• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Jadvi: děkuju za info :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si taky kdysi nechala nastřelit jednu dírku, a taky to nebyla žádná hrůza - jen to krátce trochu štíplo a bylo to. Asi taky záleží na tom, kdo to dělá jak je šikovnej.
27. led 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ale nastřelovali a byl to děs, Barunka vzlykala a křičela, jak jsem do té doby ještě nikdy neslyšela. A když jsme jí je pak za čas vyměnovali za normální, tak to samý.... Prostě nemám dobrou zkušenost.
27. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že mám v paměti tu vaši story a proto váhám :unamused:
27. led 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravíme Vás zas s hyper Simčou, od půl 6 tu zas řádí jak černá ruka bez jedinýho spaní. Teď jsem se musela smát, dala jsem ji po obědě do postýlky, hezky pohladila, dala pusinku, plyšáku a říkám jí, že už musí spinkat, že po obídku všechny děti spí. Odejdu na záchod, vrátím se, nakuknu a ona leží v postýlce jen v plínce, vyházela s postýlky peřinu, polštářek, plyšáka, dudel...prostě těžkkej bojkot :grinning: :grinning: jooo tak naušnice jsme nějak dát nestihly :unamused: když byla malinká tak jsem váhala,protože naše mudra jen píchá (fakt je to podle mě nejlepší tak do 3měs.) a teď už naprosto nemám odvahu, zpravidla zpustí už v čekárně a mám dojem, že by si ty naušnice radši vyšrubovala z uší než je tam mít :grinning: Takže katzi, čím dřív, tím líp :wink:
27. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já si jani, myslím, že o nic nepřišla, takhle si bude moct Simonka sama rozhodnout až bude větší, jestli je opravdu chce, už se jí rozumně vysvětlí, co to může obnášet a tak.
27. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím, ale zas si říkám,aby ji to pak třeba ve školce nebylo líto, no to už snad bude rozumná a kdyžtak je nastřelíme :confused: holkyyyy já chci taky spavé mimčooooo, mně už hrabeeeee :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Simča je drak, že nechce vůbec spinkat :sweat_smile:
27. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, já zas chci spavé mimčo v nocííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: No ty naušiničky - je to dilema, ale jestli jo, tak do toho půjdem hned po těch křtinách.
27. led 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se spalo od rána 20min.,máti mi psala, ať se zeptám mudry, jestli by pro ni nebyl nějakej uklidňovák :sweat_smile: ale je fakt, že teď zas spává super v noci, lehne do 7 a většinou s jednou krátkou pomlkou na jídlo o ní cca 11 hodin nevíme,tak těžko říct, co je lepší že :wink: já bych do těch naušniček asi šla, ale co nejdřív...občas vypadá Simča jak kluk a na ulici pořád slyším, jak je to pěkný chlapeček :grinning:
27. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi spíme taky od 7, tak do 23h - to je jediná doba kdy v kuse a pak už to jede po hodinkách až dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jíme jen v těch 23h a pak mezi 2-3h. Jinak v těch mezičasech to většinou ustojíme s dudlem :wink: Já bych si to kliďo teď na pár dní vyměnila - fakt bych brala ať mi řádí ve dne, ale chrní dobře v noci. Ale doufám, že to jen jen takový nějaký blbý spací období a že se to zas srovná. Už jsme měli i dobrý noci, tak snad se to vrátí. Aduška vypadá taky jako klučina, je plešaťoučká a papulatá :slight_smile: Ještěže má na sobě většinou něco růžovýho, nebo červenýho, nebo prostě něco holčičího :slight_smile:
27. led 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé - samozřejmě, že my s tvrdým "y". Já se stydíííím :sweat_smile: Hlavně že mi teď jeden chlap napsal v odpovědi na inzerát "bichom" a já si z něj dělala s MM prču co to je za inteligenta :grinning:
27. led 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my máme noci opět OK :slight_smile: Juli je v postýlce v osm, většinou do půl 9 usne a spí do 5 až 6 hod. a pak ještě tak 3 hodinky. Horší jsou dny, špatně usíná a spinká jen chviličku. Ale poprvé se mi ji povedlo doma uspat v šátku - ale musela jsem ji nechat, aby mohla cumlat jeho okraje :grinning: :grinning: strašně ráda cumlá látkové věci, s látkovou knížkou si vydrží hrát i hodinu.

Jinak psala mi ségra, bydlí v Mostě a dostali tu chřipku. A prý je to tedy hnus, asi něco jak měla marci, neteř má 39horečky a nejde to ničím srazit. Bolí hlava, klouby, všechno. Ségra sebou prý dokonce málem švihla. Takže doufám, že se nám to vyhne!!! Nejraději bych teď zrušila všechny cesty do Brna a jinam, aby to nikdo z nás nechytil, ale to bohužel nejde :unamused:
27. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi - tak my daly naušnice před vánocemi, to měla 6 a půl měsíce, nastřelit a největší problém byl tam udělat tečky, kam střílet, pač se samo točila za sestřičkou :grinning: ale to vlastní střílení byla jen chvilka, to zaplakala, ale myslím, že proto, že jsme ji držely a pak byla v poho, rozhodně jí to nějak nevadilo. Ale šla bych do toho co nejdčív, jsme taky chtěly dřív, jenže Kačka měla očkování (Dr. to nechtěla dohromady), pak byla nemocná, tak se to posunulo
Já bych být tebou šla hned ať je kočka na křtiny :dizzy_face:

Peti - mysláš, že ji to tak bolelo? možná má ty ouška nějak citlivější

no já jí to píchla, mi to naši nepíchli, a vím, že mi to vadilo, nechala jsem si je píchnou tak v deseti, dvanácti, už nevím přesně a myslím, že to bylo mnohem horší
27. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a u nás teda noci teda děs běs, vydržela předevčírem řvát i 2 a půl hodiny, patrně zuby, včera jsem dala homeopatika a bylo to lepší, tak jsem zvědavá na dnešek :slight_smile:
27. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tit, já nevím no :unamused: ani nemám sama zkušenost, jaký to je, tak si to ani neumím představit, no je vás víc, co to měly bez problémů :sweat_smile:
Ale je teda fakt, že mě samotné naušnice nedělají jako úplně nejlíp, nenosím jedny nastálo, ale dávám podle nálady oblečení a tak a kolikrát mě bolí si je nasadit, když je mám dlouho, tak uši hnedka reagujou, no možná je máme fakt obě nějaký citlivější :confused: ale Barunce teda od scény u nasazování už nic nedělají, má ouška v pohodě, tak nevím...
27. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi....a nedělají ti ty naušnice zle proto, že je třeba dlouho nemáš a pak si je nasadíš? to mě taky vždycky bolí chvíli uši. Anebo špatně reaguju na některé kovy, co se používají v bižuterii. No a jinak doporučuju pořídit fakt kvalitní zlato, aby nedošlo k té alergické rakci. Švagrové hnisají z každých naušnic uši. Míša měla naušničky po mě a byla v pohodě, ale pak se jedna z nich zkroutila a my si půjčili ty po švagrové. No a do 2 měsíců jí začaly taky "téct" uši. Okamžitě jsme je vytáhly, přeléčili a koupili nové. Snáší je dobře, ale občas jí z dírky vytahuju něco jako špunt.

My budeme nastřelovat po očkování. Ještě nemáme ani jednu hexu. Snad nám ji dr píchne teď v pátek. Pokud na Juli něco neleze, je nějaká protivná a uplakaná.
28. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásíme se z hlučného prostředí u nás doma. Tak ke tchyni jsme nepláchli, bylo mi o víkendu a v PO dost zle, bolel mě celý člověk, tak se mi nechtělo ještě někam jezdit vlakmo - natož mezi lidi, kde řádí chřipajzna. Já to naštěstí "rozchodila" - teda doufám, včera bylo lépe a dnes je ještě líp, tak se mi to snad podařilo zahnat.
V zoufalství jsem v PO volala tchýni, jestli by nedojela - což ona by moc ráda, ale nemá jí kdo doma topit, tak by jí pozdechaly kytky, což je přes půl obydlí pouze "prales" - je to její chlouba, takže o ně přijít nemůže. :sweat_smile:
Moje mamka taky nemohla, tak jsme bojovali sami, tedy pomohl mm, když viděl jak v PO vypadám, tak mě poslal v devět do hajan a postaral se o Matyho. Tak jsem si odpočinula. :slight_smile:
Jo, Katy, to "spací" Hami je fakt dobrý, že? :grinning: Akorát nám se Maty cca od pondělka začíná budit kolem 6-7h, což nevím, co má znamenat, když usíná furt stejně - kolem 24h. V pondělí to bylo proto, že byl pokaděnej, včera nevím a dnes jsem ho v 6 ráno "přesvědčila", že se ještě vstávat nebude, dala jsem ho na bříško, strčila dudel, jo dala jsem si ho vedle sebe do postele - mm už byl v práci - a objala ho a držela mu ručičku - a spali jsme až do 9 h :wink: Matyho jsem budila 9:30. Tak mé přesvědčovací metody snad zaberou i další dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, naušničky neřešíme :slight_smile: i když já si schovala po sobě, co jsem měla, protože se mi moc moc líbí, ale Matymu je dávat nebudu :dizzy_face: Uvidíme, možná druhá ratolest bude holka a když ne, tak se uvidí, možná si je jen tak nechám schované a nebo je jednou dám případné vnučce :grinning:

JO a náš Maty se teda stále k otáčení nemá! Jen když mu mm pomůže - přetočí mu jednu nohu na druhou, tak se někdy dá přesvědčit, aby se přetočil celý - ale musí se mu chtít :unamused:
Takže vám všem, co se vám dětičky tak krásně točí a hýbou a některé už sedí! moc moc gratulujeme, jednou v nějaké té budoucnosti se k vám přidáme :slight_smile: :pensive: Doufám, že se to do srazíku Maty naučí, jinak tam bude jedinej, kdo bude ležet jak placka - teda krom Julinky - budou spolu svorně rvát do pusinky vše možné - to on dělá moc rád - nejraději by si tam narval mou ruku - celou! jednou jsem si ji pořádně umyla a dala mu prst do pusiny, aby si mě teda "okusil" - moc si pomlaskával :slight_smile: - mimochodem byl po jídle - a já mu aspoň prohmátla pusinku, jestli už tam náhodou není zoubek :slight_smile: - není! :wink:
28. led 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak náš David nejenže se obrací na břicho, ale už má dokonce i zaječí úmysly!!!
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2320998&vReferer=%2Fphotos%2Fmarci
28. led 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, Marci, ten je šikovnej!!!! :grinning:
28. led 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda marci.....Davídek je pěknej šikula :grinning: a vypadá starší :wink: Juli mi taky zdrhá z deky, ale po zádech :grinning: :grinning: Jinak o přetáčení fakt ztratila zájem, naučila se prohýbat do luku, zvedá záda i zadeček, nebo se přetočí nabok a odstrčí se patama a posunu. Dnes už mi tak 2krát zdrhla mimo podložku a počůrala deky. A je teda dnes hroooozně protivná. Nechce se ani chovat. Doufám, že to jsou zuby a ne bacil.

Jo a už jsme taky nahlášení na plavčo do Filie. My jsme se tedy rozhodly pro "dvojku", jak to paní nazývala - ne už jen na zádíčkách ale i bříško, takže plavčíme od soboty 28.2.
28. led 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sharon tak to plavčíte s náma a tuším ještě s Katzi :slight_smile:
Z deky mi David taky utíká :slight_smile: Jinak teda byl dneska taky protivný, ale u něj stačí vyslíct mu plínku, on se překulí na břicho a mám od něj klid, akorát teda počůrá co může :grinning:
Jani doufám, že už jsi toho hnusného chřipkového bacila zahnala!!!
28. led 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, přesně tak - plavčíme od 28.2., vždycky v 12.30. To jsme se teda dobře sešly :slight_smile: My už trénujem ve velké vaně. Ale stejně mám pocit, že nám tam Adeli několik prvních lekcí prořve :slight_smile:
28. led 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci, katzi....to s váma právě nejsme :frowning2: já si totiž nejdřív vybrala tu dvojku a chtěla jsem v pátek, tak jsme tam jako náhradníci, kdyby se uvolnilo místo. A paní říkala, že mají volno v sobotu - tak jsem se ptala na těch 12:30, co jsem si pamatovala, že někdo odtud je a ona mi řekla, že to je ale jednička - plavání hlavně na zádíčkách. Takže máme plavání od 14:00
Já Juli taky občas koupu ve velké vaně s Míšou, ale taky se obávám, že tam to bude s řevem, protože do vany dávám mnohem teplejší vodu než bude v bazénu.
28. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to já jsem ani nevěděla, že je nějaká jednička a dvojka - to mi paní neřekla. Já jsem jí jen řekla, že chceme nějaký kurz, kde se plave v sobotu (ať může i MM) a ona nás dala do toho v těch 12.30 :slight_smile: No přesně s tou teplejší vodou a tak vůbec nový prostředí, hodně vjemů, nemusí mít den,... :slight_smile: Prostě na začátek rozhodně nečekám raději nějakou idylku jak si Adélka pěkně spokojeně lebedí ve vodě :grinning:
29. led 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se paní ptala kolik je nám měsíců a pak řekla že už je to dvojka a nabídla 12.30, tak jsem z toho jelen, ale nic měnit už nebudu, protože je mi jedno jestli je to jednička nebo dvojka...... My se s malým koupeme ve velké vaně už od 6. týdne. Teď mu už hodně ubíráme na teplotě - včera třeba 31 stupňů - což už teda bylo chladný i na mě, ale Dejvík se furt tvářil že v pohodě. Jedině co nesnáší je, když jsem ho u našich, když mi bylo blbě dala do vany samotnýho a nevlezla tam s ním - to byl řev jak prase..... Druhý den jsem tam už s ním vlezla, tak furt nedůvěřivě kontroloval jestli tam jsem a bylo to v pohodě :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

tak co, jak se vám vede??

Marci Davídek je šikula, koukám, že půjde po stopách našeho kubíka, ten to taky takhle dělal. A teď už asi 14 leze, takže jsme museli zaslepit zásuvky a tak. Hrozně ho zajímá počítač. Jednou když jsem šla na záchod, jsem ho načapala u misky psa, pěkně si tam namáčel ručičku :grinning:
29. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky, to je úplně fuk, jestli jednička nebo dvojka, tam se to dělá tak příjemně pozvolně, že o nic nepřicházíte, my už jsme snad 4 nebo co ani nevím a taky občas přijde někdo úplně novej, ale instruktorka to ví, tak na něj jde ze začátku pomaleji a nebo podle toho, jak se to mimču líbí.
A Adušce se to tam, myslím bude líbit, že nebude plakat, prtž tam pro ni bude hrozně moc zajímavých nových podnětů, doma v koupelně to zná, tak ji to možná neba, ale i kdyby plakala, tak jsou tam na to zvyklí, takže se nebojte :wink:
29. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak to jste mě s tím plaváním dostaly, musím se mrknout a taky nahlásti. chtěla jsem až od dubna, až bude prtousovi půl roku a nebude taková zima, ale uvidíme, jak bude volno. taky bych chtěla soboty, aby mohl chodit MM, no uvidíme.
dneska jsu ke kosmetičce, bude tady líčit, tak mi kamarádka pohlídá na půl hodky malou, se těším!!!taky poradí s líčením, což je mi stejně naprd, protože se namaluju tak max.jednou za 14 dní :grinning:
dneska mám radost,stoupla jsem na váhu a 1,5 kd mínus :grinning: tak ještě 10 a bude hotovo :grinning: chodím ted do posilky, mám ji skoro u baráku, cože je výborný, tak dáme v 8 malou spát a já mažu od 8 do 9 cvičit a baví mě to. připadám si tam, jak za starých časů :grinning:
29. led 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek