• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
autor
ty vogo, holky to je hrozný.....přes noc mám zapnutou Nanny, ale třeba ted mi Veruš spí v ložnici a je zavřeno, abych ji nerušila...pořád, abysme se bály :frowning2:
dneska je zatím venku kásně, uvidíme, jak bude dál...já mám pocti, že se mi vrací to nachlazení, tak raději beru paralen a stejně musím s malou odpoledne ven...to jsem dneska sprdla MM, jsem mu říkala, že už prostě nemůu, jak jsem unavená a on mi slíbil, že mě o víkendu nechá odpočnout :grinning: tak vím, jak to dopadne, nechá mě v klidu uklízet :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beti:slight_smile:

Musíme si a to prostě zakázat mysledt.Stejně jako na SIDS.Prostě to je a my s tím nic neuděláme:frowning2:
Na úklid se vykašli,ten počká.Jen ti přeju,aby ta pomoc od manžela byla lepší než ta u nás.Taky mě chtěl nechat vyspat,ale malej pořád fňukal,takže z toho nic nebylo.Nějak ho nenapadlo vzít malýho do kočáru a jet ven.
24. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
" Bordel v bytě, šťastné dítě,, :wink:
24. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak psala Janula, taky chodím číst, ale než něco napíšu tak ládě většinou někde něco otluče hlávkou nebo se zasekne.
je s ní už čurina, ale taky jen chodím a poklízím za ní, neska přečetla katalog z bauhausu a kuchyn nebyla vidět..
24. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: jak jde Verunce mrkvička? už se naučila? doufám, že už jsi o tom nepsala a něco mi neuteklo.
24. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
misi, mrkvička jde, ale muís být s bramburkou, ale jde to den co den lepší, včera to už bylo tak 10 lžiček, tak to je fajn

míšo a v Tuřanech jsou zase dobrý procházky s kočárkem ne?
24. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že už jde mrkvička lépe. A vaříš nebo kupuješ skleničky? Já nejdříve kupovala skleničky a pak jsem začala vařit a to vařené Tomkovi chutná více.
Jo, procházky jsou hezké, jen mi tady chybí lesy. Chodíme různě do polí, ale to je na nic, když prší, ale je tady hezky. Můžete nás s Verunkou navštívit a vyrazíme na procházku. :slight_smile:
A co auto?
24. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my jdeme zítra na kontrolu na TBC,jak to tam probíhá?
24. bře 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na kontrolu tbc vůbec nešli. Přišla nám v únoru pozvánka s listopadovým razítkem. Ukázala jsem to pediatričce, ona mu jizvu přeměřila sama a řekla, že je to OK a jestli chceme ať si tam zavoláme, když budou mít kecy, že si to s nima vyřídí. Manžel tam volal, prý tam v tom mají bordel, s ženskou se tam pohádal a třískl telefonem. Kontrola TBC vyřízená.
24. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marci :grinning: :grinning: jj, něco by měli vyřizovat chlapi :grinning:

illuci, taky jsme ještě nebyly, byla jsem nemocná, tak nevím

míšo, auto ještě nevíme, odhadce na škody tam ještě nebyl, s prochajdama problém nemáme, jak bude trochu líp, dorazit můžeme :grinning:
24. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tam byli a jediné, co tam Tomíkovi udělali bylo to, jak psala Marci, změřili mu jizvu.
24. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša:tak to vážně nechápu,proč to nědělá normálně dětská.
24. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
llllucka, také to nechápu. čekala jsem, co nám tam budou dělat a když jsem to viděla, tak jsem fakt čuměla.
24. bře 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, po delší době vás zdravím :slight_smile:
25. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - Kal
nebyla jsi náhodou v pátek odpoledne na výstavišti včetně manžela a hrnuli jste se kolem nás k Britaxu omrknout sedačku (manžel se ještě omlouval že máte široký rozvor kol....) jenže já si to tak rychle neuvědomila a navíc si do teď nejsem jistá jestli jsi tobyla opravdu ty.
25. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lanko na to stejný jsem se tě taky chtěla zeptat. Ano byli jsme to my :wink: a já ti tebou též nebyla jistá.
25. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak příště se ptám ať to ty jsi nebo ne... v nejhorším ze sebe udělám blbce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Vybrali jste nakonec něco?
25. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdepak jste?
25. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme se dneska všechny nějak ztratily :grinning:

byly jsme s malou v Brně..no super počasíčko, jsem nadšená a hlavně, že hlásili na víkend prvně 13 stupnů a ted už je 5..ach jo, toho jara se snad ani nedočkáme :angry:
25. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Holky:slight_smile:Tak jsme včera byli na tom TBC a opravdu nechápu,proč tohle nedělá dětská.Pak jsme celý den trávili u kámošky,co má o měsíce staršího chlapečka a malej mi tam spal 3,5 hodky v kočáru.To se snads nestalo ani když byl úplně malej:slight_smile:
26. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem včera celé odpoledne makala na zahradě (vyhrabovala, uklízela atd.) a Dejvík u toho spal. Ráno jsem myslela, že mě trefí šlak, když jsem se podívala z okna. Jestli mi pomrznou všechny vyrašený kvítka, tak se fakt stěhuji někam do jižních krajů!!!
26. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. To je síla to počasí, je se z toho zblázník. Ráno jsem nechtěla věřit svým očím...
26. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, krásně nám tu sněží, příchod jara, jak má být :grinning: představa, že zase budu v tomhle počasí lítat 2 hodin s kočárkem :angry:
26. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera objednala tomíkovi na netu kočárek a židličku, tak jsme zvědavá, jaké to bude. a co vaše mimča?
26. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Míšo, tak to se pochlub jaký kočárek a židličku jsi vybrala. Nad židličkou totiž dumám taky už pár dní:slight_smile:
26. bře 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek jsme vybrali Inglesinu Zippy. Moc se mi líbí. Mám teď Inglesinu Magnum a jsem s ním strašně moc spokojená, tak uvidíme. A židličku jsem obědnala dřevěnou, já na ty plastové moc nejsem.
26. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo:a jakou sis objednala,my budeme chtít taky dřevěnou.

My dneska ven nejdeme.Adámek má trochu kašel.A kašle právě,když příjdeme ze zimy do tepla.Už jsem radši nasadila i kapičky a možná dáme na večer i paralenový čípek,protože je trochu teplejší.Teď spinká,tak uvidím.Ruším i plavčo:frowning2:
26. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky uvažují o dřevěné židličce. Mě se moc líbí Jitro.
26. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde nakupujete mimčám oblečení. Potřebovala bych Dejvíkovi trochu inovovat šatník - teda spíš už něco jarně-letního. Jaro prý stejně nebude říká MM, prý už jsou jenom 2 roční období zima-léto. Doteď jsem pro něj měla většinu z mimibazaru (převážně Next), všechno bylo jak nový, protože to mimča fakt nezničí, teď jak je větší, tak už vidím, že prošoupe kde co:slight_smile: Furt váhám jestli investovat do nového Nextu:slight_smile: Teď jsem mu koupila pár kousků značky Frugi, ale to se dá nakupovat leda ve výprodejích, kdy jsou ty slevy 50 a více procent, protože jinak je to síla:slight_smile:
26. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek