• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
no my s MM taky pěkně blbnem. Sme tak stáli ve frontě v obchoďáku u pokladny a najednou vidím jak MM bezděky drndá s nákupním vozíkem :grinning: (dítě v něm nebylo)
6. únor 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás je dnes hnusně :angry:
Marci...bordel mám taky - včera jsem vyvařovala jídlo na celý týden, dopírala prádlo, dnes dožehlila - a nějak mi chybí energie na to dobalení a úklid. A to jsem slíbila, že ještě upeču bábovku a nějakou buchtu :frowning2:
Juli teď usla a já místo toho, abych se do toho pustila, tak tu klimbám nad hrnkem čaje. Nejraději bych si lehla :pensive:
6. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, chodíme tady na Vinohradech k Dr.Kytýrové - doporučila mi ji jedna kolegyně z práce, chodí k ní se svýma dvěma synama je spokojená. Já jsem teda taky, takže dobrý :slight_smile:

Jo a mentál jsem taky :grinning: :astonished: :pensive:
Maty se občas taky řehtá jen tak něčemu "normálnímu" - někdy stačí, že se nad něj nakloním - tož su možná tak směšná já :dizzy_face: a z toho se můžu snažit jak chci a jen na mě kouká a nic - prostě nuda, nezájem.Matka-vopruz :confused:
6. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon, užijte si hory, at se vydaří počasí!!! :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, stran toho golfáče - co si o tom myslíte?:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13749228
6. únor 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,

kdyby náhodou se vám to stalo....malá, jak má ty teploty, tak se jí začala propadat fontanelka. já celá hotová volala do nemocnce, takže..u teplot je to normální, propadlá fontanelka značí málo tekutin, tak mi řekli, že mám dávat i čajíky, takže tak.....

jani, vypadá hezky!!!!jen nevím, jaká je cena a jak je prostornej, ale ty jsi říkala, že by si jej stejně chtla vidět ne? taky budu kuppovat podle toho, jak se bude v něm líbit malé

:grinning:
6. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, vypadá dle obrázku fajn, máš možnost ho ale vidět někde na živo?
Cenu má teda skvělou. No jestli ho nemůžeš vidět, tak dej ten název do gůglu a uvidíš, jestli ti vyjedou i nějaký případný diskuze mamin, jestli jsou s ním spokojený.
6. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, Pet, je to ze Šumperka, my od tamtud s mm pocházíme a často tam jezdíme, tak jsem si říkala, že bychom to tam omrkli a pokud by to nebylo možné nejdřív vidět "na živo" tak do toho ani nejdu - aby mi pak domů došel nějaký šmejd a já měla problémy to reklamovat nebo vrátit - to nerisknu.
Ale na té fotce se mi líbí a samo i ta cena je super a taky, že jde polohovat až do lehu - další plus.
Pořád nemůžu donutit mm, aby se na něj taky podíval a kdyžtak právě zkusil najít nějaké ty recenze - na to on je machr - hledá recenze na cokoli - takže se nebojím, že by si to neprověříl.
Akorát ještě uvažuju, že 8 kg je dost, jsou i lehčí golfky - jenže taky dražší :unamused:
Katy, kolik váží ten tvůj sporták chicco? To ale nejsou golfky, že?

Beti - díky za info o té fontanele - fakt zajímavý a taky dobré vědět :fearful:
6. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám dobaleno, nachystáno, loučím se s váma, mějte se krásně a pozor na bacily, ať se vidíme na srazíku :grinning: Paaaaaaa
6. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharon, tak se mějte moc fajn :wink: užijte si to :slight_smile:
6. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, víš že ani nevím kolik váží :sweat_smile: Já jsem ho zkusila zvednout a přišlo mi to OK. Ale není to takovej ten klasickej nejlehčí golfáč, má ty kolečka trošku bytelnější.
7. únor 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, hlavně, že ho uneseš - to je důležitý :wink: já jen, jestli to nevíš, když všude píšou, kolik které golfáče váží - většinou je to kolem 8 kg - což mi přijde i dost, ne že bych byla nějaká křehule, ale v kočárku tak 8 kg dítě + 2 kg ostatní "ptákoviny" a je to hned 18 kg - to mi přijde na zvednutí dost :confused:
7. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no na nějaké dlouhé nošení to nebude. Jen zvednout do šaliny a z šaliny a tak :wink: A když budu hodně naložená, tak si o tu pomoc steně řeknu.
8. únor 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vůbec nestíhám se sem za váma dostat :cry: No je to zápřah se dvěma dětmi a navíc Adámek má tedˇneštovice chudinka :cry:

Chci se zeptat, ještě mimča zavazujete, zabalujete, aby nemrskala ručkama při spinkání? My s tím začali a tedˇusíná pěkně sám s dudlíkem a zavinutej, ale jek ho nezavinu, je řev :cry:
Do kolika měsíců budete děti zavinovat? Myslím, že pak jak s tím přestanu, bude pořád rodeo při spaní :grinning:

No prostě budem muset později začít odnaučovat ten spinkací dudlík a zavinování....
8. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
afi,

to teda neporadím, my nezavinujeme, ale dáváme ji pod peřinku a ta pak v noci končí buhví kde :frowning2: ona furt chce mrskat nožičkam a a cestuje po postýlce, tak by zavindu asi nesnesla. ale dávali jsme ji asi do 2 měsíců.

jinak my teda máme pokrok-sobota-začala vytvářet buvliny ze slin a ted pořád prská a vrčí, jak je hezky vyrábí

:grinning: a dneska szačala zvedat halvičku z lehu do sedu a už je tak v polovině a hlavně z toho má radost,my samozřejmě tak, ale nás baví ty sliny :grinning: :grinning: manžel objednal takovou starší kameru, tak budeme dokumentovat :grinning:

afi, moc ti přeji, aby adámka neštovice so nejdřívě přešly :frowning2:

jani, nakonec jsem se s golfáčem rozhodla tak, že si vybereme na veletrhu Prodítě v březnu, jsou tam i ty slevový akce, tak bych jej tam rovnou vzala.

hezký večer holky
8. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Afi, my taky musíme na večerní usínání stáhnout ručičky :unamused: Přes den usne i bez toho, ale večer jak je už přetažená a ubrečená, tak sebou taky háže a neusnula by. No a zavinovat budem tak dlouho dokud to bude Adeli potřebovat na usnutí a dokud se zavinout nechá :slight_smile:
9. únor 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já Davida taky dávám na noc pořád do zavinovačky (mám takovou velkou z ovčí vlny), ruce mu tam ale nestahuji. Je ale super v tom, že se z ní neodkope. Ve spacím pytli, do kterýho jsem ho zkoušela dát, dělal hrozný alotrie, furt se v něm otáčel na břicho, to v zavinovačce nedělá. Dneska prospal většinu část v noci se mnou v posteli, protože v postýlce furt cosi vykládal. Furt uvažuji o tom, že z postýlky udělám balkón abych ho měla hned vedle sebe.
Jinak jsme dneska ráno byli na další rehabce. Sice nás fyzioterapeutka pochválila za pokrok co jsme za týden udělali, ale pak jsem tam s ní vedla dlouhou debatu na téma asymetrie v kojeneckém věku a skoliozy v pozdějším věku. Jsem z toho taková nějaká zdrblá, říkala, že tady se dají předpokládat rodové dispozice. Sice jsme to prý chytli včas a dá se hodně zachránit, ale stejně......... Tak pořád přemýšlím co ještě udělat víc......... Ach jo jsou to starosti s dětma :slight_smile:
9. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pořád přemýšlím jestli nechat Davida tento týden naočkovat druhou hexou. Manžel je nachlazený, takže mám strach. :unamused:
9. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
normálně si vůbec nepamatuju, jak dlouho jsme měli barunku v zavinovačce, asi dlouho, ale takový to pevný zavinování jsem bohužel neznala, takže jsme nedělali.
Marci, úplně klíďo s tou hexou počkej, není kam spěchat a třeba ji ani nebude dr mít :wink: a prosím tě ten balkon se dělá tak, že se ta jedna strana úplně odstraní? Je to stabilní? My to máme teda tak, že máme komplet postýlku přiraženou k naší posteli, ale se všema 4 stěnama, baru stejně spí s náma, ale kdyby to bylo stabilní, tak bych to asi oddělala, aby se mohla volně převalovat k nám a zase zpět.
9. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi no balkon je to právě bez té jedné stěny. Zatím ho nemám, MM právě furt řeší, že to nebude stabilní :unamused: Taky mám přiraženou postýlku úplně na posteli, ale David poslední dobou furt v postýlce brblá, že chce dudlík a já se musím furt zvedat, což je pěkně naprd.... Dneska spal taky skoro celou noc se mnou (jinak se mnou spává tak od 5 hodin ráno). Jenže sebou strašně šije, mlátí rukama...........
No kdyby hexu neměla tak by mi spadl kámen ze srdce
9. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Barunka s sebou taky příšerně šije, vždycky se ze spánku posadí a hned buchne na jinou stranu, zase se posadí a plácne s sebou zase jinam, takhle jsem ji už párkrát zachraňovala z kraje postele, kdy se chystala buchnout do prázdna :grinning:
9. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu si vás dočíst... dlouho jsem tu nebyla.

Ahoj betinko, koukám, že vaše malá je pěkné číslo..a jááááák vyrostla :slight_smile: je nááádherná!
Před týdnem jsem tě viděla, někam jsi s malou jela autem, ale asi jsi mě neviděla, protože jsem kolem tebe prosvištěla autem a nechtěla jsem na tebe troubit, už skrz malou.
9. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

marci, ty neštovice má ségra :frowning2:

Kuba se o víkendu sám postavil, pěkně se opřel o vysavač a vesele si stál :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal - to teda Kubovi velmi gratulujem a ty si připrav kolečkový brusle, páč za chvíli už ho vůbec nebudeš stíhat... :grinning:
10. únor 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko naštěstí nemáme velký byt, tak se to dá stíhat :slight_smile:

A tady pěkně sněží :frowning2:
10. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo - obrovský vločky... no jo no - včera jsme uklidili sáně na půdu. :sweat_smile:
10. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda to sněžení pěkně štve :angry: :angry: :angry: - to zas budu tahat kočár jak otrok :confounded:
10. únor 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale houby marci - to nevydrží.. :wink:
10. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky štve, já jsem se po sobotě navnadila, že už jako bude teplo, no ale přece jenom je začátek února, tak co bych chtěla :sweat_smile:
10. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, u vás sněží pěkně? U nás vedle na Vinohradech teda hnusně! :angry:

Holky, musím se pochlubit - před chvílí mi paní dovezla ukázat golfky Maxi-cosi a já si je rovnou nechala. Jsou starší, ale moc moc hezkééééé :slight_smile: dohromady s nánožníkem emitex a adaptéry na autosedačku za ně chtěla jen 1.100,- no jsem nadšená! Doufám, že kočík bude v pořádku a mi nadšení vydrží :wink: Je teda celý černý, ale je to zas praktické a dám do něho Matymu barevné hračky a nějakou barevnou deku a bude to lepší :slight_smile:

Do zavinovačky jsem balila tak do 3-4 měsíce, pak se to Matymu moc nelíbilo a ruce z toho stejně vždycky vysoukal ven - tak jsem ho ve 4.měsíci začala dávat na bříško a spinká klidně a spokojeně. Takže mi spíme na bříšku a ruce máme v klidu. :dizzy_face:
10. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek