• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Jani to tady taky sněží hnusně, teda teď už ne, ale to se rozpustí, doufám, já už nechci sníh.
Gratuluji k nákupu golfek, já ted taky vybírám
10. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to je supr cena za ty golfky Maxi-cosi. A černá barva vůbec nevadí - fakt jak píšeš - dozdobíš to hračkama a Matym :slight_smile: Já mám taky oba kočárky nebarevný - šedej a hnědej a jsem spokojená.

Já jsem se taky chtěla vypravit do města, ale teda teď jak to vidím...Ale asi mě stajně vyžene ven hlad, doma nic není :grinning:
10. únor 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty golfky musí být krásný, mě se černá líbí hodně. My jsme teda včera večer vytáhli už ty naše a vypadá, že už v nich skončíme :sweat_smile:
A jinak se asi loučím, páč dneska zabiju ty kretény, co tady rekonstruujou a půjdu do vězení, Katko, že mě budeš chodit navštěvovat a povídat si se mnou přes telefonek??? Dneska to dosáhlo maxima, už to fakt nedávám....
10. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, posílám odkaz, at je můžete omrknout :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2375011&vReferer=
10. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem hrozná, ale strašně nadšená, je to holt čerstvé :grinning:
10. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, krásný :wink:
10. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: nemají chybu!

Peto: jo, budu ti tam nosit buchty :grinning:
10. únor 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastnoručně upečený????? To je ovšem nabídka :grinning:
10. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnou upečený by byly za trest a ne za odměnu :grinning:
10. únor 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,je krásnej!! :slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosím tě :grinning:
10. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
však víš jaká jsem kuchařka. Právě si jdu například koupit oběd do města :wink:
10. únor 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jani ty golfky jsou fakt pěkný. Mě se taky černá barva líbí. Já si prosadila i černou manducu (MM musel ustoupit :slight_smile:
10. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, jsou nádehrný

ahol luci, já mám pocit, že se uvidíme až naše děti půjdou do tanečních :grinning: děkujeme za pochvalu, verunka je už kus ženské, sice je to čertík se zlobidlem, ale miláček :grinning: těším se, až se tady konečně potkáme!!!!!

holky, dneska byl hroznej den. byla jsem u kamošky v brně a pak jela domů, jela jsem 2 hodiny a byla jsem úplně rozklepaná,jak sem přijela domů, tak jsem bulela. jezdím 10 let, ale takovýhle silnice jsem nezažila, auta sjížděla z kopce dolů..nejvíc mě naštvala sobeckost chlapů hnusnejch. stáli jsme v kopci a zasekly se tam dvě auta, já tím pádem taky pod nima-už se nedalo auto rozjet. tak jsem vystoupila a ty dvě auta pomáhala tlačit..myslíte, že pak někdo pomohl mě? hovno leda, chlaoi seděli v autě a ani nevytáhli čumák, to jsem ještě neviděla takovou drzost......ach jo :frowning2: lidi jsou zlí
10. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti o těch zprasených cestách včera mi ani nevykládej. MM jel z práce taky 1,5 hodiny, nakonec to nad Holubice vzdal a vzal to tam přes nějakou polňačku, protože jinak by asi nedojel taky vůbec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dneska jak se kouknu ven, tak jsem nasraná taky, protože taková hnusná černá břečka co tam leží, je fakt děs..... to snad nevylezu ven dokud to nezmizne. Dneska jedem s malým na kontrolu a očkování do Slavkova. MM si dělá srandu, že asi má příroda Davida ráda a když má jít na očkování tak pošle takovou kalamitu, abychom nikam nedojeli. U první hexy stála kolona od dálnice snad až do Slavkova, takže jsme jeli do Slavkova přes Rousínov těma šílenýma serpentínama, ale jinak bychom tam nedojeli vůbec :sunglasses:
11. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, tak to má asi tvůj manžel pravdu :grinning: ale neboj, Davídek očkování hezky zvládne, malá měla teplotu jenom jeden den a je zase klid! tady se to furt teda sype, ale máš pravdu venku hnus :frowning2: , ale půjdeme už kvůli tomu, že s tím naším čoklíkem musíme
11. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz. Taky vám tak šíleně padají vlasy?? Já mám pocit, že budu za chvíli plešatá, protože to je děs.... Mám pocit, že všude kam se podívám nacházím svoje vlasy :frowning2: Začala jsem užívat i nějaké vitamíny, ale zatím nic moc výsledek nevidím. Jsem objednaná ke kadeřnici, ať mi to aspoň trochu přistřihne, protože mám teď vlasy fakt děsný. Já vím, že je třeba vydržet, že je to normální, ale stejně :angry: :angry:
11. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, bohužel je to normální, kritický je při kojení prý 4.měsíc a mým kamoškám padají vlasy skoro všem, mně se zase začaly hodně lámat nehty. je to nepříjemný a vitamíny to dost ovlivní, ale bohužel ne úplně :frowning2: taky jsem se hodně osypala v obličeji, ale to přisuzuju i MS.
marci, kamoška mi poradila Basico os firmy Just, je to sice drahý, ale je to přímo pro maminy kojící a těhulky a mělo by to obsahovat všechno a chutná to jak sádra :grinning: já si to objednala, protože si myslím, že i ty vlasy začnou padat..... :frowning2:
11. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti díky za tip, hned to prostuduju, protože mě padají fakt děsně - normálně mám strach zajet do vlasů hřebenem :angry: Já MS ještě nedostala, takže hrůza ksicht mě teprve čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen k těm vlasům, padalo mi to tak od konce třetího měsíce úplně šíleně, tahala jsem normálně kolem půl roku celé hrsti a fakt jsem si myslela, že budu plešatá :pensive: už jsem se smiřovala s mikádem, ale kadeřnice mi to nakonec rozmluvila, že padat to bude úplně stejně, jen ty vlasy nebudou tolik po bytě vidět, jak jsou ty dlouhý. Měla jsem revalid šampon, pak i tobolky, ještě i další vitamíny, myslím feminine support, celkem bez efektu. No a přestalo to samo, teď už bych řekla, že jsou i lepší než před porodem a nepadaj skoro vůbec, ale když si vzpomenu na ty ucpaný odpady při mytí vlasů, no těpic. Takže vydržet, určitě nevyplešatíte, když jsem nevyplešatila i já a to už jsem se smiřovala s tím, že budu fantomas :sunglasses:
11. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a jebáky marci mít nemusíš, sem tam mi něco vylezlo (MS jsem dostala cca 6-7měs),ale asi tak jak dřív :sweat_smile:
11. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nehty nepoznám, mám gelový,takže o jednu starost míň :grinning:
11. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Padaly - úplně neskutečně - v lékarně mi poradili Lactavit... je to pro kojící (pouze) beru to 14 dní a sice padaj, o malinko víc než před těhu, ale rozhodně už netahám plné hrsti z hřebenu a neválí se mi naprosto všude. :slight_smile: Takže u mě vitamíny zabraly.
Nehty mám lámací celej život takže tam žádná změna.
a MS nevedu takže neporadím.
11. únor 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to trvalo tak 4-5měs.než se to srovnalo,ale hlavně, že srovnalo :wink: :sweat_smile:
11. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, ten srazík!!!!!

zarezervovala jsem 10 míst na toho 17.února od 14 hodin, pro jistotu, takže nás tam i s mimčama čekají :grinning:
11. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super - tou dobou snad kalamita opadne - dneska nám měli dovézt mikrovlnku - a řidič mi volá a omlouvá se že je to tady děsně zapadaný a že před dědinou visí kamion takže se sem nemá jak dostat že to zkusí ještě odpoledne a pak se kdyžtak dohodnem jinak... :grinning:
No aspoň že už ji veze - doufám že se s ní někde nevybourá.. :sweat_smile:
11. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za tipy, asi se dneska na ten Lactavit zajdu zeptat do lékarny. Snad na mě nebudou ve Slavkově koukat co to chci :grinning:
11. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vlasy padaly fakt děsně a to já jich mám normálně poskrovnu, bohužel je to fakt úplně normální a slyšela jsem, že na to moc žádnej vitamín nepomůže, že spíš to jako přechází samo, každopádně si hnedka znamenám vaše tipy na další mimčo, páč budu vděčná za cokoliv, i kdyby to mělo být jenom placebo :grinning:
Beti, to Basico se prodává taky v lékárnách?
11. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petapi, ne,ne neobjednává...ale na stránkách www.justnahrin.cz, já to objednávám přes kamošku a tyk tymiánovou mast por malou na prudušky a na teplotu. chtěla jsem ji tady v lékárně a koukali na mě jak na spadlou z višně :grinning:
11. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - nebudou pokud půjdeš do zámecké - obednávali mi ho, ale paní tvrdila že jej běžně mívají - 60 tablet - 1x denně cena kolem 200Kč. takže nic přehnanýho. Otázka je jestli to pomůže i tobě. Já žádný vitamíny totiž nebrala. Takže u mně to asi bylo třeba doplnit.
Navic líbí se mi na tom že je to stavěno né univerzálně (těhu a kojící) ale jen kojící. Myslím že ty potřeby těla jsou někde jinde v těch dvou stádií..
A i kdyby to bylo pouze a jen placebo tak na mě prostě zabralo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek