• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
:grinning: :grinning: Beti aspoň už máš uvařený oběd :grinning: :grinning:
Šňupnout bych potřebovala taky, teda ne proto, že by David nespal - on je přesný jak budík jede svoje 3hodinovky (sice se nám asi definitivně přestěhoval do postele, ale to neřeším, do 10 let v ní snad nebudu). Ale na mě zase něco vlezlo - rýma, bolí mě hlava, všechno, hnus............u nás si ty nemoci nějak podávají ruce :frowning2:
13. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:nějak to přežij, určitě se Verča umoudří :wink: :grinning:
13. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

tak to je mi moc líto, slyšela jsme ted nějaký rychly vyprostovák :grinning: nastrouhat zázvor, přidat med a citron a to vše zalít horkou vodou, pít několikrát za den. zkus to, nic tím nezkazíš. hlavně, aby ti bylo líp!
13. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, kamoška říkala, že už je prý po chřipce. MM dneska učí v tescu, tak říkal, jestli bych jela s ním a já ted nevím, bojím se, aby něco nemohla chytnout. chodíte holky do hyprů nebo ne?
13. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beti určo s terzkou na sraz dorazíme :slight_smile: domluvím se s janou.sun bydlíme kousek od sebe a dorazíme spolu :slight_smile:
13. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marci, zkus toho vyprošťováka, co radí Beti, at můžeš dojet na srazík. Hlavně, at se ti uleví. V jogurtátně ti objednáme ten největší a nejtučnější jogurt!!! :wink:

Beti, MM tvrdí, že každé dítě má návod, jak ho "vypnout", prý se dostává v porodnici. Asi jste si ho tam zapomněly :grinning: :grinning: :grinning: - mimochodem my taky :wink:
13. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barci, jj domluvíme se :slight_smile:
13. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak co s těma hyprama? chodíte? :grinning:
13. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti nechodíme a hlavně teď mám strach jít i na blbou procházku po vesnici :angry: Pokud nemusíš, tak bych to ještě nějaký týden odložila.
13. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jinak jsme s Davčou už v obchoďácích byli, to jo (neseparuji ho jako skleníkovou kytku), ale teď ty blbý chřipky mě fakt straší.
13. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, my do hypru taky normálně chodíme, ono taky záleží, co je to za dobu, kolik je tam lidí, před 14.dny jsme byli v Globusu a to bylo taky chřipkové období a zvládli jsme to. Ale možná je lepší moc neriskovat.
13. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janula - Simči véééélka opožděná gratulace.

Do hypru moc nelezem teď než ohlásí že je konec chřipek...

Do vsi se nebojím - nikdo mě tu nezná tak se nikdo do kočáru dívat nehrne :grinning: aspoň nějaký výhody to má :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Marci ten vyprošťovák určo zkus, pokazit fakt nic nemůžeš, ať můžete dorazit :wink:
a něco pro zasmání:
Somálský emigrant přijede do Teplic. Zastaví prvního člověka, kterého
potká a řekne mu:
"Díky, pane Čechu, že me necháváte v téhle zemi a zajišťujete mi
ubytování,stravování, lékařskou péči a vzdělání zdarma!
"Muž ale odpoví: "Ne, mýlíte se, já jsem Róm."
Somálec jde dál a potká dalšího kolemjdoucího:
"Děkuji za vaši krásnou českou zemi!"
Ale kolemjdoucí odpoví: "Já ne Čech. Já Vietnamec."
Somálec jde dál, potká dalšího kolemjdoucího, potřese mu rukou a říká:
"Díky za bájecné Čechy!"
Kolemjdoucí řekne: "Nejsem Čech, jsem Ukrajinec!"
Somálec nakonec potká krásnou ženu a podezřívavě se zeptá:
"Jste Češka?"
Žena odpoví: "Ne, jsem z Kazachstánu."
Somálec je zmatený a ptá se: "A kde jsou proboha všichni Češi?"
Kazaška se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví: "Asi v práci!"
13. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Peto: :grinning:

Beti: nezoufej, nejsi v tom sama. My taky blbě spíme :angry: Včera mi říkala kamarádka, která má 2 děti (obě se jí v noci budívali/budí), že si na to časem zvyknu. Tak jsem zvědavá. Zatím jsem si nezvykla :unamused:

No a naše dítě se naučilo novinku - když je přetažená, nebo nespokojená tak piští. Já už jí říkam, ať teda raději klidně řve, ale hlavně ať nepiští. Nebo budu pištět taky a to proto, že se z toho zblázním :grinning:

Jo a do obchoďáků taky chodíme.
13. únor 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím ovíkendu, my jsme u našich a klasicky barunka nemůže usnout, ale ty keci babiček a tetiček!!!!!!!!!! mám chuť je poslat už někam...........
14. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pet, tak bud v klidu, ted od nás odjeli tchánovci. malá byla vždycky společenská a dneska jen řev a řev a oni z toho usoudili, že je hroznej mamánek (protože se uklidnila jen u mě, což je logický, když jsem s ní neustále), takže došli k závěru, že musíme víc jezdit, aby si zvykala. no tak to víš že jo. prostě malá nemá svůj den :frowning2:
14. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo beti, chápu, hrůza, oni dělají, jak kdyby neměli děti nebo co....
14. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet: oni už si to za těch x let nepamatují :wink: :grinning: a taky si nepamatují jak nehorázně je podobné kecy vytáčely od jejich rodičů :grinning: u nás poslouchám to samé,ale Simča momentálně fakt mamánek je :unamused:
14. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

s tím mamánkovstvím - mi to přijde normální, že je dítě "mamánek", každé si do toho přijde, když začne vnímat okolní svět a ono ví, že u mámy je v bezpečí. A některé děti to časem přejde, některým se to zas v nějakém období vrátí, ale je to prostě tak. Horší by bylo, kdyby ani u té mámy nebylo v klidu. A taky je pravda, že i děti mají "své dny" a nemusí mít "náladu" na návštěvu a nebo prostě na jiné lidi. Myslím, že by to ostatní měli pochopit a ne mudrovat, co rodiče mají nebo nemají dělat. Rodiče vědí nejlíp, co jejich mimču sedí a co ho uklidní, tak nějaké chytré řeči od tchánovců a podobně....jedním uchem tam, druhým ven.... :rolling_eyes:
u nás je to naštěstí v pohodě - aspon před nama si nikdo nedovolí nic říct, asi proto, že bydlíme tak daleko, takže když za nima jednou za těch 14. dní dojedem, tak jsou rádi, že nás vidí - teda hlavně Matyho :slight_smile: - o mě a MM zas tolik nejde :rolling_eyes: - a i kdyby chtěli mít nějaké připomínky, tak se asi bojí, že bysme se na ně příště vybodli :grinning:
a do Brna za nama se taky jen tak nerozjedou, když nejsou s námi domluvení, takže by taky nemuseli Matyho vidět pěkně dlouho :dizzy_face:
a Beti, jestli je ti s Verunkou dobře doma a cítíš, že jí to nedělá dobře, když má být někde v jíném prostředí, tak s ní buď doma - na co jí dělat nějaké stresy, sejně to v ní nezlomíš a jen to v ní třeba víc posílíš. ono ji to časem přejde a bude za babičkama a dědama jezdit ráda. jen ted má raději svůj klid doma, své prostředí a režim a tak je to v tomhle věku normální - není to nic neobvyklého a špatného. :wink:
15. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a upozorňujeme, že budeme na srazíku největší prďavci, Maty už druhý den střílí jak z děla :grinning: :grinning: :grinning: až se někdy bojím, aby mu to tu prdelku neroztrhlo :confused: :sweat_smile:
15. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani :grinning: :grinning: , vy budete střílet a my pištět a hýkat :grinning: jinak jak jsem vám psala, že tchyně řekla, že máme jezdit častěji...takže bude si brát dovolenou a bude od nás od útěrka do středy :grinning:
15. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak se neozvala marci, tak doufám, že není nemocná :frowning2:
15. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak my zítra bohužel nedorazíme
16. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám se ten srazík nějak rozpadá...
Pročpak kal.. - snad tedy příště..

Jinak - doufám že se Marci ozve aby jsme věděli Beti - nebo já Kam se stavovat.

A jestli se zítra dostavíme - závisí na sněhových podmínkách... tady leží sníh od minulého týdne, dneska sněží a páč tady není žádná hlavní trasa - neodklízí se. Takže uvidíme kolik ho tu bude zítra, jestli to půjde vyjet a nebo ne.
Prozatím počítám s tím že pojedem - ale jeden nikdy neví. :sweat_smile:
16. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přeju krásný i když usněžený den :wink:

tak na horách bylo super.....v sobotu (tady 12st, na horách 7st) jsme přijeli do Čenkovic a všude samá břečka - to bylo zklamání!!!! Majitel chaty nás uklidňoval, že má začít sněžit - a fakt, do druhého dne napadla halda sněhu a mohlo se lyžovat. Tak jsme si ten týden užili (dokonce jsem si zkusila snowboard :grinning: ), ocenili jsme bydlení na svahu, nemuseli jsme nikam šlapat a když nebyla mlha, tak jsme mohli i holky vypustit lyžovat samotný a koukali jsme se z okna jak svištěly po kopci. Byli jsme teda v maličký chatě,kde nebyly oddělené pokoje- takže jsme musely starší holky kvůli Julince trošku zklidňovat, ale ta si za 2 dny zvykla na větší hluk a bez problémů spala - dokud se jí nevrátila kašel a rýma :unamused: /chytla ji od MM/ to jsme pak měli všichni budíček několikrát v noci,když se dávila a brečela. Takže jsem poprvé od jejích 4týdnů kojila v noci 3krát a vstávala nepočítaně. Haha ráno jsem padala na hubu. A nakonec spala v autosedačce - tam se jí dýchalo nejlíp .
Ale - vedlé té chaty má ten majitel postavený krásný velký dřevěný srub, takže tam jedem příští rok :grinning: jen musíme sehnat víc lidí :grinning:
16. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlasy - padají mi až hrůza, normálně jich mám málo, teď navíc zplihlé, mastné.....fůůůůůj A nemám čas ani hlídání na kadeřnici :frowning2:
pleť - tak nejvíc poďobaná na srazíku budu já. MS jsem sice ještě nedostala, ale od 3.měsíce po porodu jsem jak patnáctiletý puboš :angry: dělají se mi hnus boláky, které se navíc hojí i 10 dní :angry:

srazík.....už se mooooc těšíme :wink: jedeme vlakem tam i zpět :frowning2: a hlásím, že sebou budu mít i Míšu - zjistila jsem, že je objednaná na neurologii, takže my do B.vyrážíme už ráno.
16. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opožděná gratulace SIMONCE k 1.narozeninám :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
obchodňáky.....my chodíme a nidky Juli nic nechytla a když jsme týden nebyly kvůli chřipce, tak chytla virozu :grinning: :grinning:

jani sun...golfáč nádhera. No, mě asi teď ještě golfáč u manžela neprojde - řekne mi, že mám sporťák :grinning: a jestli se mi blbě tahá do vlaku, ať začnu KONEČNĚ řídit :grinning: :grinning: zas na mě bude mít páku jak mě k tomu tlačit.
16. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Šári,

vítám tě výletníku :slight_smile: ty se teda máš, ale zase na druhou stranu me měrzí, že byla Juli nemocná :frowning2: hlavně, že to aspon v autosedajdě vydržela a že jste taky měli sníh! a těšíme se i na Michalku! aspon bude někdo dělat dozor

tady padá dneska o stošest, taky doufám, že se zítra dohrabeme. Marci, co ty?

Kal, jakto že nejdete? :frowning2:

Lani, kdyžtak vytáhneme nějaký ty železný okovy a hned se pojede líp :slight_smile: já teda zimu muluju, ale co je moc, to je už příliš. kdyby byl normální sníh, tak je to paráda, jenže ona je pod tím ledovatka a zen sníh zmrzlej a to se fakt kočárkem nedá, ani autem.dneska jsem měla jet za kamoškou do brna, raději jsem to odpískala :frowning2: :grinning:
16. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem pořád nachcípaná :frowning2: - sice míň než v první vlně, ale stejně ........ strašná rýma, ucpané dutiny, achjo..... Davidovi kapu do nosu MM skoro furt, protože mám strach, aby to nechytl, minulou středu dostal hexu, tak z toho mám nahnáno. Takže se mnou to na sraz nevypadá, ještě bych vám tam nakazila děti :frowning2: Pěkně mě to štve, ale tak snad mezi vás zapadnu i příště.....
16. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek