• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ta ložnic je už dodělaná Kal, tak čekám s čím zas příjdou :slight_smile: my už jsme,ale zocelené se Simuš,nás fakt nic nerozhází :grinning: moc se těším na léto a celý den pískoviště,zoo, procházky...už aby to bylo,ta zima mě neba :sweat_smile:
25. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani, to je masakr teda, to si můžu ještě pískat :sweat_smile:
Macku, chodím normálně na svou gynekologii na Unicu a tam mi to dělali automaticky na poradně bez placení, tak neporadím.
25. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wow, ty máš 4 děti a čekáš další? Tak to jsi drsňačka :sweat_smile:
25. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani koukám, že Simča bude mít brzo rok :slight_smile:
25. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a normálně Barunka začala dávat pusinky, legračně otevře pusinku a namíři ji nám na obličej, je to božííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macku, ty jsi fakt drsňačka, klobouk dolůůů :grinning: jak to zvládáš??? :confused: :confused: Kal, jojo brzo budem slavit, snad už bude chodit, teď jsme ve fázi lezo-chození :grinning: Dárečky už máme, dortík plánuju,ale trošku mi Simča překazila plány, chtěla jsem jí udělat takový ten dětský jablečno-pudinkový a ona nemá ráda jabka :grinning: tak si lámu hlavu dál :sweat_smile:
25. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

Peťo: jééé, tak to musí být fakt super jak Barunka pusinkuje! To se těším jestli ji tak uvidím. Adeli taky pořád pilně trénuje to točení aby se vám s Baru mohla předvést :wink:

Macku: mi byli na tom NT taky na Veveří v Centru prenatální diagnostiky u Dr. Vlašína. A dobrý.

Jani: ten rachot v baráku fakt nezávidím :unamused: Tak alespoň budeš mít změnu u tchýně, pomůže ti s malým, navaří a tak :wink:

My jsme měli teď několik fakt dost špatných nocí - jedlo se sice jen třeba 2x ale mezitím se Adu neustále budila, hekala v postýlce a tak různě. Dnes jsem už jsem toho ve 2h měla dost a přenesla ji do kuchyně do kočárku. A najednou spala bez problémů od těch 2h do 7h v kuse. Tak to budeme teď pozorovat jestli se jí nespí líp samotné a případně už bysme dali postýlku do jiné místnosti :confounded:
26. led 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravíme po delší době. Už jsem doma od rodičů, ale musím říct, že horší týden než ten minulý jsem snad ještě nezažila. I porod byl proti tomu brnkačka :grinning: Ve středu mě MM odvezl k rodičům, ve čtvrtek jsem proležela a zdálo se, že chřipka ustupuje, jen mě šíleně bolela záda. Nejhorší úder ale přišel v noci z pátku na sobotu, kdy jsem dostala zánět do levého prsa, horečky kolem 40 stupňů - to bylo fakt strašný. Říkala jsem si, že o krok hůř může být fakt jenom smrt.... Naši mě odvezli na pohotost, manžel jel rychle z domů k našim. Dostala jsem antibiotika, prý ta chřipka sedla do prsa a z toho ten zánět. Takže ač jsem se snažila všemožně se ATB vyhnout, tak teď je do víkendu musím brát. Naštěstí mě ale postavily na nohy. Horečky už ustoupily, bolest prsa taky, shodila jsem asi 3 kila :angry: . Ale abych to zase neměla tak jednoduchý tak se mi vyrazil opar, z ATB mám jako vedlejší nežádoucí příznak průjem a mám pocit, že chytám i mykózu. Bohužel je ale musím dobrat, takže pak se budu muset vyhrabat ještě z tohoto :angry: Dejvík je naštěstí v pořádku, i to mlíko šlehlé ATB mu šmakuje, otáčí se o stošest, takže aspoň z toho mám radost.
Všem vám přeju ať se vám letošní chřipková epidemie vyhne, protože ač jsem si říkala obyčejná chřipka, tak i ta teda dokáže být pořádně hnusná.....
26. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

to mě moc mrzí, že jsi takhle dopadla a říká se, že chřipka je nejhorší, ta je úplně naprd, hlavně, že už ti je ted alespon o něco líp a že můžeš kojit dál, já myslela, že po zánětu prsu automaticky odstavuješ :frowning2: myslím si, že jak se blíží ta chřipková apidemie, tak abysme se tady s těma chřipkama nestřídaly :frowning2: ještěže se měl o tebe kdo postarat, já bych nevěděla, ke komu mám jít, holt by si babky musely vzít dovolenou.

drž se marci a brzký uzdravení!
26. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti no já si taky nemohla moc vybírat kam jít - mamka byla chudák taky na neschopence, ale bylo jí líp, s Davídkem hodně pomohla moje babička, které ač je téměř 80, tak je neuvěřitelně vitální, no a potom můj táta, když přišel ve tři z práce domů.
26. led 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

hlavně, že to dobře dopadlo a že si v tom nezůstala sama, to by ani nešlo, starat se v takovým stavu o malýho.

my jsme zase na nějakou dobu z cestování poučený. byli jsme na víkend u MM rodičů a ta noc byla katastrofa, malá řvala jako tur do půlnoci (normálně chodí spat v 8), kdyby nebyla taková mlha a neměla jsem strach z cesty, jeli bysme domů. To byl takovej řev, asi nesnáší změny a tak raději než tohle, budeme sedět doma :frowning2:
26. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, jako bych viděla Simonku :frowning2: já mám z těch nocí jinde taky hrůzu, zvlášť když teď spává ve svým pokojíku, chceme vyjet někam na prodloužený víkend v horizontu cca měsíce a už teď nevím, jak dáme spaní...no budem to muset nějak přežít, přece nebudu rezervovat apartmán s dvěma místnostma, jen aby se naše lejdy vychrněla vedle :grinning: Ale když byla nemocná, tak jsem spala s ní v pokojíku a i když to možná bylo i tou nemocí, budila se teda stokrát víc, než když jsem druhý den už spala u sebe. Tak asi budou dovče zkoušky nervů,ale přece nebudem kvůli ní sedět na zadku, v létě už chci do Řecka,bude si muset co nejdřív zvyknout. :unamused: V sobotu jsme byly celý den u našich a to je taky jak střelená, mají dva psy tak s nima divočila, neustále uřícená a už jsem viděla jak zas lehne, naštěstí dobrý. Vždycky po obědě spává,ale tam ne a ne vytuhnout. Marci, tak ať jsi brzo zdravá,nejhorší je starat se o prcka nemocná,nějak ho zrovna nezajímá,že máš 40 horečku a chceš jen spát,že :unamused: .Zánět do prsa s horečkou jsem chytla ve třetím týdnu od porodu a byl to fakt hnus, kupodivu to,ale nějak do tří dnů odeznělo i bez ATB. Tak se drž, i ty Beti, ať je Verča hodná. Simča dnes byla hrozně roztomilá, celý den mě pusinkovala a hladila, mohlo by jí to tak vydržet, to se člověk ani nemůže pak zlobit,když něco provede :grinning: pěkný večer.
26. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
vy jste tááááááák hoooodnýýýý :slight_smile: :slight_smile: já to s tím přesunutím termínu jen tak plácla. Ale samozřejmě budu ráda, že se můžu účastnit našeho historicky prvního srazíku :slight_smile: :grinning:

marci - držím palečky, ať se z toho rychle vyhrabeš!

beti....to je škoda, že Verunka tak špatně reaguje na změnu. Já doufám, že u nás proběhnou hory v klidu - budeme všichni na jedné chatě, v pokoji s náma bude spát i Míša a neteř, tak aby se holky vyspaly :wink: No, preventivně dávám občas Juli do cestovní postýlky, aby si zvkykla a reaguje na ni dobře. Má síťované boky, které jdou ještě i odepnout, takže na mě vidí a je spokojená.
Jinak máme teď nějaké špatné období. Přes den skoro nespí a když tak max20min a budí se s pláčem, večer usíná i přes dvě hodiny. Přestala broukat a jediný zvuk, který vydává je ehmehmehmehmehmehmeh....... a to když je nespokojená, unavená nebo nemůže usnout - takže skoro pořád :grinning: Přestala se i snažit otáčet - začala cíleně chytat hračky, cpát si je do pusy a cestovat po zádech po dece, takže přetáčení ji nějak přestalo lákat.

Ale jinak jsme v poho, zatím žádný bacil nedorazil - a to je Míšina nej kamarádka skoro pořád silně nachcípaná. Tak snad to nechytnem před horama v plné síle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo beti.....a kdybys něco chytla, přinejhorším můžem poskytnout azyl :wink: ubytuju tě u Míši v pokojíčku a Juli bude mít kamošku :wink:
26. led 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Beti: tak to blbý, že Verunka tak špatně snáší zmněy prostředí :unamused: Třeba jak bude starší, tak to bude lepší. I když jak píše Janula, tak nemusí :unamused: Ach jo :frowning2: Já jsem zvědavá teď zas na nás - jedem taky po delší době na víkend pryč a taky z toho mám strach předem. Naposledy jsme byli pryč o vánocích u mojí mamky a to jsem tu psala - Adeli se tam těma 3 dnama prořvala komplet :confounded: Berem jí sebou její kolotoč nad postýlku, na ten večer před spaním kouká, tak snad jí to tam bude trochu připomínat domácí prostředí.

U nás je teď ale problém v tom, že asi se jí fakt spí líp, když je sama. Dnes v noci to byl zas děs běs, byla pořád vzhůru. Když jsem ji v 4.30 dala zas vedle, tak spala v kuse aspoň 2hodiny. Nebo byla vyspaná ze dne - poprvé včera předvedla něco, co Maty od Janči.Sun - spala celý den, snad jen s 2-3 hoďkama kdy byla vzhůru. Musela jsem ji budit, ať nespí tak dlouho v kuse :slight_smile: To jsem fakt nechápala. Jani, že by to Hami 1 bylo přece jen spací? :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak aspoň s změnami prostředí problém nemáme. Dejvík je rád všude, kde je hodně lidí. Na každého se směje jak měsíček. Pro toho kdyby si přišel zloděj, tak by se na něj čulil jak jelito :grinning: :grinning: My s malým jezdíme 200 km k našim docela často, je tam hodně lidí a on je tam fakt ve svém živlu, spí stejně jak doma, tak jsem ráda, že cestovat možná nebude problém (i když on je ještě malý a vše se může změnit). Vozíme mu s sebou vždycky jeho hrací deku s hrazdou. Včera byl i u nás nějaký spací den, Dejvík to taky zalamoval každou chvíli a dneska už tu na zemi zase spí :slight_smile:
27. led 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chci se zeptat.Malýmu dneska prasknul vřídek po očkování TBC.Vytekl z toho hnis a krev.Dětská má dneska až odpolední,tak nevím,jestli je to O.K. nebo ne.Nevíte?
27. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lllucko těch rad je plno, většina kámošek dostala radu dávat na to heřmánkový odvar, naše dr. je asi radikálnější a radila dávat líh co se dával na pupík.
27. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

přesun termínu je rozumný, teď je v česku ta epidemie chřipky :frowning2:

Tak K. oslavil svůj 7. měsíc tím, že si sedl bez opory rukou. :slight_smile:
27. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, taky nám dr říkala, potírat tím lihem, ale je to každopádně dobře, že praskl :wink:
27. led 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my míváme taky celkem hrozný noci, ale zato pak spí až do devíti nebo destíti a to se mi líbí :sweat_smile:
27. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

illuci, taky mi doporučovali ten líh, co se dával na pupík.

šári, děkuji za azyl, ne, že bych tě ráda neviděla,ale doufám, že chřipka se nám vyhne :grinning:

s tím cestováním je to naprd
:frowning2: o vánocích to byko v pohodě a ted tohle. každopádně nějakou dobu fakt nikam nejedu. malá se dnes poprvé přetočila na bříško, tak jsem to obrečela :grinning:
27. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A normálně jsme s manželem zjistili, že Barunku furt máme spíš za takový mimino, ale ona potvůrka už ledasčemu rozumí a my na to přijdeme vždycky jenom náhodou, včera předvedla na požádání Hají hají, já z ní fakt nemůžu, vždycky jsem hrozně dojatá, fakt se holky těšte, bude s těma prckama čím dál tím větší sranda :wink:
27. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, Beti, Peti: to jsou prcci šikulci co všechno umí :slight_smile:

Holky, co máte holčičky - jak to vidíte s naušničkama? Já to aktuálně řeším - budeme mít ty křtiny 15.2. a jako dárek dostane Adelinka naušničky. Ale ta představa toho nastřelování (do píchaní uší bych nešla) mě děsí. Necháte holkám naušničky dát a případně kdy?
27. led 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

katzi, tak my naušničky nechali nastřelit před týdnem. Dr. měla velkej výběr, mooooc jí sluší. A fňukala, jen když jí sestřička držela hlavu, jak ji pustila hned přestala.
27. led 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte šikulky, my nic - Elli na přetáčení prdí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes jdeme na ko kyčle a zítra druhá hexa :wink: .
Příští týden máme Vítání občánků - určitě budu brečet - přijde mi to dojemný.
27. led 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi: mě taky hlavně mamka říká, že už bysme jí ty naušničky měli dát dokud je malá, že až bude větší, tak že to bude horší. Ty naušničky dostane jako dárek právě od mojí mamky :wink: A můžu se zeptat jak je to cenově u vaší doktorky? Tak já nevím... Asi teda po těch křtinách.
27. led 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jadvi taky jdeme dneska na kyčle - právě tady s Dejvíkem cloumám ať nespí a jde jíst :grinning:
Katzi to bude Adeli kočka s naučničkama. Dejvík dostal od kmotra - mýho bráchy na křtiny řetízek s přívěskem, ale nosit ho bude bůhvíkdy :grinning:
27. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, tak naši story s naušničkama znáš, nebyla to vůbec pohoda a lituju, že jsem do toho šla, nechápu, proč ti rodiče na nás tak tlačí...
Jo a stálo nás tak cca 200, nepamatuju si to přesně.
27. led 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, no mamka netlačí, jen tak jako dává dobré rady, že teď je to nejlepší :slight_smile: Nebo teda, že nejlepší by to bylo už tak asi před měsícem, když byla Adeli ještě prďole, který nemá z ničeho moc rozum. Ale definitivní rozhodnutí nechává na nás, jí je to vcelku fuk. A já fakt nevím.

Marci: však Dejvíkovi dej řetízek, bude frajer :grinning: My dnes zas máme taky spavej den - ale dnes už s Adu budu cloumat fakt fest a budu ji utáhávat ať chrní v noci :wink:
27. led 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nastřelení + naušničky 400 kč, nechali jsme to u Dr.v Brně - naše uši jen píchá. Ale svoje náušnice tam můžeme dát až za 3 měsíce. Zatím nevytahovat ty nastřelovací, vybrali jsem stříbrný (chir. ocel) s bílým kamínkem.

Nechala jsem si nastřelovat asi před 4 rokama (další 3 dirky):astonished: a vůbec to nebolí, píchat uši bych nikdy nenechala, kamoška nechat píchat ( stojí 200kč) a malá jí strašně brečela ještě v autě.
27. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek