• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Jani, ono je něco jiného plácat na písku bábovičky než poslouchat, co budou holky dnes vařit, ale každá jsme nějaká tak o co jde :slight_smile: každopádně na to sluníčko atd. se taky moc těším, i když budu muset chodit i do práce.
26. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám jste se fakt vážně rozkecaly a jedete a jedete... jen tak dál...
však už jsem myslela že tu zdechl pes, když jsem tu byla pár dní zpátky.

No já to tady mám tak že vidím vždycky maminy popárovaný s kočárkama a je mi trapně se přidávat. Takže tu neznám až na sousedy důchodce fakt nikoho, za celý den promluvím snad jen na malou. (už bych se bavila i o počasí s kýmkoli - ale ono prostě není s kým) A o cestování někam pryč - to bych si s MM musela vyjednat ať mi tu nechá auto a on tak strašně nerad ráno vstává na čas na autobus. že je lepší ho neukecávat.
Jinak TV nemáme dva komply taky ne takže pokud malá večer usne tak buď spíme s ní nebo debatujem v kuchyni. MM si sem tam tak 1 za dva týdny odskočí s kolegyní na squash a hotovka. Ale prskat na něj taky umím obstojně - bez obav :sweat_smile:

Momentálně bojujem s mlíkem - malá jak měla horečky tak houby jedla, mě nic nebolelo, páč si vždycky trochu ucucla a teď co je jí líp a chtěla by jíst to co jedla tak prostě mlíko není a ječí mi tu hlady, takže Marci - můžu s tebou soutěžit v nic nestíhání. K snídani jsem se dostala dnes až v deset, k obědu jsem měla zakysaný nápoj, a rohlík a stihla jsem ho už ve dvě a večeři pro jistotu spachtil MM. Na zítra mi oběd přinesla tchýně...v rámci mi toho udělali moc a zbylo nám tak ať nemusíš vařit (teda spíš si myslím že se MM zmínil) no a já v podstatě s malou sedím a defakto kojím častěji než když jsme přišly z porodky... snad se to spraví.. na každej pád jsme si dneska donesli mlíko z lékarny. A uvidíme.

Beti - jaké kaše vaříš na noc (vyptávám se pro info - pro případ že by malé to mlíko z lékarny nejelo)

tak se tu mějte... já se zas ukážu jak mi to vyjde. :pensive:
26. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lani, tak to je mi líto, já přikládala každou hodinu, když mlíko nebylo, ale rozjelo se až tak za tři dny :frowning2: jinak dávám Sunarku mléčnou kaši s rýží a banánem, Nutrilon mi prskala. moc ti budu držet pěsti, aby zase mlíčko naběhlo!!!

luci, jj, s těm davama s kočárkama..to máš tak :grinning: musím chodit ven na 2 etapy, první je se psem a pak jedu jen s malou...když se vracím z první etapy, nechávám kočárek tady zevnitře ze dvora, protože z druhé strany se bojím tam kočárek nechat, rychle vyběhnu se psem nahoru a většinou utřu packy a pak rychle dolů za malou, aby se nerozbrečela a většinou narazím na houf kočárků, který se vracejí z procházky nebo jedou apod :grinning: ale ted jsem tady potkala taky jednu maminu, chuděra v šestineděli, tak se vyptávala a byla chuděrka neštastná, tak jsem ráda, že je to šestinedělí za mnou a mimochodem....všechny maminky si tady tykají, kdybys to nevěděla, byla jsem na to upozorněna :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

dneska jsme vstávali špatnou nohou.. prcek nechtěla za boha do školky a šel s brekem :unamused: vezl ho MM, tak jsem zvědavá na to, až dojede a řekne mi co a jak.

Beti, s tí tykáním jsem asi vážně hňup, ale to jako myslíš tady na koníkovi nebo tady u nás v bytovém komplexu :sweat_smile: ? Jestli myslíš tady na koníkovi, tak je to složitější a to proto, že vás bohužel jménama neznám :frowning2: ale určo se polepším! No fááákt..
27. únor 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko mlíkovou krizi jsem měla když jsem brala ty antibiotika a docela velkou, David je naštěstí bojovník a to mlíko mi tahal fakt snad až z paty a když nebylo tak útrpně čekal a neřval. U mě zabrala (aspoň částečně) melta - sice to byl pro mě fakt výkon takový hnus pít, ale přemohla jsem se a pak taky pivo (teda ne že bych do sebe obracela půllitry, ale třeba deci občas jo). Ono se to jak píše Beti i při tom častějším přikládání rozjede tak s 3 denním odstupem. Já když jsem odstříkavala do zásoby, tak jsem se pak za 3 dny topila v mlíku :sweat_smile:
Jinak jsem na tom podobně jak Lanka, ženský s kočárkama tady taky neznám, sice jsem říkala, že po tom ani nijak moc netoužím, ale taky mi občas leze na mozek nemít s kým promluvit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, myslela jsem v bytovým komplexu :grinning: :grinning: protože jsem tahle jela s malou a normálně ostatní zdravím dobrý den, nečež se na mě vrhla jedna mamina s tím, že my si tady všechny maminky tykáme :grinning: :grinning:

no jo no, on chtěl malej zůstat s mamkou doma

jinak dneska u nás noc opět katastrofa, má strašně blbýn spaní malá a co hodinu jsme vzhůru :frowning2:
27. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, teda tady se to rozjelo :confused: a to je dobře.

Lani neboj mlíčko se zase objeví :wink:
27. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a spí Verunka v postýlce nebo s tebou. Náš David dělal tak od jedné až druhé hodiny ranní taky alotrie, od té doby ho vždycky když začne (vytahuje dudlíka z pusy, vyhazuje ho nad sebe, výská atd.) hodím mezi nás do postele a je klid, spí a blbosti nedělá.
27. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalerat, teď jsem ti koukla do alba - ty Kubíkovi čepice jsou parádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Háčkovala jsi je podle nějakýho návodu?
27. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, spí v postýlce u sebe :frowning2: jenže pořád se mele, vypadne ji dudlík je vzhůru a tohle je fakt po hidině, někdy i mín, taky se jí zdá asi něco špatnýho, já fakt nevím, ale přemýšlím , že jesti to bude pokračovat, tak ji lupnu do svýho pokojíku, my ji totiž asi taky budíme :frowning2:
27. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jí zkus Beti strčit k vám :slight_smile: David se vždycky dokutálí až k MM a spí jak zabitej. V postýlce bývá taky na zabití!!
27. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, asi to zkusím..chjo, takhle je to fakt na prd :angry:
27. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky spí s námi - při horečkách dokonce spala vyloženě na mě ležela mi břichem na břiše... v životě bých nevěřila že tak dokážu usniut a spát... ono vyčerpání asi hodně pomohlo...
27. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: a teď ji mám v posteli zas protože chce pořád jíst a mě nebaví k ní vstávat.
27. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska je venku super už jsme byly ale ještě určo pudem :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, tak o tom nic nevím, možná to bude asi tím, že nekočárkuju, takže o těch maminách nevím :unamused: hihi, mno jo, jsem v těchto věcech někde vzadu-aspoň prozatím.

Jinak malej byl prý v pohodě, jenom co nastoupil do auta, tak se začal hrozně řechtat a ve školce ani nemluvím, takže mi spadl kámen ze srdce, že tam šel bez křiku :grinning:
Za hodinu jedu do Brna k zubaři, docela se těším a MM jede semnou a potom mrknem po ňákých obchodech a stavíme se na kafčo. No, i když jsem na neschopence, tak si to začínám užívat...ale snad mi nedojde kontrola, protože to by byl opravdu průšvih :confused: ale co, krytá budu od zubařky, tak tu hodinku si někde můžu dát s MM kafčo.
27. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už byli taky venku, odpoledne razí kočárkovat manžel :slight_smile:
27. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jdu jen na skok nahlídnout než půjdeme kočárkovat. Moc zdravím.
Beti Verunka je moc krásná holčička.
Přeji ať jste všichni moc zdraví a spokojení.
27. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aureli, děkujeme za přání a přejeme totéž :grinning:

jinak my dneska byli malé koupit bodýčka apod..v CaA a je to asi opravdu nejlevnější a jejich věci se mi fakt líbí. body dlouhý rukáv vychází na 75, krátký 65, jinak jsem koupila 2 trika po 100 a za 100 i mikinu. pak jsme tam nakoupili i jídlo a MM mi říkal, že už jsem fakt hysterak, asi jo holky, já všude vidím potenciální přenašeče bacilů a při nákupu jsem nervní jak stepní koza a nakupuju rychle a zamtkuju :frowning2: snad Veruš nic nechytí. MM uspával a vypadá to, že se uspal sám :grinning: hezký večer!
27. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
zdravím po dlouhé době - jsme bez internetu :angry: dočetla jsem vás, ale moc reagovat nebudu, těch stránek bylo moc :wink:
Opožděně - srazík byl suuupeeer :slight_smile:
Jen naše Julinka, místo aby vašim nespavcům vysvětlila, jak je super spát celou noc a i párkrát za den, tak se nakazila a asi 10dní byly dny i noci katastrofa - nemohla usnout, každou chvíli pláč, 3krát za noc kojení, ve 2 ráno vyspaná, hoďku až dvě si v postýlce povídala, ráno vstávala v 6, přes den spávala 3krát po půl hodině. Po týdnu jsem padala na hubu. Které to tak máte pořád, máte můj hluboký obdiv. Od neděle se pomalu dostává do normálu, jen ty dny jsou náročné, skoro vůbec nespí, v 7 večer odpadá, v 6ráno vstáváme.

Minulý týden jsme byli na opožděné preventivce ve 4 měs. Juli je drobek - 60cm a 5,45kg. A jak jsi Beti psala, že malá málo přibírá - tak Julinka přibrala za 14dní jen 95g, takže se to dr nelíbíilo a příští týden jdeme zase na převážení. Já to ale nějak neřeším, faldíky jí rostou, spokojená je, hlad nemá.....předtím přibírala 400g za měsíc, teď se jí to snížilo na polovinu jako většině dětí.

ad chlapi....tak můj nesportuje ani nechodí do hospody, ale neustále sedí u počítače nebo odjede na celý den pracovně pryč a vrátí se kolikrát v 11 nebo i v 1hod. v noci. Narozdíl od vašich chlapů mi ani nijak nepomáhá myčku umí líp obsluhovat Míša než on - bohužel jeho maminka obě děti totálně rozmazlila a ač se snažím jak můžu, nedaří se mi to změnit :angry:
Malou nekoupe, nepřebaluje, neuspává (neví, jaké má štěstí, že dítko usíná samo). Teď se teda snaží se jí občas věnovat přes den a hrává si s Míšou nebo s ní občas dělá úkoly. Nejčastěji se spolu ale koukají na pohádky - ačkoliv je mu 31, tak je miluje. Nějak se smiřuju s tím, že mám holt jedno dospělé dítě. Ale někdy mě to faaaakt strašně vytáčí.
27. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k pískování a navazování kontaktů po přistěhování ....bydlíme tu přes 2 roky a osobně tu znám jen sousedy z jedné strany /na druhé je pečovatelský dům, obyvatele znám jen od vidění, když nám nadávají, že grilujeme/ a pak rodiče od dvou Míšiných kamarádek a prodavačky z obchodu...to je bilance, co? Potkávám tu sice pár mamin s kočárkama, ale nějak neumím navázat kontakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oni jako starousedlice nemají zájem.
Pískování jsem nesnášela už u Míši - tak jednou za čas jsem byla ochotná tam hodinku sedět, ale většinou jsme taky vyrážely na procházky po Líšni, do Mariánského atd. S Juli to vidím obdobně,budeme poznávat krásy okolních Lesů. Jen je výhoda - písek máme na zahradě, takže můžu poslat s Julinko Míšu, nebo se u toho budu rýpat v kytičkách :grinning:

Hihi jo a holky, máme novou cestovatelskou zkušenost - v úterý jsem s holkama jela vlakem z Brna do Prahy (3,5hodl), tam nás nabrala ségra s manželem a pokračovali jsme do Mostu. Ale protože moc neznají centrum Prahy, tak měli auto v OC na Černém mostě a na hl. nádr. pro nás přijeli metrem. A teda vymotat se s kočárem v metru....to je umění!!!!!
Na Florenci jsme se snažili dostat z trasy C na trasu B ....prostě jsme nebyli schopní najít výtahy. Pak jsme odchytli dispečera....a on nevěděl, kde je mají!!!Někomu volal, tak nás k němu pak zavedl ....a výtah nás vyhodil na ulici ale nebyla žádná informace, jak dál. Tak jsme se vrátili a já milému dispečerovi řekla, že jedu s kočárem a autosedačkou na eskalátory a jestli mě někdo chytne a bude chtít dát pokutu, tak se odkážu na něj, že mi není schopen sdělit, jak se tam jinak dostat. No, tak se smál, že dobře. Být vozíčkář, tak mě tam klepne. Nebo tahat se s kočárem, autosedajdou a taškou sama. Takhle jsme se tomu smáli. Jo a dispečer byl od Pohořelic :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

tak jsem zase bez manžela..šel na plavání (na to nádechové) a my čumákujeme s prckem doma :angry: mno jo. Jinak je tady ještě někdo od Rousínova? Já jenom, že tady u nás vymysleli spining-nebo jak se to píše ale nemám s kým tam chodit, tak jestli tady někdo bydlí kousek a měl by zájem, tak můžem začít chodit. Jinak jsem si řekla, že budu jezdívat do Brna na bazén, tak se můžeme domluvit i na to...

Beti, já si myslím, že nejsi vůbec hysterická..jenom nechceš, aby malá něco chytla, ale i přes veškerou tvou péči, stejně někdy něco chytne a bude to. V tomto by na tebe měl být tvůj manžel ohleduplnější a né tě takhle potápět, potom si opravdu můžeš připadat blbě :rolling_eyes: C/A je super obchod, hlavně pro děcka, kolikrát tam nakupuju věci i pro prcka, mají je tam za dobrou cenu. Včera jsem se rozčílila v Olympii v NEXTU, koupila jsem mu tam trenýrky-děcké na velikost 4-5 let (110) a když jsem je potom doma otevřela, tak ty trenky jsou tak na chlapečka, který chodí tak do druhé až třetí třídy ZŠ :angry: chtěli jsme je vrátit, ale oni nám je nevzali.. stáli mě 450,-kč :confounded: takže je máme doma a malej je bude moc nosit až za pár let a nebo mu je dám přes Léto na lítačku po bytě.

Potom jsem si ale zpravila náladu, koupila jsem si in-line a těším se, až budu moct vyrazit do Vyškova na tu cyklistickou stezku a odreagovat se, když budu mít volno atd. :grinning:

sharon: já bych se asi zbláznila, Prahu nesnáším, protože se tam nevyznám a člověk je tam akorát tak za hlupáka :rolling_eyes: a mají s tebe akorát tak srandu.
28. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci vám popřát krásný víkend. Jinak já musím říct, že tu jsme 3-4 židlochovajdy, které se známe a asi budem sem tam plkat i na tom písku a já jsem za to strašně ráda, protože chci, aby i Simča byla hodně mezi dětma a ne jen pořád se mnou a s dospělýma... a taky by mi samotné asi malinko hrabalo. :wink:Tak to klidně přiznám :grinning: :grinning: . Ale to vůbec neva, že každá jsme trošku jiná,to je dobře :slight_smile: No věřím, že jak začne léto, tak vyrazíme i po těch výletech, na to já se hrozně těším, jen by Simča nemusela být takové uřvané číslo :cry: .Luci, inline jsou super!!!Taky tu mám a máme tu nádhernou cyklostezku až do Vídně, tak to musím na léto nějak vymyslet a těším se jak budem jezdit i s taťkou :wink: .CA si taky nemůžu vynachválit, už jsem tam toho na léto Simči nakoupila plno za skvělé ceny :dizzy_face: .Sharon, ty máš zas můj obdiv s tím cestováním!
28. únor 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady se to úplně rozjelo :wink: takže ani nebudu na všchno reagovat nevím na co :sweat_smile: ale jenom to pískování, já chápu holky, že nesnáší plkat o hovadinách na písku s neznámýma ženskýma, to taky nemám ráda a zkusím se tomu vyhnout, naštěstí máme soukromý písek u našeho domu (a to nebydlíme v rodinným, ale bytovým uprostřed brna, to je prostě super), na druhou stranu na pískování s kamarádkama se vysloveně těším, barunka je ráda mezi dětma, takže to bude super. A když občas vyrazíme i na veřejný pískoviště mezi cizí, tak holt budu ta divná matka, co tam bude dřepět sama a nebude se zapojovat, co už že jo :sweat_smile:
Beti, zkus se povznést nad ty obchoďáky a užij si to v rámci možností, musela by ses zbláznit a to nikdo nechce :wink: Verunka stejně jednou něco chytne a přece si to pak nebudeš vyčítat ju? :slight_smile: A tvůj manžel by tě měl ale takhle podpořit :angry:
Marci čeká dneska první plavčo že? Tak si to užijte. Ještě někdo jde poprvé plavat? Kromě katzi, která stejně dnes nemůže kvůli náušničkám?
U nás novinky, že Barunka už umí bravurně se sama postavit v prostoru bez drža, takže už čekáme, kdy se osmělí vykročit :slight_smile:
Tak papa a užijte si víkend :wink:
28. únor 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho jky
my měly plavat včera, ale protože jsme v Čechách a navíc Juli stále nemá ani jednu hexu, tak jdeme až na druhou lekci.

Beti....zbytečně si ničíš nervy, stejně to, jestli Verunka něco chytí neovlivníš a většinou to chytne tam, kde bys to nejmíň čekala. My se během chřipkové epidemie vyhýbali úplně všemu a všem, nikdo z nás nebyl nemocný a stejně Juli chytla virozu - jen při krátké procházce, kdy jsme ani nikoho nepotkali.
A zas - jednou si to odbýt musí a čím víc bude ve styku s lidmi, tím bude odolnější.
Přeji hezký zbytek víkendu, nás zítra čeká opět přejezd přes celou republiku, tentokrát autem :wink: pa
28. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

takže...s těma pískovištěma, ještě jsem o tom přemýšlela...a stejně nás to nemine, taky bych byla ráda, aby měla malá kamarády, nebudu ji izolovat v lese pořád :grinning:

jinak luci...pokud bych chtěla o tom spinningu jsem slyšela a určo bych chodi,a do jara už asi nezhubnu, ale do léta by to aspon něco chtělo :wink:

šári, ty seš s tím cestováním drak a máš můj obdiv a jak píšeš o té váze, ted Juli přobírá mín, pak zase víc...

jinak já jsem dneska lehkla, standard krk, rýma, hlava, tak snad to přejde, babičky se jaksi nemají k tomu, aby aspon na 2-3 dny přijely, tak to asi budu muset nějak zvládnout, takovýhle babičky jsou na prd :angry:

petapi, Barunka je šikovná kočka :grinning: dej ji pohlazeníčko za náš šikule malé

tak já se jdu potit, večer bude miss, tak to se mi MM vždycky směje, že se na to koukám a rozčilluju se nad tím, jaký jsou to mrchy hubený :grinning:
28. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo my jsme byli dneska poprvé na plavání. Plaval MM, já fotila. Bylo to super. Žádný mimčo neplakalo, takže to bylo pohodový. Akorát teda je tam strašný, ale fakt strašný vedro. Normálně na mě šly mdloby. Příště tam jdu v plavkách (musím si je teda nejdřív koupit :grinning: ) i když do vody nepolezu. Jinak teda jsem si myslela jak nemám velký dítě a ono tam byli i mladší naducanější než my. Náš Dejvík je dlouhá žížala, ale taková droboučká. MM tam na jednoho chlapečka, prý ty jsi tak o 2 měsíce starší co a dal se do řeči s jeho tatínkem a vylezlo z toho, že je o den mladší než Davča :grinning:
28. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě zaskočím :wink: doma asi net nebude, tak si to musím užít :grinning:

marci...závidíme plavčo, těšíme se na příští pátek. A my včera byli na návštěvě, měli tam 8mi týdenního chlapečka, který se narodil o měsíc dřív no a byl stejně velký jako Juli a ještě o víc jak kilo těžší :grinning: :grinning:
petapi...Barča je fakt šikula!!
beti....rychle to vylež, prý už má být venku hezky :slight_smile:

jo já stoupla u ségry na váhu a potvrdilo se mi co jsem tušila - za posledních 4-5 týdnů jsem přibrala přes 4 kila :angry: a obávám se, že to souvisí se štítnou žlázou, během posledních týdnů mi pěkně narostla, už mi vadí i při polykání, takže příští týden jdu nahánět doktory :frowning2:
28. únor 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s těma pískovištěma to bude u nás stejné..prcek se už těší na ty svoje kamarády, které tady má, jak bude na hřišti jezdit na kole nebo bude blbnout na písku :slight_smile: take mě to tady s těmi maminami taky nemine, ale co bych pro malého neudělala. U nás je to i príma v tom, že máme takovou menší předzahrádku-něco místo balkónu, takže můžu sedět u nás a prcka mám na očích, protože pískoviště i hřiště máme před okny :wink:

Beti, tak to honem vylež a ať je ti brzo líp..jinak jestli by jsi měla opravdu zájem chodit, tak se můžeme domluvit a zajít tam. Je to každou Sobotu od 17:20 do 18:20 pro začátečníky, což bych já byla..protože si už ani nevzpomínám, kdy jsem na takovém cvičení někdy byla. Maximálně před rokem tady v posilovně :sweat_smile:

Jinak koukám, že jsou tady plaváčci :slight_smile: taky chodíme, už třetím rokem a je to super, akorát náš mladej se nechce potápět. Když byl mimino, tak to bylo bez problémů, ale teď když je starší ho pod tu vodu prostě nedám :grinning: musí prostě sám, což chce jenom v bazénu v Aqvaparku ve Vyškově v tom brouzdališti.
1. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti,ať je ti brzo líp! Taky jsem dnes lehla, krk, nos, prostě k.o. :confounded: Včera byli Lordi fajn, takový konečně skok za kulturou a na další rok mám nejspíše odbyto :grinning: . Jinak nám se pokazila váha, takže mám klid :wink:
1. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek