• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Sharon: :grinning:

Kal: to je nám líto, hlavně, at se Kubík brzy uzdraví :pensive:

Marci: ty se taky brzy uzdrav, dám si na tebe veeeelikej jogurt :wink:
16. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy - tak máte křtiny za sebou - gratulujeme :slight_smile: pak nám tam hod nějaké fotečky :wink:
16. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Katy to jste měli křtiny ve velkým!!! My jsme šli z kostela jenom rovnou do restaurace na oběd a tím to skončilo.:slight_smile: Taky ráda mrknu na fotky :wink:
16. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně fotky dodám - fotil jeden kamoš, tak jsem fotky zatím sama neviděla. Jak je dodá, něco sem hodím :slight_smile: Měli jsme křitny až po mši, Adeli by mi asi nevydržela bez řevu sedět na klíně celou mši i pak na ty samotný křtiny potom. Takhle to bylo na cca 20 minut a to zvládla :wink: Já mám rodinu mimobrněnskou, takže když už sem jedou, tak je to vždycky pořádně. A rodina od manžela zase ráda slaví cokoli, takže se celou neděli pak sedělo a slavilo :slight_smile: No a do dneška u nás spal ještě můj brácha.
16. únor 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllluci.....byli jsme tady http://www.cenkovice.com/ubytovani/chata_bondovka/orlicke_hory.htm Je to přímo na sjezdovce, holky měly prostor i na boby. Nevýhoda- nemá to žádný oddělený pokoj, takže když Juli spala, museli se ostatní snažit být potichu,omezovalo to hlavně větší děti. Ale u toho mimina to jde, Juli si za 2 dny zvykla a nevadila jí ani televize, ani smích. S ročním dítkem je to horší, takže příští rok chceme jít do srubu,který stojí hned vedle, má ho stejný majitel, a je moc hezky vybavený. Jen musíme sehnat víc lidí :grinning: protože je mnohem větší - http://www.cenkovice.com/ubytovani/srub_midla_horska_chata_orlicke-hory_cenkovice/
16. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo,je to tak,že ho to už nebaví,tak se nahne na jednu stranu a je na zádech.Ze zad to zatím zvládne jen na bok.Jeho to pasení koníčků taky nejdřív vůbec nebavilo a teď už je to lepší,ale jak ho to přestne bavit,tak buď začně vřískat nebo se přetočí.

Holky,ty dřevěný hračky mají v Olympii nebo v Tescu v Kr.Poli.Je to spešl obchod se dřevěnýma hračkama a na dárky,když jdete třeba na návštěvu,kde mají mimčo,je to perfektní.Malej je na to ještě malej,ale kamarádka má staršího chlapečka a ten si s tím parádně vyhraje:slight_smile:

Sharon:díky,ten srub vypadá super.My právě příští rok pojedeme asi jako větší partička,tak by se to šiklo:slight_smile:
16. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my dorazíme, máme to od našich kousek,už se na Vás těšíme :wink:
16. únor 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharon, máme chalupu cca 15 km od Čenkovic :wink: (teda tchán má chalupu :slight_smile: ) my tam jen jezdíme :dizzy_face:

Januli - super, že dorazíte :wink: povykládáš nám, jaká byla oslava Simončiných narozenin :slight_smile:
16. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, nemůžete mi poradit nějaké kurzy cvičení pro těhulky v Brně. Něco jsem našla, ale spíš bych potřebovala doporučit.
Díky Martina
16. únor 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci...ten srub je fakt super. A vešlo by se tam i víc lidí než píšou. Byli jsme se tam v rychlosti podívat. Co si pamatuju, tak v přízemí je samostatný apartmán s kuch.koutem a koupelnou, tak pro 4-6 lidí a pak velká kuchyň pro 2 horní apartmány. Ty jsou dost velké a každý má koupelnu.
Fakt se nám tam líbilo. Hihi, hlavně to, že vylezeš a jedeš dolů po sjezdovce a když se žádnému dospělému nechtělo, tak jsme děcka pustili lyžovat samotné a jen je kontrolovali z okna :wink:
16. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...já nikde nebyla :frowning2:
16. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,

nemohu si vynachválit předporodní kurzy Majka http://www.majka-kurzy.cz/

zbavila jsem se tam strachu z porodu, navíc lektorka je i dula, tak tě může doprovodit k porodu :grinning:
16. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky neporadím, nikde jsem nechodila, ale dobrý je prý i Větrník.
16. únor 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 21:58 • radus.b.
tak mi volal manžel - jel do práce autobusem abych měla auto... vyrazil v šest - do práce dojel o čtvrt na devět. Pracuje cca 10Km od sud a běžně to trvá cca půl hodiny.
Prý jestli dokážu vyjet od baráku tak už projedu všechno... :grinning:
17. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak si srázek moc užijte :dizzy_face: a foťte :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani,

v předpovědi říkali, že by během dopoledne mělo přestat sněžit, tak pak doufám, že by silnice měly bát v pohodě. MM říkal, že v Brně je to dobrý, vozovky jsou mokrý, ale za Brnem..... :frowning2: zkusím to risknout, teda pokude nebude sněžit :grinning:
17. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak co, vyspaly jste se do růžova? :slight_smile:

tak doufám, že se vám podaří dorazit, Lani, Beti - asi to bude chtít sněhové řetězy, ne?! :dizzy_face:
17. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já do kurzů taky nechodila, ale chodila jsem cvičit do Big one - a bylo to tam bezva. Cvičení vede mladá PA z Obilňáku a některé holky si s ní i domlouvaly, že jim bude u porodu :wink:
17. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky na srázek určo dorazím s janou.sun :slight_smile: jani napsala jsem ti do ip :slight_smile:
adámek je šikula :slight_smile:
kalerat at jste brzy zdraví :slight_smile:
je holky v čenkovicích jsem byla na lyžáku v 7třídě :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se na vás všechny moc těším :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani . možná chtělo ale za prvé je nemáme a za druhé vypravit malou a odházet si auto do pojizdného stavu bude dost co dělat i bez instalace řetězů :grinning:
A pak si nedovede představit projíždět holé brno s řetězy
17. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani, kde přesně bydlíš?
17. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to taky vypadá na řetězy, protože to tu nikdo neprohrnuje!!
takže si lanko dovedu představit, že v kobeřicích je to stejné :unamused:
17. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci a jak je?
17. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marci už ti za mně odpověděla - jediný rozdíl proti jejich dědině je že Kobeřice leží v kopci kolem serpentin. :sweat_smile:
17. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, budem na tebe myslet, at ten výjezd zvládneš co nejpohodověji :wink: Snad to vyjde a dorazíš :slight_smile:

Marci, ahoj, jak je?
17. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to taková ta terminální fáze nachlazení - rýma spuštěna, takže nic moc, ale už mě aspoň nebolí hlava z ucpaných dutin :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn... za týden bude dobře :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jak jste si užili srázek?
17. únor 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek