• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhulky z Brna. Kam chodíte za doktorem?

24. prosince 2010 
ahoj hoky,

neměli bysme teda změnit název tématu ať ho fakt uvolníme "začínajícím těhulkám z Brna"? Jsme tady už úplně všechny zasloužilý matky, tak je ten název trochu mimo :grinning: Já teda nevím přesně jak se to dělá. Nevíte?
31. bře 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beti:a nemůžou to být zoubky?
No,já si nedělám iluze,kam by poslali mě:wink:Já si teda na manžela nemůžu stěžovat.Když mu řeknu,aby něco udělal,tak to udělá,ale musím mu říct.Samotnýho ho nenapadne nic.Včera si třeba dával ručník na sušák a spadl na zem jeden,co už tam byl.Myslíš,že ho zvedl.To víš,že ne,nechal ho válet na zemi.Teď,jak se staral o malýho,tak jsem se mu pokusila navrhnout,že by bylo potřeba i trochu uklidit.Tak se chudinka vyděsil :grinning: :grinning: Ale zase musím říct,že min, uvaří,což mi fakt pomáhá.Ale pochybuju,že třeba ví,kterej přípravek je na vanu :grinning: :grinning:
Četla jsem zajímavej článek,kde psali,čím můžete udělat další ženu šťastnou.Vychovat správně syna-Takže se pokusím alespoň o tohle.Manžela už nepředělám,když ho maminka tak rozmlsala.Jako třeba,že u nich se na oběd dělá několik různých jídel,..... to bych se mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak naše drastické noci pokračují. Včera dostal Dejvík kaši (udělala jsem mu rýžovou s MM, snědl asi 50 ml), pak se nakojil a místo aby usnul řval do 21.30. A pak zase kojení 23.00, 1.30, 4.00 - prostě je to kojící závislák kaše-nekaše!!
31. bře 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci - někde jsem četla, že pomáhá, když je mimčo ve svém pokoji. no ale Dejvík je ještě malý, tak nevím.
31. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, u nás kaše taky nezabrala. A bohužel spaní ve vlastním pokoji taky ne :angry: Prostě když je dítě blbě spavý tak asi nepomůže nic - až teda na ten odvar z makovic :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky holky, tak přejem ať Verunka je brzo bez teplot, Adámek s plínkou by mě taky hrozně vyděsil, ještě žes přišla.
Marci, asi fakt závislák, neboj do puberty to snad přejde :wink: néé si dělám srandu, třeba to fakt brzo se nějak urovná samo, snad :slight_smile:
u nás oko takhle - tak očičko se vybarvilo tak trochu, zítra to bude asi horší, ale zato brutálně opuchlo, takže barunka vidí jenom na jedno. No možná nakonec i dobře, že zrovna jdeme dneska k doktorce, aby to případně viděla a třeba nás někam poslala, i když to si myslím, že ne...
31. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkujem za další přání :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi:kdy má přesně malá narozky.Nebo měla?Všechno neeeej :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla právě včera, dík :wink:
31. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem taky pro novej název diskuze :wink:
31. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já musím zjistit,jak se to dělá,napíšu admin

marci, je to v pčicích, já nevím, prostě už to vidím, že se vyspím, až půjde malá na maturiták :grinning:
31. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my dnes byli na druhé hexe a Maty pak dvě a půl hodiny prospal!!! No, ted se vzbudil a smál se a řádí v postýlce s hračkama, tak to snad bude dobrý. Dnes mu dám na oběd jen brambor s mrkvičkou, žádné maso a nic jiného, at ho nezatěžuju - bude mít "dietku" - jsem zvědavá, co na to "poví".

Beti, držte se holky. Je dobře, že jsi na mm zařvala - fakt to potřeboval!!!!
Luci - víc jídel??? Tak to je fakt romazlenost!!! Takže můžeš být ráda, že je takový jaký je (že pomáhá atak) protože s výchovou, jakou měl - to mohl vyžadovat i po tobě!!! :unamused:
MM mi taky dost pomáhá - jak jen to jde, takže si v tomto ohledu nemůžu stěžovat.
Peti, at Barunku brzo přestane bolet očičko a hlavně, at to nic není!

Novej název by to fakt chtělo, tento je dost zavádějící!!! :slight_smile: Leda by zakladatelka tématu byla opět těhu a někdo by se k ní přidal??? :grinning: - promiň Beti, fakt dost blbá sranda!!!! Já vím :pensive:

Marci, tak kaše nezabrala??? Zkus vydržet - až jí sní víc, tak bude líp :wink:
31. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jak to tak čtu s těma kašema, tak náš Maty je asi nějakej "žravej" - sní misku kaše, ani nemrkne :sweat_smile: a příkrmy baští taky v pohodě - zblajzne tu větší (200 ml) sklenici celou a ještě by si snad dal víc! Za chvíli, abych začala na to zavařování příkrmů shánět větší sklinky!!! :confused:
31. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katzi, betina když si najedete na seznam témat, tak nahoře máte napsáno - založit nové téma. Tam si napíšete jaký chcete název a je to :wink:
31. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej, takže vlastně musíme založit nové téma, to stávající přejmenovat nejde?
31. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jak se budem jmenovat??? Co třeba: Supermamči z Brna a okolí :grinning: :grinning: :grinning:
no já vím, jsem neskromná :pensive: :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, to je moc dobrý nápad. :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo se přidáme k těm pylouškům? Stejně jich tam polovinu "známe" - jen teda baby jsou fakt dost ukecané!!! :grinning: :grinning: :grinning: a na srazíky bychom si musely pronajmout stadion :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem pro to, naši diskusi (přejmenované) ponechat. Pyloušci jsou ukecaní a já mám pocit, že bych nestíhala dočítat a bylo by to "jeden o voze a druhý o koze" :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosím dejte vědět, kdybyste založily tu novou diskuzi, abych se mohla přidat.
31. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jakou kaší jste začínali. Já včera koupila rýžovou Sunarku, protože tady v zapadákově nic jiného neměli (už se těším domů - až si nakoupím v Brně). Smrděla mi jak právě otevřený pudingový prášek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná z ní i Dejvíka bolelo břicho. Asi mu dneska večer ukuchtím domácí z rýže. Já těm kupovaným asi nějak nevěřím nebo co :angry:
Jde to přejmenovat, to musí udělat admin :wink:
No my sice kecáme, ale vždycky taky ne, to jsou spíš nárazovky :grinning:
marci, já dávala rýžovou kaši od nutrilonu a tomíkovi chutnala, ale jemu zatím chutná snad všechno. ale také chci začít kašičky vařit
31. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, budou to supermammči s brna a oklí, jenže....nezmizí ta naše celý historie...? já teda někdy ze sentimentu si listuju :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
beti, já teda nevím, ale myslím, že když se založí nová, tak to nezmizí.
31. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s velkou nostalgiíí oznamuji, že jsem teda založila téma

SUPERMAMČI Z BRNA A OKOLÍ, najdete to stejně jako teď v regionech.... :cry:
31. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: :cry: :cry: snad nám toto téma nezmizí - taky občas zalistuju a navíc tu jsou i sem tam dobré odkazy :pensive: tak čau na supermamčách - jsem ráda, že se to tak ujalo :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už dlouho tady do této diskuze nakukuju, ale bylo to tady tak rozjeté, že sjem neměla odvahu napsat:slight_smile:. Teď když nám tuto diskuzi zasloužilé maminky přenechali, tak bysme toho měli využít...doufám, že nejsem jediná těhule v brně a že se ke mě někdo přidá:grinning:
1. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to mi chcete říct, že tady jsem jediná brňačka:slight_smile:. těhule kde jste?
3. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek