• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Zajimavé stránky Beti, díky za tip, večer na to kouknu podrobně a taky tu mast objednám :wink:
11. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dá se tam Beti objednat něco přímo? Nějak na to nemůžu přijít, spíš to vypadá, že musíš mít nějakou dealerku co?
11. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka, však vo tom to je, hlavně, že to zabralo....
11. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petapi, dělá to kamoška, já to objednávám u ni....ono je to sice dost drahý, ale my s MM se už jinak než mastma neléčíme a o té tymiánové vím, že je na 100% spolehlivá, je to přírodní antibiotikum.
11. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě taky padají vlasy. Normálně mám svoje vlasy docela hustý a vlnitý, občas mi dřív někdo i chválil, že mám dobrý vlasy. Ale teď - katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Padají, jsou zplihlý, suchý, hnusný :angry: Doufám, že to brzo přejde.
11. únor 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky,

tak o těch vlasech jsem to už sem taky chtěla napsat - Marci mě předběhla, ale napsala jsi to úplně přesně, jak jsem to chtěla napsat já :grinning:
Já mám bohužel od přírody řídčí vlasy, takže momentálně čekám, kdy se ta pleš objeví....myslím, že už to dlouho trvat nebude - takže budu na srazíku jedinej plešoun :angry: A to nekojím, takže tím to nebude :pensive:

Beti, super, že jsi ty místa objednala - to bude mela!!! :grinning:

Jo, děkuji za pochvalu kočárku, jsem z toho zatím dost nervózní, jaký bude "v provozu", jestli jsem neprohloupila. Včera jsem si s ním "hrála" a zdál se mi dobrej, jen jsem zjistila jednu nepřijemnou věc - teda nevím, že mě to ani dřív nanpadlo - ale nemá takové to madélko vepředu - nevíte, je to tam nějak nutně potřeba? :confused: Došlo mi to až dnes, že to tam není - tak se ještě musím mrknout na net, jestli to není ani u jiných těchto typů. No, kdyžtak bych to musela zkusit dokoupit :unamused:
11. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já mám vlasy od přírody hodně jemné - i při té délce stačí v autě pustit vzduch na nejnižší hodnotu a lítají všude..... :sweat_smile:
Jana sun neboj - je zima čepice to schová - ty jakož to žena nejsi povina si ji v prostorech se střechou sundávat :grinning:

Mimochodem - to madlo vpředu - na sporťáku je to normálně ale na golfkách si nepamatuju že bych viděla... ale je fakt že nový trendy nezkoumám a jako golfky si vybavuju pár tyček a mezi nimi zavěšené plátno.. třeba to už od těch dob vylepšili :sweat_smile:
11. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, moje golfky to mají, ale zatím nedokážu říct nakolik to tam chci, teď na zimu mi to tam zavazí, dneska jsem s nima poprvé vyjela a oddělám to, ale v létě nevím zatím. Ale třeba se to k tomu dá dokoupit, u některých to jde.
11. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, to madlo se dá přiobjednatm já aztím uvažuju, že bych to madlo chtěla, ale uvidím, až budu kupovat a pak v provozu, už nic dle zkušeností, nekupuju dopředu :grinning:
11. únor 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dneska byli na 4. měsíční kontrole u dr. a ztvrdli jsme tam v čekárně víc než 2 hodiny. David tam nakonec po vřískání usnul, takže na doktorku pak čučel jak vyoraná myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vážíme 6,23 kg, měříce 69 cm. Dostal druhou hexu, teď doma hodinu šíleně vřískal a teď usnul. Tak doufám, že to bude nějaké větší reakce.
11. únor 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, tak Dejvík nakonec druhou Hexu dostal? Tak hlavně, at je v pořádku a nemá žádnou další reakci, než to hodinové vřískání :dizzy_face:

na madlo jsem se dívala - teda na tyto typy kočárků a nemají je žádné - takže to tam prostě není. No uvidíme, snad to Matymu nebude nějak vadit :sweat_smile:

Lani, díky za tip - budu teda jedniná v čepici - vzhledem k tomu, že mám jen takovou napůl na hlavu a nebo jen háčkované s dírkama, tak stejně budu napůl plešatá :grinning: Jo a jak si pamatuješ golfky, to taky ještě je :slight_smile: ale jsou i jiné - řekněme, že mezi těma tyčkama je o něco víc než jen to plátno :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ted ještě řeším, jakou k tomu objednat pláštěnku, aby na to sedla, ztrávila jsem asi hodinu na netu a dopadlo to tak, že jsem akorát tak zmatená :rolling_eyes:
11. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

tak my byli dnes koukat na golfky a docela se nám líbí chicco multiway, musím kouknout na reference, já chtěla PP ale ty jsou dost drahý a tak zatím uvidíme.

Vlasy mně taky padaly, ale už to naštěstí přestalo.

Jani já myslím, že madýlko zas tak potřeba není. Zkus pláštěnku od emitexu, ta dělá na golfky.
11. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, díky - samo jsem se dívala, ale nevím přesně kterou, mají tam dva druhy, co bych si tak myslela, tak jim asi napíšu dotaz, abych nekoupila špatnou.
Jinak - Kuba je fakt šikula - postavit se v 7-mi měsících - dívala jsem se na fotky - je roztomilej - i s těma "nálepkama" na tvářičce :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, ty Chicco multiway jsou chválený hrozně moc, stejně jako Jané energy :wink:
11. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme dneska měli blbou noc.....Dejvík je po té druhé hexe a asi ho ta nožička bolí, měl jí horkou, tak jsme mu jí chladili, on furt poplakával. Takže jsem jak po flámu :unamused:
12. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dobré ránko,

tak tady svítí sluníčko, vypadá že bude hezky.

Jani jj to lepší tam napsat, než kupovat zajíce v pytli. Jakubovi to vyřídím, děkuji :wink:

Petapi, četla jsem na něj reference a vychází dobře, tak do nic asi půjdeme.

Marci to je mi líto :frowning2:
12. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo - jo - jsem ráda že máme po Hexách... po pvní nic. Po druhé večerní horečka, po třetí horečka vydržela dva dny... br... nechtěla bych vidět další reakci - to už bych asi nedala. :sweat_smile: Teda spíš moje záda by to nedaly.

Jo jo sluníčko svítí - i bych celkem vyrazila ven - ale po silnicích v tom mokru... na sáňky to zas moc taje... no stejně pujdem - holt nás ty auta asi trochu nahodí.. no. Však se z toho nestřílí. Hlavně když uhnou :grinning:
12. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, zdravíme se Simčou. My už máme za sebou po včerejšku i 4hexu a na žádnou jsme ani jednou neměly reakci, jsem za to ráda. Kupodivu spala naopak jak zabitá, od sedmi večer do šesti ráno v kuse :sweat_smile: . Marci, to se spraví, třeba bude už dnešní noc ok :unamused: u nás byl kritickej šestej až devátej měsíc, to bylo pořád buzení po chvilkách, pak jsme ji šupli do svýho pokoje a je klídek. Nedávno jsme tu měli návštěvu, tak musela spát v postýlce zas s náma v pokoji a co chvíle jsem k ní vstávala :confounded: Jinak dnes už máme rok a čekají nás od zítra oslavy, jeje to letí. Za chvíli budete slavit s mimčama vy :wink:
12. únor 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Simonce přejeme všechno nejlepší k prvnímu ročku života :dizzy_face:
12. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme kal :wink:
12. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
januli, přejeme Simonce hodně zdravíčka,aby byla pořád takovej zdravej malej usměvavej lumpík!

marci, to je mi líto, my měli po drihé hexa tu teplotu jeden den a stálo to za to, chuděrka nevěděla, co se s ní děje :frowning2:

jinak jsem se dneska zaradovala, pořád jsem žila v tom, že ten sraz máme až ve čtvrtek a on je v úterý. Jupí! se moc těšíme
12. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My po první taky nic, a teď ho asi jenom bolela ta noha a měl jí horkou, horečku nemá, ale chovat nějak zvlášť nechce, protože ho to asi bolí, tak nechce aby ho tam někdo držel.
Taky gratulujeme Simonce k narozeninám!!!!
12. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky přeji simonce vše nej nej :slight_smile: a zavidim žemate za sebou hexa nas teprve první čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jana.sun jak to vypadá se srazem toho 17.2. bude se teda konat?už se těšíme :slight_smile:
12. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
barci, máme sraz 17.2 od 14:00 hodin tady: http://www.hollandia.cz/hollgurt.html, přijdeš?
12. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkujeme za přáníčka holky a v úterý se na chvíli stavíme :wink:
12. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší Simonce k 1. narozeninám :slight_smile:

Vypadá to, že srazík se konat bude, tak se tam všechny uvidíme :wink:

Nás hexa taky teprve čeká, dr. to odložila kvůli tomu, že je Maty narozený dřív :unamused:

Jinak my se dnes poprvé sami otočili ze zad na bříško!!!!!! Udělal to dvakrát za sebou a pak už ne. Asi to nebude jeho oblíbená činnost :grinning: No, ale hlavně, že už se blýská na lepší časy :slight_smile: a od včerejška si strká nožičku až do pusinky :grinning: - vím, že ty vaše šikovné dětičky už to dělají dávno, u nás je to holt úspěch :sweat_smile: :zipper_mouth:
12. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to Matyáškovi taky moc gratulujeme. Je to taky šikulka. Vždyť on má co dohánět, takže to chce všechno čas :wink:
12. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, je moc šikovný, Simča se taky točila myslím až jak vy a v úterý už se Vám pochlubíme jak krásně ťapkáme :grinning:
12. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno milé dámy,

tak dneska máme za sebou opět jeden z príma dnů. ten začal už včera, kdy jsem tady potkala dvě maminky, obě mají chlapečky (1.měsíc a 3.měsíce), na mou udivenou otázku, jak jim v noci spinkají, odpověděly, že jden spí 5 hodin v kuse a druhý 7. raději jsem se nezminovala o spaní mho malého upíra (změním ji jméno Verunka na Upírka). Tedy poté, co včera spala pouze 2 hodinky v kočárku, jsem si říkala, že alespon v noci by mohla spát, ano spala. od 19:30 do 23:00 a poté po hodině a půl, posledí span skončilo ve 4:15. poté, co mi nepomohlo ani to, že jsem ji začala vyhrožovat vývarem z makovic, jsem začala hledat, kde by v ní mohly býti ukryté baterky Duracel. Bohužel nic. tak jsem celá v depresi s kruhama pod očima a již hotovým obědem, volala o půl 6 babičce a chtěla si postěžovat. ta mě uklidnila, jelikož prý sousedka má miminko, které nespí v noci a tak s ním maminka jezdí v noci po městě, aby spalo. zjistila jsem tedy, že můj malý upírek je vlastně poklad a že si nemám na co stěžovat.....no nic, jsu si teda šňupnout, abych přežila následující den plný aktivit :grinning: :grinning:
13. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek