• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
marci - já teda vím, že sem moc nechodím, tak nevím, jestli mohu radit, ale s tou kaší bych nespěchala, to fakt vůbec nemusí pomoci, ono je to tak, že kojené děti se větčinou prostě budí častěji a to sání není jen hlad, ale takové celkové ujištění, že tam pro ně kdykoliv jsi. Káča má 9 měsíců, kaši jí, ale na spaní to teda efekt nemá :slight_smile: tak tak, mi to prostě nedalo :wink:
5. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalerat:já auto s isofixem mám a tu větší sedačku jsme na to chtěli kupovat,tak ji asi koupíme i teď.O víkendu to objedem a zkusíme:wink:
5. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko my auto s isofixem už máme, takže počkáme na veletrh pro dítě, kde to chceme oblíhlídnout a vybrat si.
5. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,taky se tam chystáme.Chci toho obhlídnout víc.Golfáč,dětskou stoličku,.....
5. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to se tam uvidíme, taky chci golfáč, jídelní stoličku apod :grinning:
5. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já vůbec pc nestíhám :frowning2:
jana.sun na prochajdu určo pujdeme to pondělí by šlo :slight_smile:
barunce gratulujeme k postavení :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdy na veletrh půjdete? My buď v pátek?? a nebo spíš v sobotu. Golfáč máme, židličku taky, jdeme hlavně na autosedačky :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, my se chystáme pravděpodobně v sobotu, ale nevím, jestli tam budou ještě něco prodávat, když je veletrh do neděli a v neděli se zase bojím, že už tam nic nebude :grinning:
5. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:je to tak,že si to tam koupíš,ale vyzvednout si to většinou můžeš až v neděli,až to skončí.Ale záleží na prodejci a na tom,co kupuješ:wink:

My půjdeme s kamarádkou v týdnu na předvýběr a pak tam teprve půjdeme s manželem.
5. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahaaaaa, tak to jsem nevěděla, tak to je fajn :wink: to je hnus venku, byli jsme ted 2 hodky venku a zmokla jsem jak myš :frowning2: už aby tady bylo sluníčko
5. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně jak to píše Lucka, my tam takhle kupovali kočárek a šli jsme si pro něj v neděli. Ale lepší je tam jít v sobotu. V tu neděli, už tam toho moc není.

My jsme byli s kamoškou ve městě, no hnus, ale už jsme doma v teploučku :dizzy_face:

Holky tak kdy bude další sraz?
5. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky, to bude super, další srazík, vypadá to, že bude na Veletrhu :grinning: :grinning:
Akorát my se tam asi nedostanem :frowning2: MM dělá :rolling_eyes:
Teda možná v tu neděli, ale jak píšete, to už tam nic moc nebude :frowning2:
Ale jak píše Kal, mohly bychom se zas na něčem domluvit, ne???
Co vy na to?
Kal, v pondělí se ozvi, at se domluvíme :wink:
Beti, at se pejsek brzo zotaví. Jak se vůbec mají rádi s Verunkou. Nežárlí pejsek?
A Luci, to je nějakej "haj...." ten řidič fakt!!! A jak se snese váš pejsek s Adámkem?
Je to v pohodě?
Marci, gratuluju k úspěchu - hrozba inzerátem zabrala :grinning: Co dnešní noc?
6. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Jani:klidně bych to v tu neděli zkusila.Třeba tam nemusíš nic koupit,ale já třeba loni brala kamarádce kupóny na slevu,která třeba platila ještě pár měsíců po veletrhu:wink:
Naše psová Adámka totálně ignoruje.Ale pes d našich by ho nejradši láskou sežral,takže ho musíme hlídat,jinak by ho olizoval.
6. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

my se vrátili z procházky, je tam tak hnuusně,všechno jsem měla mokrý, co se dá dělat mrnous a pes musí ven :frowning2:jinak mi dnes začala veruš nějak kuckat, tak doufám, že není nachlazená ode mě, to by bylo opravdu super :angry: na víkend se chystáme ke tchánovcům, tak doufám že si aspon chviiiiililinku odpočinu a ne že to zae prospí MM :angry:

jani.sun, dalšímu srazíku se určo nebráním, jeny by mohlo být už aspon trochu hezky, aby jsme měli sluníčkovou náladu :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska David vyrazil všem dech. Jedl 19.3 - 24.00 - 5.30 - 8.30 Normálně jsem byla z toho jeho dlouhýho spaní v šoku!! :astonished: Spal teda s náma ne v postýlce.
6. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, uvidíme, jestli MM bude chtít, pojedem totiž na týden na chatu, začíná mu dovolená :wink:

Beti, já se taky nebráním :grinning: Vem si s sebou skládací postel :grinning: :wink: Jo a počasí by se fakticky mohlo umoudřit, tohle je snad horší než ty mrazy :unamused:

Marci, huráááá - Dejvík se umoudřil :slight_smile: Blahopřejeme!!! :wink:
6. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně "obdržela" fotky ze srazu z porodky - no, jak je vidno, Maty je od nich "o měsíc menší" - i když Terezka má malinko nadváhu :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2481563&vReferer=
6. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

tak jsem celý den měla co dělat. Odpo jsme byla s kamoškou ve městě a pak ještě v cukrárně.

Beti tak ať se Verunka nerozklašlá a návštěvu si užijte :slight_smile:

Marci super!!

A máte pravdu, počasí je jak na podzim :unamused:
6. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak máme za sebou včerejší vítání občánků - bylo to moc milé a naštěstí v naší várce byly odrostlejší děti - jako náš Maty, takže tam nikdo neřval a tudíž i Maty byl v klidu a hodný :slight_smile: Nakonec jsem Matymu oblíkla tu světlemodrou semišovou verzi - jen jsem dala jiné bodýčko - protože jsem si uvědomila, že jsme ten obleček dostali od mé hodně dobré kamarádky, která ted bydlí v Anglii a byla se tu za námi podívat. Já ho uklidila do skříně a zafixovala si, že mu bude až v roce a ted jsem se dívala a on je na ted a za chvíli mu bude asi malej :frowning2: Tak jsem ho chtěla aspon k nějaké příležitosti využít :pensive: Tak se omlouvám za to hlasování - riflovou verzi jsem měla s sebou jako náhradu :wink: Samo máme i fotečky, tak kdo chcete, tak se mrkněte :wink:
pa pa a doufám, že jste si užili pěkný víkend - dokonce svítilo i sluníčko :slight_smile:
8. bře 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:moc mu to slušelo,je to vážně fešák.A hrdým rodičům taktéž:slight_smile:

Holky,co chodíte plavat v sobotu,chtěla jsem se zeptat,od kolika to je.Zapomněla jsem si to zapsat a teď plavu:wink:
8. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci, díky :dizzy_face:
8. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani.sun, myslím, že jsi na vítání zvolila krásnou kombinaci, moc to prckovi sluší a ještě že teda všechno dopadlo dobře. u nás se, i přes kojení, malá nachladila, takže má ty prudušky špatný a ještě rýmu jak blázen, tak jsme nasadili Nasivin a Mucosolvan a uvidíme. dneska jsem s ní byla v lese 2 hodky, tak snad to pomůže :frowning2: navíc je ještě MM nemocnej, tak si to užívám naplno, minulý týden já a ted oni :frowning2:

no snad to bude brzo za náma, ale dneska to sluníčko potěšilo na dušičce že?
8. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llucko v sobotu je plávání od 12.30 a pak myslím i od 14.00 - myslím ten kurz 1.
Jani, Matýskovi to fakt seklo :slight_smile:
My jsme byli dneska zase na rehabilitaci. Dejvík se tam opravdu předvedl. Nejprve se začala fyzioterapeutka tak opatrně ptát jestli už se přetáčí na břicho, tak říkám, že jo, že už 2 měsíce. Prý jestli na obě strany - říkám jo v pohodě. Tak se mě ptala, jestli ho pak otáčím zpátky, tak říkám, že ne, že to taky zvládá sám. Načež se Dejvík naštval a všechno jí tam předvedl, válel tam sudy po stole, přítáhl si košík s hračkama a začal tam v něm kramařit. Ženská na něj valila oči, že to je teda atyp a že by si ho nejraději půjčila dneska na přednášku co má medicíně, že by jí tam třeba poradili co s ním :grinning: :grinning: Pohybově prý odpovídá konci 7. měsíce. Takže má problém nám dávat nějaké další cviky, aby ho ještě víc nepodněcovala v tom jeho předběhnutém vývoji, protože je pořád ještě asymetrický. Dobrou zprávou prý ale je, že se hýbe na obě strany stejně. Takže cvičení furt ten jeden kostilam a čekáme co bude dál.........
9. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, tak to je ale výborná zpráva :grinning: Veruš se poříd přetáčí jen na jednu stranu, na druhou se jí nechce, tak ji nutím. jinak jsme ted byli u dr, s tou rýmou a kašlem, tak to naštěstí nemá na pruduškách, je to jen rýma v horních cestách dýchacích,ale i tak a ještě ted čekám, že se MM vrátí z práce, ráno mu bylo blbě :angry: chjo, chjo, holky, kde je sluníčko? :frowning2:
9. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti počasí je hnus humus. Teď jsem Dejvíka uspávala venku v kočáře a sakrovala, že mě to počasí už štve. Naštěstí to zalomil rychle, tak jsem zalezla domů.
9. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: a chudáci mimina jsou venku :grinning: :grinning: a spí ti Davídek venku pořád hezky? u nás je to horší, už vydrží spát tak hodinu a pak kouká, kde to je :grinning:
9. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkujem za pochvalu :slight_smile:

Beti, to je dobře, že to Verunka nemá na průduškách, to je vždy horší :slight_smile: Snad ji to brzy přejde. :wink:

Marci :grinning: :grinning: - Dejvík je fakt super!!! Ještě aby vynalezli cvičení, aby ho "zpomalili" :grinning:

jinak jsme se zapomněli pochlubit - my už se od pátku taky konečně přetáčíme ze zad na bříško :slight_smile: Zatím nám to jde jen doleva, ale moc nás to baví tak to praktikujeme pořád, i při přebalování :rolling_eyes: :slight_smile: doprava to budem muset ještě nacvičit. Jinak z bříška na záda už to teda dávno umíme na obě strany, tak to je celkem v pohodě. Na rehabce nám fyzteap. řekla, že je dobrej, už jen doposílit ty zádové svaly, aby se pořádně zvedal na ručkách na koníkách až nahoru a udržel se jen na jedné a tou druhou bral hračku. Ale chválila nás :wink: Jen teda Marci, jak ty píšeš, že Dejvík hezky všechno předvedl, tak Maty naopak se vždycky šprajcne a neukáže tam pomalu nic - vždycky si jen protestně lehne a nadává :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, Dejvík začal venku spát a vydrží tam ve stojícím kočáře i 2,5 hodiny, zato doma je to prudil nejvyššího stupně, když je unavenej tak hudruje a neusne, takže vystrčit ho "na mráz" to jistí.
9. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše dítě je taky tradičně u okna. V postýlce se s ní přes den uspávám třeba hodinu, pak tam ani ne hodinu spí a je hotovo, to mi za tu práci nestojí. Když jde na "mráz", tak usne rychleji a déle, takže není co řešit :grinning:

No a přetáčení - my jsme byly v předstihu s tím točením ze zad na bříško, zato teď ne a ne se naučit to otáčení zpět. Asi tak milionkrát za den ji jdu otočit :angry: Sice se otočit zpět neumí, ale na zádech prostě nebude. Furt musí jít jak ten beran na bříško a za chvíli se tam vztekat :slight_smile:
9. bře 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,krásný den všem:slight_smile:

Marci:děkuju,my to máme určitě ve 12:30:wink:A jak se ti líbí instruktorka?My jdeme v sobotu poprvé a bohužel hnedka bez tatínka.Ale budou mi dělat společnost naši:wink:

Katzi:jsem zvědavá,jak to my okenářky budeme dělat v létě.Asi je budeme strkat k ledničce :grinning:
10. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek