• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Lllucko u nás plaval manžel a tipuju, že po první lekci tam budou plavat výhradně chlapi, protože se tam shodli na tom, že je to pro ně jednodušší než pak ošetřovat a oblíkat mimčo po plavání, když se maminka sprchuje a převlíká :grinning: :grinning: :grinning: Minule plavali 3 tatínci a 2 maminy a jejich chlapi po plavání říkali, že příště plavou oni.
Instruktorka mi přišla fajn.
10. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marci - to je servis.
To já tam byla s doprovodem jediná. Zařadili nás mezi starší děti (většina z nich minimálně leze pokud už nechodí) protože naše malá v těch stejně starých řádila jak černá ruka, tak prý aby se víc zabavila. Takže děti už se zvládnou posadit nebo někde počkat a není třeba si je předávat z ruky do ruky. tak jak to moje. Instruktorka mě pobavila s tím že z té desky (na které v tu chvíli seděli) budou později samy za námi do vody seskakovat. Radši jsem jí neříkala že malá ještě neumí sama sedět natož aby seskočila :sweat_smile: .
No a v pátek jedem a prý to bude tentokrát už i s potápěním - tak jsem zvědavá. :slight_smile:
10. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:mě to nevadí,ať plave on.My určitě nebudeme chodit na všechny lekce v sobotu a když budeme nahrazovat,tak budu chodit sama v úterý na hodinu k sestřence:wink:Příjde se na nás v sobotu podívat,tak jsem jí hnedka říkala,že když mi to nepůjde,tak tam skočí ona :grinning: :grinning: Ale prý se nebojí,že to nepůjde mě,ale manželovi,když ho viděla,jak ho občas blbě drží:wink:Každodopádně jsem zvědavá a už se moc těším:slight_smile:

Lanka:jste šikulky,tak to určitě zvládnete.Jen s tím sezeím a seskokem jí kdyžtak trošku pomůžeš.
10. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeje, to se máte holky s tím plavčem :grinning: my se chystáme chodit od dubna na plavčo do Filia, tak uvidíme.jinak u nás už je rýma trochu lepší a prudušky taky, tak snad už bude jenom líp. MM z toho snad vyvázl.
Veruš se dneska ve vaně obrátila na bříško a kopala nohama a hrozně se řechtala, tak snad jí bude plavčo taky bavit :grinning:
10. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo a taky jsem se rozhodnula, že o sebe začnu víc pečovat a že bych třeba po těch 9 měsících mohla jít ke kadeřníkovi :grinning:
10. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to máte servis s tatínkama, já chodím od začátku sama, je fakt,že od té doby, co sedíme, tak je to lepší, před tím to bylo drsnější, ale taky v poho, ostatní maminky vždycky pohlídají.
Lanku jsem na plavču viděla, ale byla v obležení jiných mamin a já jsem musela nutně dát jíst dravé zvěři, takže jsem se nehlásila, mělas oranžový plavky že jo?
10. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Beti, jasný, zajdi se odměnit, to se musííí :wink:
10. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

mám tu na návštěvě tchýni, tak měl dnes Maty procházku i v kočárku venku a ne jen v ložnici u okna :grinning:
Je z něho tak pos..., že by mě k němu nejraději nepustila :grinning: :unamused:
Beti, jj, pěkně se běž odreagovat a nechat "obsloužit" :wink: Rozhodně si to zasloužíš :slight_smile: Nejlépe ralaxační víkend někde v lázních :slight_smile:
Lani, Elenka je velká šikulka, zvládne to :wink:

Jinak plaváčci, těšíme se na fotečky z bazénku :dizzy_face:

Katy, neboj, Adeli se to taky dřív nebo později naučí - jen trénovat, trénovat :slight_smile: Já furt Matyho přemlouvám, at se taky otočí doprava a on na mě kouká, směje se a nic - má ze mě jundu :grinning:
10. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když už mimča sedí, tak si plavání samotná představit dokážu jinak ne. I ve dvou jsme tam všichni měli plné ruce práce :grinning: Jinak jsme tam byli všichni stejně staří a všichni stejně vypleštění :grinning: :grinning:
Já už od porodu zvládla kadeřníka 3x - jednou v Brně, dvakrát u našich. Dokonce jsem se dokopala i jednou ke kosmetičce a v pátek jdu na masáž! Ať si to chlapi taky někdy užijí spolu sami :grinning:
10. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale joo, to byste taky zvládli, taky jsme všichni začínali a byli vypleštění :wink:
10. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, taky přemášlím o té masáži, že bych nějakou navštívila. bolí mě záda, jak furt tahám malou a to ještě není extra těžká, jak ji budu tahat potom, to pak nevím :frowning2:
10. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi - tak to tam chodíme na etapy v pátek na plavču přede mnou byla i Sharon s Jůli
(a kdy jsi mě tam viděla - byla jsem tam ve čtvrtek i v pátek)
No já tě prostě nějak zasklila...... příliš mnoho zážitků najednou.

O samotě by se to asi zvládat dalo, ale znamenalo by to vždycky na chvilku někde v ohrádce malou nechat naříkat. Ta ohrádka v herně to by ještě šlo, ale ta ohrádka ve sprchách je postavená ve špatným místě. Strašně tam odněkud táhne což nebude po vylezení z bazénu zrovna značka optimum. Před bazénem když není mokrá tak snad, ale chladno v tom místě bylo i mně a neležela jsem tam. :sweat_smile:

Kadeřníka - to jsem ještě nezvládla a nic jinýho taky ne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,krásné ráno všem:slight_smile:

Marci:tak to my budeme vyplašení určitě.

Beti:určitě si ke kadeřnici zajdi.Já se chystám příští týden.A ta masáž taky nezní vůbec špatně:wink:

Holky,c jste si byly žádat o matešskou na Mojmíráku,dá se to všechno vyřídit u jednoho okýnka a bývá tam hodně lidí.Já tam jdu příští středu,už máme na čese.28 týdnů mi vyprší začtkem dubna.
11. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

koukám, že řešíte plavčo. My chodíme v neděli, s taťkou. Už jsem byla i sama zvládli jsme to též. Ostatní maminky pomohly.
Jinak chodíme už do dalšího kurzu. Teď máme instruktorku Anetu a ta je super. Předtím jsme měli ?? jméno nevím, nepředstavila se, ale ta tak dobrá nebyla.

Beti jasně, někam si zajdi :slight_smile: Hýčkat se přece musíš :wink:

V pondělí jsem měla horečku, odpo hlídala tchýně, bylo mi fakt mizerně, včera lepší, ale večer zase horečka, tak jsem zvědavá co dnes večer. :frowning2:
11. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal a "jenom" horečka nebo ještě krk apod.? to mě mrzí, at jsi brzo fit, tohle je na prd a může za to počasí a basta :angry:
11. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti díky, právě jen horečka. no jasně, že za to může to počasí :angry:
11. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lani, v pátek :wink:
a já jsem barunku teda nikdy nenechávala v těch ohrádkách, když jsem byla v šatně, tak pohlídaly maminky a ve sprše byla vždycky se mnou, sice trošku akrobacie, ale v poho...
11. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jj, počasí je svi.. :angry: já chci sluníčkoooooo!!!!!! :zipper_mouth:

JInak s tou bolestí zad jsem na tom podobě, Beti. A ještě k tomu mě furt bolí ramena - klouby. Sundávám si triko a úpím u toho :frowning2:

no chtělo by to nahodit něco optimistického.....ale nějak mě nic nenapadá :confounded:
11. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste teda dobré. Já nezvládám sama s dejvíkem ani doktora, všude chodíme oba. Ale manžel naštěstí neprostestuje, protože vidí že neunesu ani autosedačku :grinning:
11. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, nic si z toho nedělej,taky se pod sedačkou prolamuju :grinning:
11. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to fakt, že autosedačka už se dost pronese, takže jak to jde, tak ji taky raději lupnu manželovi a vzhledem k tomu, že neřídím (bojím, bojím :frowning2: ), tak autem jezdíme jen s mm, takže nosí pořád on :slight_smile:
11. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na kratší vzdálenosti to zvládnu, delší - když je manža tak nosíme každý z jedné strany a opravdu dlouhé na ty beru sebou podvozek. Docela tu možnost narazit to na kolečka využiju (ostatně posledně se za námi jakési babky v brně otáčely že to je maličkej kočárek .. :grinning: )
11. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, :grinning: musím přiznat, že dokud jsem nebyla informována v tomto směru, tak jsem se taky dost divila, že jako vajíčko na kolečkách - že to nemůže stačit a jak to budou dělat v zimě atd....až jsem si pro sebe začala získávat info. No, je vidět, že vajíčko na podvozku ještě není tak úplně zaběhlé :sweat_smile:
11. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Máme za sebou 3m prohlídku. Máme 6,66 kg a 66 cm. To je srandovní. Měli jste některá taky tak velký miminko, nebo to s naším obříkem není tak hrozné. Jinak máme 3x píchlé miminko. Jednou očkování a po jedné do oušek, chudinka strašně protestovala a já bych si radši nafackovala. Mohla si je dár píchnout až bude větší, ale to už je teď jedno nechala jsem ji potrápit a teď je krásná. Ještě ji musím vyfotit, což jsem nestihla. je dneska po těch pichancích taková rozmrzelá. Tak se mějte krásně. Ahoj.
11. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aureli to je Andrejka teda obřík:slight_smile: Já mám dlouhý mimino, ale teď v 5 měsících váží 6,80 kg. Včera dostal třetí hexu, naštěstí je zatím bez reakce, tak doufám, že to tak zůstane.
Jo to je fakt, nás už ve městě zastavilo hodně lidí co to máme za kočárek, když jedeme se sedačkou na podvozku. Hlavně když na ní předěláme boudičku, aby na malého nefoukalo, tak se za náma plno lidí otáčí a to i mladých :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha - tak tím to bude já mám na autosedačce boudičku speciálně na ni a je tam pořád. (nemusím nic předělávat)
Aurelia - tak to se ještě pěkně proneseš :grinning: naše malá ve třech měsících 64cm a 5.7kg a teď má 72.5cm a 7.5kg
12. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Našla by se tady kamarádka z Brna? Mám 5 měsíčního drobka a tak nějak nemáme kamarádku také s mimčem.
12. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nedohadujte se,stejně mám největšího obříka já :grinning: :grinning:

Ahoj Míšo:wink:
12. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se nedohadujem - my prozrazujem míry - tak se necachtej a přidej se - ať má aurelia přehled :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co ji čeká a nemine :grinning:

misasvo.... my jsme tu kamarádky všechny ač né všechny z Brna a občas se i slezem, klidně se můžeš zapojit.
Třeba se ti některá co je opravdu z Brna ještě ozve.

Mimochodem když už jsme u toho slízání... je fakt že už je to skoro měsíc. Co vy na to?

vyhlásíme jednou za měsíc / dva ? sraz v jogurtárně vždy 17-náctého pokud to nebude víkend / nebo třeba vždy třetí úterý v měsíci? - ať se to dobře pamatuje a hotovka? Akorát by to teda chtělo dřív jak ve dvě - páč člověk chvíli pobude a pak už je v Brně špička. :unamused:
12. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanka:to víš,muísme být v něčem nejlepší:slight_smile:Ale,že zrovna ve váze:slight_smile:
Takže hlásím,že ve 3 měsících jsme měli 64cm a 7120g.Ale zase vycházíme z porodky 4350g:wink:

A máme novinku,náš mazlík se pokouší o plazení,ale samozřejmě mu to nejde,takže to vypadá,že plave na místě kraula :grinning: :grinning:

Holky,říkala mi kamarádka,že na ten Mobitex je to nejlepší v pátek odpoledne.

Jinak jsem nás včera nahlásila na cvičení,ale dneska to budu potupně rušit,protože je to od 10-12 a já si až večer uvědomila,že Adámek mi pravidelně v 10:30 usíná a spí tak 2-2,5 hoďky,takže bych mu to nerada rušila.Bohužel odpolední cvičení jsem nikde poblíž nenašla:frowning2:
12. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek