Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
betinaautor
24. bře 2009
ty vogo, holky to je hrozný.....přes noc mám zapnutou Nanny, ale třeba ted mi Veruš spí v ložnici a je zavřeno, abych ji nerušila...pořád, abysme se bály 😞
dneska je zatím venku kásně, uvidíme, jak bude dál...já mám pocti, že se mi vrací to nachlazení, tak raději beru paralen a stejně musím s malou odpoledne ven...to jsem dneska sprdla MM, jsem mu říkala, že už prostě nemůu, jak jsem unavená a on mi slíbil, že mě o víkendu nechá odpočnout 😃 tak vím, jak to dopadne, nechá mě v klidu uklízet 😃 😃
llllucka
24. bře 2009
Ahoj Beti🙂

Musíme si a to prostě zakázat mysledt.Stejně jako na SIDS.Prostě to je a my s tím nic neuděláme😞
Na úklid se vykašli,ten počká.Jen ti přeju,aby ta pomoc od manžela byla lepší než ta u nás.Taky mě chtěl nechat vyspat,ale malej pořád fňukal,takže z toho nic nebylo.Nějak ho nenapadlo vzít malýho do kočáru a jet ven.
verapa
24. bře 2009
" Bordel v bytě, šťastné dítě,, 😉
verapa
24. bře 2009
Ahoj holky, tak jak psala Janula, taky chodím číst, ale než něco napíšu tak ládě většinou někde něco otluče hlávkou nebo se zasekne.
je s ní už čurina, ale taky jen chodím a poklízím za ní, neska přečetla katalog z bauhausu a kuchyn nebyla vidět..
misasvobodova
24. bře 2009
Beti: jak jde Verunce mrkvička? už se naučila? doufám, že už jsi o tom nepsala a něco mi neuteklo.
betinaautor
24. bře 2009
misi, mrkvička jde, ale muís být s bramburkou, ale jde to den co den lepší, včera to už bylo tak 10 lžiček, tak to je fajn

míšo a v Tuřanech jsou zase dobrý procházky s kočárkem ne?
misasvobodova
24. bře 2009
Tak to jsem ráda, že už jde mrkvička lépe. A vaříš nebo kupuješ skleničky? Já nejdříve kupovala skleničky a pak jsem začala vařit a to vařené Tomkovi chutná více.
Jo, procházky jsou hezké, jen mi tady chybí lesy. Chodíme různě do polí, ale to je na nic, když prší, ale je tady hezky. Můžete nás s Verunkou navštívit a vyrazíme na procházku. 🙂
A co auto?
llllucka
24. bře 2009
Holky,my jdeme zítra na kontrolu na TBC,jak to tam probíhá?
marci
24. bře 2009
My na kontrolu tbc vůbec nešli. Přišla nám v únoru pozvánka s listopadovým razítkem. Ukázala jsem to pediatričce, ona mu jizvu přeměřila sama a řekla, že je to OK a jestli chceme ať si tam zavoláme, když budou mít kecy, že si to s nima vyřídí. Manžel tam volal, prý tam v tom mají bordel, s ženskou se tam pohádal a třískl telefonem. Kontrola TBC vyřízená.
betinaautor
24. bře 2009
marci 😃 😃 jj, něco by měli vyřizovat chlapi 😃

illuci, taky jsme ještě nebyly, byla jsem nemocná, tak nevím

míšo, auto ještě nevíme, odhadce na škody tam ještě nebyl, s prochajdama problém nemáme, jak bude trochu líp, dorazit můžeme 😃
misasvobodova
24. bře 2009
My jsme tam byli a jediné, co tam Tomíkovi udělali bylo to, jak psala Marci, změřili mu jizvu.
llllucka
24. bře 2009
Míša:tak to vážně nechápu,proč to nědělá normálně dětská.
misasvobodova
24. bře 2009
llllucka, také to nechápu. čekala jsem, co nám tam budou dělat a když jsem to viděla, tak jsem fakt čuměla.
kalerat
25. bře 2009
ahojte holky, po delší době vás zdravím 🙂
lanka
25. bře 2009
Ahojky - Kal
nebyla jsi náhodou v pátek odpoledne na výstavišti včetně manžela a hrnuli jste se kolem nás k Britaxu omrknout sedačku (manžel se ještě omlouval že máte široký rozvor kol....) jenže já si to tak rychle neuvědomila a navíc si do teď nejsem jistá jestli jsi tobyla opravdu ty.
kalerat
25. bře 2009
Lanko na to stejný jsem se tě taky chtěla zeptat. Ano byli jsme to my 😉 a já ti tebou též nebyla jistá.
lanka
25. bře 2009
Tak příště se ptám ať to ty jsi nebo ne... v nejhorším ze sebe udělám blbce :-p 😃

Vybrali jste nakonec něco?
misasvobodova
25. bře 2009
Holky, kdepak jste?
betinaautor
25. bře 2009
jsme se dneska všechny nějak ztratily 😃

byly jsme s malou v Brně..no super počasíčko, jsem nadšená a hlavně, že hlásili na víkend prvně 13 stupnů a ted už je 5..ach jo, toho jara se snad ani nedočkáme ]-(
llllucka
26. bře 2009
Nazdárek Holky🙂Tak jsme včera byli na tom TBC a opravdu nechápu,proč tohle nedělá dětská.Pak jsme celý den trávili u kámošky,co má o měsíce staršího chlapečka a malej mi tam spal 3,5 hodky v kočáru.To se snads nestalo ani když byl úplně malej🙂
marci
26. bře 2009
Já jsem včera celé odpoledne makala na zahradě (vyhrabovala, uklízela atd.) a Dejvík u toho spal. Ráno jsem myslela, že mě trefí šlak, když jsem se podívala z okna. Jestli mi pomrznou všechny vyrašený kvítka, tak se fakt stěhuji někam do jižních krajů!!!
misasvobodova
26. bře 2009
Ahojky holky. To je síla to počasí, je se z toho zblázník. Ráno jsem nechtěla věřit svým očím...
betinaautor
26. bře 2009
jj, krásně nám tu sněží, příchod jara, jak má být 😃 představa, že zase budu v tomhle počasí lítat 2 hodin s kočárkem ]-(
misasvobodova
26. bře 2009
já včera objednala tomíkovi na netu kočárek a židličku, tak jsme zvědavá, jaké to bude. a co vaše mimča?
marci
26. bře 2009
Jé Míšo, tak to se pochlub jaký kočárek a židličku jsi vybrala. Nad židličkou totiž dumám taky už pár dní🙂
misasvobodova
26. bře 2009
Kočárek jsme vybrali Inglesinu Zippy. Moc se mi líbí. Mám teď Inglesinu Magnum a jsem s ním strašně moc spokojená, tak uvidíme. A židličku jsem obědnala dřevěnou, já na ty plastové moc nejsem.
llllucka
26. bře 2009
Míšo:a jakou sis objednala,my budeme chtít taky dřevěnou.

My dneska ven nejdeme.Adámek má trochu kašel.A kašle právě,když příjdeme ze zimy do tepla.Už jsem radši nasadila i kapičky a možná dáme na večer i paralenový čípek,protože je trochu teplejší.Teď spinká,tak uvidím.Ruším i plavčo😞
marci
26. bře 2009
Taky uvažují o dřevěné židličce. Mě se moc líbí Jitro.
marci
26. bře 2009
Holky, kde nakupujete mimčám oblečení. Potřebovala bych Dejvíkovi trochu inovovat šatník - teda spíš už něco jarně-letního. Jaro prý stejně nebude říká MM, prý už jsou jenom 2 roční období zima-léto. Doteď jsem pro něj měla většinu z mimibazaru (převážně Next), všechno bylo jak nový, protože to mimča fakt nezničí, teď jak je větší, tak už vidím, že prošoupe kde co:-) Furt váhám jestli investovat do nového Nextu🙂 Teď jsem mu koupila pár kousků značky Frugi, ale to se dá nakupovat leda ve výprodejích, kdy jsou ty slevy 50 a více procent, protože jinak je to síla🙂