Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
llllucka
19. bře 2009
Beti:já tam jdu v pátek.Pokud bude čas,tak určitě napíšu.Mám se ti konkrétně na něco podívat?
marci
19. bře 2009
Holky můj zatemněný mozek si v noci uvědomil, že jsem tady napsala, že 8.4. na sraz můžem a my jsme přitom objednaní do poradny na kontrolu v 6. měsících ]-( 😞
katzi
19. bře 2009
ahojte,

Beti - to musel být šok s tou bouračkou 😞 Fakt hlavně že se vám nic nestalo! Ale teda věřím, že to nepřidá 😞 S tou mrkví - u nás taky žádná sláva - Adel u toho mrčí, prská to,..víc toho jídla má vždycky kolem sebe, než v sobě 😉 Do patnácti je flaškou, nebo z prsa krmit nebudem. Oni se to naučí, jen naše trpělivost a nervy dostanou zabrat 😃

Jani: díky za tip na to vaření

Kal: kdy Kubík začal sedět? Já už chci taky suchý, čistý, nepoblinkaný mimi 😃

Chci se zeptat - máte taky tak ukecaný děti? Naše Aduš neustále v jednoum kuse něco prdolí, drmolí, mrmlá, prdí pusou a v poslední době se jako třešinku na dortě naučila pištět. Bohužel to pištění ji hrozně baví a užívá si to, což se nedá říct o mě ]-(
kalerat
19. bře 2009
Katzi v 7 měsících.
Ano ukecaný dítě máme a to dost 🙂 pištění u nás taky chvíli jelo, teď už naštěstí ne 8-(
jana.sun
19. bře 2009
ahojky,

tak pištění u nás taky bylo populární a ještě občas je - hlavně v jedenáct večer a tak... :-N |-| Jinak mi přijde, že už si Maty tolik nevykládá, jak dřív. Občas jo, ale bývalo to častěji. Ale zato si někdy "zazpívá" :-N

Maty ted někdy ublinkává, protože on se prostě musí točit a mlátit sebou i po jídle, tak čí žaludek by to vydržel, že? :-p

Jak to tak čtu, tak my jsme na tom s příkrmama v pohodě. Maty hezky otvírá pusinu a "sežere" víc jak těch 125 g, co se dělá ve skleničkách - i proto jsem začala vařit - takhle by se nám to vůbec nevyplatilo =-) Ale je fakt, že jak to blbě rozmixuju a jsou v tom kousky, tak je taky prská - asi jak ještě nemá zuby, tak si s tím neví rady |-|
betinaautor
19. bře 2009
marci, teda ty jsi s tím srazem nezmar 😃

naše Veruš toho moc nenakecá, ted si teda něco brumlá, ale spíš hrozně piští 😃

jinak naše auti vypadá, že škoda bude vyšší než jsme mysleli. min.150.000 a nejhorší varianta je totální likvidace, což by znamenalo, že by nám vyplatili aktuální prodejní cenu auta, která je díky krizi o 100.000 nižší, ale úvěr bysme samozřejmě platili na tu původní cenu a auto neměli. takže včera už jsem z toho byla fakt v prčicích a MM mě utěšoval, ale vidím na něj, že je z toho hodně špatněj. holt, to u nás chodí tak, že i když vůbec nic neuděláte, tak na to prostě doně doplatíte.no nic, už si koupím jen koloběžku 😃

dneska zkusím veruš uvařit mrkev opět a přidat tam troch brambory, tak jsem zvědavá.

illuci, děkuju moc za nabídku, já furt doufám, že ten velterh nějak v sobotu dáme, já spíš myslela, jestli bys napsala, jestli je to zajímavý a co tam mají, aby ěl člověk aspon nějakou radost ze života, že? 😃
petapi
19. bře 2009
holky z pyloušků psaly, že veletrh nic moc, že tam jsou hlavně kočárky 😉
llllucka
19. bře 2009
Beti:jasně,ale kdyby tě něco konktétně zajímalo,tak napiš a já se ti určo mrknu.Myslela jsem to třeba tak,že já půjdu na jídelní židličky .... a na značku Jané .....

Zkus si z toho auta nic nedělat.Já tehdy odrovnala auto našim a dost jsem si to brala (kdyby toi bylo naše auto,tak by mě to asi tolik netrápilo),ale hodně mi pomohlo,že naši měli radost,že jsem přežila já a zbytek neřešili.Peníze a věci budou,ale zdravíčko je nejdůležitější.O to víc,že s tebou byla i malá.
misasvobodova
19. bře 2009
ahoj holky. teda my máme dneska den. mě bolí od včerejšího večera hlava, tomík zase ublinkává a já jsem z toho na mrtvici...
Beti: s tím autem je to na nic, ale je fakt nejdůležitější, že se vám nic nestalo!
misasvobodova
19. bře 2009
holky, teď mi volala kamarádka, že ten veletrh je prý dobrý. mají tam prý opravdu hodně kočárků a snad dávají i nějaké zajímavé slevy. jsou tam i židličky, botička a tak všechno možné.
jana.sun
19. bře 2009
jak to tak vypadá, tak kdo půjde po kočárkách nebo snad i golfkách, tak si veletrh užije 😉
No, já to vidím tak, že nakonec budu ráda, že se tam nedostanu, ještě bych třeba zjistila, že se tam dají koupit naše golfky a naše jídelní židlička z druhé ruky levně a nové!!! A to bych se asi pěkně naprdla!!! 😃

Jinak my dnes na rehabce dobrý, byli jsme opět chváleni, taky že už se přetáčíme na všechny strany a ta naše fyzioterapeutka se s námi "chlubila" těm ostatním 🙂 x-) Jen ještě máme nějakou čáru na bříšku - ukazovala mi to, jak přechází hrudník v bříško, tak to tam máme trochu "vypouklé" nebo jak bych to nazvala - no jak mají malá mimča ty větší bříška - takvý jako "nafouklý" - tak že to ještě kousek taky máme, tak to asi není žádoucí a musí to zmizet =-) - tož jsem to nějak moc nepochopila, proč to "vadí" 8-(

Beti, je to naprd, že je auto na odpis a ještě přijdete o peníze - chápu, že to fakt nas...zvlášt, když jsi na mateřské, že. ale co už, peníze budou a my nebudem. Tak "oslavte" to, že jste to vy dvě ve zdraví přežily a říkej si, že mohlo být hůř. |-|
jana.sun
19. bře 2009
jo a srazík....já už raději nenavrhuju žádné datum, protože co navrhnu, to se Marci nehodí 😃 Takže to nechám na některé z vás - možná nejlépe, aby navrhla nějaký termín Marci 😉
jana.sun
19. bře 2009
jen připomínám, že tu příští týden nejsme a pak 31.3. máme druhou hexu - ale nechám to na vás, kdyžtak bychom jeden vynechali, když se pak brzo naplánuje nějaký další 🙂 😉
marci
19. bře 2009
Holky, toho 8.4. se sejděte, už jste tu většina psaly že můžete, já jsem jenom hlava děravá, přijedem na další 🙂
janula2008
19. bře 2009
Ahoj holky, poctivě dočítám,ale to psaní nějak nedávám, to už je nadlimit 😃 😃 Beti, to auto na odpis je hrozný,ale hlavně, že vy jste ok!!!My se v prachách taky pořád plácáme, kvůli tomu, že Luky nedostal lednovou a část únorové výplaty,přitom se na nás sypou jak na potvoru veškeré nedoplatky za celý rok(třeba spotřeby energií za 6tis.že... ]-( ),ale říkám si, že když jde jen o prachy,jde o houby, hlavně, ať jsme zdraví.Tak co 9.4.ten sraz????
betinaautor
19. bře 2009
januli, my povídej o těch nedoplatcích debilních, vždycky mám pocit, že ž třeba můžeme mít nějakou finanční rezervu a zase něco přijde a jsme šul nul ]-( no já se právě dívám, že už tady moc nejsi, no jono, aktivní Simonka 😃
doufám, že už se to s tou výplatou aspon bude v pohodě 😉

9.4 můžeme 😃
jana.sun
19. bře 2009
holky, 9.4. máme rehabku, tak bychom tam dorazili kolem 13:30 😉
janula2008
19. bře 2009
Jani já bych to viděla stejně na tu půl druhou -druhou, i když nevím jak ostatní. No výplatu už asi neuvidí, přehazuje si to inspektorát práce s pracákem atd. A hajzl šéf co firmu rozkradl se někde směje 😞 Hlavně že už dělá jinde a hned něco našel 😉
misasvobodova
19. bře 2009
Holky, toho 9.4. můžeme.
llllucka
20. bře 2009
Jani,to s manželem je mi líto.Na tohle vždycky doplatí jen slušný lidi.

Já se teď násnídm,sbalím malýmu a psovi věci.hodím je oba k našim,vyzvednu manžela a jedem na výstaviště🙂Večer snad poreferuju,co a jak.

Já se k trmínu srazu nevyjadřuju,protože nevím,záleží na malým,ale momentálně mi nejvíc asi vyhovujou středy.
kalerat
20. bře 2009
ahojte,

Jani to je mi líto, že taková věc postihla manžela ]-( ]-( hlavně, že si našel něco jiného 🙂
misasvobodova
20. bře 2009
Ahojky holky, jak se dneka máte?
Jani - je mi líto, co se stalo, ale hlavně, že si manžel hned něco našel, to je moc dobře.
Holky, a kde jste rodily a kdy? Třeba jsme se viděly v porodnici. Máme tady skoro stejně mladá miminka 🙂
jana.sun
20. bře 2009
Jani, to je fakt síla a co si na blbečkovi kdo vezme, že? Peníze vám nikdo nedá a zrovna ted, když jsi na mateřské a peníze jsou o to víc třeba! Někteří lidi jsou fakt sv... ]-( Ale je fajn, že si Luky brzo něco našel, ještěže nezůstal bez práce 😉 Moje kámoška nedostala přesně tímto stylem výplatu za 3 měsíce v roce 99, všichni toho blbce tenkrát zažalovali a co myslíš??? Doted ty peníze neviděla 😞
Ale co už, hlavně, že Luky už práci má a jste všichni zdraví 🙂

Míšo, já rodila v Bohunicích - ale o něco dřív než ty x-)

Kal, už balíš? Dojedeš na srazík?
misasvobodova
20. bře 2009
Holky, co tak děláte celý den s prckama? A kdy myslíte, že bude ten srazík? My teď byli hodinku venku a je tam pořádný vítr, už aby bylo teplo....nemůžeme se dočkat.
jana.sun
20. bře 2009
Míšo, já Matýska nechávám co nejvíc hrát na zemi na dece, aby se mohl přetáčet. Tam má hodně hraček, aby si mohl vybrat, na kterou má "chuť" 😉 Jinak přes den i dost spí, tak "řeším" domácnost. až bude lepší počasí, tak budem asi chodit na delší procházky, at je co nejvíc venku. Často taky chodíme na návštěvy a nebo někdo k nám 🙂
misasvobodova
20. bře 2009
Jani, díky za odpověď. No ty různé návštěvy nám asi chybí. Nikoho tady nemáme. 😞
llllucka
20. bře 2009
Beti:tak jsem byla na tom veletrhu,ale asi ti moc nepomůžuSlevy jsou jak kde.My koupili autiosedačku Romer s 30% slevou,takže super.Jinak mám pocit,že tam toho až tak moc není.Ale nebylo tam moc lidí,což bylo super.
betinaautor
20. bře 2009
illuci, tak to jsi dneska druhá, která není až tak nadšená. kamoška mi říkala, že byla celkem zklamaná a že lonský rok byl daleko silnější, tak nevím, uvidíme zítra :-|
betinaautor
20. bře 2009
illuci, ale moc děkuju za reference a gratuluju ke koupi sedačky!
lanka
20. bře 2009
lllucko - co jste koupili za typ - ať máme inspiraci... jaksi jsme zjistili že malá má v sedačce pásy až za rameny, takže to budem muset nějak řešit....
Misa - malou baví říkačky - táák je veliká, pacičky, děsně ráda někde poletuje vzduchem, dost se zabaví sama na dece - jen jí tam nesmím nechat těch hraček moc - tak dvě tři jsou optimum, jak je jich moc žádná ji nezajímá, a páč se začla "plížit" tak si prohlíží židle ze spoda, lomcovala mi s hadicí od vysavače, děsně ráda nakukuje do skříněk, nejradši čte noviny... no zatím ještě stíhám odchytávát ale až nabere rychlost... 😃

Mám pozdravovat od Sharon - stihla jsem ji na plavání...
Má něco se štítnou žlázou, chytl ji zánět v zubech a zablokovaly se jí záda a Jůli do toho rostou zoubky. A při tom všem ještě stihla dnes i veletrh po ránu a v poledne plavání.. prostě jako vždycky superžena.. 😃