• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
jee super fotecky, Matyasek je tam stejne nejlepsi :grinning: :grinning: Kal, mne se to libilo moc az na to ze jsem s holkama moc nestihla pokecat, neustale jsem chytala chodici Simcu :grinning: :grinning: ale holky jsou symposky.
17. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste se chci omluvit Sarko, ja ti do ted rikala Barca a Betka me vubec nenapadlo, ze je Monca, mam to uz nejaky vsechno popleteny z mnozstvi maminek a miminek :confused:
17. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar - bylo to super, ale uteklo to jak voda!!!! Už ted se těšíme na další srazík, kam snad dorazí i Kubík a Davídek, aby Maty nebyl na ty baby sám!!!! :grinning:
odkaz na fotečky: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=293771&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj příště snad dorazíme, tož abysme začali plánovat další srázek. Fotky moc hezký , všem to moc sluší :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, já myslím, že holky slyší i na své přezdívky :wink:
17. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a fotek bude víc - ještě dodá Barča1 :wink:
17. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tak napadlo, že si můžeme jani.sun, barca a já udělat sraz - bydlíme kousek od sebe. Co vy na to?
17. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty fotky jsou skvělý!!!!! sranda je jak je tam Maty v té záplavě růžové :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, bylo to fajn :wink: a fotky super, dakt úplnej harém :grinning:
17. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, to můžem :wink: v Líšni je dětská kavárna, není? Jaká je?

Marci, no bylo na něj té růžové moc :grinning: sám to fakt nezvládal :grinning:
jo a dala jsem si na tvé zdraví velikej čokládovojogurtovej shake - byl výýýbornej!!! :slight_smile:
Už ted se mi sbíhají sliny, až si dám další :wink:
17. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jojo bylo to super, už jsem zkoukla fotečky a moc se těšíme na další sraz i s Kal a Marci..jj holky to bylo fajn a hlavně super, že jsme se osobně setkaly, bylo to prííííííííma :grinning:
17. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

jani kavárna docela jde. Tak se musíme domluvit.

beti jj taky se těším až bude další srázek :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky sraz byl super příště by to chtělo víc chlapů :grinning: moc ráda jsem vás poznala :slight_smile:
kalerat srazík můžeme dohodnout :slight_smile:
jinak přidala jsem zbytek foteček :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=293771&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
18. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula v poho jsem zvyklá barčo mi říká každý :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mě napadá, nefotil tam ještě někdo? Že bych vám hodila do IP heslo na ty brnata, at můžete dodat další fotečky. Ty od Barči jsou super, má jich víc - je to šikula :wink:

Kal, Barči, tak na kdy to domluvíme? :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani mě je to jedno já se přizpůsobím :slight_smile:
18. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

včera to bylo fajn. Je dobrý, že když si píšem, si už teď umíme představit konkrétního člověka :slight_smile: Fotky jsou super.

No jinak Adeli mi teď zas standartně chrní u okna, ale ta noc zas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A včerejší prohlídka našeho bytu - zatím se borec nevyjádřil, jestli o tu výměnu zájem má, nebo ne, ale podle toho jak se tvářil to nedopadne :unamused:
18. únor 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči, Kal - ještě vyladím pár návštěv příští týden a možná tam najdu místečko na srazík :grinning:

Katy - to je blbý s tou výměnou, tak snad vyjde něco jiného. držím pěsti :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, děkuju. No chce to obrnit se hodně trpělivostí. Nebo budeme časem muset slevit z požadavků :confused:
18. únor 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Katy, drž se. A tu slevu z požadavků znám - taky jsem musela :unamused: jinak bych ted bydlela na Slatině, ale na to finance nebyly :frowning2:
18. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska si v jogurtárně užívají pyloušci :slight_smile: se mají - já bych si taaak dala čokoládovej shake!!!!! :zipper_mouth:
18. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, barčo mně je to jedno, buď ten příští týden(záleží jak na to bude janča) a nebo až ten další.

katzi no jo, to dokáže naštvat,ale snad to vyjde.
Jani my budeme bydlet ve slatině, ale cenový rozdíl tam teda velký není., oproti vinohradům.
18. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je pravda,že dřív ten rozdíl byl.
18. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tobě se na Vinohradech nelíbi? :grinning: Já tam byla docela spokojená - dopravní spojení nebylo nejhorší, kousek do Mariánského údolí..........tam ti ty procházky snad budu závidět, mě už tady z té naší "tour de vesnice" hrabe :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my nemáme ani tak požadavky na lokalitu, jako na to jak by měl vypadat ten byt :wink: Chtěli bysme cihlák. Ale najít výměnu paneláku za cihlák je těžký :angry: Tak teď začínáme slevovat a začínáme trochu koukat i po panelákách a chtěli bysme kdyžtak poslední patro. Libila by se nám docela Líšeń. Právě že je tam blízko do přírody, i docela dobrý spojení do města.
18. únor 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, na Vinohradech se mi nelíbí ty naše obrovský paneláky, nemám to ráda. Ale jinak pohoda, lepší než Bohunice, kde jsme bydleli před tím. A je fakt, že až bude lepší počasí, tak už jsme domluvené s Barčou1, že nás "potáhá" na takové tůry, že nakonec bude muset odvézt Matýsek domů maminku, protože nemá žádnou kondičku :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a nepsala jsi dřív, že tu máš kadeřnici? Nechystáš se náhodou za ní? Mohly bychom se sejít - protože tebe jedinou neznám!!! Holky jsem viděla včera, Kal uvidím snad brzy :slight_smile: no a když jsme obě původem ty severomoravačky :grinning:

Katy, já vím, mluvila jsem o nárokách všeobecně. :slight_smile: Jo a z cihláku do paneláku se asi moc nikdo nepohrne, že? :frowning2:
tak třeba vyjde ta Líšen - budem podnikat výlety ve třech :wink: Mohly jsme i ve čtyřech, ale Kal nám emigruje na Slatinu!!!! :slight_smile:
Kal, právě že, když my jsme kupovali byt, tak ten rozdíl byl :frowning2:

jo a s tím srazíkem příští týden to se mnou nevypadá :frowning2: ještě se mi některé návštěvy z tohoto týdne přesunuly na ten příští - já už to fakt nezvládám organizovat. Se furt nic neděje a pak chtějí dojet všichni najednou!!! :angry:
18. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, jsem si na depkách přečetla, jak se Simonka ujala té panenky a úplně mi to vehnalo slzy dojetí do očí :dizzy_face:
Jsem nějaká naměkko, nebo co - ale dostalo mě to, fakt!
18. únor 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a ten dortík, co jsi vyráběla je nádhernej, Jani, jsi fakt šikula!!! :slight_smile:
18. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak to můžeme spáchat až ten další týden. :slight_smile: A nebojte já sem budu jezdit pořád, mám zde kamošky :slight_smile:
18. únor 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u kadeřnice na Vinohradech jsem byla v sobotu :grinning:
18. únor 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek