• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
lanko to se právě různí, někde píšou, že po horečkách a někde až po zmiznutí pupínků.
24. únor 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky. Hlouho jsem tu nebyla omlouvám se, ale potřebuju radu. Hledám dobrého ORL mudra. Mám dost problémy tohoto typu tak potřebuji zkušeného odborníka. Je mi vcelku jedno kde by to v Brně bylo. Preferuji radši ve šitále, tam je sono i RTG. Díky.
Jinak se máme s Andrejko dobře. Myslela jsem že to bude rořší, ale máme štěstí na hodné a bezproblémové miminko tak si to užívám a ještě mám čas i na domásnost a konečně dodělat barák. V březnu přijde kolaudační komise tak držte palce. Ahoj a srdešně zdravím. Jdu kojit.
24. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, já myslím, že můžete mezi děti, jak zmizí pupínky. :wink: tak at zmizí rychle! :wink:

Kal, my včera přijímali návštěvy :grinning:

Aureli, bohužel žádného takového mudra. tady neznám :frowning2: je fajn, že je Andrejka pohodová a ty si to užíváš :slight_smile:

Tak my dnes byli na půlroční kontrole - máme 6.950g a 65 cm. Dr.nám rovnou píchla první Hexu, tak se modlím, abychom neměli žádnou reakci, protože tento týden máme naplánovaných docela dost akcí, tož se nám to moc nehodilo, ale co naděláme, že :pensive: zatím teda vypadá Maty v pohodě, vypil normálně celou dávku jídla a dokonce se na mě i smál - to asi radostí, že ted nemůžeme cvičit Vojtovku :grinning:
24. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jasně, Dejvík se taky vždycky těší na hexu, že mu dám zase týden pokoj :grinning:
24. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: chichi to je Maty filuta :grinning: My dnes taky byly na kontrole, u ortopedky, dopadlo to dobre, jeste se ji dojdem za pul roku ukazat,ale byla spokojena. Snad nebudete mit zadnou reakci, my teda fakt nikdy nemely. Aureli,je prima,ze je Andrejka hodne mimi a ze si to uzivas, bohuzel s ORL take nemam zkusenost tak neporadim :confounded:
24. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no dobře, akorát já nevím kde bydlíte, tak jsem se stavit nemohla :grinning: Hezký míry :slight_smile: a nevím zda Matýsek taky dnes slaví svátek, ale jestli ano, tak všechno nejlepší :dizzy_face:
24. únor 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maty zatím dobrý - snad to vydrží, uvidíme večer :wink:

Kal, díky za přání -ano, slavíme dneska :slight_smile:
24. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, myslím, že včera by se vám z těch našich návštěv motala hlava :grinning:
Musíme domluvit nějaký ten srazík v té Líšni ještě s BArčou a Terinkou :wink: Vím, že to v podstatě visí na nás, ale snad by to mělo dopadnout příští týden - ještě se určo tak v neděli ozvu, podle toho, jak v pohodě dojedem z chaty :wink:
24. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dobře, ozvi se :wink:
24. únor 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal - tak to je přesně co jsem potřebovala slyšet... já přemýšlela jak dlouho ještě po zmizení té vyrážky nebudem nikam moct chodit - když je to hned jak se ztratí tak je to super.
:slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, kde to vázne??? Holkyyyy, jste všechny s mimčama v pořádku???!!!
My zatím po té včerejší hexe dobrý, tak snad i nadále bude!!! :wink:

Dnes tu byla na návštěvě moje mamka a moje 66-ti letá teta, která svého času dělala PA. No každopádně teta se divila, že nemám zalité kytky, tak jsem jí řekla, že se o ně nestarám, že nejsou moje - je to taková trochu protestní akce proti mm, protože on si je pořád od někud vozí (jeho mamka je taky vášnivá pěstitelka, ale ta se na rozdíl od něho o ty kytky neustále stará) a já mu říkám, že máme ve třech pokojích plno kytek a že už je toho moc a že nemá čas se o ně starat, že by to měl zredukovat a ne pořád vozit nové. a já se mu o ně fakt starat nebudu, prostě ne, protože si myslím, že mám dost starostí s domácností a Matýskem. No a teta se zkrátka divila, že oni těch starostí měli mnohem víc, když měli děti - ona měla dva syny po roce a ten první byl malinko hyper :sweat_smile: - a musela nosit vodu ze dvora a dřevo a uhlí a zatápět a vařit atd atd.....jen neměla vůbec čas sama na sebe. A já si myslím, že to je špatně - že takto to fungovat nemá - že by ženská doma dělala úplně všechno a muž chodil "jen" do práce. No, zkrátka je jiná doba a nevím, proč bych já měla celý den lítat kolem domácnosti, ratolesti a ještě mm a nemít aspon chvíli čas na sebe - na počitač nebo časopis nebo tak. Nejsem přece otrok! No, tak jsem se vykecala, už končím :sweat_smile:
25. únor 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: No byla to jiná doba, já je do teď obdivuju, když vezmu, že nebyly pračky, myčky apod.,musel to být těžký život,ehm ale jak si to člověk udělá,takový to má (aspoň teď). Dnes tu byla u nás celé odpo Betinka, dojely jste v pořádku holky?? Bylo to moc fajn, snad se nezlobíš za tu Simču, ale já už fakt nevím jak na ni,ani v tom kočárku :frowning2:
25. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky opět nestíhám net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jana sun srazík určo uděláme už se těším :slight_smile: jsi mi ani neřekla že u vás na pálaváku je pěkná cukrárna nahoře v patře jmenuje se čáryfuk :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

jani.sun, jasný, takže od zítřka ani minutu pro sebe, ať žije rovnoprávnost :grinning: na takový kecy se vyprdni, tohle mě fakt štve, tzn.že když to tak bylo dřív, tak máme zahodit bojler a nosit vodu a vyhodit topení a jet pro uhlí, jo a taky bysme měly rodit děti hned za sebou, abysme jich stihly aspon 8 :grinning: jan, tomu se nedá než smát, ale chápu, že v tu chvilku to naštve.mě taky vytáčejí takový věci, jako..ale v tomhlě věku jsi jedla už tohle a malé nedáváš nic apod...ještě že ty návtěvy nejsou každý den :grinning: :grinning:

januli, dojely jsme dobře a moc děkujeme za pozvání, bylo to moc fajn a jak jsme si řekly, je dobře, že se máme, protože jiný kamarádky mít nebudeme :grinning: ne,ne, simonka je raubíř, ale verunka konkuruje, stejně je ale simuš zlatiíčko roztomilý!!!!!
25. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to je fan, že jste dorazily ok a ještě jednou děkujeme i za merci, půlka krabičky už je za večer pryč :zipper_mouth: :sweat_smile: u nás už se od sedmi chrní,co u Vás?? Bude fajn až v létě posadíme do písku roční Verču a rok a půl letou Simču a budem plkat a ony se tam budou mydlit lopatkama a nebo šikanovat zbytek pískoviště :grinning: chichi, ne to si dělám srandu,snad se holky umoudří, hlavně ta naše :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
januli, upřímně si myslím, že se tvůj scénář hraní na hřišti asi uplatní, aspoň budou mít holky dost místa :grinning:
25. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my jsme s Davídkem v pořádku. Už i já jsem se sesbírala, ale aby toho nebylo málo tak mi pro změnu těžce onemocněla babička. Je po dvou operacích, v současné době na přístrojích v umělém spánku. Je mi z toho všeho docela blbě. Příští týden v pondělí jedu minimálně na týden k našim. Máma je doma sama a docela se z té situace kácí, tak jí snad Dejvík přivede na jiné myšlenky.
Jinak mě teda velmi pobavila historka o kvítkách od jany.sun. To jsem se fakt upřímně zasmála :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, tak to mě teda mrzí, už aby bylo jaro a vše chytlo sluníčkovou náladu...jinak si myslím, že je dobrý nápad jet za mamkou a jsem si jistá, že Davídek mamku zaměstná a ta aspon nebude tak smutná a samozřejmě přeji babičce, aby se z toho dostala!!!!
26. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak u nás se už druhou noc vstává po hodině, jsem už akt grogy, bylo to lepší a ted tohle a vůbec nevím proč, zoubky to nejsou :frowning2:
26. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ozývám se po dlouhé době a koukám, že jste měli i srazík :frowning2:

betinko, koukala jsem a četla co jsi tady psala o svém MM. U nás to bylo před týdnem taky a vlastně včera taky :confounded: akorát s tím rozdílem, že když jsem nemocná nebo v práci, má můj MM nejvíc aktivit, ale jakmile jsem doma, tak čumákuje v pracovně a nikam se nejde. Chodí teď v týdnu plavat-dělá nádechové potápění, takže po večerech jsem doma s prckem a o víkendu ani nemluvím. Teď pojede na celej víkend do
Pardubic a malej bude u rodičů a já, já budu čumákovat doma a nebo zajedu do Brna na nákupy, když už budu ten víkend doma sama :rolling_eyes: ....

Holky, vy bydlíte na Vinohradech? Já od tama pocházím :wink:
26. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co bych za ty noční buzení dala.... malej je už starší (už mu budou 4roky) a na toto můžu jenom vzpomínat :slight_smile: vrátila bych to-HNED :grinning:
26. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Luci!!!!

tak ty jsi nemocná? :frowning2: s těma chlapama je prostě kříž a mám pocit, že čím jsem starší, tím mín jim rozumím a hlavně si začínám myslet, že chlapi a ženský si snad ani porozumět nemůžou, tak už ani nic neočekávám :grinning: furt si ale říkám, že je lepší, že když už, tak aspon sportují, protože kdyby vysedávali v hospodě...jo to by bylo zlý :frowning2:

luci a co ten pan doktor na začátku roku říkal? jak si ted vedete?
26. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beti!!

jo jo, jsem zase nemocná... před tím jsem to přechodila a teď jsem na to doplatila. Jsem doma už 14dní a ke všemu ten první týden jsem měla dovolenou a měli jsme jet na hory a jeli jsme akorát tak do.... :confounded: Dneska jsem byla na kontrole a myslela jsem, že už o víkendu povalím do práce a ono prd. Zase jsem týden doma, chjo..

Máš pravdu s těma chlapama, ale jak nám je, když víme, že jsou někde pryč a z nějakýma babama.. kolikrát jsme se skrz to pohádali a pokaždé mi bylo řečeno, že si to moc beru atd. ale vím, že kdybych to udělala já, tak by byl hned oheň na střeše. No jo no, chlapy jsou prostě chlapy a bez nich by to nešlo :grinning:

Jinak doktor nic... pořád je to na nějakým bodě a nějak se to nehne dopředu :confounded: teď nás čeká znovu PCT, protože jsem minule selhala a ke všemu mě nepustila ani šéfová, takže to musíme udělat znovu. (asi nevíš co to je..že, no to je takové vyšetření, kde se ukáže, jestli je pro mě můj MM parazit a jestli náhodou neničím jeho spermie ještě dřv, než se pokusí oplodnit vajíčko). Doktor říká, že je to poslední dobou příčina u ženských, které nemůžou otěhotnět, že si s partnerem po nějaké době nesednou a problém je na světě. Jdeme na to příští týden a výsledky jsou hned, takže pokud to dopadne dobře, budu muset na menší laparoskopii atd. prostě budu pokusný králík, do té doby, dokud se něco nenajde-nějaký ten problém :angry:
Byla bych radši, kdyby ten problém byl opravdu v tom PCT, protože to by potom následovalo to, že by těm spermiím pomohli až k samostatnému oplodnění :grinning:
26. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, to mě moc mrzí, že to dá takovou spoustu námahy, nervů a čekání, jenže...fakt mám pocit, že dneska těhotenství hned je opravdu zázrak a po svým těhotenství a porodu se na to dívám opravdu jinak a jakmile budu chtět otěhotnět podruhé, budu opravdu ke všemu pokorná :frowning2: nevím, jestli jsem to napsala pochopitelně :grinning:

to, že jsi nemocná je naprd, zrovna ted, když už chřipky končí, ale mimochodem moje kamošky jsou ted taky nahromadě a já se tomu zatím(tuk, tuk) bráním,jelikož už jsem tak 4-5x měla tuhle zimu namále, už aby bylo hezky!!!! už jsem se dávno chtěla Luci, zeptat, co děláš za práci?

jinak vám budu moc držet pěstičky na to PCT, aby byla příčina tam a mohlo se to hned začít řešit!

a co s těma chlapama? z mýho naposledy vylezlo, že mu takhle vyhovuje, že jsem doma, že se o mě už nemusí bát :grinning: bodet by ne, přijde domů, dostane večeři, pak si 45 minut pohraje s malou, jdeme koupat a dát ji spát. pak si pokecáme, jaký byl den a on jde k počítači pracovat a já jdu bud koníkovat nebo na telku, nebo taky pracuju...nevím , nějak jsem si ten rodinný život představovala jinak, asi jśem idealista, ae upřímně už jsme se dostali do fáze, kdy volnej večer znamená, že nevíme, co dělat, co říkat a tak skončíme u telky...pro mě dost smutný. a o tom žárlení no commnent :angry:
26. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, u mě je to v takové fázi, že se nechci vzdát a doufám, že brzo odejdu s té kliniky s miminkem v bříšku :grinning: podstoupím všechno, jenom aby se nám ten sen zase splnil a my mohli mít ještě jedno mimi.. takže i když jsem celkem na větvi z toho, že se pořádně nic neděje, neházím flintu do žita, ale bojuji dál a tak je to myslím správně.

Já kdybych tu nemoc nepřecházela, tak bych byla v pohodě, jenomže nééé, já musela hned do práce a to mě dorazilo. Jinak dělám v květinářství Carmen Flora v Brně v NC v Královém poli, dělají se tam 13náctky, proto tam nejsem každý den, ale třeba třikrát do týdne atd. záleží na směnách.

Z mého taky vylezlo, že je rád, že jsem si našla práci, která mě baví atd. ale že by byl radši, kdybych byla doma s miminem a měl mě tak pod dohledem :grinning: že by nemusel vařit, uklízet atd za mě, když jsem v práci. Je to pro ně taková výhoda, když jsme doma na MD s miminkama. Jinak co se týče večera, je to u nás stejné... bohužel :angry:
26. únor 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti ty odpoledne a večery u nás vypadají stejně. Teda ne že bychom si neměli co říct to ne, ale MM taky přijde kolem šesté, večere, pár minut si hraje s Davidem, koupání, krmení, spaní...........A pak jsem zase celý den s malým doma sama. Ale ono to asi jinak nejde.
26. únor 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, já si jen třeba představuju, že místo televize bysme aspon mohli hrát scrable nebo karty, to je jedno, nebo jen tak posedět a povídat si o plánech, o Veruš atd...a ne sědět keždej za svým komplem..ze mě se ještě na starý kolena stane romantička :grinning:

luci, to máš krásnou, ale opravdu krásnou práci s kytičkama!!!!!!!
26. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by bylo něco pro mýho MM - ten nesnáší jakýkoliv plánování :grinning: :grinning: Holky vy jste teda dobré, že na mateřské obstaráváte vaření, uklízení atd. Já jsem asi neschopná protože tohle skoro nedělám - vaříme o víkendu a když něco zbyde tak si to zamrazím, uklízíme taky zásadně o víkendu - a to většinou manže :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda vy jste se rozpovídaly!! :grinning: Luci, taky ti moc přeji, ať se brzo zadaří, jen mám takový dotaz, trochu osobní, snad nevadí, že se na to ptám, ale psala si, že příčina může být, že si s partnerem PO ČASE nesednou, to mě zarazilo, myslela jsi to jako tak, že třeba u toho prvního mimča vůbec žádný problém nastat nemusí, hned se zadaří a druhé už pak takhle nejde? Promiň napsala jsem to jak idiot,snad chápeš. :slight_smile: K tomu vaření, Beti teď jsem popsala vaření jen pro malou u Páji v tématu, takže myslím, že to ani nemá cenu komentovat :grinning: .U nás ty večery jsou stejné, myslím hodinka hraní a pak taťulda koupe a krmíme kaší, uspáváme, ale jinak musím zaťukat, já doufám, že se pořád máme moc rádi a máme si co říct i po těch 9-10letech ( :grinning: chichi už se v letech ztrácím),aspoň to tak příjde mně a i Luky mi často říká jak nás miluje a za nikoho nevyměnil, je skvělej i když občas na sebe taky samozřejmě štěknem :wink: Luci a ty už máš chlapečka velkýho, proč ho někdy nedáš bábi na hlídání a někde si s kámoškama nevyrazíš? Píšeš, že by byl oheň na střeše,ale moc toto nechápu, přece když chodí i manžel, tak nebudu sedět jen doma ne? Ono je to někdy fajn takhle vypnout,mít i svoje aktivity a hlavně myslím, že to utuží vztah, protože chlap, kterýmu sedí mamina jen doma a ,,má ji jistou " je podle mě malinko pro něj už nezajimavá,ale to už zas prndám kraviny,neposlouchejte mě a berte mě s rezervou :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, nestěžuju si. Kytičky jsou nejenom moje práce, ale dá se říct i koníček :wink: jezdívám po nějakých akcích-aspoň se teda snažím a očumuju kde jakou kytku :grinning: ať už navázanou nebo jen tak volně rostoucí. Už teď plánuju, co dám za okna do truhlíků...

Jani, malého už velkého mám, přece jenom ve čtyřech letech už je to s dítětem ohodně snažší než s nemluvnětem. Malej jezdívá k babičkám a tetkám, většinou tam ale je, když jsem v práci... bohužel chodím i víkendy, takže když mám víkend volnej, jsem s nimi, protože je člověk nevidí přes ten týden-akorát až o půl desáté, když dojedu z práce a to už malej spí a MM je v pracovně a pracuje. Teď příští víkend je celj víkend v Pardubicích-mají tam závody ti freediveři, takže tam jede a malej bude celej víkend u našich, takže jsem už obvolala kamošky z Brna a jdeme za zábavou, i když jenom přes den, protože večer nemůžou, ale i tak aspoň někam vypadnu a vypnu :grinning: :sunglasses: no a co se týče s tím, že když chodí můj manžel tak budu chodit i já, to víš že bych radši lítala na kolečkáčích nebo vyrazila jen tak na hory na lyže, jenomže tady skoro nikoho neznám a když už chci něco podniknout, tak mi do toho přijdou MM aktivity :angry:
26. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek