Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
marci
26. bře 2009
Miso, ta je super (její cena už teda trochu míň 😃 Hlavně má teda opěrku pro nožky. Na to koukám hlavně kvůli páteři🙂
misasvobodova
26. bře 2009
jj, ta cena žádná sláva, ale zase se z té židličky potom dá vytvořit židle pro větší, takže snad vydrží delší dobu než jen pro mimčo. docela dobré oblečení mi přišlo na www.brumik.cz, zkus se mrknout.
llllucka
26. bře 2009
Mě včera ukazovala židličku,co si vybrala ona a tam je cena 7 tis a je hodně podobnmé té od Míši,takže mě příjde cena dobrá😉

Já oblečení nakupuju hodně v sekáči.Máme tady dobrý🙂
misasvobodova
26. bře 2009
marci. moc se omlouvám, není to brumik, ale www.brumlik.cz
llllucka
26. bře 2009
Já teďka hledám na netu dětské světlení.Nemáte nějakou radu?
misasvobodova
26. bře 2009
llllucka: http://www.pokojik.cz/svitidla/c-1001/
zkus se podívat.
llllucka
26. bře 2009
Díky,tady jsem se už koukala a mám pár favoritů🙂
misasvobodova
26. bře 2009
tak dej pak vědět, co jsi vybrala. 🙂 zařizujete Adámkovi pokojík?
llllucka
26. bře 2009
jo,jo.Teď jsem ve fázi výběru.
aureliaaa
26. bře 2009
Ahoj holky. Dostal se mi do ruky katalog s opalovacíma krémama. Je to sice ještě docela předčasné, ale zeptám se. Doporučly by jste mi něco opravdu dobrého a šetrného na toho našeho mimouška. Někde jsem četla, že moc vysoké faktory můžou být taky nebezpečné jako UV paprsky tak nevím.
misasvobodova
26. bře 2009
Ahojky holky. Nechcete se sejít třeba někdy příští týden?
betinaautor
27. bře 2009
míši, příští týden tady některý holky nejsou, tak jsme se předběžně shodly na 9.4 od 13:30, tak bych dala znovu hlasovat

takže prozatimní účast na tento den 😃
betina
llllucka
27. bře 2009
Ahojky,mě zatím ten termín taky vyhovuje.

Malej má pořád kašel a já se dneska zbudila jako přejetá.Bolí mě v krku a mám plnej noc.Navíc mě včera začala bolet záda,takže mi dělá problémy nosit malýho.A aby toho nebylo málo,tak MM rozbil postýlku,takže se nedá převážet z pokoje do pokoje,což mě celkem štve.
misasvobodova
27. bře 2009
beti: tak my můžeme také
llllucka: tak ať je ti brzy lépe, je to na nic se starat o prcka, když se necítíš dobře. Dáváš něco malému na kašel?
llllucka
27. bře 2009
Míšo:dávám mu sinecod a včera skoro celej den prospal a skoro nekašlal,tak jsem si myslela,že už to bude dobrý,ale dneska kašle víc.Jestli se to do pondělí nezlepší,tak mašírujeme k dětské.
betinaautor
27. bře 2009
illuci, osvědčená na kašel a prudušky i na ryminu je tymiánová mastička, já mažu i preventivně, ale když je hůř tak zabírá i na teploty, namažu ji patičky a teplota se zmírní.
ty si vem hodně vitamínů, je to na hovno počasí 😃 ted okolo mě všichni chrchlají a já teda už 3 den taky, ale vždycky si vezmu paralaen večera ráno, na noc hodně vitamánů a přes den čaje a do krku Preventan, ten mi hodně pomáhá a furt dokola.. ]-( tak at tě to přejde!
misasvobodova
27. bře 2009
llllucka, přesně jak říká betina. a držím palce ať se to zlepší a nemusíte k dětské
llllucka
27. bře 2009
Beti: a ta mastička se maže na hrudník,když je kašel?
Já jsem si nasadila céčko a echinaceu,ta mi vždycky zabere,tak uvidím.Já myslím,že to u mě jeden den v posteli zlepší.

Jo to počasí je nanic a hlavně ty přechody ze zimy do tepla a naopak nedělají dobře.Už aby bylo tepleji.
betinaautor
27. bře 2009
llllucka
27. bře 2009
Beti:moc děkuju.Už jsem zaúkolovala manžela,aby to koupit,snad to v lékárně budou mít.jsem i ráda,že to pomáhá na teplotu.Naštěstí ji nemá,ale preventivně mu budu natírat i ty patičky,ať pak nemusíme sahat po paralenu.U dětí mám radši přírodní medicínu než léky.U mě mi to bylo celkem jendo než jsem otěhotněla a samozřejmě při kojení to taky hlídám.Ještěže je víkend a MM se o Adámka postará.Měli jsme sice plány na výlet a nákupy (MM potřebuje nějaké kalhoty),ale ty se prostě zruší.
betinaautor
27. bře 2009
illuci,není zač, ale v lékárnách to nemají, je to pouze přes dealery anebo na stránkách www.just-nahrin.cz
llllucka
27. bře 2009
Beti:moc děkuju,už jsem to našla na mimibazaru.Na tohle nachlazení to doufám už nebude potřeba,ale taková věc se vždycky hodí.Používáš ještě něco od téhle značky?
misasvobodova
27. bře 2009
llllucka, a kdepak máš fotečky?
llllucka
27. bře 2009
Míšo:fotku obličeje jsem chtěla vyměnit za jinou,ale máme moc velký fotky,tak to nejde (a já to prostě neumím zmenšit) a manžel nechce,abych dávala fotky někoho z rodiny volně přístupné na net.
betinaautor
27. bře 2009
illuci, jj, dělá to kamoška, já používám tymiánek pro celou rodinu, syrovátka a Basico, což jsou minerály pro těhule a kojící, abych se u toho kojení nerozpadla 😃

holky, končím, odjíždíme na víkend ke tchánovcům..jsem teda úplně mimo, protože nám dneska volali, že auto je totální likvidace, nevím, kde vezmeme akontaci na další auto... 😞 je to zlý, no a povedlo se mi společně s prádlem vyprat i plínku, tak mám po prádle a pračku musím vyčistit..hezký konec týdne, nad už bude líp

holky, hezký víkend
marci
27. bře 2009
Beti užij si víkend u tchánovců - ono nějak bylo a nějak bude - hlavně že jste s Verunkou obě zdravé.
Já tady chvíli přemýšlela, cože to je za katastrofu vyprat s prádlem plínku, až po chvíli mi to došlo..........já jak používám látkovky, tak pro mě plína=kus hadru 😃 😃 😃
misasvobodova
27. bře 2009
beti, hezký víkend. bude zase lépe, uvidíš, jak říká marci, hlavně že ty a Veruš jste v pořádku
misasvobodova
27. bře 2009
tak co holky, zkusíme rozjet nové téma, jak nám poradila "motol"?
labell
27. bře 2009
Holky zůstaňte u nás!!!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli