Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
jana.sun
16. únor 2009
Sharon: 😃

Kal: to je nám líto, hlavně, at se Kubík brzy uzdraví |-|

Marci: ty se taky brzy uzdrav, dám si na tebe veeeelikej jogurt 😉
jana.sun
16. únor 2009
Katy - tak máte křtiny za sebou - gratulujeme 🙂 pak nám tam hod nějaké fotečky 😉
marci
16. únor 2009
Teda Katy to jste měli křtiny ve velkým!!! My jsme šli z kostela jenom rovnou do restaurace na oběd a tím to skončilo.🙂 Taky ráda mrknu na fotky 😉
katzi
16. únor 2009
jasně fotky dodám - fotil jeden kamoš, tak jsem fotky zatím sama neviděla. Jak je dodá, něco sem hodím 🙂 Měli jsme křitny až po mši, Adeli by mi asi nevydržela bez řevu sedět na klíně celou mši i pak na ty samotný křtiny potom. Takhle to bylo na cca 20 minut a to zvládla 😉 Já mám rodinu mimobrněnskou, takže když už sem jedou, tak je to vždycky pořádně. A rodina od manžela zase ráda slaví cokoli, takže se celou neděli pak sedělo a slavilo 🙂 No a do dneška u nás spal ještě můj brácha.
sharon2
16. únor 2009
lllluci.....byli jsme tady http://www.cenkovice.com/ubytovani/chata_bondov... Je to přímo na sjezdovce, holky měly prostor i na boby. Nevýhoda- nemá to žádný oddělený pokoj, takže když Juli spala, museli se ostatní snažit být potichu,omezovalo to hlavně větší děti. Ale u toho mimina to jde, Juli si za 2 dny zvykla a nevadila jí ani televize, ani smích. S ročním dítkem je to horší, takže příští rok chceme jít do srubu,který stojí hned vedle, má ho stejný majitel, a je moc hezky vybavený. Jen musíme sehnat víc lidí 😃 protože je mnohem větší - http://www.cenkovice.com/ubytovani/srub_midla_h...
llllucka
16. únor 2009
Jo,jo,je to tak,že ho to už nebaví,tak se nahne na jednu stranu a je na zádech.Ze zad to zatím zvládne jen na bok.Jeho to pasení koníčků taky nejdřív vůbec nebavilo a teď už je to lepší,ale jak ho to přestne bavit,tak buď začně vřískat nebo se přetočí.

Holky,ty dřevěný hračky mají v Olympii nebo v Tescu v Kr.Poli.Je to spešl obchod se dřevěnýma hračkama a na dárky,když jdete třeba na návštěvu,kde mají mimčo,je to perfektní.Malej je na to ještě malej,ale kamarádka má staršího chlapečka a ten si s tím parádně vyhraje🙂

Sharon:díky,ten srub vypadá super.My právě příští rok pojedeme asi jako větší partička,tak by se to šiklo:-)
janula2008
16. únor 2009
Holky, my dorazíme, máme to od našich kousek,už se na Vás těšíme 😉
jana.sun
16. únor 2009
Sharon, máme chalupu cca 15 km od Čenkovic 😉 (teda tchán má chalupu 🙂 ) my tam jen jezdíme x-)

Januli - super, že dorazíte 😉 povykládáš nám, jaká byla oslava Simončiných narozenin 🙂
martina227
16. únor 2009
Ahoj všichni, nemůžete mi poradit nějaké kurzy cvičení pro těhulky v Brně. Něco jsem našla, ale spíš bych potřebovala doporučit.
Díky Martina
sharon2
16. únor 2009
llluci...ten srub je fakt super. A vešlo by se tam i víc lidí než píšou. Byli jsme se tam v rychlosti podívat. Co si pamatuju, tak v přízemí je samostatný apartmán s kuch.koutem a koupelnou, tak pro 4-6 lidí a pak velká kuchyň pro 2 horní apartmány. Ty jsou dost velké a každý má koupelnu.
Fakt se nám tam líbilo. Hihi, hlavně to, že vylezeš a jedeš dolů po sjezdovce a když se žádnému dospělému nechtělo, tak jsme děcka pustili lyžovat samotné a jen je kontrolovali z okna 😉
sharon2
16. únor 2009
marti...já nikde nebyla 😞
betinaautor
16. únor 2009
marti,

nemohu si vynachválit předporodní kurzy Majka http://www.majka-kurzy.cz/

zbavila jsem se tam strachu z porodu, navíc lektorka je i dula, tak tě může doprovodit k porodu 😃
petapi
16. únor 2009
Marti, taky neporadím, nikde jsem nechodila, ale dobrý je prý i Větrník.
radus.b.
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lanka
17. únor 2009
tak mi volal manžel - jel do práce autobusem abych měla auto... vyrazil v šest - do práce dojel o čtvrt na devět. Pracuje cca 10Km od sud a běžně to trvá cca půl hodiny.
Prý jestli dokážu vyjet od baráku tak už projedu všechno... 😃
kalerat
17. únor 2009
dobré ránko,

tak si srázek moc užijte x-) a foťte 🙂
betinaautor
17. únor 2009
lani,

v předpovědi říkali, že by během dopoledne mělo přestat sněžit, tak pak doufám, že by silnice měly bát v pohodě. MM říkal, že v Brně je to dobrý, vozovky jsou mokrý, ale za Brnem..... 😞 zkusím to risknout, teda pokude nebude sněžit 😃
jana.sun
17. únor 2009
ahojky, tak co, vyspaly jste se do růžova? 🙂

tak doufám, že se vám podaří dorazit, Lani, Beti - asi to bude chtít sněhové řetězy, ne?! x-)
jana.sun
17. únor 2009
Marti, já do kurzů taky nechodila, ale chodila jsem cvičit do Big one - a bylo to tam bezva. Cvičení vede mladá PA z Obilňáku a některé holky si s ní i domlouvaly, že jim bude u porodu 😉
barca1
17. únor 2009
ahoj holky na srázek určo dorazím s janou.sun 🙂 jani napsala jsem ti do ip 🙂
adámek je šikula 🙂
kalerat at jste brzy zdraví 🙂
je holky v čenkovicích jsem byla na lyžáku v 7třídě 🙂
barca1
17. únor 2009
jinak se na vás všechny moc těším 🙂
lanka
17. únor 2009
Jani . možná chtělo ale za prvé je nemáme a za druhé vypravit malou a odházet si auto do pojizdného stavu bude dost co dělat i bez instalace řetězů 😃
A pak si nedovede představit projíždět holé brno s řetězy
betinaautor
17. únor 2009
lani, kde přesně bydlíš?
marci
17. únor 2009
tady to taky vypadá na řetězy, protože to tu nikdo neprohrnuje!!
takže si lanko dovedu představit, že v kobeřicích je to stejné :-|
betinaautor
17. únor 2009
marci a jak je?
lanka
17. únor 2009
Tak Marci už ti za mně odpověděla - jediný rozdíl proti jejich dědině je že Kobeřice leží v kopci kolem serpentin. :-N
jana.sun
17. únor 2009
Lani, budem na tebe myslet, at ten výjezd zvládneš co nejpohodověji 😉 Snad to vyjde a dorazíš 🙂

Marci, ahoj, jak je?
marci
17. únor 2009
no je to taková ta terminální fáze nachlazení - rýma spuštěna, takže nic moc, ale už mě aspoň nebolí hlava z ucpaných dutin 🙂
lanka
17. únor 2009
Tak to je fajn... za týden bude dobře :-N
kalerat
17. únor 2009
Tak holky, jak jste si užili srázek?

Začni psát odpověď...

Odešli