• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ahoj holky,

já se taky dneska postavila na váhu a jsem zděšená - 44 kg, proboha ať už se ta váha zastaví nebo se vytratím jak pára nad hrncem :angry:
Jé Beti posilku vedle baráku ti závidím a kosmetičku taky............já už tak dlouho nikde nebyla a už mi to tááák strašně chybí:slight_smile:
29. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, gratuluju k zhubnutí :slight_smile: a je fajn, že tě baví cvičit a máš to tak blízko - to je paráda

Marci a tobě asi na srazík doneseme nějakou pořádnou kalorickou bombu - at trochu přibereš. 44kg! Ty jo! MM by tě měl začít pěkně vykrmovat, nebo se mu fakt ztratíš :wink: Ale beze srandy, možná by ses měla poradit s Dr., třeba by ti poradil něco jako anti-dietu - nebo prostě něco, po čem přibereš, ale není to nezdravý.
Mě teda napadají jen samé nezdravé věci, po kterých se přibírá :frowning2:

No, vypadá to, že jsem bacila zvládla, tak zítra povalíme na chajdu. tak se tu mějte, kdybych se nahodou sem už nedostala, tak si všechny užijte víkend - hlavně pohoda! :wink:
29. led 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci - 44kg :sweat_smile: já ti nějaký to kilčo pošlu nechceš?
29. led 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No aby to zase nevypadalo, že trpím anorexií, tak je to váha při výšce 152 cm, ale stejně ze mě všechno padá. Nicméně si myslím, že dokud nepřestanu kojit, tak se nějakých váhových přírůstků nedočkám i když se budu cpát (a to já navíc moc neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
29. led 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci, to je hustý 44 kg :slight_smile: já když si vzpomenu před porodem na mých 88kg tak jsem vážně neměla ke slonici daleko :confused: teď to taky není žádná sláva, 5kg ti ještě klidně pošlu:sweat_smile: .
29. led 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marci, i když máš 152, tak 44 je hrozně málo a pokud to ještě klesne, opravdu zajdi za dr. mně se takhle zhroutil metabolismus a dostávala jsem se z toho 2 roky, tak fakt neblbni!
29. led 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti, fakt? Mě to příjde hustý 44 kg., ale zas Marci je droboulinká. Četla jsem někde, že ideální váha je u ženské, to co měříš bez stovky minus deset kg. (Maximálně to co měříš bez stovky tak vážit).Napsala jsem to jak idiot, ale pointa je taková, že když máš 177cm tak ideál je 67 kg a to mi příjde rozumný. Já mám na 182cm teď tak 70.U Marci to,ale asi tak brát nejde,protože 42 by už fakt byl extrém :confused:
29. led 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,tak se opět hlásím.Poctivě vás dočítám,ale protože malej přestává přes den spát,tak nestíhám nic psát.
O tom plavání v sobotu v 12:30 jsem psala já a mělo by to být pro prťata.Nám budou teprve 3 měsíce,takže jinak než na zádíčkách to nevidím.Sice pase koníčky krásně,ale na bříšku ho to zatím prostě nebaví.Zase pokud máte větší děti,tak je to třeba nebude bavit na zádíčkách (to byl problém jedné mojí kámošky,na břichu to už malýho nebavilo a byl tam protivnej).My dokonce začínáme s kurzem později,protože nebudeme mít ještě hexu,takže budeme chodit až od nějaké 3. lekce.
Se spaním v noci to je super.Dneska spal od 23:00 - 8:00 bez přerušení.Ale ve dne moc spát nechce.Sice je unavenej,žmoulá si očíčka,ale ne a ne usnout.
Taky jsem začala malýho hlídat,jak dává hlavičku a dává ji skoro pořád na pravo.Na noc ho schválně dávám na levou stranu a beru ho tak,aby se víc díval do leva,ale když je sám v postýlce,tak ji dává pořád do prava.Je potřeba s tím něco dělat?Říkala jsem si,že příští týden cinknu doktorce,co s tím.Na ortopedii jsem se na to zapomněla zeptat.
29. led 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Lllucko no my skrz tu preferenci jedné strany chodíme na rehabku do dětské nemocnice.
29. led 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
illuci,

teda klobouk dol§ před nočním spaním, to se nám stát nemůže :grinning: mám ten stejný problém, malá silně preferuje levou stranu, at už v otáčení na bříško nebo jen tak mimo, prostě levá silně vítězí. Jdu příští čtvrtek k doktorce a určo to nadhodím, protože holky tady s diskuze musejí cvičit vojtovku :frowning2:
29. led 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci:a tam vás poslala dětská?Od kolika se to může cvičit?
29. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Lllucko poslala nás tam dětská, ale na mou výslovnou žádost. Vojtovka se cvičí od narození.
29. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,

tak jsme se vrátily z kočárkování a malá ještě chrupe v korbičce, tak má mamča čas na rychlý kafčo :grinning:
co plánujete na víkend? u nás se bude pracovat, MM bude hlídat malou a já musím sedět u komplu a něco dodělat :frowning2: , ale procházky budou.

dneska, jak jsem byla venku, tak jsem se tak zasnila, jak se těším na jaro a léto, že budeme s verčou podnikat výlety do zoo, k vodě apod...moc se těším a náš pes taky :grinning: malá je ted po něm jako divá a opatlává mu nos a čumá,náš pes je z toho hrozně uraženej, takže vždycky s funěním odchází a veruš se může uvřískat :grinning: je tady veselo
30. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti a počkej až začne Verunka lézt. To máš vidět toho našeho ďáblíka, ten k ní vždycky doleze před pelech a pozoruje ji.
TAky se těším až bude jaro :dizzy_face:
30. led 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek,moc děkuju za rady.POčkám až přejde ta chřipková epidemie,nechci teď malého tahat k doktorce,když nemusím.Onemocněl tak malej od kamarádky,tak to nechci pokoušet.

dneska jsem dostala tip na zajímavej obchůdek.Ještě jsem tam nebyla,ale prý tam mají dobrý věcičky,tak kdyžtak mrkněte:nejbaby.cz
30. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Beti tak to jsme při kočárkování myslely na to samé :grinning: :grinning: Taky jsem teď přišla, zmrzlá jak rampouch, hnusně tam fouká. Já už chci jaroooooooooo!!! David taky dospává procházku.
30. led 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já dnes vylezla z domu jen proto, že jsem musela - do obchodu a s Aduš k doktorce. Jinak by mě dnes dobrovolně ven nikdo nedostal - leda by to s Adeli bylo doma úplně nejvíc k nevydržení :grinning: Taky se moc těším na jaro a léto, ještě vydržet únor a ono už se to nějak překulí. Adélka je nachlazená, soplí a dnes začala i kašlat. Ta zima je opravdu na prd :unamused:
30. led 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky byla donucená jít ven, byly jsme plavčit. Měli tam nějak asi trošku porouchaný topení a opravovali ho zrovna, takže do sprch nakráčel opálenej mladej opravář bez trička, týý jo, já jsem zatahovala to povadlý břicho jak oteklá :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťo: :grinning: Taky bych se na pěknýho chlapa bez trička mrkla :wink: Ovšem ve sprchách bych taky nebyla jistá v kramflecích :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...
dočítat to nebudu - zaznamenala jsem jediný - sraz 17.2..
Kde a v kolik?
Pak plavání - taky chceme ? chodíte kam?

A naušničky - píchli se u nás jehlou - ječela jen dokud byla jehla zabodnutá pak už pohoda. a měla je hned po první hexa..

Doufám že jste všichni zdraví... :slight_smile:
30. led 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Lanko ahoooj, tebe už jsme tady tolikrát vzpomínaly :slight_smile:
Sraz je tuším 17.2., kde přesně nevím.......snad mě holky doplní.
Jinak my začínáme plavat v březnu ve Filii a ostatní holky tady taky převážně tam....
30. led 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lanko, to je super, že jsi tu :slight_smile: tak jak se bydlí?

Taky plaveme ve Filii a zatím spokojenost.

Sraz tuším v jogurtárně?
30. led 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Inu bydlí se dobře... teplo tu je, voda teče, vařit je na čem... co víc si přát? Akorát nespíme - zlobí zoubky... tento týden se i ukázaly, ale ještě nejsou plně prořezané... jasné je jen to že naše malá není troškař, takže to bere hned po dvou... a já začínám zvažovat jestli učit čistit a nebo se na to zatím vykváknout když je dosud plně kojená....

Marci začínáte v březnu? Jak to máte přesně? že bych se zkusila přidat ať tam aspoň nějakého "spojence" mám...
30. led 2009 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Lanko - přesně začínáme 28.2. ve 12.30, s námi ve stejném kurzu je i Katzi :slight_smile:
31. led 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
lanko nám se taky vzklubaly rovnou dva zuby :wink: a čistíme je teda hnedka od začátku, teda čistíme, Barunka tam vždycky strčí jazyk a pak si hraje s tím kartáčkem, o nějaké extra hygieně nemůže být řeč, ale tak aspoň ať si zvyká, že se něco takovýho dělá...
31. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!!!
Lani, vítej zpátky :slight_smile:
Srazík je 17.2. ve 14 hod. v jogurtárně. tuším, že je na Hlinkách (kousek od Mendláku).

taky se mooooc těším na jaro a hlavně na léto! Mě ta zima fakt nebavííííí!!!! :rolling_eyes:
1. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás se marodí. Juli má od čtvrtka horečky,dva dny a dvě noci jsem ji musela mít na rukách aby neplakala a nedávila se, v pátek v noci jsem dělala i slivovicové zábaly, protože nurofen nezvládal, horečka lezla ke 40.Včera přes den už byla celkem OK, jen dost zahleněná, v noci se nám začala dávit a zase horečka, tak jsem zvědavá,jaká bude dnešní noc. No a z nosu teda odsáváme haldy hnisu. Jak slyší vysavač, vytřeští oči a řve, ale co dělat, když to pomáhá.....
A přidala se i Míša, zatím bez horeček,ale krk má osypaný hrozně. Jsem zvědavá, jestli se dají do soboty do pořádku....
všem miminkám přeju, ať se jim nemoci vyhnou..... :wink:
1. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Sharon to je mi líto, že ti děti tak stonají. U nás jsem si ty vyžrala já, ale jsem moc ráda, že malý je zatím v pořádku. Dospělí to líp snáší než děti. Moc držím palce, ať jste do hor vykurýrovaní :slight_smile:
My už máme dneska za sebou návštěvu v dětské nemocnici na rehabce. Dostali jsme nový cvik, ten první je prd, Dejvík ho bojkotuje, vůbec ho nezajímá, dělá u toho všechno možné :grinning: :grinning: :grinning: Tak dostal cvik alá svěrací kazajka, tak uvidíme jestli se časem i na ten nevyprdne. On je takový koumák a jak zjistí že to jde ošulit (tzn. třeba vydržet 5 minut ležet, nevztekat a se a nic nedělat, tak to udělá). Dneska se i fyzioterapeutka smála, že mu to šibalství přímo svítí z očí!!!
2. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

Sharon to je mi líto, že se u vás stůně :frowning2: TAk ať vás to brzy opustí, je to nepříjemné :frowning2:

Marci je super, že to Davídek tak snáší :slight_smile:
2. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,

Sharon tak to je teda blbý :confounded: Taky držím palec ať je holkám brzo dobře!

My máme za sebou víkend mimo domov. A na rozdíl od vánoc byla Adu zlato. Zvládla i usínání večer i přes den. Jen teda potom průběh noci stál vždy za prd, ale to teď i doma. Doufám, že to je tím, že má rýmu a blbě se jí dýchá. Fakt jsme vzhůru od půlnoci co hodinku až dvě a ráno jsme všichni pěkně zbití :unamused:
2. únor 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek