• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
to jo holky můžete přejít knám,ale uvolniti too téma těhulkám,my budem jen rádi,že se přidáte :wink:
27. bře 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky budeme rády budeme rády!! :slight_smile: :wink:
27. bře 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

kampak jste se poděly? já nepochopila, co tady holky psaly, tak doufám, že nejste pryč!!! :grinning: ale je pravda, že založíme novou diskuzi
29. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti jsme u pyloušků z Brna :slight_smile:
29. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyy, ahoooj, jsme zpátky z chalupy a nestačíme se divit, co se děje???!!! Kde se co probíralo, že musíme změnit diskuzi???
29. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nevím jani, já to taky tak nějak nepostřehla, ale zatím jsme tady všechny dál...ted nikdo tady o víkendu nebyl, ale snad je jinak sestava komplet.
jak bylo na chalupě?
29. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak mi zítra držte pěsti.....normálně mám MS už potřetí, ne ted, ale před 14 dny a dneska mi něco šimrá v břichu, ale je to stejný šimrání jako bylo poprvé s Veruš a já se bojím,abych nebyla těhu....párkrát se mi ted stalo, že se mi večer chtělo zvracet, ale myslela jsem si, že je to únavou, doufám, že to bude únavou, protože být ted znova těhotná.... :frowning2:
29. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:já i tady taky klidně budu plkat dál:slight_smile:
Palce ti držet budu a ty dej určitě vědět,jak jsi dopadla:wink:
30. bře 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti - tak držíme palce a dej určo vědět, co a jak.
30. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, žádnou diskusi nerušíme - já tady taky budu chodit dál, teď jsem ale na týden u našich a na netu nejsem tak často. :wink:
Teda Beti to jsem zvědavá jak dopadneš. Já říkám upřímně, že v tuto chvíli bych se z dalšího těhu posr... :grinning: Dejvík je malý šílenec, co chce v noci kojit co 2 hodiny!!!!!!!
Jani tak jak bylo na chajdě?
30. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec,
tak to jsem si oddychla, že je vše s diskusí v pořádku - dívala jsem se i na pyloušky a tam jste taky nebyly, tak jsem se faaakt lekla!!! :fearful:
Betiiii, držím pěsti, at je to v pohodě a hlavně, at to není těhu.... :wink: teda ještě tak před rokem a něco jsme mluvily jinak, že :grinning:
No, na chatě bylo samo sebou fajn, ale každý! den tam sněžilo!!! :frowning2: Takže procházkování s kočárkem probíhalo pouze na zápraží chalupy :sweat_smile: ještěže jsem s sebou nebrala ten golfáč - tak jako tak se nám už nevešel do auta :sweat_smile: - ale tahnout ho s sebou, tak se nas...,protože tam pro něj nebylo naprosto žádné využití. Máme tam takový 12 let starý let kočík po synovci, má pěkně velikou korbu a dá se s ním ještě houpat, tak v tom Maty spinkal, no jestli bych si s tím troufla vyjet do ulic, to fakt nevím, nevím :pensive: - asi bych se trochu styděla,ale když to vezmu kolem a kolem, tak kočík vypadá ještě dost dobře a zachovale, jen už je krapánek nemoderní :dizzy_face:
jedeme tam zas na Velikonoce, tak doufám, že už ten hnusnej sníh bude pryč!!! :rolling_eyes:

Marci, a začala jsi už Dejvíka přikrmovat? On je takovej hodně aktivní, tak možná už potřebuje i tuhou stravu a nemusíš se bát, ze začátku to je jen jedno jídlo denně, zbytek může být i dál kojení - tak to není zas tak náročné a je to i docela sranda :wink:

Beti, četla jsem, že Verunce už mrkvička pěkně jede - s bramburkem -tak to je fajn :slight_smile:

doufám, že nám toho 9.4. vyjde ten srazík :wink:
30. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, kdy se Dejvík narodil? Co všechno už s Dejvíkem děláte?
30. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přikrmovat jsem ještě nezačala. Chtěla jsem začít mrkví koncem týdne, ale dneska dávám Dejvíkovi poslední šanci a jak bude noc ve stylu dneška, zajedu zítra do města a zkusím na večer rýžovou kaši. Už to totiž fakt nedávám kojení 5x za noc.
Míšo, narodil se 2.10. v Bohunicích :slight_smile: Asi je stejně starý jako tvůj Tomášek, že?:slight_smile:
30. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, klidně mu tu kašičku dej, vždyt už má skoro půl roku, určo mu to prospěje a tobě se uleví :wink: - teda doufám. a začněte i s tou mrkvičkou - uvidíš, ještě se u toho nasmějete :grinning:

Míšo, všimla jsem si na "pyloušcích", že ses ptala na ty přesnídávky - já je dávám - ale kupuju ty neslazené. A jak psaly holky, je lepší si přečíst složení a taky myslet na "alergeny". Prtože třeba jahody jsou prý velký alergen a mají se dávat až tak od 1. roku. Ale klidně v obchodě koupíš jahodový Hamánek, kde je napsáno, že se může od ukončeného 4.měsíce - takže tak. Já dávám Matýskovi meruňkový a jablečný a je spokojený. Ono se nemá začínat s ovocem, dokud dítě není zvyklé na zeleninu, protože ovoce je sladší a zeleninka by jim pak nejela. Ale když už tak hezky papkáte zeleninu, tak není s ovocem problém. Jen ty tekutiny - to je horší - u nás teda taky. Protože Maty mi moc čaj nechce pít a tak se mu snažím dávat mlíko co nejvíc - ale těch 1000 ml denně fakt nedáme ani omylem!!! Jo a někde jsem četla, že v tom mlíku jsou důležité látky, které dítě v tom půl roku ještě pořád potřebuje, takže by se mu mělo dávat - ale když ti Tomík blinká, tak mu kup nějakou kašičku, která to kojenecké mléko obsahuje - my máme od Nutrilonu a jsme spokojeni :wink:
30. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravíme, sem tam nakuknu, ale nějak fakt nestíhám, tak ani po pravdě moc nevím, co tu v poslední době řešíte :frowning2: . Beti, tak jak jsi na tom?? To jsem nepřehlídla :wink: . Držím palečky ať to dopadne tak, jak si sama přeješ, ať už je to jakkoliv :slight_smile: . Já osobně mám momentálně nejlepší antikoncepci v Simči (zrovna lezou dvě stoličky a máme dost často stoličkovou náladu :unamused:divoká je pořád stejně :slight_smile: ), takže si dávám sakramentsky bacha, ale kámoška má osmiměsíční holčičku a už bude ve 4měs. tak to vzala hopem i když to tak přesně v plánu neměla :sweat_smile: . Toho 9. 4. zrovna budem v Brně, dopo jdu ke kadeřnici a do jedné bych to měla mít hotový, takže kolem druhé zkusíme na 99 procent dorazit. :slight_smile: Krásný týden všem.
30. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
januli, tak to bude super!!!!! já holky ani dneska ten test koupit nestihla :angry: byla jsem vyřizovat rodičovskou dovolenou a byla jsem v práci a mám toho všeho dost, ach jo. furt jsem tahala tu sedačku jako idiot a na úřad jem musela do brna, vyškova i rousínova, jak u debilů :angry: ale zítra si pro test jdu, uvidíme. taky jsme se naprdla, že mi MM mohl dnesk test koupit, ale on říkal, že když je naposledy kupoval, tak z toho byla Veruš, tak at jdu radši já :grinning:
30. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, strašně moc děkuji za odpovědi k těm přesnídávkám, moc mi to pomohlo a odpověděla jsi na vše, co jsem potřebovala.
marci,Tomík je 1. 10., takže jsou kluci fakt stejně staří. :slight_smile: :slight_smile: teda mladí...
30. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, tak se budem těšit na nakadeřenou mamku a divokou Simuš - snad už budou stoličky venku a budete mít obě brzo klid :wink:

Beti, ty máš teda nervíky!!! :wink: tak zítra!!! tfuj tfuj!!! :slight_smile:

Mišo, rádo se stalo :slight_smile: jsem ráda, že jsem ti pomohla :wink:
30. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi - přejeme Barunce vše nejlepší k 1. narozeninám!!!! :slight_smile: Hlavně, at je pořád zdravá a spokojená holčička a dělá rodičům samou radost :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se všechny máte?

Beti, co to moje oči čtou... ty jsi znovu " těhulka " :confused: :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé Míšo, ty máš Tomáška úplně ve stejný den jako je Verunka :grinning:

petapi..do dalšího roku Barunce mnoho štastných krůčků!!!!

ahoj Luci, snad ne, jen mi není moc dobře, ale myslím si, že je to už únavou :frowning2: jsem tě tady viděla jeden den, jela jsem autem pryč, šla jsi s manželem a mooooc ti to opět slušelo, tak jsem si vzpomněla na svůj hubený život :grinning: ale musíme se domluvit na ten spinning!
30. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky, moc děkujem za přání :dizzy_face: , my už chodíme a jsme pěkní vzteklouši, ale je to super, jsem měla dneska celej den takovou nostalgickou náladu.
No ale zakončili jsme ten slavnostní den blbě, barunka spadla na hranu postele a nad okem má brutální jelito, no nevím, jak se to vybarví do rána, teď večer to vypadalo škaredě, ale aspoň si to nerozrazila, ale brečela strašně moc, beruška :cry: . A zítra jdem na roční prohlídku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beti, teda teda, že by další miminko? :wink:
jani, tak snad ten sníh na chatě byl poslední a už bude jenom a jenom krásně :slight_smile:
30. bře 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, taky s přidávám k přání všeho nejlepšího Barunce!!Hlavně, ať se to Barunce brzo zahojí, my máme taky drškopády na denním pořádku :frowning2: Pyloušky teď šidím, strašně tam toho holky nakecáte a dočítat se mi moc nechce :sweat_smile: Betinko a co Verča, je zdravá a na mamču hodná? :wink:
31. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Maminy,jsem moc ráda,že se to tady netrušilo:slight_smile:Já jsem pořád marod.Nějak se to spíš zhoršuje.Vyčetla jsem,že u kojících mamin se všechno hůř léčí,tak jsem zvědavá.Naštěstí se MM snaží,jak může,aby mi pomohl.Adámek včera vůbec nekašlal,ale dneska zase trošičku jo,tak nevím.V pátek máme jít na hexu,ale asi ji odložíme.Uvidím,co nám řekne dětská a jak se to vyvine.

Beti:jsem zvědavá,jak dneska dopadneš.A na spinning jsem chtěla začít chodit hned po ukončení šestinedělí (chodili jsme s MM před těhu pravidelně 2x týdně),ale prý bych mohla přijít o mlíko,tak počkám,až přestanu kojit.

Petapi:jé,to je mi líto,ať vám ta prohlídka dobře dopadne:wink:
31. bře 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se teď lehce vyděsila.Vždycky to máme s Adámkem po ránu tak,že ho nakrmím,dám do postýlky a on si tam tak tu půl hoďku hraje,zatím co já v klídku snídám.No,tak si dávám čaj a čtu si na netu a slyším,jak si tam hezky povídá,pak nic a najednou takový divný zvuky,tak vystřelím a malej má na obličeji plínu a bezradně mlátí ručičkama a sýpe.Takže jsem ho vysvobodila a on mě z velkého vděku poblil.Já mu tam schválně dávám velkou plínu,abych ji mohla zastrčit pod madračku,ale asi jsem tentokrát zapomněla.
31. bře 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti, takže Verunka je také 1.10.? a kdepak se narodila? na spinning bych také potřebovala chodit. nějak ty kilča po porodu nejdou pryč...nechtějí mě poslechnout. :slight_smile:
připojujeme se k přání pro Barunku.
31. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
illuci, ty jo, hlavně že to dobře dopadlo, to je přesně to, jak ta máma všecho slyší :wink: ještěžetak

my měly dneska hodně blbou noc, šla jsem normálně spát a první kojo se mi Veruš zdála teplá, no měla 37.7, pak hned 38.4, berečla, takže jsem ji chovala, dávala paralen a vařila čajík, jenže jsem ji měla vedele sebe, tak jsem 2x vzbusila MM, že jdu udělat ten asj, jestli by ji nehlídal, pokaždé usnul, tak jsem se už fakt tak nasrala, že jsem na něj začala řvát, že půl roku vstávám k malé jen já a mlčím, ale když je jí blbě, tak by aspon tu prdel mohl zvednout. už je toho fakt moc :angry:
31. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:to jsou ti chlapi,nějak jim to nemyslí.Mě vždycky pomůže,když mrknu na výměnu manželek a jsem šťastná,co mám doma za zlatíčko.Třeba ho to alespoň trklo a polepší se.Co jim neřekneme,to neví.
31. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti a jak je Verunce?
31. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
míši, je takový přejetáa mrčí, je protivná. dávám ještě ke koju čajík, má propadlou fontanelku, tak je dehydratovaná. ted usnula. prý kdyby nepřestala teplota, tak máme jít za dr.až ve čtvrtek.

illuci, ty mě čteš myšlenky, jenže já ted třeba v neděli přemýšlela, když jsem žehlila u výměny :grinning: , že bych tam MM nasadila nějakou jinou ženskou, by mě zajímalo, jestli by taky dělala takovou blbku!!!
31. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek