připoměly jak jsem ležela v porodnici, chtěly mě už v sobotu pustit domů a já že ne ne, my ještě nejsme přestěhovaní,musím nejdřív v neděli :grinning: chudák Luky se zapotil, stěhoval nás sám, vše bylo na poslední chvíli :slight_smile:
23. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co je to normálně oblečený? :grinning: :grinning: :grinning:

Naše normální oblečení je bodyčko a punčocháčky :grinning: - tak to by tam asi vypadal Maty divně

Asi mu dám nějaké lepší bodyčko, rifličky a světřík. chjo. Se bojím, aby tam po nás nepokukovali, že nejsme značkově oblečený, když tady panuje taková Next-mánie. toho já se ale odmítám zůčastňovat! Aspon ne do té doby, než to po Matym bude vyžadovat "přijetí do kolektivu". Protože předpokládám, když jsou tím "zblblý" rodiče, tak tím nakazej i děcka a ty pak budou druhé posuzovat podle oblečení :frowning2:
(doufám, že jsem tím ted někoho neurazila, nemám nic proti Nextu, ani proti jiným značkám - jen ta mánie a to blbnutí dětí mi fakt vadí) :angry:
23. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no já myslím, že po tobě nikdo blbě pokukovat nebude, všichni spíš blbě pokukovali po nás v tom pleteným overalu a já se jim vůbec nedivila :grinning: Simča teda má oblečení hlavně podle toho, co se mi líbí a kam stihnu zaběhnout, klidně ji koupím v tescu ve výprodeji 4 trička dohromady za 2kila, protože mi prostě na léto přišly super a praktický :grinning: ale sem tam má nějaký kousek taky jako z nextu, CA, HM, i když jí je to stejně šuma fuk, jogurt na tom skončí tak jak tak :grinning:
23. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, přesně tak, Maty má, co se líbí mně - a mně se líbí i ty obyčejný věci. Mám tu jedny kalhotky ještě po mém 11-cti letém synovci, když byl mimčo a strašně se mi v nich líbí. Samo mu je na vítání občánků nedám, ale líbí se mi v nich třeba víc než v rifličkách.
prostě se mi nechce dávat 200 za jedno tričko, který on stejně něčím pokype, nebo poblije :slight_smile: Až bude větší, tak mu něco "lepšího" sem tam taky pořídím. Ale myslím, že frajer může být i v obyč.věcech :wink: to mu raději za ty dvě stovky koupím obyč.trička 4! :pensive:
Asi se nedáš přemluvit, abys na chvíli "nahodila" fotečku Simči v tom pleteným overalku, že? :slight_smile:
Prohlížela jsem albíčka - Simča je fakt kouzelná!!!
23. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám taky jak janula, kupuju různý multipacky triček, bodýček, pyžam v tescu, CaA, ale ráda hledám i načančaný věci na ven HaMko, Next, ale to beru z MMB používaný. Máme i nový Next věci, ale to jedině, když koupí manžel venku na služebce, u nás je to tááák drahý :angry:
A normálně myslím, tak jak Matyho oblíkáš k doktorce, do kočárku a tak :wink:
23. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
17.2 taky můžeme
23. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, snažila jsem se z vítání dohledat, ale máme jen od úřadu oficiálně už vyvolaný a když koukám na naše, jsou tam jen zpívající děti z mateřské školky a Simča v zavinovačce, to jsem měla ještě ten pocit, že mi kdekoliv a kdykoliv může nastydnout a pro jistotu ji ještě zabalila do zavinovačky :grinning: ale my jsme byly na vítání nejmladší, měla teprve 4 týdny, tak jsem fakt ještě byla úplný střevo co se péče o ni týká :slight_smile: Jo a na té jedné fotce u mě v albíčku, jak vyplazuje jazyk, tak to má tepláčky snad ještě po mojí máti, já ty věci na doma nějak nehrotím,stejně to má pořád jak čuník a taky se mi v nich líbila, i když už byly starý :grinning: dobrou noc holky
23. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se pěkně holky víkendujete a není čas na psaní - to je fajn, že si užíváte - aspon doufám, že jo. :wink:

já zaháním bacila, protože se o mě něco pokouší - chvíli je líp a chvíli hůř, tak doufám, že to rozeženu, včera mě bolelo celé tělo a v noci jsem se snad 10x zpotila, tak to tělo snad zvládlo, dnes už je líp, tak doufám,že se to nevrátí. Ale v krku to pořád dobrý není
Od zítřka totiž budu muset být dost mobilní - začínají v bytě ob jeden nad nama předělávat jádro a to tu nejmín týden bude hluku k nevydržení! Nevím, jak na to bude Maty reagovat :frowning2: ale asi se mu to nebude moc líbit, tak musím být připravená ho kdykoli naložit do kočíku a někam utéct. :unamused: chjo, máme s ložnicovýma "procházkama" na nějakou dobu útrum. Chtěla jsem aspon na ten týden ujet ke tchýni - ta by byla nadšená a mně by to taky pomohlo, ale mm o tom nechce ani slyšet - je z malého hotový, já bych mu určo tolik nechyběla :sweat_smile:
no, myslím, že tak ve středu budu z toho hluku tak vyřízená, že mu utečem, at se mu to líbí nebo ne. Uvidíme :slight_smile:
Januli, tak fotečku očekáváme aspon "na živo" 17.2. na srazíku!!! :grinning:

Sharon, a tebe samo sebou na srazíku očekáváme - když jsme ho specialně kvůli tobě o týden posunuly :grinning:
25. led 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Jani, vím o čem mluvíš, u nás v baráku se rekonstruují 2 byty :angry: začalo to tím hlučným stěhováním a teď tohle, ale doufám, že bourací práce nebudou trvat tak dlouho, přece jenom se víc práce dělá nehlučně, aspoň v to tajně doufám, prtž Barunka nešla ten první den uspat :confounded:
25. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Mám dotaz,která jste byla na vyšetření NT PLUS kolem 11tt?Kde jste byla v Brně a jestli jste vyšetření platila a kolik?Předem dík za odpovědi.
25. led 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Pet, tak to si ještě užijem :confounded: Před chvílí volala tchyně, jak se má malej :slight_smile: tak už jsem s ní předběžně domluvila, že bychom ve středu s Matym dojeli a ona samo nadšeně souhlasila. Tak ted už jen zpracovat mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macku, jo já byla na NT kolem 12 týdne, na Veveří v Centru prenatální diagnostiky nebo tak nějak, Dr.Vlašín a stálo to myslím 1500. Byla jsem spokojená, Vlašín mi příjde fakt dobrej. Holky, jinak s těma přestavbama s Váma soucítím, to co mi tu měly od léta do zimy to, ale asi neměl nikdo, zateplování a rekonstrukce čtyřvchodové bytovky byla sada, neustálé vrtání, bouchání, do teď nechápu jak jsme to přežily se Simčou v pořádku. Jakmile se dokončilo, přistěhoval se soused naproti, který kompletně renovoval celý byt a poslední třešinka na dortu byla rekonstrukce ložnice sousedů nad náma. Obávám se, že na nás s rámusem fakt nikdo nemá a do teď mám dojem, že Simča má poruchy spánku přes den z toho...nebo jinak nevím jak tu její pravidelnou půlhodinku za celý den nazvat :rolling_eyes: .
25. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macko ano NT se dělá na Veveří, tak jak píše janula :slight_smile:

jani tak to je blbý, doufám, že to přečkáte :slight_smile:
25. led 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek