• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Ale na procházku do Mariánského se s vámi až bude hezké počasí klidně vydám. Manžel dělá v Zetoru, takže nás pak nabere třeba domů :wink:
18. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, tak to jsme se pěkně minuly - já byla na chatě :grinning: Jj - na procházky tě berem :wink:
18. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo - jo bylo príma Vás poznat... Ale dneska nějak nestíháme - vylítly jsme z režimu... :grinning:
18. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vzpoměla jsem si jak jste sondovali ty návleky - já je brala odtud http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10680070&tab=0, ale když jsem na mmb zadala dětské návleky tak mi vyjela jedna paní co je má ještě levnějš (dřív tam nebyla) jen nemá tak velkej výběr. Ale značka je to stejná. :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko a nezařezávají se ty návleky do nožiček. Já mám doma jedny takový ty šíleně drahý legsy (jsem je dostala) a jsou na prd protože se zařezávají a to není D. žádný tlusťoch. Taky bych nějaký brala, ale musí bejt nezařezávající :grinning:
18. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, nevím samozřejmě jaký přesně máš, ale já mám cca 3 a taky jsem to strašně řešila, že se zařezávají, ale pak mi kamarádka poradila, ať si to teda zkusím dát já na svou nohu a uvidím, takže jsem je tam chvíli měla, otlačená jsem byla trochu (ono by to jinak totiž padalo že jo), ale rozhodně to nebolelo, nebylo cítit, prostě v pohodě (a to se navíc nedá ani srovnávat naše noha a mimčova), tak to zkus na sobě a uvidíš....
Já je teď spíš nedávám proto, že tam přece jenom zůstává kousek holé kůže a moje lezoucí a všude sedící dítě se neslučuje se studenou podlahou.
18. únor 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pár tady těch návleků koupím a zkusím, moc se mě to líbí,díky za tip,poreferuju :wink: Jani, no Simča je z panenky pořád nadšená, teď ji zrovna dává snídani :grinning: :grinning: a pořád ji pusinkuje. Aspoň chvilka klidu když se s ní zabaví :wink:
19. únor 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já návleky taky používám. Ale zase si myslím, že kdyby to dobře nedrželo, tak by to bylo na prd. Přece jenom já to hodně používám do nosítka a potřebuji, aby to skvěle drželo a nesjíždělo.

Jé Jani to je hezký :slight_smile:
19. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nepříjde že by se zařezávali.. jako trošku otlačenou tu nohu má... ale od ponožek taky. řekla bych že v normě.. a jo - určitě je kousek kůže volný, ale zatím mrně nesedí, takže mi to nijak moc neva. Ale moc se mi líbí že mám hned zkontrolovaný jestli ječí skrz plíny, nebo to má jinej důvod. Děsně nesnáší mokrou plínku takže okamžitě jak si cvrne spustí ječák... :sweat_smile:
19. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prosím pošlete nám hlas :slight_smile:
http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=3165
19. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani, děkuju za odkaz, asi taky objednám.

tak holky, nakonec se malá umoudřila a s tchyní se skamarádila :grinning: nakonec jsem byla ráda, že tady byla. bylo to fajn. jinak jsem dneska šla k dr.malou převážit, se mi zdálo, že malá míň pije. tak máme 6100g, takže přibírá jen 100g za týden, což je spodní hranice. jenže po tom, co se ji verunka 3x přetočila a pak ji sebrala stetoskop :grinning: dr řekla, že se ani nediví, že nemá čas přibrat, řekla mi, že ty kaše na noc jsou ok a tak jí od zítřka ještě dopoledne přidám tak 3 lžičky mrkvičky apod...tak uvidíme. jinak prý děti mají mít do půl roku jednonásobek své novorozenecké váhy...
19. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
barco posláno :slight_smile:

beti takže už začínáte přikrmovat?
19. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a kolik Verunka měří? David má 70 cm a 6300 g, je jak žížala, ale o příkrmech zatím neuvažuji :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo - Beti - ale to je minimum... klidně může vážit i víc :sweat_smile: což u nás bezdebatně je.. :wink:
19. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berunka měří asi tak 64-65 a váží těch 6100
19. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak já se už fakt asi zblázním.....ted mi psala kamarádka, že byla u výživové poradkyně pro děti a ta jí říkala, že děti nemají vyvinutý střeva do 6.měsíce a i kojený i nekojený miminka by do 6 měsíců žádné příkrmy neměly mít. a já malou futruju na noc kaší. já se fakt asi zblázním :frowning2:
19. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ještě navíc je dneska MM na motikárách a volal mi úplně nadšenej (ta radost v jeho hlasu mě až bolela), že teda není řidič nic moc a že skončil ve skupině se ženskejma :frowning2: co to asi může být za ženský? to asi nebudou maminy na matřeské s nadváhou po pordou, mastnýma vlasama a poblitým tričku, že? asi jsem dostala nějakou debilní depku..ach jo :frowning2:
19. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Beti, každej říká něco jinýho no. Já jsem teda taky začínala až v těch 6 měsících, i přesto, že nebyla už pak barunka kojená, ale milion jiných mamin a doktorů to dělají od 4. Názor si asi nakonec budeš muset udělat sama... :unamused:
19. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to jsou naprosto blbý pipiny a tvůj manžel to 100% ví, neboj :wink:
19. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, neblazni, moc ti to slusi. A propo, co blaznis s tou stravou? Ja malou od 4mes. taky prikrmovala, jak to i nekojeny bezne delavaj (a do nas cpali od 4mes.pribinaky, krupice apod.) a streva mam uz 25let v poho, pritel taky a to jedl ty jelita :sunglasses: :grinning: tim nechci rict, ze to do male uz ted cpu, jako uzeniny :wink: ale vseho s mirou,i te opatrnosti,nic se nema prehanet. :slight_smile:
19. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Janul má recht :wink:
19. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nedavno kamoska dosla s jidelnickem, kde nemas detem do roka dat ani pecivo, takze by ve finale byla Simca o hladu :confused: :confused: no nic, dobrou a Beti netrap se papa
19. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti jaká depka, prosím tebe!!!! Na fotkách ti to moc sluší!!!! S těma příkrmama já nevím no, já se spíš kloním k tomu začít až od toho 6. měsíce. Ale jak píše petapi co doktor, to názor :wink:
19. únor 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, ty jsi ťulík!! :slight_smile: Vždyť jsi pěkná baba!!! :wink: A ty ženský jsou beztak mužatky :wink: :grinning: Tak hlavu vzhůru!!!
:slight_smile:

Januli - jj, nakonec by ty děti nemohly jíst nic :frowning2: Tak Simonka panenku krmí? :grinning: JO, holčičky jsou v tomhle super :slight_smile:

Jo a my jsme byli taky dokrmovaní od 4. měsíce - dřiv to bylo normální a myslím, že jsme to všichni ve zdraví přežili :dizzy_face: Já myslím, že kaší se nic pokazit nedá, Beti, jestli Verunce chutná, tak jí ji dopřej :wink: a kdyby to nebylo v pohodě, tak si myslím, že bys to poznala na kakání, ne? :confused:

Lani, díky za tip na ty návleky - asi je taky prubnem :wink: Mimčo v tom není tak "omezený" a s tím zařezáváním, snad to nebude tak "žhavé" :slight_smile:
19. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ¨holky, já říkám, že mě asi hrabe, ale to je tím, aspon si to myslím, že v těhu jsem byla doma, pak ležela, tak jsem už nikam nechodila....a ted taky nikam, tak se prostě bojím, nevím, chlapům nevěřím,aspon pro dnešní večer :grinning:

s tím jídlem..je to pravda, každej řekne něco jinýho a verunka ted klidně spinká, tak si zase říkám, že je zaplácaná kaší místo toho, abych kojila....asi už mi laktace pokazila mozek :grinning:

januli, tak právě asi ten jídelníček je to, co na mě vyrukovala ta kamoška :grinning:

jinak holky, děkujeme za pochvalu,ale on se člověk cítí tak jako jinak, když nemá svou postavu a navíc, když o něj ten druhý nejeví zájem , jestli vítě, jak to myslím :frowning2:

no nic no, jdu do hajan, tak ještě jednou děkujua dobrou noc všem papa
19. únor 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet chlapi jsou praštěný... nic si z toho nedělej - nejspíš mu nic nedocvaklo že ti básní o ženských. Kašli na něj.
Je mi jasný že nejsi ve "svý kůži" Ale na druhou stranu ti to docela v Brně slušelo.. takže to bych neřešila. A s tím zájmem... občas je to lepší. Představ si po neprospané noci sotva ti dítko večer usne, a ty by ses po dni s ním nejradši vrhla do spánku taky a přijde někdo si projevovat "zájem"....

Jo s tím jídelníčkem nebude to ten od Dr.Fořt? Ten v tý knížce takový věci má. Ale na druhou stranu tvrdí že všeho podle vlastního uvážení a nehnat se za tím co výživový poradci právě stanovili jako nejlepší cestu. Páč jak už to chodí pár let je mrkev super , pár let v ní řeší dusičnany, pár let ji odsuzují, pak je zas super... a tak je to asi ze vším.
Někdo tvrdí dětem hned vše ať si zvykaj, další s potencionálními alergeny radši počkat, čím později je dostanou tím líp. No prostě je to babo raď - takže asi zdravej selskej rozum, od všeho trošku a podle reakce člověk zjistí jak na to svoje mrně... :wink:
20. únor 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě ten můj vzteká. Co nadělám - bez něj by to bylo horší. :grinning:
20. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Beti zůstaň v klidu, jsi krásná mamina s krásnou zdravou holčičkou a víš co, to je to nej co tě mohlo potkat. Takže na ostatní ženský se vyprdní :slight_smile:

Já jsem začla přikrmovat cca v 5 a 1/2 měsících,ale Kuba to moc nechtěl. Začal hezky jíst až tak za měsíc. Takže uvidíš, jestli to bude Verunce chutnat. :slight_smile:
20. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,koukám,že jste si sraz užili a všem vám to tam moc slušelo:slight_smile:

Beti:na rady výživovýho poradce se vykašli.Každej ti řekne něco jinýho.POkud to malé chutná a prospívá ti,tak to děláš dobře:slight_smile:Některý věci si holt musíme vyřešit my samy v sobě:wink:A s tou tvojí krásou,kašli na to.Chlapi jsou oparvdu někdy jako z marsu.Určitě to nemyslel zle a vůbec mu nedošlo,jak se můžeš cítit.A hlavně hormony:wink:Máš krásnou holčičku po mamince a manžel určitě ví,jaké poklady má doma.

Mám asi byblej dotaz,na co jsou ty návleky,já to nikde neviděla.
20. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Beti, fakt buď úplně v klidu - nejen, že ti to sluší, ale hlavně jsi sympaťačka a to je kolikrát víc :wink: A s tou kaší - jak už psaly holky, my jsme jako děcka byly ládovaný taky kdečím a všechny jsme to ve zdraví přežily :slight_smile: A jestli ti Veru po kaši dobře spí, tak jen do toho. Bude spokojená ona i ty - vyspaná :grinning: Co já bych za to dala - mi na noc taky máme kaší, ale u nás to bohužel nefunguje :angry:
20. únor 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek