• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
lllucka - pokud jsi viděla fotky ze srazu - tak se podívej na moji malou - má je na sobě, na nožkách. Používáme je namísto "dupaček" nebo když ji nechci navlíkat (má kombinézu - tak ať se neuvaří)
20. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka:fotky jsem viděla,ale tak podrobně jsem je nezkoumala:slight_smile:Teď už jo :wink: Je to super věc,dobrej nápad,díky.Adámek nemá rád,když je v počůrané plínce,takže pořád přebaluju a tohle je výborný.Hnedka mu několik objednám:slight_smile:
20. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky moje,

moc děkuju za slova útěchy a podpory, opravdu pomohla! dnes šel pro změnu MM na squash, no comment.

s tím jídlem, jak píšete, prostě budu to dělat tak, aby byla malá spokojená, protože co dr.to asi jiný názor. dneska jsem byla u kamošky, co má 4 letýho chlapečka a 4 měsíčního chlapečka a říkala taky, at to neřeším. prostě je ted kojení trend co nejdéle a to je fatk. kojit budu, co to půjde, ale pokud je malá spokojená s kaší, tak ji mít bude
á :grinning:

co budete dělat o víkendu? mějte se papa
20. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu

beti přesně tak, jde o blaho Verunky :slight_smile:

My se odpo chystáme k tchánovcům :slight_smile:

Tak hezký víkend všem
21. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi se nechystáme nikam - malá má horečku - jsem zvědavá co se z toho vyvrbí... nejspíš asi další zub :sweat_smile:
No a celý měsíc nic a dneska volá jeden zájemce o návštěvu za druhým... prostě je to zákon schválností. :grinning:
21. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

tak já jsem dnes shrábla doma největší bordel, ale nemám energii tady poslední dobou nějak gruntovat. Pořád už si říkám - to už nemá smysl, stejně se už stěhujem.. :grinning: Za chvíli půjdem na nějakou menší procházku. No a v neděli - tradiční návštěva tchýně. Možná nám pak přijede kočárkovat sestra MM, tak by bylo bezva mít doma chvíli klidu pro sebe :wink:
21. únor 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Beti, třeba si ted užijete klidný víkend s MM :wink: zkus s ním promluvit, jak ti je :pensive:

jinak my taky nějaký ten úklid :confounded: a zítra asi návštěva u známých. Ale celkově spíš asi relax :wink:

Tak si holky víkend užijte.

Lani, at se Elince brzy uleví.
21. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my byli včera na plese a dneska odpočíváme. V poledne odjeli mí rodiče, kteří mi hlídali Davídka. Včera jak jsme byli na plese, tak tu naši bojovali s flaškou - první pokus byl úspěšný, ale na další krmení se už David nenechal oblafnout flaškou, prý jí furt plival :grinning: naštěstí ale neřval a my do toho přijeli, takže i druhý krmení bylo zachráněno :slight_smile: Teď se s MM taky chystáme trochu gruntovat :slight_smile:
Zítra hraje manžel futsal a bere nás s sebou - pochlubit se Davídkem. Takže budeme fandit.
Lanko tak ať je to zoubek a rychle vyleze :wink:
21. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, Marci, tys měla ten ples. Dobrý? :slight_smile: A co Dejvík - papkal z flašky dobře -šlo mu to zase v pohodě?
21. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ples byl super, ale Dejvíkovo flaškování zas tak super jak před měsícem kdy jsme to zkoušeli nebylo. Prý furt hledal kde jsem, furt se otáčel, málem si hlavu vykroutil. Pak se prý teda naštval decku mlíka vypil, ale na druhý krmení už se ošálit nenechal. Naštěstí jsme v tu chvíli přijeli domů :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, tak hlavně, že se na plese líbilo :slight_smile: a Dejvík se nedal ošidit, jo??? :slight_smile: No, jo, není to žádný trouba, že jo - moc dobře si mamku pozná :sweat_smile:

Jinak holky u nás dnešní den:
3:00 mm jde spát, my s Matym už jsme spali :slight_smile:
8:00 budí se Maty, musím vstát s ním :unamused:
10:00 budí se mm, Maty usíná, jdu spát s ním :slight_smile:
12:00 budíme se s Matym, jde spát mm
14:00 budí se mm, jde spát Maty
16:00 budí se Maty, jde spát mm (dnes je celý den nějakej unavenej :unamused: )
18:30 budí se mm, jde spát Maty
no, 18:38 zvoní mm telefon tak, že se Maty budí a řádí tu!!! :confounded:
momentálně u nás nikdo nespí :slight_smile:
22. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u nás se taky nespí a to jsem myslela, že jsme Simču parádně utahali, byli jsme dneska odpo v Tescu na Vídeňské a zrovna tam byl svatební veletrh, tak jsem zkoukla krásnou přehlídku, Simča byla unesená ze zpívající Petry Janů ( :grinning: ) a z paní, co ji dala perníkové srdíčko - hosteska. :grinning: Šli jsme bez kočárku a fakt hodně ťapala, tak jsem si říkala jak pěkně padne a prdlačka, je živá a řádí v postýlce. Beti, to mě mrzí, že máš s tím vašim taťkou takové trable, zkoušelas s ním promluvit? To náš je opak, pořád zas sedí doma, i na pivo ho posílám a jemu se nechce :sweat_smile: .
22. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mm taky sedí doma a zabírá mi počítač :angry: když teda není v práci :wink:
22. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Januli, Simča se nedala utahat, jo??!! Ty děti mají neskutečnou výdrž!! :unamused: A už si i našla svou favorit zpěvačku??? No, je to šikulka :grinning:
22. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky!!!!

marci, to ti teda závidím ten ples, jééééé, jak já bych plesovala, jenže zaprvé nám nikdo malou nepohlídá (všichni se bojí) a za druhé manželovi musím počítat kroky, není jaksi moc taneční typ :grinning: ale až bude verunka velká, zaplatím nám taneční, na to se moc těším.

jani.sun...teda :grinning: jen jsem nikde mezi Matym a tvým manželem nenašla spát tebe, čímpak to asi bude? :wink: jojo, já zapomněla, my spát nemusíme, my jenom navařit a uklidit. Jani, ale na obhajobu tvýho manžela musím říct, že dneska je asi celkově spavej den, protože MM šel okolo 10 uspat malou (normálně si mrnous zchrupne tak na 10 minut) a oni vylezli až za hodinu a půl :grinning: pak jsme byli v zoo (zvířata žádná :grinning: a ty dvě hodky taky prospala a největší fór je že už ted od 7 zase chrní, takže dnešek opravdu spavý den :grinning:

januli....jéééé svatební veletrh, to musela Simča koukat, ony to ty holčičky asi mají rády, když vidí oblečený nevěsty, přece jen vypadají jako princezny! no jo no, Petra Janů má přece jen takovej výraznej hlas, tak to bude asi tím a perníček..no tak to je jasný, to by odešla i s hoteskou ne? :grinning:

u nás víkend trochu tišší, ale jinak to šlo, spravilo se to teda až dneska. nevím, jestli jsem tady psala o pátku. nakonec nebyl MM na squashi, ale na badmintonu se sousedama (jsou pár) a chodí s dalším párem na badminton, slečně vypadl partner, tak zaskočil MM. takže páteční noc jsem probulela do polštáře, bohužel nikdo kromě mě, to nepovažuje za divný, takže jsem divná já :grinning:
22. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se taky konečně spinká. Beti, budeš tam mít zprávu, hned písnu, ohledně toho př.týdne :wink: a nesmutni, i když mně by takové chování asi taky mrzelo :frowning2: tak já se jdu věnovat Lukymu do obyváku, ať pořád jen nekoníkuju. Hezký večer holky.
22. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jéé tak dnešek byl ospalej? No je fakt, že jsem byla taky jakási jetá, byli jsme dnes v Laa, barunka byla úúžasná, hrozně ji to bavilo.
A v tescu jsme byli taky, takže jsme viděli limuzíny, nějaký kytice, prstýnky, jenom tu Petru Janů néé, škoda, ale Janula s rodinkou z dálky nám to vynahradila :dizzy_face: :sweat_smile:
Beti, ti chlapi jsou kolikrát fakt na odstřel, asi ti to nebude útěchou, ale já to teda považuju za nenormální, nevím, co by pomohlo, natvrdo mu říct, že takhle teda ne? že vztah potřebuje rovnováhu v tom, co do něj každej z vás dává, že jste rodina, společná jednotka, a ta musí být priorita? že samozřejmě může jít s kým chce na badminton, ale že musíš dostat svůj díl pozornosti i ty a Verunka? Já nevím, žádná obecná rada bohužel neexistuje, škoda, ale snad se vám to podaří zdárně vyřešit, fakt na vás myslím :slight_smile: A fakt není vůbec nikdo, kdo by vám pohlídal? Však na plese se nemusí nutně tančit, my to neumíme vůbec a na plese jsem netančila dlouho :sweat_smile:
Jsi opravdu hodně fajn a sympatická ženská z té chvilky, co jsem tě viděla na "živo" a bylo by škoda, kdyby ses takhle trápila....
22. únor 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím Vás po víkendu. Holky já byla na tom plese úplně poprvé chvíli večerbez Davida. Nám nemá taky kdo hlídat. Mí rodiče bydlí 200 km daleko a vídáme se tak jednou za měsíc. MM má jenom otce a ten by Davida nehlídal. Jinak teda k těm chlapům. Můj manžel chodí 2x týdně večer na fotbal, 1x týdně na tenis, v neděli přes den (ne teda každou) hraje futsal. Ze začátku jsem taky dělala scény, že tady věčně není. Ale už jsem se na to vykašlala a zjistila jsem, že je to lepší. Když mu nechám ty jeho sporty, tak by se pro nás rozkrájel. O víkendech vaří zásadně on, velký úklid dělá taky převážně on. Já přes týden udržuje domácnost jenom v takovém jaktakž provozuschopném stavu :grinning: A zjistila jsem, že když do něj pořád nehučím, ať nikam nechodí, tak se stane, že třeba občas i sám od sebe nejde. Je taky fakt, že když chci někam já, tak nemá problém s hlídáním. Problém je akorát to, že Dejvík kojící závislák, takže já zatím nikam moc nechodím. Ale pořád si říkám, že kojit se nebude furt a časem se to zlepší.
23. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi, jezdíte s Barunku do Laa. Tam jsme taky často jezdívali. Od kdy tam mimča můžou? Už se totiž taky těším jak s Davídkem vyrazíme. :slight_smile:
23. únor 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani. Sun: sranda to vaše spaní :grinning:

Beti: naprosto chápu. Můj chlap je zase hudebník (svýho času hrál ve 2 kapelách, takže zkoušky, koncerty), do toho je taky sportovec (fotbal) a ještě mívá nepovinně povinný pracovní akce (večeře s šéfem apod.). Takže kolem toho u nás taky bývaly debaty a když to překročilo míru, tak tiché domácnosti. Naštěstí když jsme to s MM probrali uznal, že zvlášt teď s malou to takto nejde a nechal aspoň jedné kapely a i ostatní aktivity se snaží redukovat. Já jsem začala chodit v pondělky na aqua aerob, takže to MM vždycky 3 hoďky hlídá sám a myslím, že tohle posloužilo ze všeho nejvíc aby pochopil o čem to je :wink: Takže až nebudeš kojit, dej Verču občas na hlídání tvýmu muží a jdi se někam bavit :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tím, jestli byl včerejšek ospalej - u nás se v noci ze soboty na neděli po dlouhé době docela dobře spalo a já jsem byla tak přespaná, až jsem z toho byla celej den taky unavená :grinning:
23. únor 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré pondělní ráno :slight_smile:
Marci, v Laa jsme byli teď poprvé s Barunkou, myslím, že tam děti můžou klidně brzo, prtž voda tam je možná i teplejší než na plavču, samozřejmě ale nevím, jakej je rozdíl v chemii ve vodě na Filii a tam, ale jsou to lázně, tak snad by měla být v poho. Ale Barunka přece jenom má trénink už od září a je na bazén zvyklá a i přesto tam byla na začátku strašně vykulená, velkej prostor,moc lidí, v dětským bazénku, kde si mohla sednout ji to nebavilo, super to bylo až jsme s ní přešli do velkýho bazénu, to byla ve svým živlu :wink:
23. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

petapi, děkuju za podporu. snad se to s MM vyřeší, musí, protože takhle opravdu nechci aby to bylo :frowning2: jinak ti teda závidím to Laa, my jsme tam chtěli s MM ještě jako bezdětní a nějak to nevyšlo, tak to zkusíme, až bude Veruš věší.zatím na vodu reaguje dobře, tak uvidíme :wink:

marci, jojo je to blbá mít rodinu takhle daleko, jsme na tom stejně. ale jsem ráda, že i tak jste aspon na chvilku vypadli ven a byli jen jeden s druhým, myslím, že je to fakt zapotřebí.

kazti, no aslespon že tvůj MM se umoudřil, protože kdyby si ty aktivity nechal a ještě jste se do toho měli stěhovat :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, myslím, že si možná tvůj muž ani neuvědomuje, že ti tak ubližuje. Asi byste si o tom měli fakt promluvit - chlapi nemaj ten "šestý" smysl, aby se do někoho dovedli vžít a vcítit a náznaky jim taky nic neříkaj. Vše se na ně musí na rovinu a polopatě. Tak to tak zkus - hezky po dobrém - a když to nepůjde po dobrém, tak po zlém :angry: :dizzy_face:
Ale řešit je to asi třeba, zvlášt když tě to tak moc zraňuje, že kvůli tomu brečíš. To přeci není normální a vůbec ne v pořádku. TAk ti budem držet pěsti, at se ten tvůj mužík pěkně uklidní a polepší :wink:

My dnes máme návštěvní den - před chvílí odjely holky z porodky, co jsme se tam na pokoji seznámily - fakt super. Jejich děti mají asi tak o kilo a půl víc jak náš Maty :grinning: - až budu mít fotky, tak vám tam nějakou hodím, at se můžete zasmát :sweat_smile: za chvíli má dojít bratranec z Čech, že je tu v Brně na nějakém školení, tak se přijde podívat, tak jsem zvědavá, jestli se nám do večera ještě někdo nenahlásí :grinning: to bude asi tím, že jsme včera kvůli spánkovému dni nestilhli návštěvu žádnou :pensive:

jo, Beti, já ve včerejším harmonogramu spala v noci a dopoledne, víc si ani raději nechci dovolit, abych se "nenamlsala" :grinning: Pak v noci Maty usnul asi tak ve dvanáct, tak jsem si šla konečně lehnout a naši sousedi nad nama začli sexovat a dost hlučně :rolling_eyes: - tož už několikátou noc po sobě su nasr....že když se konečně dostanu spat, tak mě budí oni. Mám chut jim napsat, at si dají na hubu polštář, že by ostatní obyvatelé paneláku chtěli v noci spát :angry:
23. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to dopadlo tak že jsme v neděli ve 3 ráno horečku 39 srazli paralenem a už se nevrátila... zato malá je protivná, v podstatě tři dny už pořádně nespala. Dnes se osypala, takže jsme vyrazili k Dr. a zjistili že to není zub, ale šestá nemoc.. tak jdu hledat info...
Mimochodem prý se přenáší vzduchem - takže stačí jít na vycházku, nebo jen vyvětrat a ani se s žádným dítětem vidět nemusí aby to dostala - prý je toho teď právě hodně...
Tak přeju ať se Vám vyhne... a to jsme ve čtvrtek měli jít plavat. :sweat_smile:
No nic - příště.
23. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani, tak to je mi moc líto. vím, že něco takového existuje, ale absolutně něteuším, co to je a jak se léčí :frowning2: tak hlavně at je Elinka co nejdříve zdravá a tobě přeji pevné nervy a výdrž.

jani su. tak hluční sousedi to je teda super. u mě teda by mě navíc ještě pěkně naprdli :grinning:
23. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že to je vyvrcholení ta vyrážka ne? Teď už to zmizí, je to celkem normální, vyskytuje se to často a snad se to ani moc neléčí? Nebo je to jinak? fakt jenom tak tuším....
23. únor 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
šestá nemoc se teď vyskytuje hodně. Jinak se nijak neléčí, přejde sama. :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti přeji ať se to doma vyřeší :wink:

Jani včera jsme byli s Kubíkem na Vínohradech :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
otázkou zůstává jen to kdy můžeme mezi děti...to sem nikde nenašla :pensive:
24. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek