• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
je to trochu těžší skloibit moje a MM aktivity, když člověk musí být taky s dítětem. Nemůžu ho každej víkend dávat k babičkám atd. jenom abych si mohla zajít někam po nákupech nebo jen tak někam vyrazit, když bude mít MM tu svou aktivitu. Má to každý týden 3x a to tam ještě nepočítám posilku, do které chce znovu začít chodit :angry: jenomže vyčítat mu to rozhodně nechci, má na to právo.... stejné jako já :grinning: hihi
26. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, aha jojo to chápu :wink: no je to těžký, já třeba momentálně jsem se dopracovala do stadia, že malou nemůžu dát hlídat babičkám na déle než dvě hoďky, ale tak nějak mi to ani neva. Moje mamka dělá v nemocnici,pracuje i víkendy, 24h.běžně, takže ta má svých starostí dost a můj taťka je takový k dětem dost rezervovaný (Simču má teda moc rád samozřejmě), ale je hodně divoká a když mu tam křičí víc než tu hodinu, je to na něho až dost. A tchyně se do hlídání nehrne, stejně jako já se nehrnu dávat malou jim, jsou fajn, ale máme různé názory třeba na její stravování a v tom mě nerespektují,dokáží jí přeplácat i během těch dvou hodin pátým přes devátý, takže tak,jsem se vykecala :sweat_smile: naštěstí máme toho skvělýho taťku, který je ochotný malou čas od času pohlídat (samo, že ne 3x do týdne,ale jednou za tři-čtyři týdny :slight_smile: )a tak si vyrazím dát někam s bezdětnýma kámoškama oraz nebo na nějakou akci apod. On nikam moc chodit nechce, takže v tomto to mám jednoduchý,hádky kvůli tomu nemáme,ale vůbec by mi nevadilo, když by si třeba každý pátky zašel s klukama na pivo,ale prostě se mu většinou nechce a to je to mlaďoch,prý si radši si radši se mnou napustí vanu a nebo si uděláme véču a pokecáme :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já mám MM taky mlaďocha.. to že mu bude letos 31 neznamená, že je starej a on to moc dobře ví, jenomže nechce být takovým tím taťuldou, který jenom pracuje a vydělává a nic jiného kromě toho nedělá. Chce si v tom životě taky něco dokázat a jde za tím. Na 100%vím, že kdybych mu dala na výběr mezi mnou, malým a koníčkem, tak se rozhodne pro nás.. jenomže já mu to nechci říkat. Má právo na své koníčky, tak jako já a jako to bude mít i prcek. Pokud člověk nechce mít takovej ten život, kde furt sedíš doma na prdeli a nebo čučíš s okna, tak musíš něco začít dělat. Těším se, až bude teplo a já opráším kolečkáče a někam na nich vyrazím i s malým, koupili jsme mu je a tak jsem zvědavá :grinning: u nás to bude prostě i tak, že když už nějaké aktivity, tak je budu provozovat se svým synkem..

Nevadí mi to proto jsem možná i HAPPY :grinning: ale je fakt, že někdy chytnu depku a tak jak psala i betinka, brečím potom do polštáře a přemýšlím, jestli to druhé miminko vlastně chci, když s ním budu zase jenom doma. :pensive:
26. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme byly s malou venku, no to je hnus, se už se fakt těším až bude jaroooooooo!

luci, určitě je to dobře, že nechce být tvůj manžel taťulda, jenže máme my ženský i chlapi stejný práva a tak mi vadí, že u chlapů se to bere trochu jinak :angry: na druhou stranu, jestli je MM někde za sportem anebo sedí v pracovně zavřenej, tak je to stejně asi jedno :frowning2:

někdy (ted dost často :grinning: jsem unavená a naštvaná, že jsem tady na vše sama a že mám blízké 100km daleko, čím dál ale častěji jsem za to štastná. v současnosti jsem na tom tak, že budu štastná, pokud udržím malou na mým mlíčku do 6.měsíce bez příkrmů a nebude ze mě magor, protože NEKECÁM 2x denně dotazy typu "a už jsi ji dala mrkvičku nebo banánek?" já nervy nemám, pomyslnou korunu vyhrála prababička, když chtěla malou nacpat koblihou, aby viděla, jak papá. ona má ted vytáčecí období a když už mi to řekla popáté,tak jsem ji odpálkovala.

pořád říkám MMa t si svou rodinu (hlavně některé členy :grinning: krotí, protože já vydržím hodně, jenže pak bouchnu jako kamna. jenom nechápu jednu věc, ona si asi tchyně neuvědomuje, že když se mnou bude soupěřit, budu se jí bát dát malou na hlídání, že do ní všechno narve. Januli, to, co ty říkáš, by mi udělala jednou....víckrát ne :angry: takže momentálně jsem za svých 100km ráda :grinning:
26. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
betinko, já jsem byla taky venku.... ale pssst :sweat_smile: jela jsem s MM pro prcka do školky a rovnou jsem to vzala přes nákupy do domácnosti a pro prcka. Nevěřila by jsi kolik věcí zničí ve školce a co jich tam postrácí :angry: a člověk aby to potom kupoval znovu.
Venku je fakt hnusně, zrovna tam poprchávalo a to já nesnáším i za pěkného počasí, ale prý se má oteplovat a Březen se má ukázat v plné parádě. Se už těším, jak si sednem venku a budeme se tam vyvalovat na čerstvém vzduchu, ještě musíme koupit novej zahradní nábytek :wink:

Jinak mám občas depky z toho, že veškeré známé mám v Brně a tady nikoho neznám, ani sousedy moc nevídáme a to je to super baba, které má chlapečka. Nějak jsme se tady všichni rozutekli, co jsem nastoupila do práce.. a to člověka někdy zamrzí :pensive: proto někdy vybuchnu na MM, když jde zase někam za sportem a já čumákuju doma :rolling_eyes: je to s námi ženskými fakt tak hrozný??

No a co se týče toho jídla a prcků, hihi se musím smát, když si vzpomenu na začátky tchýně a tím, jak jsem ji vysvětlovala, co malému může dát a co ne. U nich je to prostě tak, že když malej jí, tak je to jenom dobře, ale už je potom nenapadne, že když se malej přejí, tak ho potom bolí bříško a doma akorát tak skučí :angry: takže s tím byl a je pořád boj...
26. únor 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adis, přesně, jenže já to tchyni a její máti už vysvětlovala stokrát a ona po sto jedné ji znovu dá tu trubičku apod. :frowning2: už jsme se kvůli tomu i chytli a minulou návštěvu stejně donese prabábi slepované linecké a začne to do malé cpát, prostě škoda mluvit. Jinak je fajn a rozumná,ale v tomhle s nima není řeč.Jo tak Luky je takovej taťulda a to je mu 25, on je mnohem víc rodinnej typ, prostě takovej muj citlivej rak :sweat_smile: . Ja jsem spis ta, co vzdycky po vecerech nekde litala a rada si jeste vyletim, jeho to nebavi, jen jedno za cas jde na to pivko s klukama, ale to ho musim vylozene vykopat :sweat_smile: ale dela cely den manualne, vyrabi ted nabytek, takze ma vecer asi fakt vzdycky dost a je rad ze lehne, posilovna nehrozi :sweat_smile:
26. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, tak s těma sousedama jsi mě pobavila :grinning: protože mám taky kamošky v Brně, tak tam jezdím tak 2x týdně a tady...no ono to asi vyzní namyšleně, ale namyšlená nejsem, jenže mně tady ty spolky maminek vadí, já nevím, prostě jak se hromadně kočárkuje apod...to raději vezmu auto a jedu s malou a se psem do Vítovic na pořádnou túru. ale musím říct, že na kafčo ke mně chodí sousedka a je mi tady hodně sympatická jedna mamča, co má ted malou a ještě větší holčičku, tak ta je fajn. a doufám, že i my se jednoho, třeba už jarního dne, konečně potkáme :grinning:

januli, ty si užij dnešní tani,tani,tanini :grinning:
26. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, prosím vás, ještě se chci zeptat, jak dlouho mimča pasou koníky? Veruš ted vydrží tak 10 minut, jenže se pak začne vztekat, že ji halvička padá, tak musí na zádička a pak znova na bříško a to stejný, není to málo? :frowning2:
26. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda vy kecalky jedny!!! :grinning:

Adis, z Vinohrad jsem jenom já - ale bydlím tu teprve dva roky, takže tu nikoho neznám :rolling_eyes:

Januli, mm je taky rak - přesně jak píšeš - rodinný typ, mezi lidi aby ho člověk vyháněl :grinning: ale má práci, kde dělá na různé směny, tedy třeba někdy jde na hodně brzo ráno, jindy na odpoledne a je tam do jedenácti a někdy jde na 9 a je tam taky do večera - zkrátka tak docela nepravidelně, tak je z toho taky unavený, takže někdy taky moc nemá myšlenky na pomáhání, ani Matyho si nevezme, že nemá sílu. Ale normálně se o něj stará rád, nakrmíl, přebalí - v pohodě. Snaží se s ním i trochu cvičit a když má volno, tak vaří - vaří rád :wink:

Beti, Maty nevydrží ani těch 10 minut -vyloženě ho to nebaví :unamused:
26. únor 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ja jsem uz asi mimo, ale jake tani tani tani?? :grinning:
26. únor 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze Simca nepasla Moni nikdy ani tech 10min.ji to taky nebavilo :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
betinko, my jsme tady byli takovej jako by spolek-holky od naší řady(víc k hřišti a taky jsme se tady tak scházeli) jinak nejmenuje se ta holčina náhodou Denisa? Myslím ta, která je ti sympatická.. má teď malou holčičku Nikolku a starší holčičku Kristýnku. To byla taky jako by kamarádka :grinning: ale už nejsou.. fakt nevím, možná jsem na to náročná nebo já nevím, ale já potřebuju něco dělat a né vysedávat na lavičce a prndat o kravinách, to jsem nesnášela v létě, radši jsem vzala prcka a jela s ním do Brna na parník nebo do Zoo. Jsem vyloženě Zoo logický typ, už ani nepočítám, kolikrát jsme byli v Zoo (minulej rok) :grinning: :grinning:

Janulko, ty jdeš dneska na tancovačku? Tak si to mooooc užij!!!!!

Jinak beti, co si tak vzpomínám, Áďa koníky pásl několik minutek tak jako Verča a potom se u toho hrozně vztekal, když zabořil hlavu a nebyl schopný ji zvednout :wink: ale kolik minutek, to už si fááákt nevzpomenu.
26. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak David pase koně furt - už se nedá skoro ani přebalit, furt je na břichu - je to jeho oblíbená poloha :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene nejdu Luci, tak prave nechapu, jestli jsem se nekde uklepla nebo jak to Moni mysli :grinning: jdeme az v sobotu s mamkou na Lord of the Dance do Ronda, dostala k narozkam listky. Jeee tak do zoo se tesim straaasne, Simci se hrozne libi zviratka. Jinak ja bych s ni vyrazela na tury po okoli strasne rada, klidne pekne 3km do Zabcic tam a 3km do Zabcic zpet, jenze si Beti videla, jak to u nas s kocarkem chodi, takze nezmuzu nic, leda pockat az pekne pocape :sweat_smile:
26. únor 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.sun: já z Vinohrad pocházím, takže je celkem znám, ale od té doby co bydlím v Rousínově, tak je to pro mě jako by kamenné město :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic jiného tam není, než baráky... všude kam se člověk mrkne, ale mají tam teď čupr cukrárnu :wink:
26. únor 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem taky trdlo, jednou ti rikam Moni, jednou Beti, mne ta Betka k Tobe proste nejak sedi :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, copak máte za problémy s kočárkováním :confused: ??
26. únor 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Monca je taky z Rousinova.. :astonished:
26. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci...snad od narozeni :frowning2: proste v kocarku vetsinou rve a rve, po chvili se vzteka, ted uz teda chce i trochu chodit, ale jeste ji to moc nejde, jakz takz to jde ve mestech, kde se neco deje, ale jen co zajedem do parku nebo tak, tak spusti :pensive:
26. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, samý panelák, i když takové Bohunice jsou fakt horší :angry: - tam jsme bydleli před tím. A o té cukrárně fakt nevím :fearful: - jsem nějak mimo - musím to pozjišťovat :wink:

Barči1 - jj domluvíme se a s tou cukrárnou jsem fakt na větvi :slight_smile: - bydlím tu a nevím nic :sweat_smile:

Moni, taky ti furt říkám Beti, tož mi to k tobě tak hezky sedí :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.sun, ta cukrárna je na Vinohradech místo České spořitelny u Alberta.. malej tam měl minulej rok oslavu narozenin :wink:

Jani, to je mi líto, že ti nevydrží v kočárku, ale počkej až bude capkat..to ji ten kočárek přijde i vhod, až bude celá uťapkaná a bude si chtít odpočinout. Malej v kočárku vydržel do té doby, dokud se nenaučil chodit, pak už to nešlo..tak jsem radši dala kočárek tady u nás do bazárku a bylo to. Jinak vím, že Monča je z Rousínova.. bydlíme na proti sobě a nejsme schopné se sejít :sweat_smile:
26. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci :grinning: :grinning:, jinak ta Denisa to určitě není, jestli myslíš spolek ze zádu, myslím si, že slovenky někdo, tak to mi právě nc neříká s dětma na hřišti, jak píšeš ty, vezmu psa a malou a jedeme raději do lesa, ale co já vím...třeba bude malá radši než les vysedávat na lavičce, ale to by byla moje smrt :grinning:

januli, prosím tě, já myslela, že jdeš na ty Lordy dneska, já už jsem fakt asi mimo :grinning:

marci, tak s těm koníkama klobouk dolů, to bude zádový svalstvo jak Stalone :grinning:
26. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď malej baští gulášovou polévku a potom jde do vany a hurrrá chrupčet, zítra jde zase do školky a já jsem zase doma :angry: chjo, už nevím co mám dělat, asi se pustím do max uklízení se vším všudy, ale okna ještě umývat nebudu... to ne e :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, nestraš... ani nevíš jak jsem trpěla, když mi malej řekl, mamko půjdem na písek a oni tam všechny seděli jako slepice na bydýlku :grinning: a plkaly o hovadinách.. hihi, já nevím, ale já taková nejsem, tak jsem s prckem radši někam vyrážela i když jsem byla večer potom k.o :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale lepší někde trajdat než sedět na lavičce a plkat o tom, co dnes budu vařit.
26. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už nevím, kdo by tady mohl být Slověnka a má dvě holčičky, ty holky co tady tak znám, tak mezi nimi taková není... jedna tady sice je, ale na 100% vím, že její malej je kluk... holce by se to tam v Létě asi nehoupalo :grinning:
26. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne,ne, ta sympatická mamina se jmenuje Daniela a není slovenka :grinning:
26. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
..........a nemá holčičku která už chodí do školy? Promiň, jsem vážně blb.. vyptávám se tě na kraviny, po kterých mi nic není :sweat_smile:
26. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, to je ona! má ted šedý kočárek..tak ta je mi moc sympatická, vždycky jen proběhne, nemá čas na klepy a je s ní sranda :grinning:
26. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu znám :wink: mluvili jsme spolu o její dcerce, když jezdila s našim prckem tady na tom ledě :slight_smile: je to fajn baba, nemá čas na takový ty bláboly.. jinak jsem tě pár krát zahlédla s takovým houfem před vaším vchodem, byl tam neskutečný slet mamin :grinning:
26. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já se uplně dobrovolně přiznám, že se těším jak na výlety do zoo apod. tak i na ten písek a plácání baboviček, protože to bude takový letní relax :grinning:
26. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek