• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
jojo, vypadáme, jak kdybysme měly zaražený prdíky :slight_smile:
31. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přibrala zatím 1,5 kg, vždycky lezu na váhu a trnu, kolik tam bude, protože podle toho břicha to vypadá na několik kilo, ale zatím se to celkem drží. Zatím mám pořád lehce pod 60 kg, tak jsem ráda, ráda bych se na konci unesla :grinning:

Beti, jako bych slyšela mýho manžu, když jsme se chystali na NT, tak se taky zajímal, jestli tam už budě vidět pindík :grinning: Já to mám tak napůl, někdy chci víc holčičku, někdy kluka. Rodina mi tipuje kluka, tak jsem taky moc zvědavá, co to nakonec bude, žádnej vnitřní pocit teda nemám :slight_smile:
31. bře 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeje peti, já se dívala a ty tam máš napsaný, že pokud budete mít holčičku, tak to bude Monička! to je hezkýýýýý - já jsem Monika :slight_smile: takže výběr jména chválím :slight_smile:

Pezi, tak to ti závidím, ale já doufám, že třeba jen ten začátek je u mě rychlejší a že snad pak už nebudu přibírat takovou geometrickou řadou :slight_smile:
31. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď jsem se vrátila z oběda, venku je tak krásně a já sedím v práci.... Já vlastně ani nemám moc času, kdy si jít sehnat nějaký větší oblečení a to už nutně potřebuju nějakou jarní delší bundu nebo sako....
Pezi, tak to máš dobrý, že někdy chceš holčičku a někdy chlapečka... Já si strašně přeju tu holčičku, ale taky mě chytají stavy, že kvůli manželovi a ostatním by to měl být možná chlapeček.... Hlavně, aby to bylo zdravý.....
Moni, tak na Moničce jsem byli shodlí hned, ale s klukem to bylo o dost horší.... Nemohli jsme nic vybrat, nic se nám nelíbilo, pak když se nám líbily jména tak to mají v rodině, tak to taky moc nejde, když je to nejbližší rodina.... No a navíc u nás ani moc nejdou jména, co končí na Š, protože příjmení začíná na Š a blbě se to vyslovuje.... Tak máme favority tyhle jména:slight_smile:
31. bře 2008 ve 13:55  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, jméno Monika mám taky jako jednu z variant, líbí se mi :wink: Jinak já jsem taky Petra :grinning:
Beti, moje mamka prý taky rychle nabrala, 4 nebo 6 kg, a nakonec přibrala jen 12 kg, takže v pohodě. Rodila prý s 64 kg, to u mě asi teda neklapne :slight_smile:
31. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, chodím sem už dlouho okukovat a tiše sbíram rady, snad nebude vadit když se občas přidám, přeji všem krásné jaro a hodně zdraví.
31. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jj, já to mám dobrý, já budu spokojená v každým případě :grinning: Manžel by sice rád kluka, to asi většina chlapů, ale stejně jsou pak hotoví i z těch svých princezen :wink:
Já si dneska poprvé lebedím v práci v těhu džínách, to je tak příjemnééé :grinning:
Jinak se jmény to je docela boj, buď už jsou v rodině, nebo jsou spojený s nějakým nepříjemným člověkem..nebo se nelíbí manželovi a naopak :slight_smile:
31. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho verapa, vítám tě :wink:
spíš by si nám mohla dávat rady ty, jako pokročilejší těhule :grinning: Jak to že ještě nevíte pohlaví? :astonished: Nebo se chcete nechat překvapit?
31. bře 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monika je fakt pěkný jméno, ale je to fakt věc názoru, např. mojí mamce se to moc nelíbí.... Ale to nám je nějak jedno, protože každýmu se líbí něco a něco ne a ono aby se shodli rodiče mimča, tak to už je problém ...:frowning2:
Peti, já budu taky ráda, ať to bude cokoliv, ještě když je to první, tak to je fakt jedno :slight_smile: A to druhý většinou si každej přeje, aby měl páreček... Jen to výjde jenom někomu... Hlavní, je aby dětičky byly zdravý.....
Verapa: Vítám tě.... Ty už budeš mít mimčo brzo :slight_smile:
31. bře 2008 ve 14:30  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peta07 - tak to je vtipný, moje příjmení totiž taky začíná na Š, takže to je úplně v pohodě. JInak my chceme holčičku Verunku, případně Emu a chlapečka Matěje. Tak ještě uvidíme
:slight_smile:

jj těhu rifle ty jsou moc příjemný, jen teda (alespoň mě) ještě víc rozšiřují :slight_smile: venku je fakt nádhern, mám vycházky, tak jsem musela do práce :frowning2:
31. bře 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to je dobrý s tím příjmením... :slight_smile:Aspoň chápeš, že nemůže to být ani Tomáš, Lukáš, Aleš,... No prostě se to nehodí.....
Těhu rifle mám jedny po švagrové a ty jsou mi ještě velký a na jiný jsem se zatím nedívala, protože vím, že jsou drahý, tak mám strach, že kdybych si je koupila teď tak mi pak budou nakonci malý.... Tak zatím mám jen větší normální kalhoty... Potřebovala bych i delší svetry, ale to bude asi problém... A taky tu jarní bundu....
Moni, když jsi na nemocenské a chodíš do práce, tak platí ti aspoň za to něco?
31. bře 2008 v 15:31  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti,jj bude mi platit penízky bokem, protože já dělám jakoby normálně, jen dlám z domu a jezdím na konzultaci do práce - mám naštěstí práci, ve které to jde.

Jen ještě pro všechny maminy s tou těhotenskou módou - takovým způsobem jsem se vytočila na veletrhu. Jak jsem psala, koupila jsem si ty těhu gatě v Leny v Omega z 9fashion a stály 1895. Na veletrhu jsem viděla stánek 9fashion, šla jsem se tam podívat, ty moje rifle tam měli za 1395 a ještě navíc na ně 15% slevu. Ted si nadávám, že jsem se jich nezeptala, jak je možný, že si prodejci narážejí takový ceny, každopádn do Leny už nejdu.

Peti, těhu gaťata jsou fakt drahý, ale máme výhodu v tom, že největší břicha budeme mít v létě, tak to jistí šatičky
31. bře 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Peza pohlaví tuším ale víš že příroda je nevyzpytatelná a i mistr dochtor se může seknout... Manža si ale přeje holčinku, má už dva odrostlý kluky z dřívějška tak zas at má změnu. A z těch rad?, no nevím nevím, sama zjišťuju co a jak a hodně se snažím sbírat rady už odroděných mamin v okolí, poslední osobní zjištění je velmi nepříjemné a to jak se rozjíždí do stran intimě řečeno podvozek a bolí celé kyčle a záda v kříži tak to je hodně nemilé..
tak uživejte ještě ty příjemnější týdny, já už jen tiše vzpomínám :wink:

Betinko jesi nelpíš na nových ryflích tak doporučím hledat na mimibazaru, já sem si tam sehnala pohodlné ryfle pod bříšek za 300,-, jinak mohu vřele doporučit kalhoty od litexu, měkké pohodlné a dají se nosit občas i do města na nákupy...
31. bře 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holky :pensive: :pensive: :pensive:
31. bře 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

verapa: děkuju moc za tip, ten litex mě nenapadl, ale určitě je to dobrej nápad. jak jsem psala, těhu rifle mám, tak bych si jen ještě chtěla pořídít nějaký bílý takový ty pláťáky, ale zase v 9fashion stojí 1400,- a to už prostě nedám, tak se budu koukat jinam :wink:

hezký slunečný den těhulky!
1. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dostávám se sem až teď.... V práci byl nějakej fofr..... :frowning2:
Beti, s těma kalhotama je to fakt k naštvání.... Ale co naděláš, hlavně, že jsou pěkný a dobře se v nich cítíš.... :slight_smile:
Já včera šla o trošku dřív z práce a za 40 minut jsem si koupila 4 trička, mikinu a 2 tepláky a za super cenu... Trička většinou po 99 Kč, jsou to normální trička, ale delší a když jsem si vzala velikosti XXL, tak to chvilku bude dobrý... Koupila jsem to na Masaryčce v ENVY, nebo tak nějak ten název je....:slight_smile: Mají tam fakt levný věci..... Nechce se mi totiž dávat moc peněz za oblečení a skoro většinu věcí, co jsem měla tak už nosit nemůžu....
1. dub 2008 v 10:14  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Já jsem te´d poslední dobou nakpoupila dost věcí v Tescu :wink:
Kalhoty - v albu, mám z Centrumu za 1100,-
1. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peti,

jéje tak to teda byl výbornej nákup! to gratuluju - pokud vím, tak envy je značkový, tak to si měla šťastnou ruku. Tepláky sis koupila na volnější gumu, že? No já byla o víkendu nakupovat a měli slevu v jeans club ve Vaňkovce a tak jsem tam nakoupila dva svetříky, každý za 100 a jedno triko, taky za 100, tak jsem měla radost. jen ty kalhoty budu muset nějak vyřešit. Taky jsem zjistila, že se mi dělá dvojitá brada- no radost z toho nemám :frowning2:
a ještě jsem se chtěla zeptat, jak ti pomáhá manžel teď? :frowning2: já si musím postěžovat :frowning2: jsem naprdlá. denně musím 4x se psem, manžel je v práci, pak vařím, uklízím a ještě do toho makám z domu jako šroub. jenže dohromady je toho moc. kdyby mi aspoň pomohl doma. Teď tady mám 5 praček nevyžehlenýho prádla a i kdybych to tady položila na zem, tak to přeskočí a jde dál. jsem si postěžovala :slight_smile: protože jsem už z toho unavená
1. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet :angry: :frowning2: :angry: :frowning2:
Tak to jsem na tom stejně!!! MM nehne ani brvou!!! Jsem mu min. týden vyčetla, že doma nic nedělá...a když měl spousty argumentů, tak jsem po něm chtěla jednu věc, kterou v poslední době udělala......no samozřejmě že neměl slov. A pak z něho vypadlo, že já jsem doma celý den, tak co bych dělala jinýho....!!!
No naštval mě mega!!! :angry: :angry: :angry:
Ale nakonec jsme se domluvili, že mu to prostě musím říci a on to udělá!!
No tak uvidíme...???
1. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chlapi jedni mizerní a to ještě nemáme kolotoč okolo prcků, to teprve bude tóčo! No já po celým dni si večer pustím Ulici, to už mi začně klimbat hlava, jak sem unavená. manžel se vrátí z práce a je strašně dotčenej, že si nechci povídat, že jsem zase protivní, ale vůbec mů nedichází, že už prostě nemůžu. někdy si ještě udělám kafe a jdu makat k počítači, to pak remcá, že si ho nevšímám :frowning2:
nakonec mi dá pusu na dobrou noc a jde ještě pracovat k počítači. takže jak vždycky vščechny maminky říkají, jak je to krásný období to těhotenství a jak to ty dva sblížilo, já mám pocit, že jsem těhotná a sama :frowning2:
1. dub 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u nás je to stejný... To já teda ještě chodím do práce, tak ráno jedeme spolu do práce a odpoledne po páté hodině na něho čekám v Komárově a jedeme dom... Bydlíme totiž kousek za Brnem..... V týdnu absolutně nic nestíhám, jen se vykoupat, nachystat večeři a lehnout si k TV a usnout.... To teď poslední týdny už mi je líp, protože večer mi bývalo špatně a spala jsem už v sedm.... No a o víkendu doháním žehlení, praní,uklízení, vaření, zatím bydlíme u našich, tak někdy uvaří mamka někdy já, tak je to pomoc.... My totiž ještě stavíme domeček, tak je to náročný.... Jestli všechno výjde, tak bychom se v letě mohli stěhovat :slight_smile: Už se těším do své kuchyně a svýho domečku :slight_smile:!!!!
Máme toho oba teď hodně, ale s domácíma pracema mi manžel vůbe nepomáhá, to si nad něho musím stoupnout a řvát, že si něco má uklidit a samozřejmě na všechno má času dost.... Když mu řeknu, že má vynést koš, tak řekne, že až půjde dolů a to samozřejmě půjde až druhej den, tak začnu zuřit a vynesu to radši sama, protože mě to deptá.....
No jsem zvědavá, jak mi bude pomáhat až budeme mít děti, ale moc v to nevěřím, to bude mít pocit, že jsem doma, tak to musím zvládnout....
No je to asi všude podobný :slight_smile:, ale jinak je to zlatíčko :slight_smile:
1. dub 2008 ve 12:09  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je teda taky síla. Tak jsme na tom všechny stejně. teda kromě jedné mé kamarádky, která má opravdu doma snad zázrak chlapa. měla taky rizikový, manžel se naučil žehlit, vysával, všechny náročnější práce dělal za ni - a to se vracel večer domů tak po sedmé. Kamarádka teda vařila, jinak chudák polehávala. jenže já na to zírala, tak jsem si tak říkala, že mi manžel taky víc pomůže a pdrky :frowning2: nemám ani sílu mu cokolov už říkat, protože si připadám jak obehraný kafemlýnek :frowning2: furt dokola a žádná změna.
No sand aspoň po porodu, jinak ho fakt zabiju :slight_smile:
1. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti nebo Moni, ani nevím, jak tě mám oslovovat, jednou píšu to jednou ono :slight_smile:
Tak to má kamarádka zlatýho manžela :slight_smile: Spousta ženských říká, že až se to narodí, tak trochu víc pomáhají, ale nečekám žádnej zázrak...
Je pravda, že toho má manžel taky dost, je v práci, nebo na baráku nebo ještě má sdružení a připojují internet, do toho programuje program, tak pořád sedí u PC... No a ty běžný domácí práce moc nevidí, když řvu, že je doma bordel, tak mi řekne: Kde? a že nic nevidí a že si mám radši lehnout a nemám křičet, že vzbudím miminko :slight_smile:!!! Tak v tu chvíli nevím, jestli mu mám dát pusu nebo ho něčím praštit....!!!
1. dub 2008 ve 12:34  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Babulky.
Moc vás všechný zdravím. Takže včera jsem byla na ultrazvuku a vážíme 2,15kg. No už jsme obříci. :grinning: Jinak celkově jsem měla nahoře necelejch 7kg, ale jelikož jsem jelej vejkend problinkala a proprůjmovala, tak jsem na 4kg. Jelikož mám velký sklony k tloustnutí, tak jsem za to fakt ráda. I když mám pupík tak na trojčata, tak se tomu sama divím. :grinning: Je pravda, že žádné chutě jsem celé těhu neměla a sním toho aji míň. Nemám takovej hlad. U každého je to faktz jinak. Holky co jsou těhotné stejně jako já, tak píšou, že už jsou na 15kg. Fakt jeden tak a druhej tak.
1. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a můj manža, i když je nehoráznej morous, tak bych ho neměnila ani za nic (no..... :grinning: ) Jelikož celé těhu dost trpím ... jsem silnej alergik a ekzematik, takže se mi vše rapid.zhoršilo a mám veliké bolesti ... začly mi řádit osmičky ....mkdyž kolem mě někdo pšikne, tak mám 40horečky ... no prostě si těhu vůbec neužívá. Manža dělá doma skoro všechno. Vrací se domů pozdě s práce ..... uvaří ... umeje nádobí ... utře podlahy ...... fakt je zlatej ... i když někdy buble, tak mu nic jinného nezbejvá.
Já ležím v postely a čučím na něho ... celej den nic nedělám ... fakt si přijdu hrozně. Jenže i když umeju jen to nádobí, tak se tak strašně osipu, že musím použít kortikoidy a ubližuji tím Michálkovi. :confounded:
1. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
peru a žehlím tedy já ... to už bych fakt po něm nechtěla.
1. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co se týče kočárku , tak mě moc zaujal X-lander X1 je uplně super do terénu a ten máme kolem baráku až až.... ale jak jsem psala, nebyli mi schopni zajistit, že bude moje barva do stanoveného termínu ... takže je objednanej abc design 4tec.

:dizzy_face:
1. dub 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micanek: Tak hlavně, abyste byli zdraví...!!! Já si myslím, že když ti je tak blbě a máš takový problémy, tak je normální, že manžel pomáhá.... Myslím, že by to dělali skoro všichni.... Jen když nemusí, tak radši ty domácí práce nedělají... :slight_smile:
1. dub 2008 ve 13:04  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peta07: víš .. ale spousty chlapů by to nedělala .... má fakt náročnou práci a chodí domů zřízenej jak pes a místo toho aby měl vše nachystáno, tak má všechni před sebou. Fakt jsem ráda, za to ... co mám.

Jinak ještě k těm plenám ... u nás v porodnici ( v Boskovicích) dávají 5 plenek jednorázovek na celej pobyt. A hadrové tam zapůjčí kolik chcete. Takž ekdo chce používat jednorázovky od začátku, tak sebou ... myslím, že je to v ostatních porodnicích přibližně stejné.
1. dub 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k tomu manžovi ... někdy si přijdu jak generál ... to je jen udělěj to ... uděllej to ... pak se nedivím ani že vrčí. Jenže člověk se rozmazlí velice rychle. :sweat_smile:
1. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek