• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
pet: Barunka je moc šikovná a ostatní mamky beztak závidí :grinning:

Mišo: já dávám Matyho do židličky ted tak týden - má ji polohovatelnou, ale stejně ho tam mám jen na to krmení, protože tak jak v tom lehátku to není - je tam takovej trochu nakrčenej - posesouvanej, ale tu čtvrthodku denně to snad nevadí :dizzy_face:
Jinak lehátko máme nechané na chalupě, takže tam papká v lehátku. :wink:
16. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my ještě židličku nemáme, ale chceme koupit

jinak holky s těma příkrmama....dělala jsem dneska Veruš poprvé mrkvičku, kdyby mohla pohledem vraždit, již tu dávno nejsem :grinning: ona nesnědla vůbec nic, ani nepolkla, všechno mi vyhodila ven...tak já nevím, chce to asi trpělivost

jinak holky nevím, o kolik jsou vaši prtousci větší, ale my zkusili dát doma Veruš do sportáku a ona v něm úplně plave, si nemyslím, že to od půl roku půjde nebo až si sedne, ona je prostě nějaká hoodně malinká:slight_smile:

http://sudomi.rajce.idnes.cz/Brezen/#PIMG0096.JPG

:slight_smile::slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to snad není pravda, že se má prý zas ochlazovat a padat sníh!!!! :rolling_eyes: Já chtěla, jak budem příští týden na chalupě, tak už vzít s sebou ten golfáč - no takhle mi tam bude fakt na nic :angry: A normální kočár se mi beztak už do auta nevleze, protože určitě zas pojedem nabalení jak na severní pol - jezdíme nabalení, když jedem na víkend, natož ted, když pojedem na celej týden!!! Nám asi auto "praskne ve švech" :confounded:

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat. Jak často vám dětičky kakají? My včera trhli rekord - kadil 5x - to u nás fakt ještě nebylo, mi přišlo, že bud spí a nebo tlačí :unamused:
16. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti - téma sporťák jsem nadhodila o víkendu a vypadá to, že David bude jezdit asi pořád v korbičce, protože MM se tváří, že složit ten sporťák je nad jeho síly :grinning: :grinning: Tak třeba až budou Davidovi trčet nohy ven z kočáru, tak se pochlapí :angry: Ale je fakt, že já na to nějak nespěchám, zatím se mu v korbičce líbí a tak ho tam budu chtít mít co nejdýl.
Téda vy už jste začali s mrkví? Já furt otálím a začnem asi fakt až v tom půlroce. Já jsem totiž strašný lenoch a navíc ekonom. Kojení je bez práce a navíc zadarmo :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, David kadí tak jednou týdně :grinning: :grinning: Když se výjimečně minulý týden pokadil 2x za sebou tak jsem z toho byla na větvi :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, také jsem slyšela, že se má zase ochlazovat, jsem z toho na mrtvici. tomča spinká nejraději venku a já už se nemůžu dočkat až tam bude hezky a budeme moci být venku delší dobu a ne tak nabalení

betina:tomášek má 65 cm a 6,2 kg, takže údajně prcek, také se těšíme na golfky, ale myslím, že budeme také plavat.
a s tou mrkvičkou, to jsem měla štěstí, nemohla jsem bohužel kojit, tak mi řekla doktorka, že mám přikrmovat od 5. měsíce, takže už měsím papáme a jde nám to dobře. myslím, že to chce tu trpělovost, jak píšeš. kamarádka to měla s malou stejné jak ty a naučila se to
16. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na fotky z plavča se můžeš mrknout tady :wink:
http://marluk.rajce.idnes.cz/David_-_od_4._mesice/#album
16. bře 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci: krásné fotky z plavání. davídek je fešák. já mám pocit, že tě od někud znám, ale nedokážu si uvědomit odkud.
16. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci - nedělej si násilí... nám Dr. doporučila že když kojení tak sedí - ať pokračujem ještě do konce šestého a pak můžem začít. Takže já ještě taky plně kojím... užívám si pohodu bez patlání jídla pro prcka - stačí že vařím pro sebe :zipper_mouth:
16. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci,

já bych se s tím nepiplala, jenže se mi zdá, že mi malá málo přibývá, u toho kojení nevydrží, tak jsem to chtěla zkusit a nic :grinning: tak jsem ještě zkoušela, jestli bude umět z falšky čaj, protože to dřív nešlo a ten si vzala opice jedna :grinning: kojím pořád, ale od toho 4 dáváme na noc kaše a zítra zase zkusím tu mrkev a uvidíme co a jak.
miso, tak to máme tak stejně velký prcky, jen aby nejezdili v golfáčích až od roku :grinning:
16. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já vůbec nevím jak David přibírá, protože ho dr. vážila naposledy před 2 měsíci, od té doby ne - jen nám píchla hexu a odchod..... Asi s tím začnu od dubna:slight_smile:
16. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
betina, no myslím, že to v půl roce na golfky nebude. máte už nějaké vybrané? ještě je nemám vymyšlené.

holky, a co ten sraz? teda jsem tady nová, tak se do toho nechci nějak tlačit, ale ráda bych vás poznala i osobně.
16. bře 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miso, já se chystám mrknout na golfáč na tok velterhu Prodítě ted, co bude...jinak mám dva favority Jané a Esprit energy, chtěla bych se tam mrknout a ozkoušet s mrnousem naživo...
16. bře 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, Barunka mi taky v tom sporťáku plavala, ale vem si že na té fotce ji máš bez nějaké deky, bundy a tak, já jsem barunku dala do sporťáku ve vašem věku, ale jenom proto, aby ubylo místa v autě, když jsme jeli na dovču, pokud se jim líbí v korbě, tak proč ne, třeba Katka má dokonce lehátko v korbičce trochu polohovatelný, takže to může Aduš trochu zvednout, ona vidí a je spokojená, tak to je super, to jsme neměli.
A s tou první mrkví si nic nedělej, vem si, že je to mimino, který je zvyklý jenom sát, tak lžička je pro ni španělská vesnice, neví, co s ní a snaží se případně sát a tím pádem to ale leze z pusy ven než dovnitř, Barunce to trvalo hrozně dlouho než se to naučila, ale jedlík teda není dodneška, její porce, nechápu, z čeho žije, ale kaká minimálně 2x denně :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky polohovatelnou korbičku a když Dejvík nespí tak mu jí trochu přizvednu a on už čumákuje ven. Ale moc dlouho ho to nebaví a rychle stejně usne:slight_smile:
16. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fotky super, odpověděly mi i na otázku, jakou máte instruktorku :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se chci podívat na tom veletrhu na golfky, tak jsem zvědavá. Třeba se tam potkáme :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už se do korby vlezem tak tak, i když je fakt, že ho tam mám ve fusaku, tak bez něj tam ještě trochu místa bude. Zatím tam Maty taky neprotestuje. I když už se pro pohodlnost těším, až konečně vytáhnu ten golfáč. ale s tím počasím, co hlásej, to asi fakt nedáme. :frowning2:

My teda příkrmy papkáme už 3.týden a Maty se ze lžičky naučil jíst moc hezky. Je ale fakt, že se všude píše, že to je pro ty děti úplná novinka a můžou s tím mít problém. Tak se má chvíli počkat a zkusit to znovu. Tak Beti držíme pěsti. A jakou mrkvičku Verunce dáváš. Já pro to první koupila od Hami - první lžička mrkev - a spokojenost. :wink:
Jinak na to lezení jsou chrániče na kolínka: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10495610&tab=2 - u tété paní jsem nakupovala i více věcí a byla jsem spoky - nechala mi to za netové ceny, i když jsem si pro to do Kohoutek přijela osobně - ušetřila jsem za poštovné :wink:
16. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - krásné fotky - moc to tam těm tvým chlapům sluší :slight_smile: A tobě to sluší v těch plesových šatech - byla jsi fakt kočka :wink:

a co teda ten SRAZÍK??? Bude něco??? Pořád o tom mluvíme jen já a Míša - jo a taky Marci, že nemůže :grinning:

Tak zkusím třeba tento termín: středa 8.4.??????????????????? Marci už by měla být zpět doma - takže co?
Pište, pište.
16. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toho 8.4. můžeme odpoledne, ráno máme cvičení. Určitě bych vás ráda viděla. A kde se scházíte?
16. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miso, scházíme se v jogurtárně http://www.hollandia.cz/hollgurt.html

8.4 můžeme

jani, on není problém ve lžičce, malé dávám lžičkou kašinu na noc od 5.měsíce, ale udělala jsem asi blbost a v lékárně vzala kaši sladkou :frowning2: mrkvičku jsem jí dělala já, podusila jsem ji ve vodě s olivovým olejem a rozmixovala, večer dám fotečky, zřejmě jsem doživotně zklamala její důvěru :grinning:

marci, krásný fotky, Davídek si to vyloženě užívá a přesně jak píše Jani, krásný lesové šaty a krásná mamka v nich :wink:
16. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:koukla jsem na fotečky,jsi šikula:slight_smile:Já ukazovala manželovi video a je celej natěšenej,takže příště jde do vody on.Jsem i ráda,protože večer máme u nás akcičku s kámošema,tak chci být fit.

Katzi:tak jsem na fotkách mrkla a už vím,kdo jsi:slight_smile::slight_smile:

Sporťák je věc sama pro sebe.Už jsem ho skládala a je to děs.Na cesty asi koupíme golfky.Ale doma chodíme na procházku do lesa a na to je ta naše trojkolka parádní.Jen musíme do Prahy do Handy,protože se nám na boudičce strhalo pérko.Prý je to naše chyba,takže se na to nevztahuje záruka.Moje mamka totiž nějak pořád nepochopila,jak se ta boudička dává dolů a rve to přes sílu.

A u těch židliček,prý se na to můžou dávat děti,co sedí i bez opory.Budeme na ně koukat na veletrhu,ale v testech skoro všechny propadly:frowning2:
16. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci já jsem taky pořádně nepochopila jak se ta boudička dává dolů, ale já ji zatím nějak dolů nedávám - když už fakt hodně svítí slunko a kočárek stojí v závětří tak mu spíš odepnu vzadu tu látku a nechám jen tu síťku ať mu tam jde vzduch. Mě spíš štve, že se na to blbě dává ta síťka co je schovaná v boudičce - ty úchyty na boku jsou děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:tak tu síťku jsem zase nepobrala já.Jednou jsme to zkoušeli a stejně tam byly fuky.Já sice na dávání boudičky dolů přišla a už to mám v ruce,protože to dělám denně,ale ten patent je na nic.Kdybych tu korbičku nechtěla prodávat,až z ní malej vyroste,tak se na tu opravu vykašlu.Nový pérko nás bude stát 600,ale cesta do Prahy jednou tolik.Ještěže tam máme naplánovaný výlet ke kamarádce a do ZOO.
17. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se dneska máte? A co vaše radosti?
17. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co máte holky za kočárek?
17. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi, obě máme Jané slalom pro
17. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Beti, asi to bude tou sladkou kaší, to pak ta zelenina moc nejede. Ale Verunka je šikulka, určo i tu mrkev zvládne :wink:
My už jsme začali jíst maso - králíka, kterého jsme dovezli od našich. :slight_smile: Včera jsem nakoupila zeleninu, brambory, rýži a vařila a vařila a pak zavařovala a mrazila - začala jsem v šest večer a skončila v jedenáct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: No, doufám, že to bude k jídlu, nebo by mě asi odvezli do blázince - měla jsem fakt DOST!!! :frowning2:
17. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

8.4. taky můžem.

Jani a máš nějakou knížku s receptama podle kterých jsi to vařila, nebo máš recepty odněkud z netu, nebo jen tak z hlavy? Taky se chystám něco navařit a namrazit, protože jsem teď na úvod koupila pár těch hotových skleniček a ještě pár jiných blbostí a nechala jsem v DM-ku pětistovku. Tak to by takto nešlo :grinning:
17. bře 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi já teda ještě nepřikrmuji, ale docela slušný recepty (alespoň pro mě laika) jsou na www.maminkam.cz
8.4. můžem snad taky.
17. bře 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek