Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

Zdravím nové těhulky z Brna,

ráda bych si popovídala se začínajícími těhulkami z Brna. Jsem teď v 8+3 tt., vykulená a kolikrát bezradná a určitě by bylo fajn povídat si s někým např. o tom, jaká porodnice je fajn,jak jste spokojený s nevolnostmi🙂, kam chodíte za doktorem atd....
Připadám si teď jak z jiného světa, tak aposň se budu lokalizovat na Brno

všechny vás tady vítám!
katzi
31. bře 2009
ahoj hoky,

neměli bysme teda změnit název tématu ať ho fakt uvolníme "začínajícím těhulkám z Brna"? Jsme tady už úplně všechny zasloužilý matky, tak je ten název trochu mimo 😃 Já teda nevím přesně jak se to dělá. Nevíte?
llllucka
31. bře 2009
Beti:a nemůžou to být zoubky?
No,já si nedělám iluze,kam by poslali mě😉Já si teda na manžela nemůžu stěžovat.Když mu řeknu,aby něco udělal,tak to udělá,ale musím mu říct.Samotnýho ho nenapadne nic.Včera si třeba dával ručník na sušák a spadl na zem jeden,co už tam byl.Myslíš,že ho zvedl.To víš,že ne,nechal ho válet na zemi.Teď,jak se staral o malýho,tak jsem se mu pokusila navrhnout,že by bylo potřeba i trochu uklidit.Tak se chudinka vyděsil 😃 😃 Ale zase musím říct,že min, uvaří,což mi fakt pomáhá.Ale pochybuju,že třeba ví,kterej přípravek je na vanu 😃 😃
Četla jsem zajímavej článek,kde psali,čím můžete udělat další ženu šťastnou.Vychovat správně syna-Takže se pokusím alespoň o tohle.Manžela už nepředělám,když ho maminka tak rozmlsala.Jako třeba,že u nich se na oběd dělá několik různých jídel,..... to bych se mohla :-p
marci
31. bře 2009
Ahoj holky,

tak naše drastické noci pokračují. Včera dostal Dejvík kaši (udělala jsem mu rýžovou s MM, snědl asi 50 ml), pak se nakojil a místo aby usnul řval do 21.30. A pak zase kojení 23.00, 1.30, 4.00 - prostě je to kojící závislák kaše-nekaše!!
misasvobodova
31. bře 2009
marci - někde jsem četla, že pomáhá, když je mimčo ve svém pokoji. no ale Dejvík je ještě malý, tak nevím.
katzi
31. bře 2009
Marci, u nás kaše taky nezabrala. A bohužel spaní ve vlastním pokoji taky ne ]-( Prostě když je dítě blbě spavý tak asi nepomůže nic - až teda na ten odvar z makovic 🙂
petapi
31. bře 2009
jejda holky holky, tak přejem ať Verunka je brzo bez teplot, Adámek s plínkou by mě taky hrozně vyděsil, ještě žes přišla.
Marci, asi fakt závislák, neboj do puberty to snad přejde 😉 néé si dělám srandu, třeba to fakt brzo se nějak urovná samo, snad 🙂
u nás oko takhle - tak očičko se vybarvilo tak trochu, zítra to bude asi horší, ale zato brutálně opuchlo, takže barunka vidí jenom na jedno. No možná nakonec i dobře, že zrovna jdeme dneska k doktorce, aby to případně viděla a třeba nás někam poslala, i když to si myslím, že ne...
petapi
31. bře 2009
a děkujem za další přání 🙂
llllucka
31. bře 2009
Petapi:kdy má přesně malá narozky.Nebo měla?Všechno neeeej 🙂
petapi
31. bře 2009
měla právě včera, dík 😉
petapi
31. bře 2009
holky, já jsem taky pro novej název diskuze 😉
betinaautor
31. bře 2009
no já musím zjistit,jak se to dělá,napíšu admin

marci, je to v pčicích, já nevím, prostě už to vidím, že se vyspím, až půjde malá na maturiták 😃
jana.sun
31. bře 2009
ahojky,
tak my dnes byli na druhé hexe a Maty pak dvě a půl hodiny prospal!!! No, ted se vzbudil a smál se a řádí v postýlce s hračkama, tak to snad bude dobrý. Dnes mu dám na oběd jen brambor s mrkvičkou, žádné maso a nic jiného, at ho nezatěžuju - bude mít "dietku" - jsem zvědavá, co na to "poví".

Beti, držte se holky. Je dobře, že jsi na mm zařvala - fakt to potřeboval!!!!
Luci - víc jídel??? Tak to je fakt romazlenost!!! Takže můžeš být ráda, že je takový jaký je (že pomáhá atak) protože s výchovou, jakou měl - to mohl vyžadovat i po tobě!!! :-|
MM mi taky dost pomáhá - jak jen to jde, takže si v tomto ohledu nemůžu stěžovat.
Peti, at Barunku brzo přestane bolet očičko a hlavně, at to nic není!

Novej název by to fakt chtělo, tento je dost zavádějící!!! 🙂 Leda by zakladatelka tématu byla opět těhu a někdo by se k ní přidal??? 😃 - promiň Beti, fakt dost blbá sranda!!!! Já vím |-|

Marci, tak kaše nezabrala??? Zkus vydržet - až jí sní víc, tak bude líp 😉
jana.sun
31. bře 2009
no, jak to tak čtu s těma kašema, tak náš Maty je asi nějakej "žravej" - sní misku kaše, ani nemrkne :-N a příkrmy baští taky v pohodě - zblajzne tu větší (200 ml) sklenici celou a ještě by si snad dal víc! Za chvíli, abych začala na to zavařování příkrmů shánět větší sklinky!!! =-)
dzej
31. bře 2009
katzi, betina když si najedete na seznam témat, tak nahoře máte napsáno - založit nové téma. Tam si napíšete jaký chcete název a je to 😉
jana.sun
31. bře 2009
dzej, takže vlastně musíme založit nové téma, to stávající přejmenovat nejde?
jana.sun
31. bře 2009
tak holky, jak se budem jmenovat??? Co třeba: Supermamči z Brna a okolí 😃 😃 😃
no já vím, jsem neskromná |-| :-N
misasvobodova
31. bře 2009
jani, to je moc dobrý nápad. 😃 😃 😃
jana.sun
31. bře 2009
nebo se přidáme k těm pylouškům? Stejně jich tam polovinu "známe" - jen teda baby jsou fakt dost ukecané!!! 😃 😃 😃 a na srazíky bychom si musely pronajmout stadion 😃 😃 😃
marci
31. bře 2009
Holky já jsem pro to, naši diskusi (přejmenované) ponechat. Pyloušci jsou ukecaní a já mám pocit, že bych nestíhala dočítat a bylo by to "jeden o voze a druhý o koze" 😃 😃
misasvobodova
31. bře 2009
holky, prosím dejte vědět, kdybyste založily tu novou diskuzi, abych se mohla přidat.
marci
31. bře 2009
Holky jakou kaší jste začínali. Já včera koupila rýžovou Sunarku, protože tady v zapadákově nic jiného neměli (už se těším domů - až si nakoupím v Brně). Smrděla mi jak právě otevřený pudingový prášek :-p :-p Možná z ní i Dejvíka bolelo břicho. Asi mu dneska večer ukuchtím domácí z rýže. Já těm kupovaným asi nějak nevěřím nebo co ]-(
dzej
31. bře 2009
Jde to přejmenovat, to musí udělat admin 😉
No my sice kecáme, ale vždycky taky ne, to jsou spíš nárazovky 😃
misasvobodova
31. bře 2009
marci, já dávala rýžovou kaši od nutrilonu a tomíkovi chutnala, ale jemu zatím chutná snad všechno. ale také chci začít kašičky vařit
betinaautor
31. bře 2009
jj, budou to supermammči s brna a oklí, jenže....nezmizí ta naše celý historie...? já teda někdy ze sentimentu si listuju 😃 😃
misasvobodova
31. bře 2009
beti, já teda nevím, ale myslím, že když se založí nová, tak to nezmizí.
betinaautor
31. bře 2009
s velkou nostalgiíí oznamuji, že jsem teda založila téma

SUPERMAMČI Z BRNA A OKOLÍ, najdete to stejně jako teď v regionech.... 😢
jana.sun
31. bře 2009
😢 😢 😢 snad nám toto téma nezmizí - taky občas zalistuju a navíc tu jsou i sem tam dobré odkazy |-| tak čau na supermamčách - jsem ráda, že se to tak ujalo 🙂
jana.sun
31. bře 2009
diggi
1. dub 2009
Už dlouho tady do této diskuze nakukuju, ale bylo to tady tak rozjeté, že sjem neměla odvahu napsat🙂. Teď když nám tuto diskuzi zasloužilé maminky přenechali, tak bysme toho měli využít...doufám, že nejsem jediná těhule v brně a že se ke mě někdo přidá😃
diggi
3. dub 2009
Jé, to mi chcete říct, že tady jsem jediná brňačka🙂. těhule kde jste?

Začni psát odpověď...

Odešli