• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Tak David se nezabaví poslední dobou ničím a celý den ho mám pověšeného na krku (na rukách nebo v manduce) a večer se cítím jako kdybych skládala metrák uhlí :angry: :angry: Je zvědavý jak opice a ze země se koukat ho nebaví :frowning2:
20. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - každej úplně jinej - mě zas malá z náruče věčně někam mizí a za něčím se natahuje, neposedí, nepoleží.... Včera jsme byly u našich na návštěvě přijeli jsme tak jsem ji doma odložila na deku, že se převleču. A slyším takovy oddechnutí si.... :grinning: Hrozně jsme se řechtali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:no,u mě to bylo spíš tím,že jsem neměla náladu.Celej den jsem nejdela a poslední dobou je to u mě špatný se spákem,takže to nějak dolehlo.Měli jsme jet ještě na nákup,ale na to jsem už neměla energii a manžel to asi viděl,protože mě vzal na povinné jídlo a pak domů:slight_smile:Takže pak dej vědět,jak se ti tam líbilo:slight_smile:Já tam možná ještě v neděli dopoledne skočím.

Lanka,koupili jsme Romer safefix plus za necelých 7 tis.I na netu jsem ho včera nenašla levněji.měla by to být podle testů nejlepší autosedačka nebo jedna z nejlepších.A ta firma má sídlo v Modřicích,takže super:wink:
21. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

přejeme pěkné víkendování :slight_smile: a taky úspěšné a levné úlovky na veletrhu, kdo se tam ještě chystáte. Llluci, gratulace k autosedačce - je fakt dost dobrá - ale taky pěkně drahá!!! No jo, za kvalitu se holt platí!!! :pensive:

Já dnes budu balit a zítra vyrážíme na týden na tu chalupu, tak snad bude snesitelné počasí, at si to tam trochu užijem a nejsme jen zalezlí u kamen :slight_smile: Tak kdybych už se nááhodou nedostala k počítači, tak se mějte hezky a domluvte ten srazík - jestli teda platí toho 9.4.? Je někdo, komu se to nehodí?? A co holky, co nebyly na prvním srazíku - dorazíte???!!! Kalerat, Marci, Llluci??? Míša už myslím psala, že dorazí, tak poznáme někoho nového :slight_smile:

Holky, jak já se těším na ten čokoládovej shake!!! :grinning: Páčko :wink:
21. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

illuci, to ti rozumím, s tou únavou, to člověka nebaví nic, ale vůbec nic :angry: doufám, že je dneska líp

jani, upřímně, tu chatu ti závidím, že vypadneš a aspon na chvilku změníš prostředí, tak přeji hezký týden tobě a Matesovi samo sebou taky :grinning:

my dneska byli na veletrhu..no asi by mě nadchnul, kdybych byla těhule a sháněla věci jako kočárek apod...ale i tak to bylo fajn,koupila jsem manducu a punčošky, termolahev. jinak jsme se s MM dohodli, že asi nebudeme nakonec golfáč kupovat, že ten sporták Quinny nám ještě nějakou dobu vydrží, takže aspon na něčem zatím ušetříme.

hezký večer holky
21. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli holky.

Tak jak si užíváte víkend? Já jsem nějaká unavená a mám všeho nějak dost. MM nám zítra odjíždí na 4 dni na služebku, tak budeme s Tomíkem válčit samotinky, tak je mi asi nějak i smutno.
22. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
míšo,

tak to ti nezvávidím, to bych měla depku taky :frowning2: ale víš jak, s těma miminama to tak strašně rychle utíká, že než se naděješ, tak je čtvrtek a ty budeš mít manžela u sebe!!!!
holky, co máte manducu, kupovaly jste i takový to za 700, jako obal proti chladu a dešti na tu manducu?
marci, ty s ní chodíš ven i ted? a jak máš oblečenýho Davidka? děkuju za odpověd

hezkou neděli holky, mám tady mamku a dneska pro ní přijede přítel na oběd, tak budu vyvařovat :grinning:
22. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:tak to je super.My tam manduvu vyhládli,že si ji koupíme,až půjdeme zpátky a taky pytel na spaní,ale jak manžel táhlu tu autosedajdu a byla dost těžká,tak jsme na všechno zapomněli.Ale manducu si půjdu koupit na Josefskou,takže to neva.

My taky koukali na golfáč a zatím ho kupovat taky nebudeme.Já sporťák ještě nevytáhla,takže nemůžu říct,jestli bude potřeba nebo ne.A kdyžtak jsem koukala na Jané Energy,protože to je podle mě fakt golfáč.Typ Inglesina a Peg Perego mi připadají jako jiná verzesporťáků.Kilově to vychází stejně,jen je to líp skladné.A i cena 8-10 tis. Kdyžtak bych koupila jetej,ale novej mi příjde zbytečnej.Ale Janéčko se nám líbilo,je opravdui lehounké skladné.

Už jsem psala,že bych na sraz ráda dorazila,ale my můžeme jen středy a možná čtvetek.Jinak mám celej týden plnej.A kdyžtak odpoledne.Takže uvidím,jak se domluvíte a pak bysme se kdyžtak přifařili:slight_smile:
22. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, myslíš kapsu na nošení? - ne tu nemám. Já bych v ní vypadala jak debil :grinning: Na delší cesty s ním zatím ven nechodím, ale uspávám ho v ní u nás na dvoře. Je oblečenej jak na doma (body, punčocháče), narazím mu kulicha, obleču si teplou péřovku, zapnu ho do ní, uspím ho, přinesu domů, vysleču bundu, strčím ho do postýlky a modlím se aby mu to spaní vydrželo co nejdýl :grinning: :grinning: :grinning: Už se strašně těším na hezký počasí, to s ním budu chodit tady u nás k rybníku, kam se s kočárem nedostanem :slight_smile:
22. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lllucko taky se mi líbí Jané Energy, ale do nového se mi taky tolik vrážet nechce a brala bych už nějakej jetej. Jinak mám z těch golfáčů podobný pocit jako ty a taky si říkám, že počkám jak se osvědčí náš sporťák.
22. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
llluci - tak to je inspirace k nákupu auta .... v tom našem totiž isofix nemáme :grinning:
Hm. tak to já se šátkem razím ven celkem často. Akorát bundu nedopnu tak pěkně aby v ní byla hezky schovaná. Tak jsem hledala jak to vyřešit a narazila na bráně na kapuci s kouskem látky v předu i vzadu.. (za docela vysokou cenu co se mi za to nechtělo dát) tak jsem prostě švihla mikinu z které vyrostla a nosí tohle. Páč je fakt že jí na krk asi táhlo, když měla jen čepici. No a taky to vyřešilo ten trojúhelník na jejích zádech jak je zaplá bunda.
Delší trasy se stejně dělat nedaj - co chvílu chce přebalit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc nemá ráda když vylezu z vesnice do polí tam se začne mrskat a mlátit sebou - nudí se - asi ji prostě zajímá víc "architektura" :grinning:
23. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A golfky - jsou nám k ničemu - takže jsme aspoň ušetřili jak to tady slyším :grinning: Hádám v pohodě vystačíme se sporťákem co si přeskládáme z hlubokýho kočáru :sweat_smile:
23. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko a jak Elenku do šátku oblíkáš - já už tolikrát chtěla vyrazit ven, ale furt mám strach, že mu bude zima a jak rambo v peřové bundě tady po vesnici chodit nechci - to si nechávám jenom na ten dvůr, kde mě není vidět :grinning: Možná jsem s tou zimou malého jen moc bojácná...
23. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Golfáč bych chtěla jenom kvůli dopravě busem a MHD, jinak ho tady taky nějak nepotřebuji. Takže se rozhlížím spíš po jetém.
23. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:já si manducu budu určitě kupovat a uvažuju i o té kapse (ale záleží,kdy se dostanu do města ji oupit).Malej nemá rád,když je moc oblečenej,takže bych ho kdyžtak dala jen do kombinézy.Alespoň by se využila,protože jinak ji vůbc nenosíme.Do kočáru dám jen mikinu a čepici.
K těm golfkám,taky je chci jen na cestování MHD a pak,když někam pojedeme na dovču a budu potřebovat místo v autě.Proto nechápu,proč si někdo koupí golfky,které mají 9 kilo.To má i můj sporťák.Dívala jsem se na jeté a ty Energy se prodávají se směšnou slevou.Třeba jen 200 kč.Je to teda s plnou výbavoumale nánožník mám ze sporťáku,kabelu taky,takže je to zbytečné.Manžel teda tvrdí,že za 4000 je blbost koukat na jeté,že to není moc peněz,ale kdybych nakonec zjistila,že chci třeba "lepší",tak jedině do jetých.10 tis. za golfáč prostě nedám už z principu.

Jinak jsem se v noci vůbec nevyspala,protože mě bolely zuby.Vzbudila jsem se v noci a místo,abych si blbec vzala prášek,tak jsem se to pokoušela zaspat,což se mi samo nepovedlo a asi po hoďce jsem si ho stejně vzala,ale za chvilku se zase vzbudil malej,pak manžel do práce.....
23. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka:stejně si kup sedačku s isofixem.Na pásy to jde taky a sedačku budete používat dlouho,takže na další autíčko se bude hodit:slight_smile:
23. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Marci tak to by si spolu Dejvík a Adeli rozuměli - taky se moc dlouho nezabaví sama :angry: Chvíli něco nacvičuje na zemi, pak se pořád neumí obrátit na ty záda zpět, začne se vztekat, vezmu ji na ruky, nosím ji, pak zas chvíli na zem. Doufám fakt, že se to zlepší až začne lozit, že si někam "dojde" sama a nebudu ji muset pořád tahat já.

No s tou únavou -mě k ní ještě nepřídává to počasí :unamused: Kolikrát jsem unavená na maximum, ale jak svítí sluníčko, tak je hned líp. To jaro snad letos nebude :unamused:
23. bře 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
O noci mi ani nemluvte. David jedl co 2 hodiny a v mezičasech pořvával. Děs běs. Jsem jak po flámu. Nevím jak ho odnaučit ty jeho noční hody. Vyřvat nepomáhá, řve dokud nedostane, klidně i několik hodin - to už jsem zkoušela a ve výsledku byla nevyspaná ještě víc :angry:
23. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci - já ji právě neoblíkám... má navíc oproti tomu co má doma jen tu kapuci (co jsem tu psala) a pod ní tenoučkou bavlněnou čepici. No a pokud je venku hezky a nechci do manželovy zimní bundy - tak jí dávám ještě ponožky aby jí na nohy zespodu netáhlo. Studená ještě nikdy nebyla a to jsme tak razili i za mrazů.
Jinak když mě tak mm viděl prvně tak povídal že vypadáme jak rampa mac kvák obrovský tělo tenoučký krátký nohy. Ale je mi to fuk. Kdo pořád má chodit jen po dvou ulicích.... nabalím do šátku a razím do lesa, na hřbitov, prostě kamkoli cesta necesta.
Stejně jsou tu přes den jen maminy, nebo důchodci a vůbec co bych se měla ohlížet na to co si budou myslet - nám to vyhovuje a hotovka.

Jo.. naše mrně už se na zemi zabaví - přišla na to jak se plížit a už mám všechny věci nahoře a perfektně uklizenou podlahu... jen nevím co s drobečky... opica to sbírá jak sjednaná, ale zametat co chvíli... :sweat_smile:

Marci - u nás taky vyřvání nefungovalo. Vydrží to i několik hodin a na to já nemám nervy. Ale je fakt že to teď má na střídačku, takže některý noci nás nechá vyspat, jiný ne. Tak to není tak strašný.

Jo - mimochodem přes víkend jsme našli už třetí zub. :sweat_smile: Asi bych měla pomalu začít s nějakým tím jídlem :sweat_smile: ale když kojení je o tolik pohodlnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katzi:jo,to počasí je taky na nic.

Marci:koukni,co jsem našla:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21716744&tab=0
To spaní ti nezávidím.Na většinu dětí prý to vyřvání zabere :unamused:
23. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli vzhůru od 23.30 do 2.30 po hodině, pak od 2.30 do 5h a v 6h se vstávalo :angry: Naštěstí o víkendu spala dobře tak mám naspáno do zásoby na další šichtu :unamused: Kolem toho pů roku se to hodně dětem kazí to spaní, pak se to kolem roku zas většinou lepší. Tak musíme vydrřet a doufat :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katzi:právě se toho období bojím.Malej spí od narozeí v noci suprově.A co říkal manželna plavčo?Ten můj byl nadšenej.Vůbec mě k tomu nechce pouštět.Prý bude klidně plavat pořád.Vzhledem k tomu,že se mi při druhé fotce vybil foťák,tak příště půjde zase on,ať mám nějaké foto,ale pak pěkně na střídačku :grinning:
23. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lllucko zrovna tahle barevná kombinace golfáče se mi líbí.
Jinak k té manduce a kombinéze - v tom tam malého nejspíš nenarveš, já to teď zkoušela a neroztáhne v tom nohy jak je potřeba. Takže zase bivakuje venku v kočárku (i v dešti, dala jsem na něho slídu :grinning: )
Lanko, no to je přesné - taky mě nebaví chodit po 2 ulicích furt dokola. Naštěstí Dejvík spí v kočárku i na dvoře.
S těma nocema si fakt nevím rady, ale jak píše Lanka, radši mu dám co 2 hodiny než permanentní řev, který stejně nejde utišit. Ale žere mě to - to jo :angry:
23. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:a ta cena je taky moc dobrá:slight_smile:Takhle levný jsem je ještě neviděla.Dík za radu s tou kombinézou.Asi koupím tu kapsu.Nechám si poradit v obchodě.A jakou máš barvu?Mě příjde šílený,mže jsou mezi těma barvama takový cenový rozdíly:frowning2:
23. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám černou, protože v době kdy jsem jí kupovala byly jenom 4 základní barvy - modrá, červená, černá a béžová. Ty limitované edice a jiné barevné kombinace se objevily až později. Ale asi i teď bych si vybrala z těch 4 nejlevnějších. Zase nějaké módní kreace tady po polích neužiju:slight_smile: Kapsu jsem taky zkoušela, ale já v tom vypadala hrozně. A manžel říkal, že v tom Dejva vypadá jak v pytli :wink: Ale na vyšší postavy je asi dobrá:slight_smile:
23. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Teda Marci, ty noci ti vůbec nezávidím, Tomík mi zatím spinká krásně, tak uvidíme, jestli se to ještě změní.
Holky, jaký je rozdíl mezi tou manducou a nosičem na mimča třeba od Chicco?
23. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky je pro mě jednodušší, dát Aduš mlíko, nebo čaj a rychle hupsnout zas do postele, než ji to za velkého řevu dlouho odnaučovat. A to ještě s nejistým výsledkem.

Luci: manželovi dojem z plavča trochu zkazilo to vedro co tam je. On je na teplo dost háklivej (to má asi Aduš po něm to věčný sedění na mrazu :grinning: a taky Adeli byla na spaní, tak moc nespolupracovala a měl problém ji v některých těch pozicích udržet. Když je unavená, tak sebou hrozně šije a vzpíná se. Takže po té půl hodince byl docela K.O. :slight_smile: Příště plavu já.
23. bře 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:a nemáš z té černé strach,že tam bude v létě pařit sluníčko?Mě na nich vadí ta bílá aplikace.Je mi jasný,že to bude hnedka špinavý.Mě by se líbila ta hnědá,ale je v tom rozdíl 700,takže si to radši přidám na tu kapsu a půjdu do černé.
23. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lllucko - a ty budeš v létě tahat mrně který hřeješ ty ještě i v kapse aby mu bylo větší teplo? :wink:
23. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lllucko tohle jsme diskutovali s těma prodavačkama na Bráně a ony tvrdily, že se černé nebát, že ony mají doma černá Erga a v pohodě, že je v tom děckám horko tak nějak stejně. Navíc je prý ta černá nejvíc prodávaná (teda v té době, když nebyly ty limitky).
Mišo, ta nosítka od Chicca nejsou ergonomická, nosí se v nich čelem vpřed, což je absolutně blbě hlavně pro kyčle a páteř dítěte.
23. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek