• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Jinak teda k těm doktorům :angry: David dostal dneska pozvánku na kontrolu očkování proti TBC. Na pozvánce je razítko 20. 11. 2008, pozvánka byla odeslána 4.2. 2009, máme se tam dostavit 18.2.2009. To už budeme mít po druhé hexe!!!!!!!!! Normálně na to hledím jak blbá, asi nechám manžela až ho někdo pořádně naštve, aby si vybil zlost a zavolal jím tam co to má znamenat :angry: :angry:
5. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

zlost už si vybíjím sama :grinning: , protože za dnešek jsem fakt taaaaakhle nasraná na doktory. my dneska ještě byly na ortopedie, dr,ji dělala utz, pak řekla sestře číslo a že ještě nemá jadýrka a řekla, tak za půl roku :angry: nemám pro dnešek slov a už se takhle odbývat nenechám...

marci, s tím TBC teda to je nářez, ale česk zdravotnictví :grinning: kamarádka měnila už třetí dr.pediatričku a poradila mi zavolat nějakou paní dr.(jméno budu vědět :grinning: , která sídlí ve středu brna, přímo v centru. říkala, že je na děti hodně pečlivá, že kontroluje opravdu vše, tak ji zkusím volat.

jinak jak jsem dneska byla v ráži, tak volala tchyně a ještě se do mě pustila, že proč chci měnit dr.jestli jako chci, aby mě posílali s malou po všech dr, že mám zůstat tady u té, když říká, že je vše v pořádku.........to už vůbec nekomentuju..... :angry:
5. únor 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti k ortopedii se radši nevyjadřuji. Tam byl v dětský nemocnicitakový debil, který mi řekl "jo to jste vy Vyškováci, už jsem vám minule říkal, že patříte do Vyškova". Tak na to jsem mu řekla "Hm, patříme do Vyškova a proto jste si nás na další kontrolu pozval do Brna, to je zajímavý" Tak zavřel hubu, udělal UTZ, my už jadýrka naštěstí máme, takže tam už nemusím. To jsem šťastná, protože ten debil tam mě fakt točil. Do dětské nemocnice mě objednali přímo v porodnici, já si jí nevybrala a pak si tam na nás bude nějaký vůl otvírat hubu........ no comment.
5. únor 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyy jo holky, to je fakt mazec s těma doktorama, ale v té dětské to znám no, no comment.
Beti, tak pak napiš, jak se ta doktorka jmenuje jo? :wink:
5. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak marci, kamarádce nedošla pozvánka, prtž bydleli nějak už jinde a tak na tu kalmetizaci ani nepřišli a taky se nic nestalo :sweat_smile:
5. únor 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam asi taky nepůjdu, příští týden jdeme na druhou hexu, tak se zeptám dětské doktorky co ona na to a asi tam jenom zavolám....
5. únor 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.

Januli, Simonka je fakt moc krásná, je čím dál hezčí :slight_smile: Asi z ní bude ta modelka :slight_smile:

Marci, my tam na tu kontrolu TBC taky nešli. Poslali nám to v lednu a že tam 21.1. máme jít a já se tomu dost divila, co to jako je, že budu tahat v mrazech děcko přes celý Brno, aby mi to jen změřili nebo co a oni, že je to daný zákonem, že to musí oni razítkem potvrdit. Tak jsem volala naší dr. a ona říkala, že tam jezdit nemám, že si to nepřeje, abych tam malého tahala a že to s nimi vyřídí :wink:
Naše dr. je fakt super, moc se o nás stará, byla u nás ze začátku několikrát. Poprvé tu ztrávila 2 hodiny a uklidnovala mě, protože mě viděla v tom stresu z porodky a vyhublou, atd. říkala, že se mě zhrozila :grinning:
Matyho kontroluje důkladně a vždycky si s ním i hezky popovídá - je vidět, že má i děti ráda. Je prostě bezva a já jsem fakt spoky :slight_smile:
Tobě, Beti, nezávidím, že musíš měnit dr. Je to nepříjemné, ale souhlasím s tebou. Když má člověk v dnešní době na výběr, tak proč by byl tam, kde není spokojený, že! :angry:
5. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, můžu se jen poptat, jak se Vaše dětská jmenuje? Jen tak, děkuji. Já chodila odmala k Zelené na Hlavní nádraží a vždycky jsem byla spokojená, kontrolovala mi i malou v porodce,jenže pak jsme se přestěhovali a jezdit do Brna k dětské prostě nejde :unamused: .Jinak děkuji Jani za pochvalu, jo Simča je pěknej rarášek :slight_smile: .Beti, nám jadýrka kolem třetího taky nenašly, našly je až v sedmým... a to nás ještě čeká jak začne hodně běhat kontrola té polohové vady nožek,to bude zas pláče :frowning2:
5. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám teda neposílal nikdo nic :grinning: Aspoň se nemusím čílit že to přišlo pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janula a ke komu teď chodíte..? Vím že v židlochovicích je na děti chlap nějak na K.. zdědil pacienty i ordinační vesnice po své máti která šla do důchodu. Sám má dvojčata jedno postižené a je z Vojkovic. Já jako děcko chodila k jeho máti a pak jako puberťačka pak k němu.... Ovšem jak se chová k malým dětem těžko říct. Navíc když jsem jeho sestry v ordinaci znala z dědiny a kamošily s mamkou - pak se asi i doktor chová trochu jinak... :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím k Valachové a právě druhý je ten Kollegar, nebo tak nějak se jmenuje...těžko říct, co by byla lepší volba. Jako ona je fajn, i chápu, že to vždycky proběhne všechno tak rychle, když Simča plače a je plná čekárna lidí, ale přece jen, kdybych tam s ní nedolítla, hned ji nemusela vyslíct a všechno tak hrr, třeba by ji během dvou minut ukázala pár hraček nebo dala obrázek, třeba by z ní neměla tak šílený strach :frowning2: teď jdeme zas př.týden na roční, kde ji bude i přeočkovávat, prostě se toho strachu asi nezbaví :frowning2: nejhorší je, že už se to přeneslo i na jiné prostředí, začla jsem ji přebalovat v Olympii v té místnůstce a chudinka dostala takovej hysterák, že jsem ji málem nepřebalila. To samé když jsme měly změřit v obchodě s botama nohu, začla jsem jí ji dávat do té tabulky a tak se lekla, že ji zas málem nešlo utišit. Taková naše malá hrdinka :pensive:
5. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, teeeeda, vy jste se rozepsaly :grinning:
díky za info k mateřské :slight_smile:

petapi.....plánujeme ještě třetí,tak za 3 roky. Ale užívám si to asi i proto, že děsně miluju mimina, chtěla jsem dělat v kojeňáku, ale neměla jsem žaludek na zdravku a asi bych to psychicky nezvládala, chtěla bych si je všechny vzít domů.

beti ...tím že se Verča smála jako člověk myslíš, že se nahlas řehtá? To dělá Juli už od prosince. Je to strašná sranda, ze začátku jsme taky dělali co různý blbiny, aby se zasmála. Teď už stačí udělat "leze,leze, po železe...."
a je vysmátá jak lečo :grinning: :grinning: nebo miluje lechtání na žebrech a kolem krku /obličejem, vlasama/ to se někdy až zalyká smíchy.

doktoří....my máme teď novou doktorku tady u nás /jezdit do Brna už se mi fakt nechce/ a je teda taky rychlá, ale je vidět,jak malou těma rukama projede od hlavy až k patě, kontroluje jak pase a teď na 4měs.kontrole kontrolovala i páteř při posazení. A teda poprvé jsem se setkala s tím, že při nemoci zjišťuje z krve, jestli je v těle zánět.

Holky a žádná nemáte dr Flodrovou ze Slavkova? Já s ní byla spokojená, je to sice už 6 let,ale byla příjemná, na děti moc milá a musím říct že proti jiným dr na Bučovsku měla přehled o nových lécích, vždycky dobře poradila. Ségřiny holky měly dost velké zdrav. problémy (jedna v 7 letech akut.zánět ledvin, kdy pak ledviny pracovaly na 20procent a druhá revmatickou horečku v1,5roce - rok a půl nechodila) a taky hodně pomohla, hodně vydupala v dětské, kde byl teda přístup katastrofální.

Jo a ta nedokončená ossifikace jadérek - my taky nemáme dokončenou, ptala jsem se našeho dr.,prý to není nic špatného, spousta dětí to ještě nemá, jedeme na kontrolu po 6.měsíci
5. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda - nestačím zírat... my byly naposled na kontrole kyčlý ve třech měsících - v nemocnici v Kyjově - propustili nás s tím že vše v pořádku a o žádné ossifikaci jadérek nic nevím.... :sweat_smile:

Sharon - tak to jsem ráda za tu chválu - k Flodrové chodíme my. Do Slavkova dojíždí z Brna už asi 20 let. (což vím protože k ní chodil manželův synovec - dnes už 22ti letý chalan) A je fakt že i když má čekárnu narvanou - když píchá injekci a malá křičí tak ji zvedne a uklidní a teprve pak mi ji dá... tvrdí že ji musí uklidnit ona aby se jí nebála. Přijde mi celkem fajn, ale možná je to tím že malé nic nebylo a já po ní nic nechtěla. většinou přijdem - poslechne ji, ohmatá si ji, vyzkouší co malá umí co se motoriky týče změří zváží, píchne injekci, doptá se jak jsme se měli celý měsíc - já vysypu co se mi nezdálo (že se osypala, nebo že jí hodně z uší padá maz, že jsme našli zoubky) tak na to vždycky mrkne aby věděla jak to vypadá, řekne jak by léčila, já jí řeknu co jsem s tím provedla já a hotovka. Většinou je to vlastně jen info pro ni páč zatím jsme stihly všechno samostatně vyléčit bez ní. Takže to vždycky jen zapíše do karty a tím to hasne.
6. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme do Slavkova k Baránkové (váhala jsem mezi ní a Flodrovou). Tady u nás ve vesnici byl větší ohlas na Baránkovou tak jsem šla k ní. Je taky milá, ale čekárna tam taky praská ve švech. Přijela k nám hned jak jsme přišli z porodnice, taky se tu docela zdržela - na to koukala moje máma jak zjara, že to ještě neviděla, že si myslela, že takhle doktoři už nechodí. Má tam navíc sestru s nějakým rozšířeným rehabilitačním vzděláním. Takže jak se mi nezdála ta Dejvíkova motorika, tak ho víc vyšetřovala ta sestra. Akorát mě teda mrzí, že přímo i ona pak nedělá ty rehabilitace a musíme do té dětské nemocnice do Brna - to je takový opruz :unamused:
6. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

já s dětskou doktorkou taky nějak zvlášt spokojená nejsem. Je tady jediná v dosahu. Je sice milá, ale už dost taková starší škola, pomalejší a s tou péčí na prohlídkách to taky teda nepřehání.

s tím řehtáním - já když jsem se snažila Adélku cíleně rozesmát, tak většinou na mě házela bobek :grinning: A pak jsem si ji třeba jen tak vzala do koupelny, čistila jsem si zuby a Adu se mohla uřehtat :grinning: Aduš taky dost bojkotuje nějaký říkání básniček, zpívání a tak. U toho se většinou dost těžce nudí, ale jakmile na ní začnu dělat ksichty a dělat ze sebe mentála, tak je to švanda :grinning:
6. únor 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katzi,

jojo to už je náš úděl,mentáli z nás budou :grinning: :grinning:

tak malá má po včerejšá hexa teploty, chuděrka, chrupe, ale jiank je protivná a má 38, snad to srazíme dolů :frowning2:
6. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
David je dneska protivnej i bez hexy a teploty..... už z něho padám na hubu. Teď konečně usl v manduce, jenže mi zas visí na krku a já mám strach do něj vrtat, aby ten cirkus nezačal znova :frowning2:
6. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A manžel má chřipku............. Tak snad to David nechytne, jestli se z toho rychle nevylíže, tak ho příští týden očkovat nenechám :angry:
6. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berti, už víš, jak se jmenuje ta doktorka?
A jj, hra na mentály je u nás number one :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berti = Beti, jsem pako, promiň :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak poslední 2 noci se Juli víc budí a já jsem z toho na palici :grinning: 2 kojení v noci jsme měli naposledy v nejakých 9 týdnech a ješte se budí i mezi tím :angry: No a v okamžiku kdy se rozední, tak máme budíček. Kdepak je to miminko, co spalo do půl 10???? no snad se to na těch horách zase spraví !!!

Jinak balení je v plném proudu, zítra ráno vyrážíme :grinning:
6. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, hlavně že se holky baví :wink:
Marci, pevný nervy :wink: A ať bacily nepřeskočí!
Sharon, závidím, já bych taky tak jela :slight_smile:

My jsme včera taky byli na očkování a zatím reakce žádná.Tak snad to už ani nepřijde. V noci se ale Aduš často budila, sice nebrečela, ale musela jsem dávat dudel. Když je u nás luxusní noc, tak vstávám na jídlo 2x a ráno definitivně v 7.30. Ale těchto nocí není moc :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adu má zas jeden ze svých spacích dnů. Já mám byt naklizenej, internet celej sjetej, časopisy přečtený, kafe vypitý a ona pořád spí :grinning: Normálně se nudím :grinning:
6. únor 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak přijď uklidit k nám :grinning:
6. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon,taky závidím,hned bych jela. U nás se zas spalo od rána půl hoďky a do večera už dýl nebude, no co už, jsem si zvykla, jak říká mamka, jakou jsme si Simuš upichli,takovou ji máme :grinning: :grinning: . Tak vyrazíme za chvíli na prochajdu, je krásně. Jinak má malá v sobě nurofen, zas to vypadá na zuby :unamused: A mám dojem, že toho mentála už nějak ani po roce hrát nemusím :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ne to vtipkuju,ale občas mi fakt hrabe. :sweat_smile:
6. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: zas tak moc se nenudím :grinning:
6. únor 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli: :grinning:
6. únor 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem Davida vyhodila i s manželem ven. Chřipku manžel asi nemá, to jenom nadělal z komára velblouda, přijel z práce dřív a má rýmečku a bolest v krku. Já mám doma bordel jako v tanku, ale jsem úplně vyšťavená a jdu spát než přijdou zpět.
6. únor 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, to je nejlepší řešení :wink:
6. únor 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi, no fakt:slight_smile: je to teda už tak půl roku, co jsem se nachytala, že místo kafe si dávám odměrky nutrilonu a to jsem si myslela, že je konečná ( :grinning: :grinning: ), ale když jsem nedávno napsala po icq kámošce, jestli nechce v sobotu dojet, že Luky pohlídá a zajdem si někam na vínko a PAPÁNÍ,tak mi došlo, že tohle ještě bude gradovat :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janul,to s tím nutrilonem :grinning:
my i s manželem jak paka když dáváme třeba kafe do kávovaru nebo cokoliv počítáme, tak si v duchu jedem 30, 60, 90, ..... :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek