• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Beti:já tam jdu v pátek.Pokud bude čas,tak určitě napíšu.Mám se ti konkrétně na něco podívat?
19. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můj zatemněný mozek si v noci uvědomil, že jsem tady napsala, že 8.4. na sraz můžem a my jsme přitom objednaní do poradny na kontrolu v 6. měsících :angry: :frowning2:
19. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Beti - to musel být šok s tou bouračkou :frowning2: Fakt hlavně že se vám nic nestalo! Ale teda věřím, že to nepřidá :frowning2: S tou mrkví - u nás taky žádná sláva - Adel u toho mrčí, prská to,..víc toho jídla má vždycky kolem sebe, než v sobě :wink: Do patnácti je flaškou, nebo z prsa krmit nebudem. Oni se to naučí, jen naše trpělivost a nervy dostanou zabrat :grinning:

Jani: díky za tip na to vaření

Kal: kdy Kubík začal sedět? Já už chci taky suchý, čistý, nepoblinkaný mimi :grinning:

Chci se zeptat - máte taky tak ukecaný děti? Naše Aduš neustále v jednoum kuse něco prdolí, drmolí, mrmlá, prdí pusou a v poslední době se jako třešinku na dortě naučila pištět. Bohužel to pištění ji hrozně baví a užívá si to, což se nedá říct o mě :angry:
19. bře 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi v 7 měsících.
Ano ukecaný dítě máme a to dost :slight_smile: pištění u nás taky chvíli jelo, teď už naštěstí ne :rolling_eyes:
19. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak pištění u nás taky bylo populární a ještě občas je - hlavně v jedenáct večer a tak... :sweat_smile: :pensive: Jinak mi přijde, že už si Maty tolik nevykládá, jak dřív. Občas jo, ale bývalo to častěji. Ale zato si někdy "zazpívá" :sweat_smile:

Maty ted někdy ublinkává, protože on se prostě musí točit a mlátit sebou i po jídle, tak čí žaludek by to vydržel, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak to tak čtu, tak my jsme na tom s příkrmama v pohodě. Maty hezky otvírá pusinu a "sežere" víc jak těch 125 g, co se dělá ve skleničkách - i proto jsem začala vařit - takhle by se nám to vůbec nevyplatilo :confused: Ale je fakt, že jak to blbě rozmixuju a jsou v tom kousky, tak je taky prská - asi jak ještě nemá zuby, tak si s tím neví rady :pensive:
19. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci, teda ty jsi s tím srazem nezmar :grinning:

naše Veruš toho moc nenakecá, ted si teda něco brumlá, ale spíš hrozně piští :grinning:

jinak naše auti vypadá, že škoda bude vyšší než jsme mysleli. min.150.000 a nejhorší varianta je totální likvidace, což by znamenalo, že by nám vyplatili aktuální prodejní cenu auta, která je díky krizi o 100.000 nižší, ale úvěr bysme samozřejmě platili na tu původní cenu a auto neměli. takže včera už jsem z toho byla fakt v prčicích a MM mě utěšoval, ale vidím na něj, že je z toho hodně špatněj. holt, to u nás chodí tak, že i když vůbec nic neuděláte, tak na to prostě doně doplatíte.no nic, už si koupím jen koloběžku :grinning:

dneska zkusím veruš uvařit mrkev opět a přidat tam troch brambory, tak jsem zvědavá.

illuci, děkuju moc za nabídku, já furt doufám, že ten velterh nějak v sobotu dáme, já spíš myslela, jestli bys napsala, jestli je to zajímavý a co tam mají, aby ěl člověk aspon nějakou radost ze života, že? :grinning:
19. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z pyloušků psaly, že veletrh nic moc, že tam jsou hlavně kočárky :wink:
19. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:jasně,ale kdyby tě něco konktétně zajímalo,tak napiš a já se ti určo mrknu.Myslela jsem to třeba tak,že já půjdu na jídelní židličky .... a na značku Jané .....

Zkus si z toho auta nic nedělat.Já tehdy odrovnala auto našim a dost jsem si to brala (kdyby toi bylo naše auto,tak by mě to asi tolik netrápilo),ale hodně mi pomohlo,že naši měli radost,že jsem přežila já a zbytek neřešili.Peníze a věci budou,ale zdravíčko je nejdůležitější.O to víc,že s tebou byla i malá.
19. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. teda my máme dneska den. mě bolí od včerejšího večera hlava, tomík zase ublinkává a já jsem z toho na mrtvici...
Beti: s tím autem je to na nic, ale je fakt nejdůležitější, že se vám nic nestalo!
19. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teď mi volala kamarádka, že ten veletrh je prý dobrý. mají tam prý opravdu hodně kočárků a snad dávají i nějaké zajímavé slevy. jsou tam i židličky, botička a tak všechno možné.
19. bře 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to tak vypadá, tak kdo půjde po kočárkách nebo snad i golfkách, tak si veletrh užije :wink:
No, já to vidím tak, že nakonec budu ráda, že se tam nedostanu, ještě bych třeba zjistila, že se tam dají koupit naše golfky a naše jídelní židlička z druhé ruky levně a nové!!! A to bych se asi pěkně naprdla!!! :grinning:

Jinak my dnes na rehabce dobrý, byli jsme opět chváleni, taky že už se přetáčíme na všechny strany a ta naše fyzioterapeutka se s námi "chlubila" těm ostatním :slight_smile: :dizzy_face: Jen ještě máme nějakou čáru na bříšku - ukazovala mi to, jak přechází hrudník v bříško, tak to tam máme trochu "vypouklé" nebo jak bych to nazvala - no jak mají malá mimča ty větší bříška - takvý jako "nafouklý" - tak že to ještě kousek taky máme, tak to asi není žádoucí a musí to zmizet :confused: - tož jsem to nějak moc nepochopila, proč to "vadí" :rolling_eyes:

Beti, je to naprd, že je auto na odpis a ještě přijdete o peníze - chápu, že to fakt nas...zvlášt, když jsi na mateřské, že. ale co už, peníze budou a my nebudem. Tak "oslavte" to, že jste to vy dvě ve zdraví přežily a říkej si, že mohlo být hůř. :pensive:
19. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a srazík....já už raději nenavrhuju žádné datum, protože co navrhnu, to se Marci nehodí :grinning: Takže to nechám na některé z vás - možná nejlépe, aby navrhla nějaký termín Marci :wink:
19. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen připomínám, že tu příští týden nejsme a pak 31.3. máme druhou hexu - ale nechám to na vás, kdyžtak bychom jeden vynechali, když se pak brzo naplánuje nějaký další :slight_smile: :wink:
19. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, toho 8.4. se sejděte, už jste tu většina psaly že můžete, já jsem jenom hlava děravá, přijedem na další :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poctivě dočítám,ale to psaní nějak nedávám, to už je nadlimit :grinning: :grinning: Beti, to auto na odpis je hrozný,ale hlavně, že vy jste ok!!!My se v prachách taky pořád plácáme, kvůli tomu, že Luky nedostal lednovou a část únorové výplaty,přitom se na nás sypou jak na potvoru veškeré nedoplatky za celý rok(třeba spotřeby energií za 6tis.že... :angry: ),ale říkám si, že když jde jen o prachy,jde o houby, hlavně, ať jsme zdraví.Tak co 9.4.ten sraz????
19. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
januli, my povídej o těch nedoplatcích debilních, vždycky mám pocit, že ž třeba můžeme mít nějakou finanční rezervu a zase něco přijde a jsme šul nul :angry: no já se právě dívám, že už tady moc nejsi, no jono, aktivní Simonka :grinning:
doufám, že už se to s tou výplatou aspon bude v pohodě :wink:

9.4 můžeme :grinning:
19. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, 9.4. máme rehabku, tak bychom tam dorazili kolem 13:30 :wink:
19. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já bych to viděla stejně na tu půl druhou -druhou, i když nevím jak ostatní. No výplatu už asi neuvidí, přehazuje si to inspektorát práce s pracákem atd. A hajzl šéf co firmu rozkradl se někde směje :frowning2: Hlavně že už dělá jinde a hned něco našel :wink:
19. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, toho 9.4. můžeme.
19. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to s manželem je mi líto.Na tohle vždycky doplatí jen slušný lidi.

Já se teď násnídm,sbalím malýmu a psovi věci.hodím je oba k našim,vyzvednu manžela a jedem na výstaviště:slight_smile:Večer snad poreferuju,co a jak.

Já se k trmínu srazu nevyjadřuju,protože nevím,záleží na malým,ale momentálně mi nejvíc asi vyhovujou středy.
20. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

Jani to je mi líto, že taková věc postihla manžela :angry: :angry: hlavně, že si našel něco jiného :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se dneka máte?
Jani - je mi líto, co se stalo, ale hlavně, že si manžel hned něco našel, to je moc dobře.
Holky, a kde jste rodily a kdy? Třeba jsme se viděly v porodnici. Máme tady skoro stejně mladá miminka :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je fakt síla a co si na blbečkovi kdo vezme, že? Peníze vám nikdo nedá a zrovna ted, když jsi na mateřské a peníze jsou o to víc třeba! Někteří lidi jsou fakt sv... :angry: Ale je fajn, že si Luky brzo něco našel, ještěže nezůstal bez práce :wink: Moje kámoška nedostala přesně tímto stylem výplatu za 3 měsíce v roce 99, všichni toho blbce tenkrát zažalovali a co myslíš??? Doted ty peníze neviděla :frowning2:
Ale co už, hlavně, že Luky už práci má a jste všichni zdraví :slight_smile:

Míšo, já rodila v Bohunicích - ale o něco dřív než ty :dizzy_face:

Kal, už balíš? Dojedeš na srazík?
20. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co tak děláte celý den s prckama? A kdy myslíte, že bude ten srazík? My teď byli hodinku venku a je tam pořádný vítr, už aby bylo teplo....nemůžeme se dočkat.
20. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já Matýska nechávám co nejvíc hrát na zemi na dece, aby se mohl přetáčet. Tam má hodně hraček, aby si mohl vybrat, na kterou má "chuť" :wink: Jinak přes den i dost spí, tak "řeším" domácnost. až bude lepší počasí, tak budem asi chodit na delší procházky, at je co nejvíc venku. Často taky chodíme na návštěvy a nebo někdo k nám :slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky za odpověď. No ty různé návštěvy nám asi chybí. Nikoho tady nemáme. :frowning2:
20. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:tak jsem byla na tom veletrhu,ale asi ti moc nepomůžuSlevy jsou jak kde.My koupili autiosedačku Romer s 30% slevou,takže super.Jinak mám pocit,že tam toho až tak moc není.Ale nebylo tam moc lidí,což bylo super.
20. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci, tak to jsi dneska druhá, která není až tak nadšená. kamoška mi říkala, že byla celkem zklamaná a že lonský rok byl daleko silnější, tak nevím, uvidíme zítra :unamused:
20. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci, ale moc děkuju za reference a gratuluju ke koupi sedačky!
20. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucko - co jste koupili za typ - ať máme inspiraci... jaksi jsme zjistili že malá má v sedačce pásy až za rameny, takže to budem muset nějak řešit....
Misa - malou baví říkačky - táák je veliká, pacičky, děsně ráda někde poletuje vzduchem, dost se zabaví sama na dece - jen jí tam nesmím nechat těch hraček moc - tak dvě tři jsou optimum, jak je jich moc žádná ji nezajímá, a páč se začla "plížit" tak si prohlíží židle ze spoda, lomcovala mi s hadicí od vysavače, děsně ráda nakukuje do skříněk, nejradši čte noviny... no zatím ještě stíhám odchytávát ale až nabere rychlost... :grinning:

Mám pozdravovat od Sharon - stihla jsem ji na plavání...
Má něco se štítnou žlázou, chytl ji zánět v zubech a zablokovaly se jí záda a Jůli do toho rostou zoubky. A při tom všem ještě stihla dnes i veletrh po ránu a v poledne plavání.. prostě jako vždycky superžena.. :grinning:
20. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek