• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
Miso, ta je super (její cena už teda trochu míň :grinning: Hlavně má teda opěrku pro nožky. Na to koukám hlavně kvůli páteři:slight_smile:
26. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ta cena žádná sláva, ale zase se z té židličky potom dá vytvořit židle pro větší, takže snad vydrží delší dobu než jen pro mimčo. docela dobré oblečení mi přišlo na www.brumik.cz, zkus se mrknout.
26. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě včera ukazovala židličku,co si vybrala ona a tam je cena 7 tis a je hodně podobnmé té od Míši,takže mě příjde cena dobrá:wink:

Já oblečení nakupuju hodně v sekáči.Máme tady dobrý:slight_smile:
26. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci. moc se omlouvám, není to brumik, ale www.brumlik.cz
26. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teďka hledám na netu dětské světlení.Nemáte nějakou radu?
26. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky,tady jsem se už koukala a mám pár favoritů:slight_smile:
26. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dej pak vědět, co jsi vybrala. :slight_smile: zařizujete Adámkovi pokojík?
26. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo.Teď jsem ve fázi výběru.
26. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dostal se mi do ruky katalog s opalovacíma krémama. Je to sice ještě docela předčasné, ale zeptám se. Doporučly by jste mi něco opravdu dobrého a šetrného na toho našeho mimouška. Někde jsem četla, že moc vysoké faktory můžou být taky nebezpečné jako UV paprsky tak nevím.
26. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Nechcete se sejít třeba někdy příští týden?
26. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
míši, příští týden tady některý holky nejsou, tak jsme se předběžně shodly na 9.4 od 13:30, tak bych dala znovu hlasovat

takže prozatimní účast na tento den :grinning:
betina
27. bře 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mě zatím ten termín taky vyhovuje.

Malej má pořád kašel a já se dneska zbudila jako přejetá.Bolí mě v krku a mám plnej noc.Navíc mě včera začala bolet záda,takže mi dělá problémy nosit malýho.A aby toho nebylo málo,tak MM rozbil postýlku,takže se nedá převážet z pokoje do pokoje,což mě celkem štve.
27. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti: tak my můžeme také
llllucka: tak ať je ti brzy lépe, je to na nic se starat o prcka, když se necítíš dobře. Dáváš něco malému na kašel?
27. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo:dávám mu sinecod a včera skoro celej den prospal a skoro nekašlal,tak jsem si myslela,že už to bude dobrý,ale dneska kašle víc.Jestli se to do pondělí nezlepší,tak mašírujeme k dětské.
27. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci, osvědčená na kašel a prudušky i na ryminu je tymiánová mastička, já mažu i preventivně, ale když je hůř tak zabírá i na teploty, namažu ji patičky a teplota se zmírní.
ty si vem hodně vitamínů, je to na hovno počasí :grinning: ted okolo mě všichni chrchlají a já teda už 3 den taky, ale vždycky si vezmu paralaen večera ráno, na noc hodně vitamánů a přes den čaje a do krku Preventan, ten mi hodně pomáhá a furt dokola.. :angry: tak at tě to přejde!
27. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
llllucka, přesně jak říká betina. a držím palce ať se to zlepší a nemusíte k dětské
27. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti: a ta mastička se maže na hrudník,když je kašel?
Já jsem si nasadila céčko a echinaceu,ta mi vždycky zabere,tak uvidím.Já myslím,že to u mě jeden den v posteli zlepší.

Jo to počasí je nanic a hlavně ty přechody ze zimy do tepla a naopak nedělají dobře.Už aby bylo tepleji.
27. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:moc děkuju.Už jsem zaúkolovala manžela,aby to koupit,snad to v lékárně budou mít.jsem i ráda,že to pomáhá na teplotu.Naštěstí ji nemá,ale preventivně mu budu natírat i ty patičky,ať pak nemusíme sahat po paralenu.U dětí mám radši přírodní medicínu než léky.U mě mi to bylo celkem jendo než jsem otěhotněla a samozřejmě při kojení to taky hlídám.Ještěže je víkend a MM se o Adámka postará.Měli jsme sice plány na výlet a nákupy (MM potřebuje nějaké kalhoty),ale ty se prostě zruší.
27. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci,není zač, ale v lékárnách to nemají, je to pouze přes dealery anebo na stránkách www.just-nahrin.cz
27. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:moc děkuju,už jsem to našla na mimibazaru.Na tohle nachlazení to doufám už nebude potřeba,ale taková věc se vždycky hodí.Používáš ještě něco od téhle značky?
27. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
llllucka, a kdepak máš fotečky?
27. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo:fotku obličeje jsem chtěla vyměnit za jinou,ale máme moc velký fotky,tak to nejde (a já to prostě neumím zmenšit) a manžel nechce,abych dávala fotky někoho z rodiny volně přístupné na net.
27. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci, jj, dělá to kamoška, já používám tymiánek pro celou rodinu, syrovátka a Basico, což jsou minerály pro těhule a kojící, abych se u toho kojení nerozpadla :grinning:

holky, končím, odjíždíme na víkend ke tchánovcům..jsem teda úplně mimo, protože nám dneska volali, že auto je totální likvidace, nevím, kde vezmeme akontaci na další auto... :frowning2: je to zlý, no a povedlo se mi společně s prádlem vyprat i plínku, tak mám po prádle a pračku musím vyčistit..hezký konec týdne, nad už bude líp

holky, hezký víkend
27. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti užij si víkend u tchánovců - ono nějak bylo a nějak bude - hlavně že jste s Verunkou obě zdravé.
Já tady chvíli přemýšlela, cože to je za katastrofu vyprat s prádlem plínku, až po chvíli mi to došlo..........já jak používám látkovky, tak pro mě plína=kus hadru :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, hezký víkend. bude zase lépe, uvidíš, jak říká marci, hlavně že ty a Veruš jste v pořádku
27. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky, zkusíme rozjet nové téma, jak nám poradila "motol"?
27. bře 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zůstaňte u nás!!!!!!!
27. bře 2009 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek