• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
já bych řekla že v létě je tahat budem co nejmíň páč bude vedro jim i nám :grinning:
23. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko v létě za mnou Dejvík poleze po čtyřech!! Aby se unavil a v noci spal!!
23. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
správně. :grinning:
Můžu jen dodat že malá se plazí a výsledek je ten že samou zvědavostí nemá čas ani jíst natož spát. :sweat_smile:
tak budu doufat že ti ten plán vyjde :grinning:
23. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka:no,já v horku ven nechodím.Trpím dehydratací organismu,takže si to nemůžu dovolit.Doufám,že tohle po mě malej nezdědí.Musím dodržovat režim jako třeba u moře a vypiju tak 5-7 litrů denně.
A nemyslím třeba úplný horko,ale kolikrát stačí,když svítí sluníčko a je ti v tmavým oblečení víc teplo než třeba v bílém.

Marci:díky.A myslíš,že je prblém koupit jetou manducu?
23. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Llluci já o jeté nepřemýšlela, protože jsem na žádnou extra nabídku nenašla. A sleva pár stovek mi za to moc nestála.
23. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě viděla jetou černou za 1600 a to už je dost rozdíl.Tak jsem si říkala,jestli tam může být něco,proč radši koupit novou.
23. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci: díky. a myslíš, že se vyplatí jí koupit ještě i třeba teď?
23. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

luci, klidně bych koupila jetou manducu, ženský je prodávají proto, že už jim děti odrostly nebo si pořídily jiné nosítko, ale nějak nevím, jaká by se na tom mohla zjevit závada. Já mám černý ergo a v létě to bylo v poho :wink:
A kapsu mám teda taky, ale tak nějak to byl zbrklej kup, vypadáme v tom hrozně, jak v nějakým pytli, tak ji moc nepoužíváme, no nejlepší je velká bunda, ale už se bude oteplovat, tak bude v poho :wink:
23. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi:díky,už jsem paní napsala,tak uvidím,jestli už není prodaná.Mám pocit,že se ani moc neprodávají.
23. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, většina si jí pořizuje právě teď - kolem toho půl roku. Já ji kupovala když bylo Dejvovi 4 měsíce, ale už držel hlavu, ale její výhody oceňuji právě až teď, kdy má zvědavá opice rozhled:slight_smile:
Jo jak říká petapi, plno ženských je posedlých novinkami a často nosítka mění, takže můžeš koupit dobrou i jetou:slight_smile:
23. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

illuci, tak přesně ten golfáč jsem sháněla na veletrhu a neměli ho tam, ta cena je super!!!!!

my koupili tu manducu za 2490,- na veletrhu béžovou a uvidíme no, malá na ni není zvyklá, tak se tam vzpouzí.

marci, nechceš zkusit dát Dejvíka do samostatného pokojíka? já to asi zkusím s Veruš...
23. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:jak to myslíš,žes ho sháněla na veletrhu?Janéčko tam bylo.Tohle je fakt super cena.já chci červenej,abych mohla použít nánožník a tašku.

Ona si zvykne.Měla jsem půjčený vak od kamarádky a super.Jen tam malej tak divně visel,tak jsem začala číst diskuse a přišla na tu manducu:wink:
23. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevím,jestli jsem to psala,ale paní na stánku mi říkala,ať na golféč nedávám origoš nánožník,ale ten od emitexu.Origoš je na to moc velkej.
23. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, Dejvíkův pokojík je přes celý náš byt. Tam kdybych ho zavřela, tak ho asi fakt neslyšíme řvát :grinning: :grinning: Ale ne vážně, jinam ho nedám, to radši budu padat na hubu......kdybychom měli pokojíček vedle, tak možná, ale takhle bych se teda asi v noci uběhala :grinning:
Na nošení je třeba zvyknout. Dejvík byl částečně navyklý v šátku a v manduce se chová slušně, protože jinak ví co ho čeká!!! ............. umístění na zem a prd rozhled :grinning:
23. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čím vším se dá trpět....skrz dehydrataci si nemoct užít léto...

Nicméně - jak je to s tím srazem? Ať vím co říct Sharon (hlásila že jim ten net, hned šel, hned nešel - takže ho zrušili).
Je platná poslední verze 9.4 cca v půl druhé?
23. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,

jj Jané tam bylo, ale ten golfáč, co jsi posílala ty a ten jsem chtěla :angry:

marci, tak to tě s tím pokojíkem chápu. my ho máme vedle, zak tam vrznu chůvičku a děj se vůle boží :frowning2:
23. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanka:jsou horší věci.Člověk se s tím naučí žít a ví,jak se to dá zvládnout.Nebo minimalizovat škody.

Nám Adámek spinká vedle vpokojíčku hned od druhého dne,co jsme si ho přivezli.Chůvičku budeme kupovat,ale ne kvůli tomu,jeho slyším okamžitě,ale když musím ven nebo když bude u našich.

Beti:jo,měli tam jen ten červenej,pak sonic a u jejich novinku,u které uváděli,že bude stát okolo 6 tis.,ale na stránkách mají skoro 8 tis.A hlavně už byl rozbitej.
23. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tam venku je tak šílenej uragán, že mi to málem vyvrátilo kočár - kdybych odešla o chvíli dřív, tak je vyvrácenej, tak jsem ho zachytla a já se zachytila až o zeď baráku. Takže dneska na celé venčení kašlu a malého sem nechala spát v kočáře na chodbě, kde je relativně chladno. Ježiš, kde je to jaro!!!!
Výhody chůviček jsem ocenila taky až ve chvíli, kdy jednu dávám venku do kočárku, když tam Dejvík bivakuje:slight_smile:
23. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, také jsem byla s Tomíkem venku, museli jsme k doktorce na kontrolu váhy. Ten vítr je šílený. Holky, kde v Brně bydlíte?
My už se nemůžeme dočkat jara.
23. bře 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
míšo, tak my bydlíme v Rousínově :grinning:

marci, ten vítre je fakt šílenej, šla jsem pro nákup a kdybych nevážial tolik, kolik vážím, tak mě to odnese i s taškou, ale byla jsem s kočárekem asi hodku a půl, ale musela jsem mezi barákama :angry:
23. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo:já bydlím v Bystrci:wink:

jo,ten vítr mě pěkně štve.Už jsem se jednou musela vrátit z procházky,protože se to nedalo.Málem mi převrhl kočár.
23. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
jéé llllucko, v Bystrci jsem bydlela, když jsem se nastěhovala do Brna.
Dneska to tady vypadá zase na pěknej vítr, ale sem tam prosvitne sluníčko.
24. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

Míšo a teď bydlíš kde?U nás svítí sluníčko,tak to vypadá dobře,ale tady jsme na kopci,tak fučí pořád.

Jak jste dneska spali?Já si večer přečetla tenhle článek:http://www.novinky.cz/krimi/164618-batole-se-zadusilo-zvratky-rodice-ho-nechali-ve-vedlejsim-pokoji.html tak jsem pak pořád chodila kontrolovat malýho:frowning2:
24. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já bydlím kousek od Rousínova.
Dnešní noc byla podobná té včerejší. Kojila jsem teda jenom 2x, ale mezitím jsem Dejvíka neustále umlčovala. To děcko nemá potřebu asi vůbec spát. Vyspí se ve dne, pak od 19 do půlnoci a pak začne. V zoufalství jsem ho ve 4 ráno strčila k sobě a tam teda 2,5 hodiny v kuse spal. Jinak spí v kuse tak max. hodinu.
24. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci:to ti vůbec nezávidím.Snad se malej brzy umoudří:wink:Kamarádka má teorii,že chytrý děti nespí,tak alespoň nějaká útěcha :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
llllucko, já si včera přečetla přesně ten stejný článek a bylo mi z toho na nic. Tomík sice spinká s náma v ložnici, ale taťku máme na služební cestě, takže jsem byla sama a stále jsem na to myslela. ale přišlo mi divné, že tu holčičku neslyšeli. myslíte, že se může udusit jen tak ve spánku aniž mi třeba kašlala nebo plakala nebo tak? Už byla i docela velká....nevím....
My bydlíme v Tuřanech.
24. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím se Simčou. Poctivě čteme, ale s psaním je to zas horší, přes den mám plnej zápřah :sweat_smile: Marci, to je u nás klasika, že po půlnoci bývá madam vyspaná, občas je dobrá noc, al dnes je třeba od pěti vzhůru (spaní v nedohlednu, doufám, že dá po obědě aspoň hodinku)a mezitím jsem si k ní od půlnoci vstala po hodinách, protože békala, tak jsem dneska taky jak přejetá kombajnem :grinning: co jinak, máte se? To jaro pořád nic moc :rolling_eyes: a já už se tak těším do zoo :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi, no taky mi to přijde divný, že by ji neslyšeli, ale zrovna Simča je už stejně stará a spává sama v pokojíku, takže ty rodiče neodsuzuju, příjde mi to prostě nešťastná náhoda :frowning2: my malou museli dát spát vedle (samozřejmě máme dveře dokořán a slyším každý její otočení jako by byla na druhé straně ložnice), ale pomohlo to nám všem, s náma v pokoji byla schopná se budit i 10x do hodiny, takhle spává většinou dobře, no až na dnešek. A je jasný, že na ni dávám pozor, ale když třeba přes oběd hodinu spí, tak několikrát nakuknu, ale že bych u ni seděla to vůbec, to už bych neudělala nikdy nic :unamused:
24. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to ne, vůbec je neodsuzuji. Chápu, že spinká miminko jinde, jen mi prostě přišlo divné, že by holčička neplakala nebo nějak nekašlala a když jí nebylo už předtím dobře, že to neslyšeli.
24. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pocit,že to spíš nezaznamenám přes den než v noci.Malej sice spí ve vedlejším pokoji,ale slyším všechno,Kdežto přes den,když spí v kočárku,ho opravdu slyším,jen když brečí.On naštěstí spává na boku nebo s hlavou otočenou na bok,takže když si ublinkne,což se stává,tak to steče.teď se dokonce v noci obrátí na břicho a spí tak.Ale dole v diskusi pod článkem psala nějaká maminka,že se jim to stalo taky a naštěstí dítě zachránili.Na pohotovosti jim pak řekli,že měli velké štěstí,že takhle se zachrání jen 1 z 1000,což je strašný.
24. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek