• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
ahoj holky,

konečně sluníčkoooooo, huráááááá :grinning:

Vítej mezi námi MÍŠO!!!! Já jsem přímo z Brna :wink:

Aureli, pro přehled :wink: My jsme narození o měsíc dřív, tak jsme ve 3.m měli 4.860g a 56 cm, v půl roce jsme měli 7 kg a 65 cm

Lani, výborný nápad s těma srazíkama :wink: Akorát teď 17.3. už něco máme, takže můžem bud 16.3. nebo 18.3. :slight_smile: holky, co vy na to? není to moc brzo? a můžem se klido domluvit už od rána a kdo nebude moci, tak tam postupně dorazí - snad se tam postupněi povede dorazit všem a všechny se uvidíme :wink: já se tááák těším na čokoládovej shake a samo i na vás :grinning:

Jo, holky, víte co je sranda, vy všechny po porodu hubnete a já nabírám :sweat_smile: ale nevadí mi to tolik, i když už by se ty čísla na váze zase mohly zastavit - myslím, že z nejhoršího už jsem se dostala, víc se spravovat nepotřebuju :confused:
12. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci a kde je to cvičení od 10-12? Jinak vaše 3.měsíční míry my měli v půl roce, ale to už jsme si psaly, že :grinning:
12. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:mrkni sem:http://www.luzanky.cz/novyweb/krouzky/krouzky/krouzky.php?podle=oboru&skupina1=81&nazev1=Kojenci&skupina2=82&nazev2=P%F8ed%B9koln%ED+d%ECti&skupina3=83&nazev3=Hl%EDd%E1n%ED+d%ECt%ED+Mace%B9ka

Chodí tam kámoška a prý je to super.Je to hodně o vykládání si:wink:Já právě teď řeším,jestli to mám risknout nebo ne.Máme jít zítra,tak uvidím.Možná si to ještě nechám přes víkend projít hlavou.
12. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my máme v 5 měsících 6,12 kg, tak to jsme teda drobci proti vám. Na sraz mohou i nově příchozí?
12. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem dneska z Dejvíka na mrtvici. Nevydrží sám bez pozornosti ani minutu a furt řve, takže ho mám pověšenýho na břichu v manduce - to se milostpánovi líbí, je zvědavý jak opice. Vařili jsme spolu oběd a málem mi z té manducy vylezl do hrnce, navíc mu spadl dudlík do špenátu. Teď jsem si ho po hodině dovolila položit na hrací deku a řve jak pardál.Takže jdu pokračovat v nošení opice jedné zvědavé nesamostatné!!!! To se pak Jani hubne jedna radost :angry: :angry:
12. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo:a z které části Brna jsi.Já jsem z Bystrce.

Marci:tak to si radši ty 4 kila,co mi ještě zůstaly nechám:slight_smile:A jak se ti manduca líbí?Taky ji chci koupit.
12. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lllucko já bych bez manducy za poslední dva týdny asi zcvokla nebo dala na Davida inzerát!!
A kila si nechej, ten tvůj obřík se ti pěkně pronese!!
12. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:a kde všude tu Manducu využíváš?Alespoň,že víš,jak na něj.A už ti líp spinká?
12. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci zatím jenom doma, protože nemám nic moc bundu na ven, do které bych jí schovala. Ale už se strašně těším na jarní počasí to vyrazím i ven. Zatím je ale doma k nezaplacení - bez ní ho vydržím chovat 5 minut a jsem mrtvá a navíc mám plné ruce.
Teď spí docela v pohodě - 2 kojení za noc - takže takový normál. Ty dvě noční estrády minulý týden byly asi způsobeny změnou prostředí jak jsem byla u našich nebo mu tam chyběl tatínek, protože jak přijel, tak Dejvík spal celou noc jen s jedním kojením!! :astonished:
12. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat,zařizovala jste už některá pokojíček.My ho budeme o velikonocích malovat a tak,tak přemýšlím,jaké barvy jsou vhodné.
12. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:tak to je super:slight_smile:Snad se ti to brzo zlepší i přes den,ale ty noci mi stejně příjdou nejdůležitější:wink:
12. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme pokoj zatím jen vymalovaný - 3 stěny žluté, jedna vymalovaná sytě zelenou jako tráva nad tím bledě modré nebe, polepená velkými samolepkami s motivy z Ferdy mravence. Teď pojedem koupit na zem koberec - máme tam marmoleum a přijde mi studený a Dejvík se chce válet furt po zemi. Jinak tam mám na zemi matraci s barevným froté prostěradlem, tam ho přebaluji. Nábytek tam hodlám dát až bude mít tak 2 roky - dřív ne - teď to bude mít jako výběh, kde mu nic nehrozí (do ničeho se neudeří atd.)
12. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - s tím výběhem je to dobrej nápad. Avšak má to háček - myslíš že zvědavec nesamostatná bude sám ve svém vlastním pokoji ve "výběhu?"
Mimochodem - malá měla takovej den dé včera.... :sweat_smile:

Já mám v kuchyni prasknutou na zemi deku a malá je tam soustavně uvelebená - má přehled všude. Akorát že poslední dobou jí položím na deku a ona je v cukuletu mimo. Ať už to řeší válením sudů a nebo plazením - zvládá to už i vpřed i vzad. Akorát u toho vypadá jak píďalka - obrovskej zadek v plínkách vyjede ke stropu pod něj narve nohy a pak se pozvedne na rukách a pošoupne dopředu. Do zadu jí to jde obráceným postupem obvykle když se vzteká. (ale je fakt že vzad to uměla dřív) Takže já už vytáhla i ohrádku, když na chvíli potřebuju ven pověsit prádlo a pod akce.

Míša - sraz je o pokecu a kecáme s kýmkoli - věřím že mluvím za všechny když řeknu že jsi vítáná....
Teď jen dořešit kdy a v kolik jestli vůbec :grinning:

Mimochodem - my se jdem podívat na ortopedii do vyškova - malé lupou obě kolena (ale jak starýmu dědkovi - Dr. to zkoušla a hlásila že to ještě neviděla aby ty klouby miminu křupaly takhle se vším všudy... tak máme zas o zábavu postaráno :sweat_smile: )
12. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko to víš že tam opice zvědává sama nebude, já si tam s ním klidně sednu, ale zavřu dveře, aby neutekl........
Dejvík chytl nějakou "alergii" na hrací deku - řve na ní jak pominutý, asi se mu okoukala, už i postýlkou vezme více za vděk :grinning: Jinak je mu ta deka taky malá a furt se válí po studené zemi :angry:
12. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaplať pán Bůh za podlahové topení.... :grinning: nemusím to tolik řešit dokud se topí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máme jen v koupelnách - tak leda že bych ho zavřela tam :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka - jsem z Tuřan.

Na sraz bychom určitě s prckem dorazili...rádi poznáme kamarády a kamarádky. tak jen se domluvit
12. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, jak máte velké děti? Myslím kolik měří a váží. Mám strach, že je Tomík drobek. Dr. říkala, že by měl přibrat více.
12. bře 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

byli jsme ted venku, Veruš hodku procházky prokoukala :grinning: jinak marci, je mi tě s tím nošením fakt líto, mám s tímprtousem to samý, prostě se chce nosit a proto šetřím penízky na veletrh, abych koupila taky tu manducu :frowning2:

at nezamluvíme ten sraz, takže napište k sobě jestli 16 nebo 18 a jestli můžete i oba a pak to sečteme a vítězný den mažeme

takže
betina, 16, 18

jinak vítám míšo a jsem ráda, že jsi tu, opět nová tvář :grinning:

marci s tím kobercem to je dobrej nápad...taky o tom přemýšlíml jenže MM má část pokojíčku jako pracovnu a nemlžu ho odtamtud vykopt, tak třeba pomůže koberec s panenkama :grinning:

lani, tak to je Elinka malej dábel, s tou plínkou to musí být zábavný :grinning: mně se taky Veruš přemistuje a naposledy zalezla chuděrka potzadu pod křeslo a já viděla jen hlavu a byla celá od prachu, čímž přiznávám, že jsem tam vytřeno neměla :grinning:
12. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nechci do toho moc kecat,ale jelikož je veletrh,tak bych ten sraz přeložila až na ten další týden.Kdo jede autem,tak nezaparkuje a i tak bude doprava dost nahuštěná.
12. bře 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illicu, to je pravda, takže 16?

veletrh začíná 18, nbeo ten další týden?
12. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
přimlouvám se za 16.3., ten další týden má mm dovču a budeme na chajdě a pak jdeme na další hexu, takže nevím dopředu, jaká bude reakce :unamused:

Míšo, samo že můžeš dorazit taky, aspon nás poznáš :wink: já jsem z Vinohrad :slight_smile:

Teda Marci, Dejvík začíná být pěkný lumpík!!! Měl by mu někdo vysvětlit, že mamka má podváhu a to poslední, co potřebuje je, aby se na ni takto věšel!!!! :dizzy_face: A dudlík ve špenátu!!! :confused: :sweat_smile:
12. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se opičák probudil a vzpomněl si, že by mohl pokračovat ve řvaní, takže zase jede plnou parou :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, tak tam na te ortopedii dobře pořiďte, mně taky pěkně lupe v kolenech - ale já su "stará garda" :sweat_smile: u miminek jsem to taky ještě neslyšela :zipper_mouth: - jsem zvědavá, co vám tam řeknou, pak pisni, at jsme chytřejší

Míšo, mi nepřijde přes 6 kg v pěti měsících málo, kolik malej měří? A kojíš nebo už dokrmuješ?
12. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme 16.3. doktora a rehabku... :unamused:
přes 6 kg není málo, David má v 5 měsících 6,8 kg, ale 72cm!!
12. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a asi mu lezou zuby, protože při tom řevu kdyby mohl, tak si narve do pusy celý plyšový zvěřinec i obě ruce!!!
12. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Marci, to vypadá na zoubky - tak nevím, jestli máme gratulovat, nebo litovat :fearful:

tak ten srazík asi nic, že? asi se domluvte na ten další týden a my ten jeden holt vynecháme, když máme tu dovču. aspon si za mě dejte tedn čokoládovej shake, jo? :slight_smile:
12. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já hlasuju pro 16-týho, když 18 už je veletrh.
Příští týden máme moc namlácenej (ortopedie a pod akce) - tam už to nehrozí... :unamused:

Jo a na řev u nás zabral starý obraz, než se okoukal - a teď nově povlečení. Malá si může oči ukroutit (je to čtverečkovaný modro růžový a ve čtverečkách jsou medvědi a tak.)a na rozdíl od obrazu na to může sahat...
:grinning: Právě si s mm čtou letáky co dorazily. :grinning:
12. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lani, vyfoť nám to povlečení - at máme inspiraci :wink:

16.3. nemůže Marci :frowning2: - to bychom ji zas neviděly :frowning2:
12. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holky.

Jaká byla noc? Maty nechtěl spát - takže usnul až 0:30 :frowning2: v šest ráno budíček - Manželovi volali z práce :angry: a já už pak nemohla usnout, tak jsem zvědavá, kdy to na mě padne. No nic, jdu balit - jedem na chajdu - hlásili hezké počasí, tak se moc těším :wink:
13. bře 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek