• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
januli :grinning:, at je taky brzo líp, fakt na prd, ted, když má být hezky....... :frowning2:

lani, prosím tě, v jedné diskuzi jsi psala, že používáš na malou aházení sebou v noci zavinovačku red castle, prosím tě, nemohla by jsi mi poslat odkaz? nemůžu to najít, je jich moc a nevím, která vám pomohla :frowning2: děkuju moc
1. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek:slight_smile:Tak se hlásím po týdnu na horách.Poctivě jsem vás dočetla,holky jedny ukecaný:slight_smile:

Na horách bylo parádně.Adámek se vyznamenal.Skoro vůbec neplakal.Jen spal,papal a smál se na nás.Byli jsme i s našima a ti z něho byli úplně nadšení.Cestu taky zvládnul v pohodě.Brali jsme ho se sebou i na svah (v kočárku) a horskej vzduch mu asi dělal dobře,protože spal jako miminko :grinning:
Malej chodí spát až v jedenáct,takže my s manželem nemáme vlastně volné večery žádné.Ale rádi si spolu otevřeme vínko,dáme dobrou baštu a kecáme.Samo to neděláme každej den,to se ani nedá.Ale když má jeden z nás takovou potřebu,tak není problém vypnout telku a pokecat.

Marci:my budeme chodit na plavčo s váma.Ale ještě min.jednu lekci musíme vynechat.Příští týden jdeme na hexu.Jo a já se velkýmu miminku nedivím,protože Adámek je obří.V úterý jdem na kontrolu,tak ti pak napíšu,jak jsme na tom,ale byla jsem minulý týden u kámošky,co má 6 měsíčního chlapečka a moc velký rozdíl mezi nima nebyl.Vlastně skoro žádný.
1. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska to počasí bylo parádní... byli jsme si sednout s MM venku a samozřejmě s kafčem a prcek běhal po hřišti se sousedovic dcerkou. Pěkně se vyblbnul a i na in-linech jsme po prvé byli :grinning: fakt super počasíčko, jen tak dál..

A co vym kočárkovali jste nebo byl taky někdo na in-linech jako my? (jsme hold bláznivá rodinka :sweat_smile: )
1. bře 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

vůbec nemám v poslední době čas, jsem se zamilovala do háčkování, tak háčkuji Kubíkovi čepičky :sweat_smile:

Marci díky za pochvalu čepiček, háčkuji dle návodu :slight_smile: a s tím plaváním máš pravdu, je tam hrozný vedro. Dnes jsem plavala já a manža byl na břehu a byl úplně hotový, ono to v tý vodě není tak hrozný.

Petapi Barunka je šikula :dizzy_face:

Lucko fajn, že jste si hory užili :slight_smile:
1. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jsem tu po dlouhé době a taky ani nestíhám vše pořádně číst, jste se rozjely :slight_smile: My jsme teď na prázdninách u mojí mamky. Bydlí tu i moje babička, takže zájemnců o kočárkování je tu plno a já jsem tady jak v nějakých lázních - odpočinek tělesný i duševní :grinning: Paradoxně je tu Aďeli o moc hodnější než doma a není s ní ani moc práce.
No jinak jsme měli začít teď v sobotu plavat, jenže jsme v tom týdnu před tím byli nastřelit naušničky a až po výkonu mi doktorka vtipně řekla, že teď na ty uši týden nesmí přijít voda, což jsem předtím nevěděla, jinak bych to nastřelení naplánovala na jindy. Tuto sobotu má zas moje mamka oslavu padesátin, takže nám uteče i druhá lekce plavča :unamused:
Marci: naše Adeli tam myslím 100% řvát bude, tak si ještě tuto sobotu užijte klidu :grinning:
2. bře 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi my jsme zrovna tuhle sobotu taky omluveni, protože jdeme taky na padesátiny. :grinning: Taky jsem teď u našich a zrovna teď kočárkuje brácha :grinning: :grinning: Třeba to s tím Adélčiným řevem nebude tak horký. Ty mimča jsou tam z toho tak vykulená, že oněmí :grinning:
2. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi:tak to s plavčem asi začneme spolu:slight_smile:Já mám na pátek naplánovanou návštevu sestřenky,která učíí v úterý a ukáže nám ve vaně co a jak,když příjdeme o ty první lekce,ale prý to stejně nevadí:slight_smile:
Ony ty dítka se vždycky na návštěve nějak vytáhnou a jsou tam nejhodnější:slight_smile:

Lucka:my na brusle nemůžeme.Máme pejska,.který má špatné klouby a když jdeme na prochajdu,tak ho bereme samo sebou,takže jsme brusle z aktivit zatím vyloučili.Ale včera bylo vážně nádherně.Pokud to počasí vydrží,tak si na sobotu plánujeme větší výlet na přehradu:slight_smile:

Kalerat:ty jo,tak na háčkování nemám trpělivost.Já sice umím plést,háčkovat i šít,ale vlastně jen šiju a to teď stejně jen,když je to opravdu nutný.
2. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jsme byli na chajdě přes víkend, tak jste toho tooolik napsaly, že se nedá ani reagovat na všechno, holt jste holky šikulky :slight_smile:

Jen k pískování - moc se na to netěším - seznamovat se s maminama, ale Maty potřebuje být mezi dětmi, tak co bych pro něj neudělala. Bylo by to lehčí, kdybych tu někoho znala, ale co, snad někoho sympatického potkáme. A to plkání holt už k tomu patří - co už taky dělat, když si děti hrají a člověk je musí sledovat, tak u toho snad ani nejde nic jiného než plkat. :fearful:

Holky, co jste marodi, přeju vám co nejdřívější uzdraveníčko, když konečně ustoupily ty mrazy a doufám, že tentokrát úplně!!! Už by se fakt do příští zimy vracet nemusely!!! Taky proto, že se blbě dostáváme na chatu, musíme vždycky zaparkovat dole u sousedů a mm prohrabat cestu k naší chatě, abychom se tam dostali aspon pěšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no mrkněte, jak jsme zapadaní... :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2460863&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Gratulujeme Barunce ke stání!!! Je šikulka :slight_smile:

a přejeme plaváčkům pěkné poplaváníčko :wink:
2. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barči1, Kalerat, ještě čekám, který den bude chtít dorazit sestřenka a pak bychom se mohly domluvit na nějaký ten minisrazík.
Jo, jdu omrknout fotky, jakpak ti všichni vaši prckové rostou :wink:
2. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož teda moc foteček nepřibylo!!! Katy, ty jich tam máš teda mááááloooo :slight_smile:
Těšíme se na vyfocené plaváčky!!! :wink:
Kal, ty jsi prostě šikula, ty čepičky....fakt super!!!! Máš můj obdiv!!! :sweat_smile:
Januli, mohla bys mi, prosím, dát recept na ten dortík, co jsi vyráběla pro Simču - je "k sežrání" :wink:
A ta fotka s tou panenkou!!! Zas mě to dostalo!!! :slight_smile:

za chvíli jdu dát Matymu první lžičku mrkve, tak nám držte pěsti, at chutná! :slight_smile: pa pa
2. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet, Barunce ten svetřík s čepičkou mooc sluší!!! :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, to doufám, že Adu oněmí :grinning: U ní hrozně záleží jestli bude, nebo nebude předtím vyspaná. Uvidíme. Ptala jsem se po telefonu paní, kdyby jí to nesedlo, jestli se dá to plavčo přerušit a říkala, že kdyby něco, zbytek lekcí si omluvíme a nahradíme do 2 měsíců. A to už by třeba bylo lepší. Nebo taky ne :grinning:

Jani.Sun: my jsme s mrkví začali už teď v sobotu. Říkala jsem si, že to Adeli nebude tak 14 dní vůbec chtít, tak že začnem trénovat dřív, aby nám to na konci toho 6. měsíce už šlo. Ovšem Adu překvapila - jedla to hned. Ale je potvůrka - já jí napřed ohřeju jen trošku, to sní v pohodě. Pak se tváří, že chce jako ještě. Já ohřeju zbytek skleničky a to už pak jako nee :grinning: Takže se to vyhodí. Tak pak poreferuj jak dopadla mrkev u vás.
2. bře 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, děkujem za pochvalu, pletla moje mamka :dizzy_face:
ten váš sníh je mazec :fearful:
Jinak taky děkujem za pochvaly, že Barunka sama stojí a to si představte, že ona nám už jako i chodí za ruce :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: je z toho sama tak nadšená, že kolikrát dupe nožičkama radostí, že by chtěla, aby jí to šlo rychleji :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak mi začali jen 3 lžičkama - zítra zkusíme o něco víc a když dobrý, tak ve středu do něj nacpu ten zbytek skleničky. A ve čtvrtek najedem na bramboru :wink: No, jak to u nás bylo - tvářil se divně, jako s čím to na něj jdu - pak to hodně nevěřícně vzal do pusy, hrozným způsobem se zašklebil - to jsem nestihla vyfotit, než jsem chytla foťák, tak už se tvářil takto: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2461826#navigator
ale snědl to a nevyplivl, takže vlastně dobrý. Jen já mu to teda neohřívala, nechala jsem tomu pokojovou teplotu :pensive: snad to neva
Pet, tak už se s Barunkou taky máte co ohánět, že? Je to ale sluníčko roztomilé - je pěkně fotogenická :slight_smile:
2. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuj, samo tam mělo být MY začali
2. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky maminky holčiček.Budou nám 3 měsíce a chceme píchnout ouška. Jak to probíhala u vás? Byly nějaké komplikace(zánět) jak dlouho miminka plakala a tak?
2. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani.sun, Matymu to vyloženě dle fotky chutnalo :grinning: jen tak dál :grinning:

aureli: MM se rozhodnul, že naušničky ne, u nás v rodině měla jedna holčička z toho tvrdou bulku v oušku a z toho teploty, ale měla je propíchnuté, ne nastřelené, což prý nastřelení je lepší, tak nevím
2. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my je píchli - bez problému - plakala dokud měla v uchu jehlu, jakmile jí Dr. vyndala byl konec pláče. A cca 2 dny bylo vidět že ji to bolí, když jsme s naušnicí kroutili a pod. Poté už naprostá pohoda. Nehnisalo nezlobilo...
2. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - co tě přimělo vyměnit šátek za manducu?
mě na šátku štve že z něj malou jen tak hned nevyndám, a že ji těžko uvážu někde jinde než doma (není tam ani teplo, ani čisto abych šátek při vázání bez obav mohla válet po zemi)
Ale zase ta investice i do manducy mě odrazuje... říkám si zachvíli bude chodit.. :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko, se šátkem jsem se nějak neskamarádila - trvalo mi než jsem se do něj zamotala, takhle když je David nepříčetnej, tak ho během pár sekund nahodím do manducy a je klid. Se šátkem bych to takhle nezvládla.
2. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vyndávání když v ní usne je taky v pohodě. Investice je to sice větší, ale pak ho v pohodě prodáš. Já prodala šátek s minimální ztrátou.
2. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak tomu věřím - taky přemýšlím jestli to vypravování stojí za to a jestli nebude delší než celý pobyt venku :grinning:
2. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás moc zdravím s noťasem v posteli a horkým čajem, nějak to na mě sedlo dnes ještě víc,no doufám, že zítra už to bude k lepšímu, marodění se Simčou není nic moc, potvůrku nezajimá,že nemám v plánu ji s horečkou nahánět po bytě :frowning2: Jani, ten dortík je uplně jednoduchý, dělala jsem ho spíše pro ostatní, protože zatím nějak Simča ze sladkýho unešená není, nezavděčím se ji třeba ani pudinkem apod., takže si jen lízla a tím to haslo, radši do toho píchala ty svíčky :grinning: je to klasický nepečený dezert, který se nechává přes noc ztuhnout v mrazničce, střídá se vrstva piškotů, ovoce a oslazené zakysané smetany se žervé a ušlehanou smetanou,dala jsem tam myslím i trochu tvarohu, tím to asi není pro roční dítě uplně ideál, ale jak jsem psala, stejně malá snědla asi jednu lžičku a to piškot :wink: jojo panenka je u nás v kurzu pořád, bez té nikam ani nejedeme a všude taháme s sebou :grinning:
2. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ledničce, ne v mrazničce, to by bylo :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my máme nějakou žravou krizi. David zkracuje intervaly mezi kojením tak na 2 hodiny, mlíka mám sice dost, ale jsem naprosto vyšťavená. Hrůza je to hlavně v noci. Tak nevím jestli mu nezačnu dávat kaši večer dřív. Příští týden na to zavedu řeč u doktorky. Po dnešní noci jsem totiž k.o. a děsím se té dnešní.
2. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Jani.Sun: to je vždycky sranda ty oranžový zapatlaný pusinky :grinning: Maty je ještě zapatlanej decentně, naše Adu to má vždycky až za ušima a nahodí většinou i mě :grinning:

Aureliaaa: my jsme naušničky nechali nastřelit. Prý je to lepší než píchání - míň to bolí. Samozřejmě byl pláč při nastřelování, ale byla to chvilička a jak jsem si malou vzala do náruče, tak už dobrý. Nic jí to naštěstí nedělá. Jen na ty ouška nesmí pak nějakou dobu přijít voda.

Januli: drž se a ať je ti brzo dobře!

Marci: Davča už má přece jen těch 5 měsíců, tak možná už mu to mlíko fakt přestává pomalu stačit.
3. bře 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, vítám tě mezi kruháčema pod očima. u nás to už trvaá takhle týden, malá vstává po hodině, ale je to jednak jejím nelidným spaním a jednak taky tím, že má hlad, hlavně v noci, už nám ani moc nepomáhá kaše. jsem už úplně v prčicích, do toho ještě to nachlazení. MM si vzít volno nemůže a já už to nezvládám. přemýšlela jsem, že bych jela k tátovi a zase se bojím, že bych ji nabourala reži, i když......co je tohle za režim. hlavně at ti to tvrá co nejkratší dobu :frowning2:

mám pocit, že se tohle už fakt nedá vydržet..no nic, jdu si udělat kafe
3. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy připomínáte mi naší vánoční krizi.... taky jsem si myslela že se svět zbláznil. A že je hladná a ona jen furt chtěla do něčeho kousat a bolest ji nedovolovala dlouhý spánek, na konci ledna se ukázaly dva zuby... nechcete se mrknout jestli ti vaši miláčci nemaj dásně podezřele oteklé? A připadně prostě masírovat místo bradavkami něčím jiným :sweat_smile:
3. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzpomeňte si na vlastní osmičky - jak dlouho a nepravidelně rostou a bude jasno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda aspoň u mě rostou už roky, vždy čas bolí a pak to zas přejde.
3. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukám, že tady řešíte nespavou krizi vašich ratolestí :confused: když si tak vzpomenu, měla jsem to přesně tak, jak to píše lanka.. malej byl taky před Xroky vyloženě na zabití, ale potom jsem mu objevila zub a bylo to všechno v poho. Ty děti to cítí přece jenom jinak než my maminy a nejhorší na tom je to, že neumí říct, jestli je něco bolí..

Nám pomohla i ze začátku jenom otočená postýlka, už si přesně nepamatuju na kterou stranu ji Adísek měl, ale vím, že jsme ji otočili a dali na jinou stranu ložnice a bylo po cestování a hlavně po nespavosti :wink: zkuste to a uvidíte.. držím palečky, aby to bylo lepší.
3. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek