• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
marci, ach jo :frowning2: to mě moc mrzí, jsem se moc těšila, nedá se nic dělat :frowning2: chápu, že když ti je blbě,nikam se ti nechce. ale stejně doufám, že se brzo uvidíme. marci, ty máš z toho kojení oslabenou imunitu :frowning2: vitamínky a zase vitamínky!
16. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - tak příště :wink:

Bet - přesně tak - než se vysekat - to si radši sraz nechám ujít... uvidíme jak to bude sjízdné zítra.
16. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo na té oslabené imunitě asi něco bude. Kdyby malej nepřibíral nebo byll jinak problémovej tak to kojení asi típnu, ale on se kojí fakt parádně, není nemocnej, takže prostě musím vydržet... Navíc doufám, že s příchodem jara a sluníčka se i ta moje permanentní únava odbourá :slight_smile: Už je konec února - to uteče....
16. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
otázka je jestli počasí na planetě ví kdy nám v kalendáři začíná jaro :grinning:
16. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanko nestraš že tohle hnusoidní počasí bude mít ještě dlouhé trvání!!!
16. únor 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestraším - jen jsem se zamyslela... :sweat_smile:

Byly jsme posledně u Dr. a měla tam paní cca půl roční dítě - hrálo si s "dřevěnou tyčkou na které byly zavěšeny bartevné kuličky provlečené na silných šňůrkách skrz tu tyčku" mělo to celé tak cca10cm.... moc si s tím vyhrálo, a mě se to docela líbilo... bohužel to nejsem schopna vůbec nikde najít. Neviděli jste to náhodou někde?
16. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanko, jj to máme taky, je to výborná hračka, děcka to mají strašně rádi, zkusím pohledat...
16. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.branakdetem.cz/ je to ta první hračka na stránce?
16. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak blbě, nezobrazilo se to...
16. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak koukám, že se mi to tam nenapsalo celé. Na sraz nepůjdeme z toho důvodu, že má Kuba kašel. Nechceme nakazit další zdravé dětičky. Je mi to moc líto, ale nedá se nic dělat. Tak snad příště :slight_smile:

Lanko jj tu hračku máme, je naprosto super :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy ste zlaté... to je ono. :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem se dívala na net na zprávy a zítra to má být ještě horší!!! Nevím, ale něco mi říká, že ten sraz asi nedopadne :unamused: Asi bychom to měly nechat na jaro, až konečně teda dorazí - snad to bude v tom březnu.
co vy na to? Jak se domluvíme? Já teda v podstatě no problem - jsem z Brna. Ale většina z vás je mimo Brno a zítra má být ledovatka, prý hlavně na jižní Moravě! :confounded:
Pisneme si zítra ráno aktuálně?
Protože abychom tam dorazily třeba jen tři, tak to asi nemá moc smysl, ne?
Jaký na to máte názor?
16. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta hračka se mi taky líbí a ani není drahá!!! Taky ji pořídíme :slight_smile: díky za tip :wink:
16. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás od rána padá a padá sníh. Beti...... kdybyste se zítra během dopoledne dohodly, že se kvůli počasí srazík odkládá, tak mi písni sms, ať se zbytečně netahnu na Mendlák. Máš ještě moje číslo?

jo, ta hračka je super :wink:
16. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme i toto, a barunku z toho byla a ještrě i je odvařená, vůbec kulička v puse je vrchol blaha :sweat_smile:
http://www.hracicka.cz/krouzek-do-ruky-kulicky-pio-492.html
16. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:

Jani:gratuluju Simonce k narozkám.Už je to velká slečna:slight_smile:

Beti:já do obchoďáku normálně chodím.Malýho tam neberu ani když nejsou chřipky.Myslím,že na nákuy má ještě čas a nemusím ho tahat všude.

Sharon:ty jo,pošli mi kdyžtak kontakt na to ubytko.My jedeme v po do Krkonoš.Z toho balení mám strach už teď.

My jsme naštěstí zdravotně O.K.Malej roste jako z vody.Už normálně paseme koníčky a krásně se přetáčíme z bříška.Ze zad ná to jde zatím jen na bok.Jo a objevili jsme paleček,tak doufám,že se z toho nestane zlozvyk.
16. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida co se člověk všechno nedoví...
Jestli máte ještě nějakej super tip pro půlroční - sem s ním.... bude svátek a babičky začínaj štimovat taková hračka do stovky je to co potřebujem :grinning:
16. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já bych na srazek určo dorazila :slight_smile:
jana.sun kdyby se nekonal písneš mi sms?já ti kdyžtak ráno písnu ju?
16. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky - tak budete mít sraz prostě brněnskej - vždyť jestli se nepletu tak s počasím bojuju jen já a Bety ostatní řekli rovnou že to nejde nebo že jdou :pensive:
16. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem to psala a ted se mi to smazalo asi :grinning:

illuci, gratuluju k šikovnému Adámkovi, je to kabrňák, normálěn se děti přetáčejí tak o dva měsíce později, tak je to šikula!

holky,mám v tom zmatek, prvně se obarcejí miminka z bříška na záda nebo opačně? nám válí sudy ze zad na bříško, tak ted jsem asi jelen :grinning:

a taky jsem jelen z toho srazu, pokud bude aspon trochu jakžtakž, my dorazíme a ted teda písnu, kdo zatím jde

sharon
jani.sun
barča
janula - asi na chvilku
lanka
betina
marci-je nemocná :cry:
kalerat-malej je nemocnej :frowning2:

je tro všechno nebo jsem zase něco opomněla?
16. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě napíšu pavle (pavlina05ú, byla s náma cělý těhu
16. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
první je přetáčení ze zad na bříško. To z bříška na záda ale dělá většina dětí dřív - je to ale spíš přepadnutí z pasení koníků, buď když špatně pase nebo zvedá ručičky a nemá dobrou stabilitu :wink:

tak my budeme doufat, že zítra v té jogurtárně nebudeme sami :grinning:
16. únor 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to jak píše sharon :wink:
a zítra ještě já a katzi :sweat_smile:
16. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda s Barčou1 taky dojedem - pro nás by to neměl být až takový problém. A co Katy a Petapi??? Sharon, budeme tam nejmíň 3 :slight_smile:

Barči1 - jj ráno si pisnem sms - nebo v kolik jdete k té Dr? V kolik tak asi dorazíte na Vinohrady, máš představu?

Jsem teda fakt zvědavá, jestli se Beti a Lanka dostanou....budeme moc rádi, když ano :wink: Hlavně jeďte opatrně, ju!!!! Já vím, že to víte :zipper_mouth:
16. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, jsme se "protly" :grinning: - takže Katy a Pet taky - super - tak se tam holky teda uvidíme :wink:
16. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci, Adámek je šikula. My se taky první přetáčíme z bříška na záda - bud, jak píše Sharon, se překloní na jednu ruku a přetočí se tak - což je špatné pasení koníků (moc to Matyho nebaví :pensive: ) a když už na bříšku nechce být, tak se naštve, lehne si, nahodí zadečkem a překulí se na záda. :sweat_smile:
16. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mně je to moc líto, ale nemůžu jinak. :frowning2:

beti napřed se mají děti otáčet ze zad na břicho
16. únor 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nestihala jsem sem teď pár dní chodit ani dočítat. Měli jsme v neděli křtiny. Takže od pátku jsme se na to chystali (nákupy jídla atd. atd.), pak se sjížděla rodina,...Dnes jsem vyprovodila poslední návštěvu a jsem ráda, že to máme za sebou :grinning: Zítra přijdem taky, pravděpodobně taky na chvíli, nebo jak bude Adeli použitelná. Mám pocit, že jí snad rostou zuby nebo co :unamused:
16. únor 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak konečně Juli usla. Na horách se jí pořád někdo věnoval, choval, dělal opičky, nosila se, tak teď nechce být ani chviličku sama a už vůbec ne ležet :unamused: spala tam přes den na posteli nebo kvůli rýmě v autosedačce a teď odmítá usnout v koši. Normálně mi nadává :grinning: ti malí prcci se fakt rychle učí. Hlavně to, co nemají :grinning:
16. únor 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek